Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Arrow 14 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumları 14 Mart 2016 Pazartesi
  Mart 14 2016
  Günlük burç yorumları haberimizde. 14 Mart Pazartesi Dinçer Güner tarafından değerlendirilen günlük ve haftalık burç yorumlarını sizler için derledik.

  Günlük burç yorumları Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler öneriler haberimizde. 14 Mart 2016 Pazartesi günlük burç yorumları ile bu haftanın burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzda neler var? Burcunuz size neler söylüyor merak ediyorsanız günlük burç yorumları burada. Haftalık burç yorumlarını okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.


  GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 14 MART PAZARTESİ  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Bütün gün bol bol konuşmaya ve iletişime odaklanacaksınız. Konu olarak daha çok medya reklam eğitim danışmanlığı veya pazarlama alanlarında olabilir. Bilinçaltınızda kurguladığınız konuları ifade etmekte zorlanabileceğiniz ve kendinizi bu nedenle baskı altında hissedebileceğiniz bir durum meydana gelebilir. Anlaşılmadığınızı düşünebilir ve gerginlik hissedebilirsiniz.
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  Parasal kaynaklarınızla ilgili temaslar yapacağınız bir gündesiniz. Mümkün oldukça çok ciddi kararlar almamaya özen gösterin. Zira özellikle arkadaşlarınızın manevi baskısı nedeniyle fedakar davranışlarınız yüzünden maddi kayıplara neden olabilecek yanlış yönlendirme durumunda olabilirsiniz. Duygusal istismarlara karşı temkinli davranmalısınız.  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  Birden fazla konuyla aynı anda ilgileneceğiniz konuşmaya anlatmaya okumaya ve yazmaya uygun ve haberleşmenin tüm alanlarında aktif olabileceğiniz bir gündesiniz.

  Ancak partneriniz veya ortağınızın mesleki konulardaki baskılarına karşı hazırlıklı ve sabırlı olmanız gerekebilir. Kariyerinizi ilgilendiren haberler veya gelişmelerden dolayı ikili ilişkilerinizi idare etmeniz zorlaşabilir.

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Zihniniz birden fazla konuyla meşgul olabilir. Bugün sizin için en uygun durum iç seslerinizi mümkün olduğu kadar azaltmak ve beyin dalgalarınızı düşük tutmak olacaktır. İnançlarınız ve fikirlerinizdeki hareketlenme nedeniyle günlük işlerinizi halledebilmeniz güncel tutumunuzda sabit kalmanız zor bir hale gelebilir. Zihinsel farkındalıklarınız sizi duygusal olarak rahatsız edebilir.

  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  Arkadaş ortamlarınız ve dahil olduğunuz kurumlarla iletişim trafiğiniz yoğun olacaktır. Her konuda konuşabilecek ve iletişim kurabilecek bir gün sizi bekliyor. Ancak kendinize ait sorumluluklarınızın ağır basması nedeniyle başkaları ile giriştiğiniz ortak mali işlerde baskı hissetmeniz ve duygusal olarak kendinizi çaresiz bir ruh hali içinde ifade edememeniz sizi biraz rahatsız edebilir.  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


  Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  Kariyerinizi ilgilendiren alanlarda görüşmeler yapabilir işinizi geliştirebilir otorite figürleriyle diyaloglara dalabilirsiniz. Karar almaktan ziyade fikir alış verişi yapmaya özen gösterin. Özellikle ev ve aile konularında olası tartışmalardan kaçınmalısınız. Aile bireylerinden özel hayatınızla ilgili olası müdahaleleri nedeniyle ortamın gerilmesi ve kalp kırıklıklarının olması potansiyeli mevcuttur.


  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)  Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  Majör eğitimler ve kişisel gelişimle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Hukuki bir süreçteyseniz davanızı savunmak için iletişiminiz yüksek olacaktır. Ancak gündelik işleriniz ve hizmet alanınızdaki yoğun fikir alış verişleri işle ilgili sosyal çevreler ve firmalarla olan iletişim trafiğinizde tartışmalar baskılar ve fikir ayrılıklarından dolayı oluşacak gerginliklere dikkat etmeniz gerekmektedir.
  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  Başkalarıyla yürüttüğünüz mali getirili işler kredi ve ödemelerle ilgili görüşmeler yapabilir oranları değerlendirebilir maddi krizleriniz mevcutsa bunları toparlamak için haberleşme yapabilirsiniz. Diğer taraftan kendi bütçe ve finansal durumunuzla ilgili sorunlar özel hayatınızda tasarladığınız proje ve etkinliklerle örtüşmediği için duygusal baskı hissetmeniz mümkündür.
  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  İlişkiniz mevcutsa odaklanma sıkıntısı çekebilir yüzeysel davranmakla suçlanabilirsiniz. Derin muhabbetler yapmak için uygun değildir. Gün içinde birden fazla kişiyle randevulaşabilirsiniz. Hedeflerinizde ve benliğinizde hissettiğiniz baskıları ailenizle paylaşmanız durumunda gerginliklerin ve tartışmaların çıkabileceğini unutmamalısınız. Derdinizi kendinizde tutmalısınız.
  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  İşinize odaklanmanız konusunda zorluk çekmeniz olağandır. İş ortamınızda yüzeysel davranışlarda bulunabilirsiniz ancak verimli haberleşme alanları yaratabilirsiniz. Bugün bir parça içinize kapanabilir kimseyle mesleki anlamda diyalog kurmak istemeyebilirsiniz. Mesleki yoğunluk ve kalabalıklar arasında kendinizi yalnız hissetmeniz ve uzaklara gitme isteği duymanız olasıdır.  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )  Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  Özelikle çocuklarınızla meşgul olmanız ve onlarla hoş vakit geçirmeniz için uygun bir gündesiniz. Yazı yazma hobinizi geliştirebilir bundan keyif alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın maddi meseleleriyle ilgilenmek ve destek olmak isteyebilirsiniz ancak diyaloglardaki inceliğe dikkat etmek gerekebilir. İyilik ederken yanlış anlaşılıp kalp kırılmalarını tamir etmeniz gerekebilir.


  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  Aile bireylerinizle vakit geçirmek onlarla keyifli sohbetler yapmaktan memnun kalacaksınız. Meraklı sorunlarınızın cevaplarını alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili baskı ve dayatmalardan dolayı hedefleriniz ve ideallerinize ulaşamama hissiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Mesleki sorumluluklarınız ruhsal isteklerinizi ve hedeflerinize engel olma durumu yaratabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hep iş hep iş bıktım artık. Biraz aksiyon atraksiyon gerek.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hiçbiri uymadı gene. Ne şanssızım beya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş