Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 8 Mart 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumları – 8 Mart 2016 Salı
  Günlük burç yorumları haberimizde. Astroloji uzmanı Dinçer Güner tarafından değerlendirilen günlük ve haftalık burç yorumlarını sizler için derledik.

  Günlük burç yorumları Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler öneriler haberimizde. 8 Mart 2016 Salı günlük burç yorumları ile bu haftanın burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzda neler var? Burcunuz size neler söylüyor merak ediyorsanız günlük burç yorumları burada. Haftalık burç yorumlarını okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 8 MART SALI

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hem ruh hem beden sağlığınıza odaklanmalısınız. Dışsal koşullarınıza uyum sağlamak ve içsel enerjinizi bu koşullara uydurmak için mücadele verebilirsiniz. Sezgi ve hayal gücünüzün artacağı manevi taraflarınızın ortaya çıkabileceği ve bilinçaltı hareketlerinizin yoğunlaşacağı bir gün yaşıyor olacaksınız. Rüyalarınıza güvenmeli olumlu konulara odaklanmalısınız.
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  Arkadaş ortamlarınızda veya dahil olduğunuz sosyal organizasyonlarda sezgilerinizin sizi farklı bir noktaya taşıyacağı bir gün yaşamaktasınız. Duygusal dostluk anları yaşanabilir. İyi niyetli ve sevgi dolu bir tutumla arkadaşlıklarınıza sarılabilirsiniz. Gün içerisinde önem verdiğiniz dostlarınızı arayabilir ve onlara verdiğiniz değeri hatırlatabilirsiniz.
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  Kariyerinizle ilgili konularda sezgilerinizin gücü ile başarı sağlamanızın kolaylaşacağı bir gündesiniz. Üzerinize aldığınız işi bitirmekte zorlanabilirsiniz. Sorumluluk ve mantıktan çok sezgilerin duyguların ve maneviyatın ağır basacağı bir gün deneyimleyeceksiniz. Dolayısıyla mesleki konumunuzun size yüklediği sorumluluklar ağır gelebilir.  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sezgileriniz kuvvetli olabilir. Bu dönem biraz evreni anlamaya çalışmakla geçirebilirsiniz.
  Bilinçsel değil ruhsal seviyede anlayış söz konusu olacaktır. Hukuki konularda daha merhametli bir bakış açısıyla davalarınızı yürütebilirsiniz. Okyanus ve uzak deniz yolculuklarına özlem duyabilirsiniz.
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  Enfeksiyonlar bu dönemde sizin için biraz daha artış gösterir bir durumda olabilir. Dalgınlığa ve unutkanlığa karşı dikkatli olmalı ve hayatınızın kriz getiren noktalarına karşı tetikte olmalısınız. Diğer taraftan borç ve mali yükümlülüklerinizi çözebilme adına önemli fırsatlar da yakalayabilirsiniz.
  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

  Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  Derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir. Hem Ay hem de Güneş ilişkiler evinizde ilerliyor ve bu konuda şanslı gözüküyorsunuz. Romantizm merhamet insancıl davranışlar ve şefkat duyguları ile ilişkinize sarılabilir ve hayalinizdeki geleceği partnerinizle paylaşabilirsiniz.  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)  Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  Enfeksiyon etkili hastalıklara karşı tetikte olması gereken burçlardan biri de Teraziler sizsiniz. Diğer taraftan iş ortamınızda sizin için çalışan insanlara karşı sezgileriniz artabilir. Şefkatli ve merhametli davranarak iş ortamınızdaki dengeyi koruyabilirsiniz. Gündelik işlerinizi tamamlamak ve sorumluluklarınızın üstesinden gelmek biraz zorlaşabilecektir.

  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  Hayatınızın dağınık alanlarını toplamak ve pratik bir yaklaşımla detaylara önem vererek toparlanma gerekliliği hissedebilirsiniz. Duygusal olarak yoğun ve derin bir dönemden geçeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde sevgi merhamet ve şefkat dozunu yükselteceksiniz. Müzik dans sanatsal hobiler bugün biraz daha hayatınıza dahil olabilir.

  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)
  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  Aile ilgili merhametli ve yardımsever evinizle ilgili ise yaratıcı dekorasyonlara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Yardım edip yardım görebilirsiniz. Merhamet hissiniz yükselecektir. Köklerinize ve aile bireylerinize karşı daha affedici ve empati duygusu besleyebilen bir tutum sergileyebilirsiniz.


  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  Yaratıcılık gerektiren sosyal medya pazarlama eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Sulak yerlere küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kardeşleriniz ve komşularınız ile aranızdaki ilişkileri daha sevgi ve empati dolu bir düzeye çıkartabilirsiniz. Yaratıcı ve ilham verici işlerde ilerleme sağlamanız mümkündür.

  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )  Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  Objektif olmaktansa daha sübjektif bir bakış açısıyla maddi ve manevi kaynaklarınızı derleyip toparlama durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön planda görülebilir. Toplumsal yardım konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Hem maddi hem de manevi olarak ihtiyacı olanların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz.
  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  Rüyalarınız daha anlamlı ve sembolik olabilir. Ruhani bir yapıya geçebilir ve mistik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sakarlık ve dalgınlık durumunuzda artış gözlenebilir. Sanatçıysanız eserleriniz ortaya çıkabilecek kıvama erişebilir. Yardımlaşma merhamet şefkat ve dayanışma ruhuna sahip işler ortaya koyabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş