Günlük Burç Yorumları 4 Şubat 2016 Perşembe Günü Şubat ayının dördüncü günü içinde alacağınız kararlarda burç yorumları size yardımcı olabilir. Eski tarihlerden bu yana burçlar kişilik hareketlerinizi ve karakterlerinizi göstermektedir. Geleceği Yalnız Allah bilir. Burçlar ise sadece tavsiyelerde bulunur. İşte 4 Şubat 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..

Günlük Burç Yorumları 4 Şubat 2016 Perşembe Günü Şubat ayının dördüncü günü içinde alacağınız kararlarda burç yorumları size yardımcı olabilir. Eski tarihlerden bu yana burçlar kişilik hareketlerinizi ve karakterlerinizi göstermektedir. Geleceği Yalnız Allah bilir. Burçlar ise sadece tavsiyelerde bulunur. İşte 4 Şubat 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..
KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


Ruhsal ve bedensel açıdan kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Şimdiye dek hep ertelemiş olduğunuz o zor kararları almak için en uygun zamandasınız. Kendinize bir gün ayırın ve meseleyi tüm artıları ve eksileriyle son bir kez iyice tartın. Takıldığınız son ayrıntıları da netleştirdikten sonra kararınızı verin. Verdiğiniz kararın arkasında durun ve bir daha da sorgulamayın. Kararınız doğru olacak.YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.
ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


Her şey sizin istediğiniz gibi gitmiyor ve bunun getirdiği stresin bedelini sağlığınızla ödeyebilirsiniz. Talihsizliğinizi telafi etmek için kendinizi çok zorluyor ve yıpratıyorsunuz. Bunun her zaman mümkün olmayabileceğini kabul edin rahatlayın ve her şey yolunda gitmese bile kendinize iyi davranın.BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel yolculuğu daha da ilginç kılar.

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)
Şu anda neye elinizi atsanız başarıyorsunuz. Arkadaşlarınız aileniz ve iş çevrenizin enerjinize ve becerikliliğinize duyduğu hayranlık ve takdir kendinize duyduğunuz güveni olağanüstü seviyelere taşıyacak. Havalara girmeyin ve bu kıymetli hediyeyi siz de çevrenizdekilere eşit derecede dağıtmaya özen gösterin. İşler yine ters gitmeye başladığında bu desteğin ne kadar değerli olduğunu siz de anlayacaksınız.AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)


Hedefiniz değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.
YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


Ne zamandır aradığınız iç huzuruna sonunda kavuştunuz. İçinizdeki bu kuvvet dışınıza da yansıyarak sağlam ve güvenilir bir insan izleniminizi artırıyor. Bundan etkilenen iş veya özel hayatınızdan kişiler sizden yardım isteyecek. Yardım edebileceğiniz yerlerde edin ama kendi hedefleriniz için çalışmaya devam etmeyi de unutmayın.OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var yararlanın!


KOVA (21 Ocak - 19 Şubat )


Bugün çevrenizden alacağınız olumlu sinyaller kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak. Hayal gücünüzü kullanabileceğiniz projelere başlayın. Doğal otoriteniz sayesinde bu dönemde başkalarına yardım edebilme gücünüz her zamankinden daha yüksek. Ama üstünlük taslamaktan kaçının ve gereken yardımları tevazuyla verin.
BALIK (20 Şubat - 20 Mart)Sizin hedeflerinizle çevrenizdekilerin hedefleri örtüştüğünden bu dönemde yapacağınız her türlü işbirliği verimli olacak. Fiziksel enerjinizi ve zekânızı özellikle takım çalışmalarına yönlendirin. İkili ilişkileriniz de bu dönemde uyumlu ve verimli bir şekilde ilerleyecek.