Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Mart 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumları 7 Mart 2016 Pazartesi

  Günlük burç yorumları haberimizde. Astroloji uzmanı Dinçer Güner tarafından değerlendirilen günlük ve haftalık burç yorumlarını sizler için derledik.

  Günlük burç yorumları Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler öneriler haberimizde. 7 Mart Pazartesi günlük burç yorumları ile bu haftanın burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzda neler var? Burcunuz size neler söylüyor merak ediyorsanız günlük burç yorumları burada. Haftalık burç yorumlarını okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 7 MART PAZARTESİ
  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)  Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sabah saatlerinde özellikle kadın arkadaşlarımızla iletişimimiz daha insancıl ve anlayışlı bir halde olacaktır. Ay‘ın boşluk etkisine gireceği saatlerde mevcut işlerinizi bitirmek sosyal bir atılımda bulunmamayı tercih etmek ve öğle saatlerine kadar da mesleki kazanımlarınızı talep etmek mümkün olacaktır. Öğleden sonra ise akışta kalmayı deneyip bir parça içe kapanabilirsiniz..
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  Haftaya başlarken hem olumlu hem de olumsuz şartları doğru kullanmanız gerekebilir.
  Ay sizin kariyer alanınızda boşluk etkisine gireceği için öncelikli işlerinizi sabırla devam ettirmeniz bilhassa kadın figürlerle olumlu iletişimde bulunmanız önemli olacaktır. Akşam saatlerinden itibaren arkadaşlarınızla vakit geçirmek adına doğru enerjilere sahip olacaksınız.
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  Düşünce ve fikirlerinizin askıda kalma ihtimali yüksek olacaktır. Hukuki konularda ve yabancı bağlantılı işlerinizde verim alabilmek bir parça zorlaşacağından zihninizi rahatlatacak eylemlere yönelmeniz daha doğru olacaktır. Zihinsel durağanlık ihtimalini bedensel aktivitelerle dengeleyebilirsiniz. Gece özellikle kariyerinizle ilgili sezgisel durumunuz yükselişe geçecektir.  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Haftanın ilk günü yönetici gezegeniniz olan Ay boşlukta kalacağından dolayı özellikle hayatınızın krizli alanlarında ilerleme sağlamanız zorlaşacaktır. Maddi ödemeler ve yükümlülüklerinizle ilgili aktivitelerinizi yarına ertelemeniz gerekebilir. Bugünün teması sizin için kadın figürleri ile olası negatif ilişkilerinizi düze çıkarmak ve onlarla normalleşmiş bir ilişki düzeyi yakalamak olabilir.

  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  İlişki ve ortaklıklarınızda bugün oldukça durağan bir iletişim içinde bulunabilirsiniz.
  Gizli düşmanlıkların ortaya çıkabileceği durumlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Sabah saatleri mevcut ilişkilerinizle ilgili olumlu süreci değerlendirmeli ve onlara verdiğiniz değeri göstermelisiniz. Gece ise maddi durumunuzdaki açıkları kontrol altına alabilmeniz için uygun zamanlar elde edebileceksiniz.  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)  Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
  Haftanın ilk günü özellikle gündelik işlerinizi devam ettirme konusunda biraz ağır enerjilere sahip bulunabilirsiniz. Yanınızda çalışan kadın figürlerle olan iletişiminizi normalleştirmek için önemli fırsatlara sahipsiniz. Mevcut işlerin tamamlanması ağır ilerleyecektir. Ancak gece saatlerinden itibaren eşiniz yahut sevgilinizle olumlu saatler geçirmek için hoş zamanlar olacaktır.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


  Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
  Haftanın bu ilk günü hayatınızın keyifli alanları ve çocuklarınızla olan ilişkileriniz sanki askıya alınmış gibi ağır ilerliyor gibi görünecektir. Özellikle sahip olduğunuz güzelliklerin değerini algılamak ve halinizden memnun olduğunuzu hissetmek için olumlu enerjilere sahip olacaksınız. Ancak hareketsiz ve atıl bir gün geçirebileceğinizi bilerek akşamı getirmeye çalışın.

  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)


  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  Bu sabah özellikle anneniz ve aile büyükleri kadın figürler ile olumlu ilişkilere girişebilirsiniz. Onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermek için fırsatlara sahipsiniz. Günü evinizde hiçbir şey yapmak istemeden geçirmek gibi bir atalet duygusuna sahip olabilirsiniz. Zamanın bir parça ağır ilerlediğini hissedebilirsiniz. Bugünü akışta kalarak geçirebilir annenizle vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
  İş ve sosyal ilişkiler trafiğinizin ağır ilerleyebileceği bir günde bulunuyorsunuz. Eğitim sürecindeyseniz fikirleriniz dağınık olacağından kafanıza hiçbir şeyin girmediğinden şikayet edebilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde iş ve sosyal ilişkilerle bağlı olduğunuz kadın figürlerle olan ilişkilerinizi toparlamak ve düze çıkarmak için çok olumlu enerjilere sahipsiniz. Komşularınızla olan tutumunuz da olumlu olacaktır.

  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
  Maddi konularda atılım yapabileceğiniz yatırım fırsatları arayacağınız ve hesaplar yapabileceğiniz bir günde bulunmuyorsunuz. Maddi konulardan ziyade manevi konularınızı toparlayabileceğiniz kadın figürlerle ilişkilerinizi olumlu hale getirme fırsatlarına sahip olduğunuz bir gün geçireceksiniz. Özellikle tüm banka ve hesap işlerinizi yarına ertelemeye özen göstermeli ve bugün akışta kalmalısınız.

  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )


  Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  Haftaya biraz düşük enerjilerle başlayabilirsiniz. Öğle saatlerine kadar hayatınızdaki kadın figürler başta olmak üzere iletişim trafiğinizi yoluna koymak için çabalayabilirsiniz. Gece saatlerine kadar ağır enerjiler ve atalet durumuna sahip olacaksınız. Günü akışta kalarak geçirmek ve biraz olsun hayallerinizle haşır neşir olmak için fırsat yaratın. Fiziki eylemleriniz sonuçsuz kalabilir.
  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)


  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
  Haftaya ağır enerjilerle başlayacak olan burçlardan birisiniz. Öncelikle sabah saatlerinde hayatınızdaki olumlu konularla ilgili minnet düşüncesi taşıyor olabilirsiniz. Şükretmek ve evrenin enerjilerini kabul etmek sizin için fark yaratacaktır. Ancak günün geri kalanında fiziksel ve sezgisel enerjileriniz düşük olacağından davranış ve eylemlerinizin verimsizliği hakkında olumsuz düşüncelere kapılmamalısınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş