Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz 02 Şubat 2016 | Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burç Yorumları 2 Şubat 2016 Salı Günü Şubat ayının ikinci günü içinde alacağınız kararlarda burç yorumları size yardımcı olabilir. Eski tarihlerden bu yana burçlar kişilik hareketlerinizi ve karakterlerinizi göstermektedir. Geleceği Yalnız Allah bilir. Burçlar ise sadece tavsiyelerde bulunur. İşte 2 Şubat 2016 Oğlak Kova Balık Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay burç yorumları..  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


  Koç Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı
  Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Eğer bu elverişli dönemi parmağınızı bile kıpırdatmadan geçirirseniz yarım kalan işleriniz gelecekte kozmik koşulların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde dönüp dolaşıp tekrar sizi bulacak.
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


  Boğa Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı
  Fikirleriniz veya iş hayatınız bir şekilde sınavdan geçirilecek. Sınav iyi gitmezse suçu başka birisinin üzerine atmaya çalışabilirsiniz. Oysa bunun yerine uyanık ve sabırlı davranırsanız bu zor zamanı sadece kalıcı bir hasara uğramadan atlatmakla kalmayıp olaylardan kendinize ders bile çıkarabilirsiniz.

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Eğer hayatınızda belirsizlikler varsa bunları netleştirmek ve yaşamınızı daha istikrarlı bir çerçeveye oturtmak için doğru zamandasınız. Hiçbir yeni engelle karşılaşmayacağınız gibi insanlar sözünüzü dinleyecek ve size saygı gösterecek. Şimdi düzene sokacağınız konular ileride yıldızların bu denli elverişli olmayacağı zamanlarda da rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizden son derece emin olma eğilimindesiniz ama bu konuda biraz ölçülü davranmalısınız.

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı
  Bu sıralar her zamankinden daha saldırgan bir şekilde çatışmalara girdiğinizden insanları kendinize hasım hatta düşman edebilirsiniz. Kendinize daima eleştirel bir gözle bakın ve başkalarıyla aynı fikirde olmadığınız durumlarda da ılımlı davranmaya çalışın. Sonradan pişman olacağınız ama artık geri alamayacağınız bazı sözler sarf etme eğilimindesiniz. Bu nedenle yüzde yüz emin olmadığınız durumlarda bir şey söylemeden önce iki kere düşünün.
  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


  Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.
  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


  Terazi Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Yaşamı doğal akışına bırakmış durumdasınız; esnek ve değişimlere açıksınız. Her şey kendiliğinden yolunda gidiyor sizin en ufak bir çaba harcamanız gerekmiyor. Bu rahat dönemi hep içinizde kalmış o hayallerinizi ve emellerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Ama bir anda çok işe kalkışmamaya da dikkat edin ileride yıldızların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde tüm projelerinizi birden yürütmekte zorlanabilirsiniz.

  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)


  Akrep Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel yolculuğu daha da ilginç kılar.


  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


  Yay Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Arkadaş çevrenizdeki ilişkiler gittikçe derinleşecek ve size ömür boyu unutmayacağınız bazı deneyimler yaşatacak. Özellikle yakın arkadaş çevrenizde oluşacak olumlu bir grup dinamiği sizi hedefinize öyle hızlı ulaştıracak ki buna kendiniz de şaşıracaksınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve enerjiyi serbestçe akışına bırakın.

  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  Oğlak Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvedesiniz. Başkaları da sizin bu ışıl ışıl parlayan güven verici ve olumlu enerjinizin farkında. Yaydığınız enerji yakın çevrenizdekileri etkisi altına alarak daha kısa bir süre öncesine kadar hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayacak. Bu enerjiden yararlanın ve bu olumlu döneminizi ziyan etmeyin.


  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)


  Kova Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Hayatınızda artık daha fazla ertelemek istemediğiniz bir değişim gerçekleştirmek niyetindesiniz. Kendinize güven ve heyecan dolu yaklaşımınızla planınızı hayata geçirebileceksiniz. Bu dönemdeki enerjiden yararlanarak ilk adımlarınızı atın. Ailenize ve arkadaşlarınıza da planınızdan bahsedin. Arkanızda olacak ve sizi kuvvetle destekleyecekler.

  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)


  Balık Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var yararlanın!


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bu günki yorum fena uydu bana.

  HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Dünün aynısı

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Terazi Burcunun Günlük Burç Yorumu - 02 Şubat 2016 Salı Yaşamı doğal akışına bırakmış durumdasınız; esnek ve değişimlere açıksınız. Her şey kendiliğinden yolunda gidiyor sizin en ufak bir çaba harcamanız gerekmiyor. Bu rahat dönemi hep içinizde kalmış o hayallerinizi ve emellerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Ama bir anda çok işe kalkışmamaya da dikkat edinileride yıldızların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde tüm projelerinizi birden yürütmekte zorlanabilirsiniz.
  Valla kendimi salmış durumdayım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş