Günlük burç yorumları – Dinçer Güner burcunuzu yorumluyor! (17 Mart Perşembe)
Günlük burç yorumları haberimizde. 17 Mart Perşembe Dinçer Güner tarafından değerlendirilen günlük ve haftalık burç yorumlarını sizler için derledik.
Günlük burç yorumları – Dinçer Güner burcunuzu yorumluyor! (17 Mart Perşembe)

Günlük burç yorumları Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler öneriler haberimizde. 17 Mart Perşembe günlük burç yorumları ile bu haftanın burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzda neler var? Burcunuz size neler söylüyor merak ediyorsanız günlük burç yorumları burada. Haftalık burç yorumlarını okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 17 MART PERŞEMBE
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Dünkü enerjiler bugün de devam ediyor. Ancak bugüne has olarak duygusal dönüşümlerin üzerinizde baskı yaratması mümkündür. Ebeveynleriniz ile bir arada olmak eski günlerden çocukluktan konuşmak isteyebilirsiniz. Mesleki baskıların ve size yüklenen sorumlulukların duygusal baskı oluşturmasını gözlemleyebilirsiniz. Evinizde huzur arayışı içerisindesiniz.BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Yemek ve içmekle ilgili eğilimleriniz bugün de etkisini gösterebilir. Ancak çeşitli sağlık veya kozmetik nedenlerden ötürü kendinizi hedeflediğiniz ve zevk aldığınız konuları yapmaktan men etmek üzerine baskılayabilirsiniz. İnsan sevgisini yoğun tadabileceğiniz bugün özellikle arkadaş çevrenizde size ihtiyacı olanlara manevi destek sağlamak isteyebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Dün maddi ve finansal durumunuzla ilgili güven arayışının yerini biraz gelecek baskısı ve endişesi alabilir. Nedenini anlamadığınız bir şekilde maddi endişeler ve tutumlu olma arzusuna kapılabilirsiniz. Hatırası olan eşyalara antikalara yönelebilir deniz ve nehir temalı tablolar satın alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Dün hissettiğiniz anaç duyguların bugün ilişkide olduğunuz kişiyi biraz olsun sıkabileceğini gözlemleyebilirsiniz. İlişkiniz yok ise size duygusal baskı kurabilecek birisine yönelmeniz mümkündür. İnsanlarla iletişimde yapıcı etkilere sahip hissedeceksiniz. İletişimde olduğunuz kişilere duygusal istismarda bulunmamaya özen göstermelisiniz.ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Duygularınız ve sezgileriniz bugün de güçlenecektir. Ruhsal ve zihinsel krizlerinizi yönetmek adına önemli verilere sahip olabilirsiniz. Ortak girişimli işlerde zihinsel desteğinizle çözüm üretebilirsiniz. Ancak dişler kemikler ve cilt hassas olacağından olası tatsız sürprizlerle karşılaşmamak için dikkatli davranmanız gerekebilir.
BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Günün teması arkadaşlıklar dayanışma ve özgüven olacaktır. Ancak düne nazaran bugün Plüton kontağı mevcut ve ilişkilerinizde baskı görmek veya fazla ısrarcı davranmak gibi davranış modellerine kapılabilirsiniz. Empati yeteneğinizin yüksek olmasından dolayı sosyal ilişkilerinizde sevginizi rahatlıkla gösterebilir huzurlu ortamlar yaratabilirsiniz.


TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Yaratıcılığınızın ve özgüveninizin bugün de yüksek olacağı bir durumdasınız. Kariyerinize yön veren ortama kendi öz değerlerinizi ve güvenilirliğinizi katabilir takdir çekebilir ve destek alabilirsiniz. Mesleki hedeflerinizin bugün oldukça olumlu ve sağlam neticeler doğurmasına müsaade ediniz. Ancak ruhunuzun baskı altına girmesi durumunda geri çekilmeniz olağandır.AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün de ruhani konulara zihinsel eğitimlere kişisel gelişim seminerlerine yoga ve meditasyon seanslarına devam edebilirsiniz. Manevi değerlerinizi çıkmazdan kurtaracak ve ruhunuzu besleyip keyif aldığınız konulara yönelmeniz gerekiyor. Bugün duygusal baskıyı üzerinizde daha fazla hissedebileceğinizi bilmelisiniz.
YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Özellikle ailenizin maddi manevi desteğini karşılayabileceğiniz bir gündesiniz. Gerilim dozunuz yüksek olacak. Kendinize ait değer yargılarınız acımasız olsa da ebeveyniniz veya yakın akrabalarınızın sorunlarını giderebilecek etki ve güce sahipsiniz. Hayır duası alabilmeniz ve bu şekilde maneviyatınızı yükseltmeniz olasıdır.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Düne göre biraz daha baskıcı ve karamsar bir ruh yapısına sahip olabilirsiniz. Özellikle özel ilişkinizde ve ortaklığınızda karşınızdakilere duygusal baskı uygulamaktan kaçınmalısınız. Zira empatinin ve dayanışmanın nimetlerinden faydalanmak yerine kendi nefsinizin buyurduğu şekilde insanları yönlendirmek sizi yalnızlık psikolojisine itebilir.


KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )


Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Suyla bedensel topraklama yapmaya bugün de devam etmelisiniz. Özellikle arkadaş ortamları ve dahil olunan kurumlarla ilgili fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşanabilir. Sonu barışmayla sonuçlanması muhtemel de olsa duygusal baskı kurmaktan ve dil yarası açmaktan kaçınmalısınız. Size bu şekilde yaklaşılması durumunda ise tatlı dil sorunu giderecektir.
BALIK (20 Şubat - 20 Mart)


Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Risk almak ve maceraya atılmak istemeyeceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Güven duygusunun yoğun hissedileceği ve güveni sarsıcı baskıcı davranışlardan kaçınılması gereken bir tutum takınmalısınız. İşinizle ilgili çalışmalarda sorumluluk ihtiyacı yüksektir. Bugün kendi keyfinizi biraz geri planda bırakıp sorumluluklarınıza sarılmanız gerekebilir.