22 Mart 2016 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI


KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Yeni duygusal oluşumlara sandığınız kadar kapalı görünmüyorsunuz. Gerilerde bıraktığınız beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı iyi gözlemleyin.

Koç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Yakında bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu. Yeni tasarılara ilgi duyacaksınız. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

Koç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından ilgili. Sevinçler ve üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Size biraz kapalı yaklaşan biri var. Onda istediğiniz netliği hiçbir zaman göremeyeceksiniz
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Sevgiliniz sitemlerinde haklı görünüyor. Yoğun sosyal yaşamınız ilişkinizi baltalıyor gibi. İlginizi arttırmanız değil belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.

Boğa Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bir koordinasyon sorunu yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini istiyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın koşullarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Para konularında yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız var. Küçük birikiminiz sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bazı konularda sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilmenize bağlı
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Onun cazibesi yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek durumunda kalıyorsunuz. Bu biraz aşırılık gibi görünüyor.

İkizler Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna inancınız sizi anlatma güçlüğü içine sokabiliyor. Teknik bir konuda sorun yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Eli açıklık size yarar getirmiyor. Paranın birçok yerde kıymetini bilmiyor gibi davranıyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.
İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bazı konuları dengeleme ihtiyacınız var. Söylediklerinizle davranışlarınız arasındaki çelişki tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor


YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorlanıyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın yine de onsuz yapamıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


İşe bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çok masum görünmüyorsunuz. Problem yaşadığınız kişi bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest yapabilir.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Düzenli hesaplı yaşamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair inancınızı acilen değiştirmeniz gerekiyor


ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Ummadığınız bir anda özel bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ziyaretlerinde bazı tanışmalar yüreğinizi dalgalandırabilir. Aşk konularında gelişmeleri rastlantılara bırakmamalısınız.

Aslan Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız hırslarınızı azaltmanız yararlı olacak. İşinizden çok tatmin olmanıza rağmen her an yeni arayışlar içindesiniz. Şu sıralar herhangi bir hamle sizi riske sokabilir.

Aslan Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Gelecekte bir yatırım yapmak istediğiniz için mümkün olduğunca kenara köşeye para koymaya çalışıyorsunuz. Kazancınız arttıkça hesabınızı daha çok bilir olmanız olumlu bir gelişme.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bazen beklentilerinizin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasına yol açıyorsunuz. Çok fazla anlam yüklediğiniz kişiler ve gelişmeler var


BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Karşılıklı olarak beklentileriniz var. İki tarafın da daha samimi olduğu şeklindeki yanılgıları uzlaşmayı güçleştiriyor. Duyguların sorgulanabileceği zorlama bir sürece girmek üzeresiniz.

Başak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Şansınız açık ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Planladığınız bazı harcamaları bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntıları azaltabiliyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bugünlerde duygu sömürüsüne dayalı bir ilişki içine girebilirsiniz


TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül - 2 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Biraz fazla kolayca kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor ama bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Gündelik sorunların etkileyemeyeceği bir ilişki içinde görünmüyorsunuz..

Terazi Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Ama başkalarına yapılan haksızlıklara tepkinizle sürekli ilgi çekiyorsunuz. Aradığınız destekler bugünlerde kapınıza gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Küçük hesaplardan kurtuluşu büyük umutlara bağlamanız aslında umutsuzluğunuzu gösteriyor olabilir. Sıkıntı çektiğiniz konularda parayı kurtuluş gibi görüyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Birtakım çekincelerle size ulaştırılamayan bazı yararlı bilgileriniz varAKREP (24 Ekim - 23 Kasım)AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Akrep Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Birlikte çağırılacağınız arkadaş topluluğunda aranızdaki küçük gerginliği yok edeceğiniz bir ortamda olacaksınız. Gün içinde yaşanan alakasız problemlerin ilişkinizi etkilememesine gayret sarf etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

İşyerinizdeki gelişmeler sizi canlandıracak. Gelecek günler için umutlanacaksınız ve bu sizin temponuzu olumlu yönde etkileyecek. Ortak umutlar beklentiler içinde olduğunuz insanlardan olumlu elektrikler alıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Sizi masraftan korumak isteyen uyarılarda söylendiği gibi çekemezlikler yok. Biraz gergin sürdürdüğünüz bir para ilişkisinde karşı tarafta hissedeceğiniz pişmanlıklar sizi yumuşatacak.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Bugünlerde anlayış ve iyimser yaklaşımlar size iyi gelecek. Kuşkuculuğun size yararı olmadığını biliyorsunuzYAY (24 Kasım - 22 Aralık)YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Birlikte olduğunuz kişi ile ilişkilerinizin bir günden bir güne nereye gittiğini bilmemek ve anlamaya çalışmaktan dolayı bugün kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz. Şu an sizin ihtiyacınız olan tek şey sevgilinizin sizi anlaması ve size destek vermesi.

Yay Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Eğitimiz veya işinizle ilgili gayret etmenize rağmen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Çünkü kapasiteniz üzerinde çalışıyorsunuz. Biraz çalışmalarınıza ara vermeli ve dinlenerek enerji toplamalısınız.

Yay Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Lükse olan düşkünlüğünüzü bugün de dizginleyemeyeceksiniz. Gereksiz yere yüklüce harcamalar yapacaksınız. Aileniz sizden maddi yardım bekliyor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bugün karşılaşacağınız bir olaya gereğinden fazla duygusal yaklaşım göstereceksiniz. Duygularınızı kontrol etmelisiniz


OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Aşk yaşantınızda bir ayrılık gözleniyor. Bu ayrılık geçici olabilir. Bugün yaptığınız hataların pişmanlığını duyabilir ve duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz. Bunu biraz hırsla başaracaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Parasal konularda oldukça rahatsınız. Ailenizden yardım görüyor ve harcamalarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Fakat bu durum yakında parasız kalmanıza neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın


KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Bugün sizin için ön planda olan konuların başında sevgilinizle ilişkiniz geliyor. Sevdiğinizle duygusal konulara gereken önemi verebilirsiniz. Sezgileriniz artacak.

Kova Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bugün iş konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi yaratıcı konulara yönlendirebilirsiniz. Toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Başarılı bir iş günü geçirebileceğiniz söylenebilir.

Kova Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Maddi konularda gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Kaynaklarınız konusunda karar vermek ve akılcı yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Kafanızda pek olmayan alışverişler söz konusu olabilir.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bugün alacağınız kararlarda dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle parasal konularda daha özenli ve dikkatli olmalısınız

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı


Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini istiyorsunuz. Kendinizi sevgilinizin sahibi gibi görmek istiyorsunuz veya öyle bir izlenim veriyorsunuz.

Balık Burcu Günlük İş Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

İş yaşamınızda çok istekli ve enerji dolusunuz. Yaptığınız iş sizin kişiliğinize uygun olduktan sonra elinizden dünya olsa kurtulmaz. İşinize yöneldiğinizde gösterdiğiniz sabrı arkadaş ilişkilerinde gösteremiyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Para Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

Bu günlerde elinize geçen aylara göre biraz daha fazla para geçecek ve bir kısım borçlarınızı kapatabileceksiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 22 Mart 2016 Salı

İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz. Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin