Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz 26 Şubat 2016 | Günlük Burç Yorumları
  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  Sevgilinize karşı çok açıksınız. Onun üzerine çok fazla düşüyor ve onu çok fazla şımartıyorsunuz. Biraz daha mesafeli olmalısınız. Bu gün akşama doğru sevgilinizle beraber hoşça vakit geçirecek kalabalık ortamlara gireceksiniz. Burada da sevgilinizin kaprisleri ile biraz bunalacaksınız.

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzüdnen zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli bu kadar verici olmamalısınız.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Çevrenizdeki insanlara karşı onların hak etmediği kadar anlayışlı ve vericisiniz. Biraz daha faklı tutumlar sergilemeli sizi kullanmalarına müsade etmemelisiniz.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün belli endişelerle gizlilik içinde yapmayı uygun göreceğiniz çok özel bir görüşme söz konusu. Bu gizlilik bazı meraklardan korunmanın dışında da niyetler taşıyor gibi. Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bunlar karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. İnsanların verdikleriyle de yetinmeyi bilmek sizi daha mutlu edebilir.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar Saat 00:40 Ay-Terazi burcu geçişi partnerimiz ailemiz veya çevremizde bulunan kişilerle olan ilişkimizde uzlaşının önemini işaret ediyor. Bu pek işimize gelmeyebilir. Bildiğimiz gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ancak başkalarının sesine kulak vermemiz anlaşmaya çalışmamız yararlı olabilir. En azından huzursuz olmak istemiyorsak. Burada şu husus çok önemli. Bize karşı çıkan kişi veya kişilerin hayatımızdaki önemi nedir? Eğer partnerimizi seviyorsak onu kaybetmek istemiyorsak tabii dikkat etmeliyiz. Ailemizden birisiyse evde huzursuz olmamak için anlaşma yoluna gidebiliriz. Fakat çok samimi olmadığımız hatta hiç tanımadığımız birileri canımızı sıkıyorsa tabii ki kendimizi korumalıyız. Saat 10:05 Merkür-Satürn görünümü yenilikçi fikirlerimizi belli bir disiplin ve sorumluluk duygusu içinde dışa yansıtmaya çalışacağız. Sözgelimi yurtdışı ticaret eğitim gibi konularda yeni gelişmelerin işaretçisidir. Ayrıca başkalarının görüşlerini de alarak bir yol belirleyeceğiz. Bu görünüm dostlarımızla grup içinde veya belli ortamlarda nasıl konuşmamız gerektiğini bilmemizi sağlayacak. Bugün attığınız adımlar konuştuğunuz meseleler girişimler başarılı sonuçlanabilir. Saat 22:17 Ay-Venüs olumlu görünümü hem özel ilişkinizde hem de sosyal yaşamınızdaki paylaşımları güçlendiricidir. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim.

  Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün cazibeniz ve çekiciliğinizden eminsiniz. Kendinizi her zamankinden çok daha rahat ifade edebiliyorsunuz. İdeallerinizi yeniden gözden geçirmek ve kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi geliştirmek adına yapacağınız çalışmalardan olumlu yanıt alacak ve daha belirgin bir davranış sergileyeceksiniz.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendinizi geliştirmenizi hayata daha geniş açıdan bakmanızı sağlayacak işlerle meşgul olmalısınız. Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde ödülü veya takdiri hak ediyorsunuz. Ancak sürekli tekrar edilen işlerle uğraşıyor olmanız hem sizin hem de diğerlerinin yapılan her şeyi kanıksamanıza yol açıyor olabilir.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Algılarınızı açık tutmamanız durumunda tuhaf bir duruma düşebilirsiniz. Ne istediğinizi netleştirmeli ve başkalarının planlarını uygulamak için kendi planlarınızı değiştirmemeye özen göstermelisiniz. Kendi yararınızı düşünerek hareket etmeyi başarırsanız olumlu bir pozisyon elde edebilirsiniz.

  Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda hareketliyiz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz. Merkür’ün olumlu görünümleri iş hayatında ticarette finansal alanlarda veya kültürel başlıklı konularda başarı vaat ediyor. Mental açıdan hareketli ve kafaların iyi çalıştığı günlerde olacağız. Önemli kararlar önemli anlaşmalar hatta bir süredir konuşmaktan kaçınılan kişilerle konuşmalar gündeme gelebilir. Konusunda uzman ve tecrübeli kişilere danışabileceğimiz raporlamalar tezler sınavlar sözlü ve yazılı ifadeler ve görüşmeler için uygun günlerdeyiz.

  Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün eşinizle ilgili konularda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir. Uyumlu davranmak ikiniz içinde daha iyi olacak. Kendinizi ifade etmek önem kazanabilir. Ortak konularda sizi zihnen sıkıştıran olaylar gündeme gelebilir. Bazı işlerinizde kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Anlaşmalar gündeminizi etkileyebilir.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bir işe başlarken hevesle başlıyor ama çok çabuk sıkılıyorsunuz. Son günlerde akıl dağınıklığı yaşamanız işlerinizi aksatıyor dikkat edin.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Eviniz ve ailenizle ilgili konularda iyimser olacaksınız. Bu durum kararlılıkla hareket etmenizi sağlayacaktır. Ancak iyimserliği abartmamalı gerçekçiliğinizi korumalısınız. Fazla riskli girişmler herhangi bir fayda sağlamayacaktır.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kim olduklarını bildiğiniz düşmanlarınız yeniden sahnede olacaklar ve açıkça rekabet içinde olarak açıklarınızı arayacaklar. Hukuksal sorunları olanlar bu günlerde olumsuz sonuçlar alabilir ayrıca avukatlarının onların lehine çalışmadığını düşünerek avukat değiştirme kararı alabilirler.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün ilişkinizle ilgili olumlu gelişmeler duygusal yoğunlaşma ve sosyalleşme konusunda açılım sağlayabilirsiniz. İlişkinizin gidişatında dengeye ulaşma fırsatlarını bulabilirsiniz. Ortaklığa sahipseniz amaçlarınızı gözden geçirip uyumlu bir şekilde ileriye bakabilmek ve yeni projeleri tasarlamak adına önemli enerjilere sahip olacaksınız. Genel olarak ise; bugün saat 01:42’de Ay dengeli uyumlu barış sever ve diplomatik Terazi burcuna geçiş yapıyor. Endişe ve streslerimizden arındığımız daha çok sosyalleşme ihtiyacı hissederek gezme eğlenme arkadaşlarla sevdiklerinizle veya eşinizle program yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ay‘ın Terazi burcuna geçiş günleri oldukça sosyal hareketli ve ilişkilerin ön planda olduğu zamanlardır. İş bağlantıları kurmak iş yemekleri veya tanıtım işleri yapmak her türlü sosyal organizasyonu düzenlemek ve arkadaş çevrenizle bir arada olmak için çok uygun günlerdir.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün işlerinizin kalıcı fikirlerle desteklendiğini görecek ve uzun soluklu adımlar atmaya yatkın olacaksınız. Eğitim ve seyahat konuları ile grupsal işlerinizde fikirlerinizi uygulayabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Bugün yaşadığınız pişmanlıkları ayrılık aşamasında tahmin edemeyişiniz gayet doğal. Yeni açılımlar bu pişmanlıkları yok edebilir. Çevrenize iyi bakmalısınız. Yeni bir ilişki için mutsuz olmanız gerekmiyor.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  Yanlış kişilere yanlış tepkiler vermemeli size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile bu yüzden birer problem gibi görüyorsunuz.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor. Bu konuda epeyce karışanınız var gibi. Alacağınız bazı kararlar sizi para idaresi konusunda cesaretlendirebilir.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Aşkın gizemi ve içinde barındırdığı hoş anlamsızlıklar sizi daha çok olumsuz etkilemişe benziyor. Gönlünüzdeki loşluğu ışıl ışıl bir aydınlıkla yok etmek tamamen sizin elinizde. Gönlünüzü uzun süre boş bırakmamalısınız.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Başkaları için kapanmış olan bir konu sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri oldukça yoruyorsunuz.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar Saat 00:40 itibariyle Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu enerji insanlarla olan ilişkilerinizin hem fiziki hem de ruhsal anlamdaki önemini işaret ediyor. Dengenizi bozabilecek her şeyden uzak durmak isteyeceksiniz. Çünkü kafanızın karışmasını moralinizin bozulmasını istemiyorsunuz. Elinizden geldiğince herkesin ortak bir noktada buluşacağı şekilde düşünebilirsiniz. Sözgelimi bir problem varsa bunu deşelemek ve üzerine gidip içinden çıkılmaz bir hale getirmek yerine hemen halledip huzur bulmaktan yana olabilirsiniz. Saat 10:05 Merkür-Satürn görünümü iş hayatımızla ilgili ortaklıklar maddi konular üzerinde ciddiyetle duracağız.

  Planladığımız şekilde ödemelerimizi yapacağız. Öncelik verilmesi gereken meseleleri saptayacağız. Bizi sıkıştıran durumlar veya istediğimiz şekilde ilerlemeyen işlerimizi bir daha kontrol ederek neler yapabiliriz bunlar üzerinde duracağız. Saat 22:17 Ay-Venüs olumlu görünümü iş hayatınız veya özel yaşantınızda tam olarak özgür hareket edememek yenilik arzusuyla dolu olduğunuz halde bunları hayata geçirememek sizi biraz zorlayabilir.

  İlişkilerde belli bir mesafelilik göze çarpabilir. Mecburen uymanız gereken durumlar sizi yorabilir. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ay karşıt evinizde ilerliyor ve duygularınıza yepyeni bir enerji sunuyor. Bugün onunla birlikte ortak fikirler üreteceksiniz. Romantik yönleriniz ortaya çıkıyor. Partnerinize karşı daha anlayışlı olmanız gereken bir gün içindesiniz. Fakat iddiacı yönleriniz yüzünden küçük tartışmalara neden olabilir. Baş ağrılarınız olabilir

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Eğer gerekli ilk adımı atabilirseniz bazı konularda ilerlemeyi durdurmak imkansız olabilir. Dolayısıyla gerekli değişiklikleri yapmak istiyorsanız harekete geçmelisiniz.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önünüzde duran size engel teşkil eden veya size karşı olumsuz tavırlar sergileyen kişilere dikkat etmelisiniz hatta bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz.

  Ağırlıklı olarak aktif çalışkan ve becerikli kişilerle bir araya gelmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda hareketliyiz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz. Merkür’ün olumlu görünümleri iş hayatında ticarette finansal alanlarda veya kültürel başlıklı konularda başarı vaat ediyor.

  Mental açıdan hareketli ve kafaların iyi çalıştığı günlerde olacağız. Önemli kararlar önemli anlaşmalar hatta bir süredir konuşmaktan kaçınılan kişilerle konuşmalar gündeme gelebilir. Konusunda uzman ve tecrübeli kişilere danışabileceğimiz raporlamalar tezler sınavlar sözlü ve yazılı ifadeler ve görüşmeler için uygun günlerdeyiz.

  Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çalışma hayatınızda daha fazla sorumluluk alabilirisiniz. Gün içinde sizi zihnen zorlayan koşullar oluşabilir. Fikirlerinizi daha çok kişiye yayma ihtiyacında olabilirsiniz.

  Konuştuğunuz kişileri iyi seçmenizde fayda var. İşte birlikte çalıştığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir. Ticari konular için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ani tepkiler vererek yada kendinize kızarak çözüme ulaşamazsınız. Bunun yerine yeni strajetiler geliştirerek biraz geç de olsa sonuca ulaşacaksınız.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ortaklarınızla veya işbirliği yaptığınız kişilerle bazı sorunları tartışmak ve çözüm yolları üretmek isteyebilirsiniz. Ancak bu işi başka güne bırakmalısınız çünkü ifade etme konusunda zorluk yaşayabilir iletişim problemleriyle mücadele edebilirsiniz.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün hedeflerinize yönelerek iş ve kariyer hayatınızda neler planladığınızı gözden geçirmek ve organizasyonlar düzenlemek için ideal bir gün. İkili ilişkilerinizde mesafeli ve soğuk görünebilirsiniz bu sebeple değer verdiğiniz insanlara duygularınızı açmanızda ve sevginizi belli etmenizde bugün için fayda var.

  Patronlarınız ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş arkadaşlarınızla ilgili olumlu yaklaşımlar ve hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabilirsiniz. Mesleki ortamınızda dengelerin sizin lehinize inşa edilebileceği bir gündesiniz. Alt çalışanlarınızla mevcut projelerde dengeyi tutturabilme enerjilerine sahipsiniz. Yediğinize içtiğinize dikkat etmeli ve sindirim sisteminize yüklenmemelisiniz. Genel olarak ise; bugün saat 01:42’de Ay dengeli uyumlu barışsever ve diplomatik Terazi burcuna geçiş yapıyor. Endişe ve streslerimizden arındığımız daha çok sosyalleşme ihtiyacı hissederek gezme eğlenme arkadaşlarla sevdiklerinizle veya eşinizle program yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ay‘ın Terazi burcuna geçiş günleri oldukça sosyal hareketli ve ilişkilerin ön planda olduğu zamanlardır. İş bağlantıları kurmak iş yemekleri veya tanıtım işleri yapmak her türlü sosyal organizasyonu düzenlemek ve arkadaş çevrenizle bir arada olmak için çok uygun günlerdir.

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Özellikle iş hayatınızda alacağınız parasal desteklerle sizi daha fazla harekete geçirecek fikirlerin peşinden gideceksiniz. Yeni tekniklere yeni konulara ve yeni konuşmalara açık olacaksınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  Aşk hayatınızda geçmişle uğraşmamalı geleceğe bakmalısınız. Bu şekilde aşk hayatınızla ilgili olmasını hayal ettiğiniz duruma ulaşabilirsiniz. Zaten bu tür davranışlarınız ile şu an ki partnerinizi kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  Bugün işinizde günlük ve rutin işlerinizle ilgileneceksiniz. Çevrenize dikkat etmeden işte başarı yakalamanız zor. İş hayatınızda disiplinli çalışmayı çok seviyorsunuz.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Parasal olarak zor bir gün geçireceksiniz. Yapmanız gereken bazı önemli harcamaları parasızlığınız yüzünden yapamayacaksınız. Bu aralar yakınlarınızdan ya da dostlarınızdan borç da alabilirsiniz.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bugün çevrenizdeki bazı insanların sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen bir olay canınızı sıkacak.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hiç aklınızda olmayan gelişmelere kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Bugün bir arkadaşınız bu konuyla ilgili ilk belirtileri gösterebilir. Onu dikkatle dinlemenizde yarar var. Ailenize aşırı bağımlılığınız bazı özel kararları almanızı zorlaştırıyor. Karşılıklı olarak sürdürdüğünüz bağımlı ilişki kendinize dönük birçok projenizi ertelemenize yol açabiliyor.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler Saat 00:40 Ay-Terazi burcunda seyrine başlıyor. Gün boyu aşk hayatınızla ilgili konularda veya genel anlamıyla insan ilişkilerinde mantık uzlaşıya açıklık çözüm ve denge unsurlarını ön planda tutabilirsiniz.

  Huzursuzluktan hoşlanmazsınız. Sizin bakış açınıza göre aklın yolu birdir. Eğer bir problem varsa bunun mutlaka bir çözüm yolu vardır diye düşünürsünüz. Saat 10:05 Merkür-Satürn görünümü yeni gelişmelerin işaretçisi olarak olumlu buluyorum. Bir fırsat gibi düşünebiliriz. Günün genelinde ise fikirlerimizi başkalarına iletirken onların da görüşlerine saygı duymamızda yarar var. Partnerimizle aramızdaki meseleleri bir daha gözden geçireceğiz.

  Eksiğimiz var mı diye bakacağız. Sözgelimi iş ortaklıklarında ve ilişkilerde bu gözden geçirmeler ilerisi adına gayet olumludur. Saat 22:17 Ay-Venüs olumlu görünümü rahatlatıcı sizi aşk ve sosyal yaşantınız yönünde destekleyici özgür bir şekilde paylaşımda bulunmanızı sağlayıcıdır. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bunları sizi bir hayli mutlu edicidir. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim.

  Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Zihinsel aktivitelerinizi hızla yaşama geçirmek istediğiniz bir gün. İyi niyetli ve enerjik davranışlarınızın altında çevrenize yardım etme isteği yatıyor. Her zamanki gibi yanlış anlaşılmaktan çekiniyorsunuz. Kendinize güvenmeniz gerektiğini farkındasınız.

  Yatırımlarınız için biraz daha beklemelisiniz

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konularda ard arda gündeme gelen tartışmalar mevcut işlerin ilerlemesini mi yoksa gerilemesini mi sağlıyor? Bu konuda daha fazla düşünmeniz gerekebilir ama çeşitli fikir alışverişi veya anlaşmazlıklar gündeme gelebilir.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Fiziksel veya mental anlamda kendinizi en iyi şekilde ortaya koymalısınız. Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlara girebilirsiniz. Sonuçları olaylara yaklaşımlarınız ve sunduklarınız belirleyecek. Hiçbirşeyi şansa bırakmamalısınız. Samimi ve dürüst olmak kazandıracaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda hareketliyiz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz. Merkür’ün olumlu görünümleri iş hayatında ticarette finansal alanlarda veya kültürel başlıklı konularda başarı vaat ediyor. Mental açıdan hareketli ve kafaların iyi çalıştığı günlerde olacağız. Önemli kararlar önemli anlaşmalar hatta bir süredir konuşmaktan kaçınılan kişilerle konuşmalar gündeme gelebilir. Konusunda uzman ve tecrübeli kişilere danışabileceğimiz raporlamalar tezler sınavlar sözlü ve yazılı ifadeler ve görüşmeler için uygun günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün keyif aldığınız işlerde kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz.

  Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlerinizde zihinsel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Gün içinde teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

  Harcamalar gündeme gelebilir. Çocuklarınız için yeni aktivite alanları yaratabilirsiniz. Bireysel olmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sabırlı olmanız gereken bir zaman. Her söylentiye kulak asmayın. Kendinize olan güven duygularınızı asla köreltmeyin. Negatif etki yaratmamalısınız.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Tüm vaktinizi günlük işlere ve bunların detaylarına verebilirsiniz. Dikkatinizi bu işlere yoğunlaştırmak ve bu durumu da sürdürmek zorundasınız. Hayallere dalarsanız atılım yapma isteğiyle olmayacak hamlelerde bulunacaksınız.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Moral ve enerjinizin en üst seviyede olacağı bugün kalabalık ortamlar düğün davet organizasyon ve görüşmelerde yer alabilir sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir ve sevdiklerinizle eğlenceli keyifli bir gün geçirerek geleceğe ait olumlu kararlar geliştirebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün biraz hayatınızın keyif aldığınız alanlarına yönelebilir hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla aranızda hoş bir denge sağlanabilir ve ev içindeki hiyerarşik düzen konularını çözebilirsiniz. Aşk ve evlilik konularında olumlu ilişkiler sürdürmek karşılıklı uyum ve denge yaratmak arzusuyla ilişkilere bakmak daha kolay olabilir. Genel olarak ise; bugün saat 01:42’de Ay dengeli uyumlu barışsever ve diplomatik Terazi burcuna geçiş yapıyor. Endişe ve streslerimizden arındığımız daha çok sosyalleşme ihtiyacı hissederek gezme eğlenme arkadaşlarla sevdiklerinizle veya eşinizle program yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ay‘ın Terazi burcuna geçiş günleri oldukça sosyal hareketli ve ilişkilerin ön planda olduğu zamanlardır. İş bağlantıları kurmak iş yemekleri veya tanıtım işleri yapmak her türlü sosyal organizasyonu düzenlemek ve arkadaş çevrenizle bir arada olmak için çok uygun günlerdir.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ortaklaşa iş konularıyla ilgili alanlarda önemli anlaşmalar söz konusu olabilir. Geleceğe dayalı işlerinizde kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bugün partnerinizle önemli bir konuşma yapabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Sevgilinize çok sadıksınız ama nedense o size hala tam anlamıyla güvenemiyor ve bazen bunu tartışma konusu haline getiriyor. Sevgilinize sadakatinizi değişik yollardan göstermeyi denemelisiniz.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  İşyerinizdeki bazı olumsuz alışkanlıklarınızdan vazgeçmelisiniz artık. Özellikle şu sıralar çok dedikodu yapıyorsunuz ve çok göze batıyorsunuz.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  Uzun zamandır çekmiş olduğunuz parasal sorunlarınızı bugün çözme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Parasal durumunuzu göz önünde bulundurarak harcamalarınızı azaltmalısınız.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Gün içinde özellikle ailenizle olan ilişkilerinizde ortaya çıkacak fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar sizi olumsuz olarak etkileyecek.

  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Akıldan çıkarmadığınız bir konuyla ilgili olarak bugün girişimlerde bulunabilirsiniz. Çok yakın ilişkilerinizde gelişen birçok olaya bugünlerde belli bir ilgisizlik içindesiniz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor gibi. Bugünlerde ona yönelebilirsiniz.

  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler Saat 00:40 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Aile içinde ve duygusal anlamda üzerinde hassasiyetle durduğunuz en önemli olgu: Uzlaşmak. Hani derler ya kol kırılır yen içinde kalır diye. Bir problem olsa dahi bunun kavgayla halledilmesinden yana değilsiniz. Özellikle yuvanızı sizi veya ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde güzellik ve konfor gibi huzur ve güvenlik de fazlasıyla önemsediğiniz noktalar olacaktır.

  Saat 10:05 Merkür-Satürn görünümü yeni gelişmelerin yeni fırsatların işaretçisidir. Günün genelinde ise çalışma hayatımızı sağlığımızı iş haklarımızı ortaklaşa paylaşımlarımızı ciddiyetle ele alacağız.

  Durumumuza gücümüze beklentilerimize bakacağız. Yere sağlam basıyor muyuz başkalarına ihtiyaç duyuyor muyuz hangi konularda bir şeyler yerli yerine oturmuyor bunları gözden geçireceğiz. Saat 22:17 Ay-Venüs olumlu görünümü hem huzuru önemsiyorsunuz hem de ilişkinizi güçlendirmek. Tek taraflı bunu yapamayacağınızı biliyorsunuz. Bu yüzden de partnerinizin de size destek olmasını bekleyeceksiniz. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle

  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Düşüncelerinizde yapıcı davranırken çevrenizdeki kişilerin düzenine müdahale etmek istemiyorsunuz. Bugün olaylar karşısında yaratacağınız etki her zamankinden çok daha etkili olacaktır. Gözlemciliğinizin size sağladığı yararı inkar etmiyor ve dengelerinizi korumaya özen gösteriyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Eğer ilerlemek istediğiniz başlıklar varsa belli konularda gereken hazırlıkları veya planları yapmanızda fayda var. Zira günü geldiğinde düğmeye basmaya hazır olmanız gerekiyor.

  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini istiyorsanız kontrolü ele almanız gerekiyor olabilir. Eğer bazı ilişkilerinizi canlandırmanızı veya kuvvetlendirmenizi sağlayacaksa farklı yöntemler denemenizde fayda var.

  Yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanarak yeni seçeneklerin ve fırsatların farkına varabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda hareketliyiz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz. Merkür’ün olumlu görünümleri iş hayatında ticarette finansal alanlarda veya kültürel başlıklı konularda başarı vaat ediyor. Mental açıdan hareketli ve kafaların iyi çalıştığı günlerde olacağız. Önemli kararlar önemli anlaşmalar hatta bir süredir konuşmaktan kaçınılan kişilerle konuşmalar gündeme gelebilir. Konusunda uzman ve tecrübeli kişilere danışabileceğimiz raporlamalar tezler sınavlar sözlü ve yazılı ifadeler ve görüşmeler için uygun günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün zihinsel aktivitelerinizde yoğunluk olabilir. İşlerinizi toparlamak için sıkıştırıldığınızı hissedebilirsiniz. Ticari konular gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızın artması sizi zihnen yorabilir. Ev hayatınızla ilgili konularda daha fazla desteğe ihtiyacınız olan bir gündesiniz. Aileniz ile bu konuyu konuşmak isteyebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünlerde bir hayli enerjik cesur kıvrak oluşunuz karşı cinsin hayranlığını kazanmanıza neden oluyor. Sevgiliniz sizi kıskanmaya başladı.

  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Özel hayatınızda size yakın olan ve sizin için en büyük önemi taşıyan kişilerle ilişkilerinize fazlasıyla özen göstereceksiniz. Kendileriyle birlikte vakit geçirmek size arzuladığınız huzur mutluluk ve güvenlik duygularını tattırabilir.

  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir seyahate çıkabilir kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ailenizle ve komşularınızla ilgili olumlu ve sıcak duygular tesis edilecektir. Biraz geçmişe dönük anılardan konuşulabilir. Bu tatlı anıları hatırlayıp ilişkilerinizi dengeye oturtabilirsiniz. Hak-hukuk arayışı ön planda olacaktır. Aile mirası apartman hisse meseleleri Ay‘ın Terazi burcunda ilerlemesi sayesinde size olumlu enerjiler ve fırsatlar sunacaktır. Genel olarak ise; bugün saat 01:42’de Ay dengeli uyumlu barışsever ve diplomatik Terazi burcuna geçiş yapıyor.

  Endişe ve streslerimizden arındığımız daha çok sosyalleşme ihtiyacı hissederek gezme eğlenme arkadaşlarla sevdiklerinizle veya eşinizle program yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ay‘ın Terazi burcuna geçiş günleri oldukça sosyal hareketli ve ilişkilerin ön planda olduğu zamanlardır. İş bağlantıları kurmak iş yemekleri veya tanıtım işleri yapmak her türlü sosyal organizasyonu düzenlemek ve arkadaş çevrenizle bir arada olmak için çok uygun günlerdir.

  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş hayatınızda önemli ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Planlı hareket edecek ve işlerinizi kolayca halledeceksiniz. Ailevi konularda maddi olarak kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  Aşk ilişkinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle fikir ayrılıklarına düşebileceğiniz görülüyor. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  İş konusunda kendinize yeni alanlar yaratabileceğiniz ve yaratıcılığınızın ön planda olacağı şanslı bir iş günündesiniz. İşlerinizde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Enerjinizi dikkatli kullanmalısınız.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Maddi konularda kararsız davranabileceğiniz bir gündesiniz. Para hareketleri harcamalarınızı arttırabilir ve kaynaklarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bugün ikili ilişkilerinizde politik davranmanız gerekiyor. Özellikle iş çevrenizdeki ikili ilişkilerinizde.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak ama sıcak bakmayacaksınız. Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar Saat 00:40 Ay-Terazi burcu etkinliği altında çevremizdeki insanlarla ilişki kurma arzumuz da yoğunlaşıyor. Dengeli bir şekilde iletişimde bulunmak isteyeceğiz. Ne karşımızdaki kişi ne de biz üstünlük yarışında değiliz. Nazik bir şekilde konuşmak fikirlerimizi paylaşmak niyetinde olacağız. Saat 10:05 Merkür-Satürn görünümü ilişkimizle alakalı konuları ise ciddiyetle sorumluluk çerçevesi içinde ele alalım. Varsa eğer bir pürüz çözümlemek için neler yapabileceğimizi düşünürüz. Olgun hoşgörülü bir şekilde durumlara bakarız. Bu görünüm aşkı hafife almadığımızı bilhassa önem verdiğimizi işaret ediyor. Saat 22:17 Ay-Venüs olumlu görünümü çevrenizde bulunan kişilerle ve özellikle partnerinizle aranızdaki huzuru güzellikleri ve paylaşımı önemsediğinizin göstergesi. Bu görünüm bazılarınız için yeni bir tanışmanın da işaretçisidir. Bu saatlerde toplumsal konular üzerinde yazışabilir konuşabilir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün işinizle ilgili güçlü bir motivasyon desteğine ihtiyacınız var. Coşkularınızın sizi yönlendirmesinden hoşlanıyorsunuz.. İşinizle aranızda duygusal bir bağ oluşturmalı ve özel duygularınızı yansıtacak işler yapmalısınız. Ailenize karşı görevlerinizi yerine getireceğiniz bir gün içindesiniz. Himayeci tarafınız oldukça yoğun..

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Başak Ültimatomlar veren kendi isteklerinin ve dediklerinin ön plana alınması konusunda ısrarcı olan kişilere müsamaha göstermekte zorlanabilirsiniz veya ortam eşit ve adil düzen anlayışının dışına çıkabilir. Ancak siz tüm bunların üstesinden gelebileceksiniz.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hedef ve amaçlarınızı net olarak belirlemeli disiplinli şekilde ve beklenmedik manevralarla istediğinizi elde etmeye çalışmalısınız. Tutkulu disiplinli ve hırslı yaklaşımlarınız hiç umulmadık kanalların ilgisini üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Sevdiğiniz kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Romantizm ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda hareketliyiz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmalarında başarı elde edebiliriz. Merkür’ün olumlu görünümleri iş hayatında ticarette finansal alanlarda veya kültürel başlıklı konularda başarı vaat ediyor. Mental açıdan hareketli ve kafaların iyi çalıştığı günlerde olacağız. Önemli kararlar önemli anlaşmalar hatta bir süredir konuşmaktan kaçınılan kişilerle konuşmalar gündeme gelebilir. Konusunda uzman ve tecrübeli kişilere danışabileceğimiz raporlamalar tezler sınavlar sözlü ve yazılı ifadeler ve görüşmeler için uygun günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan fikir alabilirsiniz. Keyif aldığınız konulara başkalarını da dahil etmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda alacağınız yardımlar sizi rahatlatabilir. Zihinsel olarak bugün eşinizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Sabırlı olmalısınız.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Geçmişte kalan bir arkadaşınızdan gelecek haberler yüzünden beklenti içerisine girmeyin. Gururlusunuz fakat bazen hatalı olacağınızı unutmayın.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün kendi kendinizi kandırma eğilimi gösterebilirsiniz. Bu yüzden ne kadar iyi gözükürlerse gözüksünler fikirlerinizin ve planlarınızın birçok aksak yöne sahip olabileceğini aklınıza bulundurun. Gününüzü büyük planlara değil rutine ayırın.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün ikili ilişkiler dostluklar ve yakın çevrenizle iletişiminiz ön plana çıkıyor. Onların hayatındaki kariyer ve iş konuları size yansıyabilir ve sizin duygusal desteğinize ihtiyaçları olabilir. Bu sebeple hayatınızdaki insanları biraz daha anlayışla karşılamanız gereken bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerde gerilim yaşanabileceği için bugün önemli konularda kişilerin üzerine gitmemek ve mümkünse paylaşacağınız konuyu bir başka güne ertelemek fayda sağlayacaktır.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kısa yolculuklar ve özellikle su kenarlarına yapılacak gezintiler size çok iyi gelecektir. Eğitim pazarlama ve reklam konularında olumlu ve dengeli sosyal diyaloglar yakalayabilirsiniz. Alış veriş yapmak sosyalleşmek insanların içine karışmak ve özellikle sizi mutlu edebilecek insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Genel olarak ise; bugün saat 01:42’de Ay dengeli uyumlu barışsever ve diplomatik Terazi burcuna geçiş yapıyor. Endişe ve streslerimizden arındığımız daha çok sosyalleşme ihtiyacı hissederek gezme eğlenme arkadaşlarla sevdiklerinizle veya eşinizle program yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ay‘ın Terazi burcuna geçiş günleri oldukça sosyal hareketli ve ilişkilerin ön planda olduğu zamanlardır. İş bağlantıları kurmak iş yemekleri veya tanıtım işleri yapmak her türlü sosyal organizasyonu düzenlemek ve arkadaş çevrenizle bir arada olmak için çok uygun günlerdir.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aşk hayatınızda düşündüklerinizi etkili bir şekilde uygulamak önem kazanıyor. Bugün sevdiğiniz insanla üzerinde konuştuğunuz konuları uygulamaya koyabilirsiniz.
  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş