6 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)6 Mart 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Merkür'ün burcunuza geçmesiyle fiziksel ve zihinsel aktiviteniz yükseliyor. Bugün değişken ve hızlı hareket ederek birçok özelliğinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. İlişkilerinize akılcı bir tavırla yaklaşarak sorunlarınızı çözmeyi başarıyorsunuz. İletişim konusunda başarılı bir performans içindesiniz. Komşu ve yakın dost ilişkileriniz canlanıyor.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
6 Mart 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Merkür gezegeni bilinçaltınızı hızlı bir şekilde ortaya çıkarıyor. Düşünce bazında yapılandırdığınız planlarınızı akıllıca yaşama geçiriyorsunuz. İnatçı ve sistemli hareket ettiğiniz zaman istekleriniz size çok uzak değil. Sabırlı davranışlarınız takdir görüyor.
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
6 Mart 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Tartışma ortamlarından uzak kalmayı başarabilirseniz kendinizi çok daha iyi yansıtabileceksiniz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Meraklı davranışlarınız ortaya çıkacak.
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)6 Mart 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:

İşinizle ilgi girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Potansiyelinizi arttırma yoluna gidebilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyebilirsiniz. Bugün partnerinizin size yaklaşımları çok önemli. Düşüncelerinizi onunla paylaşmak ve destek almak adına başlattığınız girişimciliğiniz ses getirecek.
ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)
6 Mart 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Merkür gezegeni kombinasyon burcunuz Koç'a geçerken size cesaret ve aktivite kazandırıyor. Toplumsal olaylarda göz dolduracak davranışlar peşinde olacaksınız. Mesleğinizi kişisel tarzınızla birleştirmek ve kendinizi fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.
BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)6 Mart 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Düşüncelerinizde belli bir disiplin getirerek yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bugün kendinizi başkalarının işine adamak isteyebilirsiniz. Meraklı yönleriniz ortaya çıkıyor ve sizden saklanan sırları öğrenmek isteyebilirsiniz. Kişisel duygularınızı ve bilgilerinizi sınamak için güzel bir gün. İç sesinizi dinlemelisiniz.


TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)
6 Mart 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Merkür gezegeni karşıt burcunuz Koç'a geçerken bireysel ve ortak ilişkilerinizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Zeka kapasitenizde artış var. Hafızanızı kolay bir şekilde kullanacağınız bugün haksızlıklar karşısında tepkili olabilir ve çevrenize yeni bir savunma taktiği ile yaklaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin fikri önem kazanıyor.AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)
6 Mart 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:
Çalışma yaşantınızda esnek ve aktif davranışlar sergilemekle çalışma arkadaşlarınıza iyi bir motivasyon örneği oluyorsunuz. Bugün fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir.YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

6 Mart 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:
Ay'ın konumu maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken Merkür kombinasyon burcunuz Koç'taki yolculuğuna başlıyor. Partnerinizi zekanız ve fikirlerinizle etkiniz altına almayı başarıyorsunuz. Bireysel davranmanıza rağmen onun üzerinde etkiniz inkar edilemeyecek kadar olumlu seyrediyor.OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
6 Mart 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün evinizle ilgili değişimler söz konusu olacak. Eşya alım satımı ve ev düzeninizde bazı aktiviteler gündeme gelecektir. Bazılarınız kardeşlerinizi ve yakınlarınızı evinizde ağırlama fırsatı bulacaksınız. Yalnız yaşayanlar aile ortamını özleyerek dostlarıyla iletişim kurma yoluna gideceklerdir. Ruh sağlığınızı destekleyici davranışlar içinde olacaksınız.
KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )
6 Mart 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Sezgilerinizi istediğiniz alanda kullanabileceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Bugün iletişim konusunda hızlı hareket ediyor olmanız gününüzü iyi kurgulamnıza neden olacak. İsteklerinizdeki artışlar yaşam kalitenizle paralel ilerlerken bazı masraflarınızı kısıtlamanız gerektiğini unutmamalısınız.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
6 Mart 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Yaşamı olduğu gibi kabul eden ve oyunları kurallarına göre oynayan ender kişilerden birisiniz. Zarif kişiliğiniz altında güçlü bir karakter yatıyor. Bugün sizin için değerli olan dostlarınızı ağırlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaşanan olayların sonrasında çevrenize bıraktığı yansımanın önemli olduğunu siz de biliyorsunuz.