Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz 13 Şubat 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Yeni yılla birlikte burçlarda yenilikler başlatı. Akrep Kova Yay Balık Yengeç Aslan Terazi Başak Oğlak burçlarını sizler için her gün yorumluyoruz. 13 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları....  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (KOÇ) GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba deyin. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi bir çok konuda güçlü kılacaktır. Bilirsiniz bir söz vardır. Kontrolsüz güç güç değildir diye. O zaman yapılması gereken gücü mantıklı bir şekilde kullanmaktır. Bunun yolu ise gerçekçi düşünmek ve fevri hareketlerden kaçınmakla olur.

  Koç Burcu Genel Durum
  Yakın arkadaşlarınız ve sıkı dostlarınızla kurduğunuz ilişkilerde yeni gelişmeler olabilir. Kendileriyle görüşebilir dertlerinizi birbirinize açabilir birbirinizin sorunlarına çözüm bulmak için işbirliğine girebilirsiniz.
  Koç Burcu Kariyer Durumu
  Sosyal yönünüz güne damgasını vurabilir. İş dünyasından kişilerle sosyal yaşamınızda karşılaşırsanız iyi iletişimler öne çıkacaklardır. Bazı fırsatlar yakalamanız veya ihtiyacınız olan desteği bulmanız mümkündür.

  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (BOĞA) GÜNLÜK BURÇ YORUM
  Bugün kendi benliğinizi fikirlerinizi ortaya koyarak; diğer insanlarla ortaklaşa düşünüp; işbirliği içinde bulunmayı kendinize görev edinmelisiniz. İş hayatınızda yenilikler sizleri bekliyor. Güçlü insanlarla takım ruhu içerisinde hareket etmek sizi hak ettiğiniz yere taşıyacaktır. Evli Boğalar oldukça sıkıntılı günler geçirdiniz. Yaşanmışlıklardan çıkarttığınız derslerle evliliğiniz için neyin gerekli olduğunun farkındasınız artık. Sizler için eşiniz ve yuvanız vazgeçilmezdir. Bugün temelleri sağlamlaştırarak geçmişe sünger çekeceksiniz. Size yaşatılan haksızlıkları bir kenara bırakmanın zamanıdır şimdi. Siz mutluluğa doğru yürüyün.

  Boğa Burcu Genel Durum
  Bugün tüm dikkatinizi yaşamınızın çeşitli alanlarını şekillendirecek planlara odaklayabilirsiniz. Ancak bunları eyleme dökmek yerine sonuçlarıyla ilgili hayaller kurmakla zaman harcamayın.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu
  İş hayatınızdaki gelişmelere odaklanabilirsiniz. Değerlendirme yaparken karşılaşmayı beklediğiniz şartlarda yapacağınız hamleleri sezgilerle belirlemeye başlayabilirsiniz.

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (İKİZLER) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Gökyüzü özel hayatınızda mutluluğu yakalamak ve sahip çıkmak adına sizleri daha fazla mücadele etmeniz konusunda disipline edecek. Bugün içinde ilişkinizle ilgili alacağınız kararlarda aceleci davranmayın. Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli; kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkarmak; bundan sonra yaşayacaklarınızda sizin için son derece önem taşıyacaktır. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar kapınızı çalacak ani kararlar vermeden iyice araştırarak temkinli davranışlar sergileyerek işe koyulmalısınız..

  İkizler Burcu Genel Durum
  Bugün algılarınızı açıp çevreyi birçok farklı yönden incelemeyi bakış açınızı genişletmeyi isteyebilirsiniz. Etrafınızda olan biten her şeyi felsefi bir kavrayış ile değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu
  Esnek olmanız şartlara uyum sağlamanız gereken bir döneme hazırlanın. İşlerinizle ilgili olarak önümüzdeki günler için yaptığınız programı başka programlara göre değiştirmeniz gerekebilir.
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (YENGEÇ) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Gökyüzü sizleri rahatsız olduğunuz alışkanlıklarınız olaylar ve kişileri olması gerektiği yerde muhafaza etmeniz; ya da tam anlamıyla yaşamınızdan uzaklaştırmanız için harekete geçiriyor. Duygularla aklınızın uyum içinde kullanabileceksiniz. hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız hedeflerinizi belirlemeniz için içsel sesinizi cesaretinizi harekete geçirecek. Bilgilerinizi tecrübenizi insanlarla paylaşarak; bir yıldız gibi yükselecek; insanların sevgi ve desteğini kazanacaksınız. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz muhteşem bir gün. Dostluk çevreniz genişleyerek; sizi yürekten destekleyen; hedefe yürümenizde yanınızda olan kişilerle; başarının mutluluğunu paylaşacaksınız.

  Yengeç Burcu Genel Durum
  Bugün paylaşıma çok daha büyük önem verebilirsiniz. Ortak kullanılan her şey gününüzün ana konularını teşkil edebilir. Başka insanlarla fikir alışverişleri de ön plana çıkacaktır.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu
  Projelerinize odaklanabilirsiniz. Bu odaklanma üstlerle olağanüstü görüşmelerde bulunmak iş dünyasından tanıdıklarla iletişime geçmek gibi sonuçlar getirebilir.

  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (ASLAN) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Gökyüzü gün içinde işinizle ilgili her konuda çok sabırlı davranmanız konusunda uyarıcı. Olaylar ne kadar can sıkıcı olsa da sakın yılmayın ve güç mücadelelerinin içine girmekten kaçının. Cesur doğanız başkalarının sözcülüğünü yaparak zarar görmenize sebep olabilirBugün bekâr Aslanlar hayatlarının kadını ya da erkeği ile tanışabilirler.

  Beraberliği olanlar ise ilişkilerini evlilikle tamamlayıp; aşklarına sonuna kadar sahip çıkacaklar. Bugünün sürpriz gelişmelerinden biride; yıllar önce bitmiş bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. Bugün içinde alacağınız kararlarda aceleci davranmayın.

  Aslan Burcu Genel Durum
  Aslan burcu Güneş'in etkisi altında olan bir burçtur. Güneş ise sadece Aslan'ın yıldızı olarak dikkat çeker. Güneş hayat verir hemen her güçten üstündür parlak ve yakıcı özelliklere sahiptir ve bu özellikleri Aslan burcuna aktarır. Tüm bunlar göz önüne alındığında Aslan burcunun eşsiz bir insan olduğunu düşünmemek mantıksız olur. Talihleri ve şansları son derece açıktır. Yöneticileri Güneş sayesinde her alanda dikkat çekmeyi başarırlar. Hayatta başaramayacakları şey oldukça azdır. Engel nedir bilmezler. Gururları oldukça üst seviyededir. Özgüvenleri oldukça yüksektir kendilerine her zaman güvenir ve hayranlık duyarlar.

  Aslan Burcu Kariyer

  Sevgili Aslan burcu 2016 yılı artık iş hayatınızdaki zorlukların son bulduğu çalışmalarınızı rahatlıkla devam ettireceğiniz bir yıl olacak. Zorlu dönemlerde bile başarıya biraz daha yakınlaşmayı başarmıştınız. Bu yıl başarılarınız çok daha fazla artıracak ve maddi gücünüze güç katacaksınız. Zorlukların sizi yıldıramaması gerekiyor. Sıkıntılı dönemlerden güçlenerek çıktınız ve bunu yıl içerisinde daha fazla kullanmaya başlayacaksınız. Özellikle başarı konusunda hiç tereddüttünüz olmasın. Güzel ve önemli fırsatlar sizi bekliyor olacak Aslan burcu.
  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (BAŞAK) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün iş değişikliği düşünüyorsanız ya da yeni bir iş teklifi ile karşı karşıyaysanız dikkatli davranın. Vaat edilenler size cazip gelse de hiçbiri gerçekleşmeyebilir.

  Beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Ödeme tablonuzu gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. İş hayatınızda çok önemli gelişmeler olacak. Var olan düzeninizi yükseltip yenileyeceğiniz bir dönemin içine giriyorsunuz. Bu süreç içinde çok sabırlı olun ve sakın yılmayın. Büyük başarılar sabır ve emekle gelir. Kariyerinizle ilgili çok ciddi şanslar kapınızı çalacak. Şimdi arınma zamanı. Hayatınızı baştan aşağı yenileyin.

  Başak Burcu Genel Durum
  Özel yaşamınızdaki kişilerin bazı talepleri ile karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunları yerine getirmek için kendinize ayırdığınız vakti kullanamaya eğilim gösterebilirsiniz.

  Başak Burcu Kariyer Durumu
  Çeşitli insanlarla bir araya geleceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Temel amaçlarınız işlerinizle ilgili olarak bazı önemli adımlar atmak ve bağlantılarınızı güçlendirmeye çalışmak olabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (TERAZİ) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün Aşk hayatınız çocuklarınızla ilişkileriniz hayatın keyifli yanlarını hissetmenizle alakalı konularda hayal kırıklığı yaşamamak için tedbirli olmanız sorunlara pembe gözlüklerle bakmamanız gerekmektedir. Huzurlu bir ev yaşamı sürmek kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız öncelikle bunu gerçekleştirmek adına hedefler belirlemeli ve kendi ideallerinize sahip çıkmalı bilinçaltınızda size baskı uygulayan geçmişte yaşanan sorunları artık devre dışı bırakmaya istekli olmalısınız. Şu anda yaşadığınız şartlar sizi tatmin etmiyorsa ve zorluklar içinde iseniz bundan sonrası adına nasıl bir düzen kurmanız gerektiğini düşünmeli ve bunun için şimdiden kendinize yeni hedefler saptamalısınız.

  Terazi Burcu Genel Durum
  Bugün sosyal faaliyetlerde yer almak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Sosyal nitelikli faaliyetlerin yanında hobileriniz veya spor da vaktinizi verebileceğiniz alanlar olabilir.

  Terazi Burcu Kariyer Durumu
  Ufkunuzu genişletme isteği veya ihtiyacı duyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve iş çevrenizdeki olaylar ile kavramları açık fikirlilikle değerlendirmek günün konuları olabilir.

  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (AKREP) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Gökyüzü iradenizi her zaman devrede tutmanız olumsuzluklardan ders çıkarak ve kendinizi gerçekçi bir şekilde yönlendirmeniz yönünde sizleri harekete geçiriyor. Eğer bugüne dek kendinizle alakalı bir yenilikte ya da gelişimde bulunmadıysanız; yaşadığınız olaylar sebebiyle bunu yapmak durumunda kalabilirsiniz. Şimdi hayat sizden kendi kendinizin sorumluluklarına sahip çıkarak değişimde bulunmanızı istemektedir. Özel yaşamınızda ise kendinize haksızlık yapıldığı düşüncesiyle geriye çekilip uzak durmayı yeğlemek yerine açıkça kırgınlığınızı ifade etmelisiniz. Duygularınızı kendi içinizde biriktirmeniz olmadık meselelerde şiddetli tepkiler vermenize sebep olabilir.

  Akrep Burcu Genel Durum
  Bugün yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Kendi başınıza kalmak sizi dinlendirebilir. Ancak; sosyal hayata dahil olmasanız bile aile içi iletişimler bir şekilde gündeme gelecektir.

  Akrep Burcu Kariyer Durumu
  Bugün toplum içindeki kimliğinizle öne çıkabilirsiniz. İnsanların gücünüze güvenip sizi bir grubun başına getirmeleri mümkündür. Birçok kişi görüşlerinize başvurmak isteyecektir.

  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (YAY) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  İş hayatınızla alakalı konularda göreviniz dışında sorumluluklarla karşılaşabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Çalışmanızın karşılığını ilerleyen günlerde aldığınızda buna değdiğini göreceksiniz. Bugün hayal gücünüzü yaratıcılığınızı harekete geçirin ve kendinizi yaptığınız işle alakalı tüm konularda çekinmeden ortaya koyun. Mesleki kariyeriniz için bunu yapmanız şarttır.

  Sonuçta kazanan siz olacaksınız. Özel yaşamınızda ise hayatınızın kadını ya da erkeği ile karşılaşabilirsiniz. Hatta ilk kez gerçek aşkı yaşayabilirsiniz. Günün Olumlaması: Özlem duyduğum her şeyi gerçekleştirebilecek fırsatlara sahibim bunun için tüm kalbimle şükrediyor ve fırsatları en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum.

  Yay Burcu Genel Durum
  Bugün yanlış anlaşılmaları engellemek için gereken önlemleri almalısınız. Mümkün olduğunca sade ve kolay anlaşılır şekilde konuşmanız gerekebilir. Sözlerinizi bitirdikten sonra bunların anlaşıldığından emin olun.

  Yay Burcu Kariyer Durumu
  İş ilişkilerinin ve önemli bağlantıların ön plana çıkacağı bir gün geçirmeniz muhtemeldir. Bir süredir beklettiğiniz planları gerçekleştirmek için destek aramak adına zemin yoklamaya bugünden başlayabilirsiniz.  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (OĞLAK) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün İş hayatında sorunları olan ya da evlilik hayatında sorunları olan tüm Oğlaklar iş ve ev huzurunuzu kaçıran; görmezden geldiğiniz ya da tam anlamıyla idrak edemediğiniz kişi ve olayları net bir gözle görecek ve mantığınızla doğru kararlar vererek; tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Özel yaşamınızda ise sezgilerinize iç sesinize güvenerek hareket etmelisiniz. Aklınız detaylara takılıp kalmanızı sezgileriniz bunu yapmamanızı söylüyorsa ikinci şıkkı tercih ederek hareket etmelisiniz. Aşkla beslenen bir ruh yaşamın her alanında çok daha başarılı olacaktır bunu unutmayın.

  Oğlak Burcu Genel Durum
  Bugün duygularınızı bir kenara bırakmanız gerekebilir. Tarafsız bir bakış açısı ve yoğun dikkat gerektiren konularla uğraşmanız gerekebileceği için duygularınız iyimserliğiniz ve dürtüleriniz ikinci plana alınmalıdır.

  Oğlak Burcu Kariyer Durumu
  Maddiyatla ilgili konuların ön plana çıkmaya başlayacağı bir döneme girmeniz olasıdır. Özellikle bütçe ile ilgili düzenlemeler planlayabilir bununla ilgili olarak konuda uzman bir tanıdıktan yardım isteyebilirsiniz.  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (KOVA) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Düzgün yürümeyen iş ve özel hayatınızdaki tüm konuları gerçekçi bir şekilde ele almanızın tam zamanı. Yine bu süreç içerisinde doğru olmayan birliktelikler yaşamanız olası. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

  Yapmanız gerekenleri engelleyen her türlü davranışa rağmen İşlerinizi düzgün bir şekilde yapmayı sürdürmeniz; dışarıdan gelebilecek etkilere kafanızı takmadan ilerlemenizdir.

  Bırakın su aka aka yolunu bulsun.
  Fikirlerinizi hayata geçirin ve mesleki ihtisas konularında kimsenin sizi engellemesine izin vermeyin ve kendinize güvenin.

  Kova Burcu Genel Durum
  Bugün dış dünyadaki her türlü etki ve titreşimleri özümseyen hassas bir yapıya bürünebilirsiniz. İnsanların his ve dürtüleri de aynı yoğunlukta iç dünyanıza yansıyabilir.

  Kova Burcu Kariyer Durumu
  Özgüveninizin artacağı ve bunun da hayatınıza olumlu şekilde yansıyacağı bir döneme giriyorsunuz. Bir başarı yakalamanız ve ileriki günlerde bunun sayesinde öne çıkmanız mümkündür.
  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
  13 ŞUBAT 2016 Cumartesi (BALIK) GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün ikili ilişkilerinizde tarafsız olmakta zorlanabilir eleştirilere ters tepkiler gösterebilirsiniz. Duygularınız sizi ne kadar zorlasa da kontrollü davranmakla siz kazanırsınız. Hedeflerinizle alakalı konularda yeniden gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.

  Ani karar ve girişimlerden uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Bugün beraberliği olan olmayan tüm Balık burçları Aşk hayatınızda sürpriz gelişmelere hazır olun. Evli Balıklar ise eşinizin üzerine gidip suçlamak yerine; ortak noktalarda buluşmayı denemeniz; sizlere gerçek mutluluğu yakalama şansı verecektir.

  Balık Burcu Genel Durum
  Önsezilerinizin güçlü olacakları bir gün geçirmeniz mümkündür. Beş duyunuzun algılamanıza yardım edemeyeceği birçok şeyi sezgileriniz ile fark edebilirsiniz. İnsanların sırlarını bile sezebilirsiniz.

  Balık Burcu Kariyer Durumu
  İş hayatınızda da çeşitli bilinmeyenlerle ve sırlarla ilgilenmeye başlayacağınız bir dönemin başında olabilirsiniz. Siz de faaliyetleriniz hakkında birçok şeyi kendinize saklayabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş