Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 07 Şubat 2016 | Günlük Burç Yorumları  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar Saat 00:03 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümü mesleki ve toplumsal ilişkilerin üzerinizdeki ciddiyet ve sorumluluğunu öne çıkarıyor. Ancak bir yandan da bireysel anlamda kısıtlanmak işinize gelmiyor. İşte bu iki farklı durum karşısında insan olumlu anlamda yeni çıkış yolları bularak ilerleyecek veyahut isyan ederek huzurunu kaçıracak.

  Saat 07:59 Ay-Kova burcu geçişiyle problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir. Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz.

  Çünkü her engel kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez
  Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü özgürlüğümüzü kısıtlayan ve bizi birilerine bir şeylere zorlayan nedenlerle mücadelemizi işaret ediyor.

  Aslında amacımız tabii ki hedefimize uygun şekilde ilerlemek fakat şartlar sanki dur ve bekle diyor. Biz bu görünüm sayesinde neyi ne kadar istediğimizi ve bunları nasıl elde edebileceğimizi göreceğiz. Pes mi ediyoruz yoksa mücadele mi edeceğiz.

  Bunu anlamanın yolu kendimizi amacımızı bilmekten geçiyor.

  Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü iş-para-ilişki konularında destekleyici bir etki olup zorlukların bizi asla yıldırmaması gerektiğini hatırlatıyor.

  İşimizi bilmeliyiz amacımızı iyi belirlemeliyiz ve kendimize güvenmeliyiz. Şartlar her ne olursa olsun mutlaka bir çözüm yolu bulacağımızdan şüphemiz olmamalıdır.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar Saat 00:03 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs zorlu görünüm etkisi eğitim veya ticari faaliyetleriniz yurtdışıyla alakalı işleriniz veya yerleşim anlamındaki konularda hızlı hareket etmek yerine her durumu ciddiyetle gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Eğer bu bağlantılar risk içeriyorsa veya zaman faktörüne bağlı ise sabırlı olmakta veya iyice gözden geçirmekte yarar var. Yani sakin ve aklı başında bir şekilde ilerleyelim.

  Saat 07:59 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde dostça konuşmak bazı meseleleri halletmeye çalışmak gayet faydalı olur. Eğer siz kendinizi sağlıklı bir şekilde ifade etmeyi başarırsanız problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz de kolay olabilir.

  İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun gereksiz yere kuruntulu davranmaktansa anlaşmaya veya konuşmaya hazır bir kişi profili çizmek günü gayet hoş bir şekilde geçirmeniz açısından yararlı olabilir.

  Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü iş ve ilişki hayatımızla ilgili konularda bizi şu anda zorlayan durumların aslında mücadele gücümüzü anlamamızı sağladığını bilmeliyiz. Önemli olan çözüm bulmak. Tabii ki şartlar bizi düşündürüyor. Hatta bazen oldukça zorluyor. Fakat yine de bu zorlukları aşabilmenin yolu insanın kendisine olan güveniyle mümkündür. Arzularımız bu saatlerde bir hayli yüksek ve toplumun bizden beklentileriyle bizim istediklerimiz arasındaki çelişkiyi çözebilirsek her engelin üstesinden gelebiliriz.

  Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü sizi itekleyici ve isteklerinizi elde etmeniz için kuvvetlendiricidir.

  Özellikle ilişkide sadakat güven unsuru önemini korurken bir önemli nokta da aranızdaki çekim. Eğer bu varsa her bir problem çözülür.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Sevgili İkizler saat 00:03 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs arasındaki zorlu görünüm eş veya iş ortaklarınızla aranızdaki paylaşımın ciddiyetle gözden geçirilmesini ve eğer farklı düşünceler idealler içindeyseniz sorunlar yaşanabileceğini işaret ediyor. Ayrıca maddiyat ve iş ile ilgili meselelerde ani tepkilerde bulunabileceğinizi dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor.

  Saat 07:59 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay pazar günümüzün tümünde etkilidir. İletişim konularında sizin kadar hızlı çevik hareket eden biri yoktur desek yeridir. Baskılara karşı çıkmak kendi yolunuzu çizmek ideallerinize sahip çıkmak dünyadan ülkenizden bahsetmek hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendiricidir. Sosyal ilişkilerinizin çoğunluğunda dostlarınız baş sırayı alabilir.

  Her kesimden insanla sözel olarak anlaşmanız mümkündür. Din dil kültür ülke farkı gözetmeksiniz herkesi kucaklayabilirsiniz. Yeter ki karşınızdaki kişi iyi niyetli olsun dürüst davransın ve arkadan vurmasın.

  Bütün bunlar keyifli bir gün geçirmeniz için yeterlidir.

  Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü kendimize yeni bir yol hedef belirlemek ve özgürce yol almak arzumuzun işaretçisidir.

  Şartlar şu anda bizi bazı kurallarla sınırlarla zorluklarla test ediyor. isteklerimiz var ve biz bunları elde etmek istiyorsak çaba sarfetmeliyiz. Bilgi ve tecrübemize güvenmeliyiz. Eğer yetersizse kendimizi geliştirmeliyiz.

  Oturduğumuz yerde kimse sesimizi duymayabilir. Bir şeyler yapmayı kendimizi göstermeyi bilmeliyiz.

  Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü parasal konularda ve çalışma hayatımız sağlığımızla ilgili meseleler üzerinde ciddiyetle durmamızı sağlıyor. Hayatla bağımızı güçlü tutarak ve hedefimizin bilincinde olarak hareket edersek zorluklar bizi yıldırmaz. Bilakis daha istekli kılar.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler saat 00:03 Venüs-Uranüs mücadeleci görünümü bir yandan mesleki-ailevi ve toplumsal konulardaki yeniliklerin işaretçisi olup diğer taraftan sizi güvenilir bir şekilde destekleyecek bir eşe duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Kişi dış dünyada yeni bir sayfa açmaya hazırlanırken eğer ilişkisinde mutsuz ise tabii ki keyifsizlik duyabilir.

  Kimileri için bu enerji hayatına aniden giren bir kişinin göstergesidir.

  Saat 07:59 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında güven duygunuz yükseliştedir. Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz teknolojik konularda bilgilenme hevesiniz dış dünya ile temasınız gün boyunca ön plandadır. İletişim kurmak sizin için gayet değerlidir. Yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz.

  Çevrenizdeki dünya ile ilgili her şeyi keşfetmek arzunuz yoğunlaşır. Okumayı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmayı arzularsınız. Hazırcevap haliniz gözlerden kaçmaz iyi bir öğretici ve konuşmacı olarak çevrenizde dikkat çekersiniz.

  Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü geçmişte yaşanılan zorlu tecrübeleri unutmadan yeniye yer açma isteğimiz ve mücadelemizin işaretidir. Baskılardan engellemelerden birilerine bir şeylere uyarak yaşamaktan yana değiliz. Belki de zincirleri kırma zamanımız geldi.

  Zorluklar olsa dahi en iyisi yeniye yer açmak diyorsanız bu görünüm rehberinizdir. İster ilişki iş ortaklığı ve aşkta olsun bu görünüm size hadi diyor geçmişi geride bırakıp yeniye yer aç artık diyor. Buna hazır olanlar için gayet olumlu bir görünüm diyebiliriz.

  Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü size destek olacak kişilerin ve inandığınız yola olan güveninizin işaretçisidir.

  İlişki hayatınızla ilgili yeni gelişmelerin tutkuların köklü ve sağlam bir temel için elinizden geleni yapmanın işaretçisi olar bu görünüm gayet olumludur.  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar saat 00:03 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümü ilişki sorunlarını veya aranızda düzeltilmesi gerekenlerin işaretçisidir. Hızlı ve oldukça sıra dışı bir şekilde bunları çözmekten yanasınızdır. Çünkü yeni bir sayfa açmak için bunların mutlaka ele alınması gerekiyordur. İş-eğitim hayatı-ticari konular-yeni bir yere yerleşim-akademik kariyer-yasal davalar gibi geniş bir alanda etkili olacaktır.

  Saat 07:59 itibariyle Kova burcu üzerinde ilerleyen Ay etkisi altında kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olayları farklı bir bakış açısıyla ele alırsınız. Özgürlük duygunuz hayatın zorluklarından kaçış isteğiniz ruhsal anlamda kendinizi toplum içinde bir birey olarak hissetme isteğiniz ön plandadır. Ne olursa olsun duyguların sizi esir almasına veya gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışmanız en doğrusudur.

  Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü evlilik-iş ortaklığı veya her türlü beraberlikte kendi arzularımızı hedefimizi ve zorlukları aşma istekliliğimizi işaret ediyor. Mücadele ettiğimiz her şey üzerimize gelse de biz kendimizden taviz vermek niyetinde değiliz. İlişkide sorunları olan veyahut şu anda ilişkisi olmayanlar için bu görünüm yeni bir şeyler yapmak ve her ne olursa olsun kendimize göre hareket etmek isteğimizin altını çiziyor. Ya beraberizdir yahut bitmiştir diye içimizden geçiriyoruz.

  Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü sizi baskı altına alan gücünüzü azaltan her türlü meseleyi yine kendinizin çözebileceğini hatırlatıyor. Pes mi edeceksin diyor hayır etmemelisin ve oyunu kuralına göre oynayarak dimdik durup hedefine kilitlenmesin diyerek bizi uyarıyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş