Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz 16 Şubat 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumlarınız ve tavsiyeleriniz!

  Günlük burç yorumlarınız size özel tavsiyeleri okumadan güne başlamayın. Burcunuz size neler öneriyor? İşte 16 Şubat 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..

  Bugün burcunuz size nasıl tavsiyelerde bulunuyor? İşte 16 Şubat 2016 tarihi itibariyle 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..
  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


  KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün zihinsel konularda hareketlilik söz konusu. Sabah saatlerinde dikkatsizlikten dolayı hata yapmamaya özen gösterin. Gün içinde sorumluluklarınız artabilir. Ticari faaliyetler gündeme gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Beklemediğiniz insanlardan haber alabilirsiniz.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


  BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün parasal konularınız gündeme gelebilir. Ön göremediğiniz harcamalar çıkabilir. Alım satım işleriyle uğraşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha faza çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış nedeniyle başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün hassas olduğunuz konularda daha duyarlı olabilirsiniz. Planladığınız işlerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sizin için önemli olan konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sıkışıklıklar olabilir. Sorumlu davranmanız gereken durumlar oluşabilir.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)  YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün keyfinizi kaçıran olaylar olabilir. Kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışıklıklar meydana gelebilir. Dalgınlıktan dolayı hatalar yapabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularda stres yaşayabilirsiniz. Gün içinde değişen koşullara ayak uydurmaya çalışın.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Sabah saatlerinde gelecek planlarınızla ilgili hayalperest olabilirsiniz. İşlerinizde daha özenli olmalısınız. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Mesleğinizle ilgili grup toplantılarına katılabilirsiniz. Sorumluluğunuzdaki işleri sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde beklemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


  BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün iş hayatınızdaki olaylarda daha girişken davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerle göz önünde olabilirsiniz. Hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fedakar olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayları net göremeyebilirsiniz. Gün içinde programlarınızda beklenmedik sürprizler çıkabilir.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

  TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesli olabilirsiniz. Değişik konulara ilgi duyabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Tepkilerinize dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

  AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Sabah saatlerinde dalgın olabilirsiniz. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Ortak çalışma konularınızda stresler oluşabilir. İş sorumluluğunun en çok sizin üzerinizde olduğunu hissedebilirsiniz. Gün içindeki ani değişikler sizi yorabilir. Borç alacak konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal konularda harekete geçebilirsiniz.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


  YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Sorumluluklarınızdan dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gün içinde eşinizle ilgili konularla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uğraştıran durumlar söz konusu. Ailevi konularda net göremediğiniz konular gündeme gelebilir. Aşk hayatınızdaki ani değişiklikler dengenizi biraz bozabilir. Gün içinde kendinize zaman ayırmaya çalışmalısınız.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Çalışma hayatınızda daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Sizi duygusal olarak zorlayabilir. Zihinsel olarak dalgın olduğunuz zamanlar olabilir. Gün içinde sizi yoran sorumluluklar altına girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Ev hayatınızı ihmal etmeyin.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )


  SAKA(KOVA) BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Yaratıcı olduğunuz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gelecekle ilgili hayallerinizi somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Bu sizi biraz zorlayabilir. Düşünsel konularda sürekli fikir değiştireceğiniz bir gündesiniz. Sabitlenmekte zorlanabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)


  BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde ev kazalarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı konuları sağlamlaştırmak için fırsatınız olabilir. Maddi konularda ani değişiklikler olabilir. Sorumluluk almanızı gerektirecek olaylar gelişebilir.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


  BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün iş hayatınızdaki olaylarda daha girişken davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerle göz önünde olabilirsiniz. Hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fedakar olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayları net göremeyebilirsiniz. Gün içinde programlarınızda beklenmedik sürprizler çıkabilir.
  Teşekkürler biraz doğru çıktı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş