Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 9 Mart 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumları – 9 Mart Çarşamba Dinçer Güner’den burç yorumları

  Günlük burç yorumları haberimizde. 9 Mart Çarşamba Dinçer Güner tarafından değerlendirilen günlük ve haftalık burç yorumlarını sizler için derledik.

  Günlük burç yorumları Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler öneriler haberimizde. 9 Mart Çarşamba günlük burç yorumları ile bu haftanın burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzda neler var? Burcunuz size neler söylüyor merak ediyorsanız günlük burç yorumları burada. Haftalık burç yorumlarını okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 9 MART ÇARŞAMBA

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Bilinçaltı fenomenleriniz yanında bedensel sağlığınıza odaklanmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Üç ay boyunca etkili olacak bu tutulma sürecinde egolarınızla değil kolektif bilincin sizden talep ettiği sorumluluk ve fedakarlık konularına yoğunlaşacaksınız. Bu konularda farkındalık geliştireceksiniz. Şifa özelliklerinize ağırlık vermek isteyebilirsiniz.

  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  Arkadaş ortamlarınız ve dahil olduğunuz kurumlarla ilgili sorumluluk alma ve talep etme dürtülerinizi sorgulayacağınız bir sürece giriyorsunuz. İlişkilerinizi toplamak gereği duyabilir olası tatsızlıkları ve ilişki problemlerinizi akışa bırakıp toparlama ihtiyacını hissedebilirsiniz. Yakın bir dostunuzun sizden ihtiyacı olduğu bir konuya destek sağlayabilirsiniz.

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  Kariyer alanınızda mevcut iş dengesinin dengeli ve adaletli bir şekilde dağıtılması konusunda farkındalıklar geliştirebilirsiniz. Kendi kariyer hayatınızda yara almış olduğunuz konularda aşama kaydedip olası aynı durumlara karşı taktik geliştirebilirsiniz. Ancak alacağınız sorumlulukları yerine getirme konusunda sıkıntılar yaşayabilmeniz olasıdır.
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Zihinsel ve fikirsel konularda bugüne dek maruz kaldığınızı düşündüğünüz olumlu veya olumsuz fenomenleri irdeleme yoluna gidebilirsiniz. Hukuki bir süreç sona erebilir yahut takipsizlik durumuna düşebilir. Yabancı kaynaklı bir anlaşma konusunda fedakarlık gerekebilir. Sizi yaralayan bir inanç sisteminden vazgeçme durumuna gidebilirsiniz.
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)
  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  Maddi kaynak sağlayarak borç ve yükümlülüklerinizin son bulmasına neden olabilecek bir kazanım ortaya çıkabilir. Hayatınızın krizli alanlarında neye öncelik verip temizlemeniz gerektiği konusunda farkındalıklar sağlayabilirsiniz. Hayatınızın her konumunda alma-verme dengesini irdeleyebilecek irade ve bakış açısına sahip olabileceksiniz.


  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


  Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  İlişki ve ortaklıklarınızdaki fedakarlık her türlü maddi ve manevi alış-veriş dengesi sorumluluklar ve talepler üzerine farkındalık geliştirmeniz mümkün olabilecektir. Vaatleri tutma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Duygusal tatmin ve karşılık göremediğiniz bir ilişki içerisindeyseniz durum değerlendirmesi yapma şansını elde etmiş olacaksınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


  Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınızın hizmet alanlarında günlük işlerinizde ast ve üstlerinizle olan ilişkilerde fedakarlık alma-verme durumları maneviyat ve destek olma konularında farkındalıklar geliştirebilirsiniz. Sağlık açısından enfeksiyon etkili bir hastalığa karşı tetikte olması gereken bir burca mensupsunuz. Sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz.


  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hayatınızın keyifli alanları hobiler ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde talep ettikleriniz ve size sunulanlar arasında bir değerlendirme durumuna girebilirsiniz. Chiron (Şiron) etkili bir tutulmada bulunduğumuzdan özellikle cinsel enfeksiyonlarla ilgili tetikte olmanız gerekmektedir. Unutkanlık ve sakarlık nedeniyle eşya araç-gereç kayıplarınız olabilir.


  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  Aileniz kökleriniz ve sizi bu boyutta var eden her konuyla ilgili sorumluluk fedakarlık ve alma-verme dengesi üzerine farkındalıklar geliştirebilirsiniz. Aile büyüklerine karşı sorumlu olduğunuz konularda yetersiz kalabilirsiniz. Onlara vaat ettiğiniz konularda sözünüzü tutmak zorlaşabilir. Satürn etkisi nedeniyle depresyona eğilimli olmanız da mümkündür.  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  İşinizi icra ederken temasta olduğunuz kurum veya kişilerle olan sosyal ilişkilerinizde fedakarlık sorumluluk alış-veriş dengeleri üzerinde farkındalığa erişebileceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kısa süreli su yolculuklarında dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğitim hayatınızla ilgili bir dönemeçte olduğunuzun farkına varabilirsiniz.


  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )
  Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hayatınızdaki tüm maddi ve manevi alma verme durumlarına karşı farkındalık geliştirmeniz gerekebilir. Size maddi zarar getirebilecek sorumluluk gerektiren işlerde yetersiz kalabileceğinizi fark edebilirsiniz. Maddi beklenti içinde olduğunuz bir konuda sonuçlanma ve çözülme yaşamanız olasıdır. Manevi bir dönüşüm fikrine yaklaşabilirsiniz.  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hayatınızda odak noktası olan tüm konulardaki sezgisel farkındalıklarınız ortaya çıkabilir. Ruh ve beden sağlığınıza odaklanıp hayatınızda yeni bir sayfa açmanız gerektiğini düşündürten konu ve olaylar dizisini inceleme altına alabilirsiniz. Sezgisel yeteneklerinizde tıkanma sorumlulukları yerine getirememe durumu yaşamanız olasıdır.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş