Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz 09 Şubat 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumlarınız size özel tavsiyeleri okumadan güne başlamayın. Burcunuz size neler öneriyor? İşte 9 Şubat 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..

  Bugün burcunuz size nasıl tavsiyelerde bulunuyor? İşte 9 Şubat 2016 tarihi itibariyle 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)  KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün ihmalkarlıktan dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan durumlardan dolayı olaylar sizi yorabilir. Uyanık olmanız gereken bir gündesiniz. Tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz. Kimi zaman göremediğiniz durumlar yüzünden belirsizlik yaşayabilirsiniz. Sizi endişelendiren konular gündeminize gelebilir.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


  BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün geleceğinizle ilgili konularda daha fazla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte program yapabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizin olduğu konularda araştırma yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız yardımlar sizin daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yön kazandırmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni görevler alabilirsiniz. Göz önünde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. İşlerinizde çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlar sizi rahatlatabilir.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)  YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün işlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Değişik konulara ilgi duyup onlarla ilgili kurslar araştırabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi sportif hissedebilirsiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)  ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün endişe duyduğunuz konularda kendinizi daha fazla sıkışmış hissedebilirsiniz. Finansal konularda yeni kaynaklar gündeme gelebilir. Karar vermeniz gereken koşullar oluşabilir. Duygusal yönden sizi etkileyen durumlardan etkilenebilirsiniz. Borç alacak konuları gündeminizi meşgul edebilir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)  BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün eşinizle ortağınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizde sizi olgunlaştırıcı koşullar oluşabilir. Bazı konuları daha net görebilmeniz söz konusu. Risk alacağınız durumlar olabilir. Akşam saatlerinde kararlar almanız gerekebilir. Hareketli bir gündesiniz dikkatli olmanızda fayda var.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)  TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Gün içinde sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanız gereken durumlar olabilir. Çalışma hayatınızdaki sorumlulukları belli bir dengeye oturtmanız gereken bir gündesiniz. Sonuçlanması gereken durumlar için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)  AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün yaratıcılığınız kullanacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizde sürpriz konular olabilir. Zevk aldığınız işlerinize daha fazla yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde duygularınızı daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


  YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Gün içinde ailevi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Örneğin geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Dostlarınızla zaman geçirmek ve sanatsal konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir. İlerleyen saatlerde hareket halindesiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)  OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. İkili ilişkilerinizden gelen yoğunluk sizi zorlayabilir. Zevk aldığınız işlerle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden gelen haberlerden etkilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar olabilir. Duygularınızı daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. İletişimden kaynaklanan bazı stresler olabilir.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )


  SAKA(KOVA) BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Sabah saatlerinde keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Alışveriş yapmak için uygun zamanlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda destek alacağınız bir gündesiniz. Parasal konularda dikkat etmeniz gereke süreçler olabilir. Kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Akşama doğru gündeminiz hareketlenebilir.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)  BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
  Bugün kişisel hassasiyetiniz olan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Bugün dostlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir. Olgunluk gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendinizi daha fazla ifade etmek için çaba sarf edebilirsiniz.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bugünkü yorum tutmadı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş