28 Ocak 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Balık boğa burç burçlar günlük akrep günlük burç yorumları ikizler koç terazi yay yengeç yorumlar aralık ocak burç yorumları 28 ocak 2016 28 ocak 2016 günlük burç yorumları

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

28 Ocak Perşembe Burç Yorumları KOÇ

Bütün konular hakkında fikirlerinizi beyan ediceksiniz buda dikkatleri üzerinize çekibilir. İnsanların işine karışmayı bırakmalısınız nerende nasıl konuşacağınıza dikkat emelisiniz. Para ile ilgili konuşnalar yüzünden beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Eşinizle yada sevgilinizle özel yaşantınızda romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları BOĞA

Bugünler de parasal anlamda kazançlı çıkabileceğiniz teklifler gelicek. Tavırlarınızda ısrarcı olmayı bırakın.Sunulan teklifi şaşırmadan kabul edin ve kazan kapısından vakit kaybetmeden hızlıca içeri girin. Son olarak eşinizden beklenmedik bir sürpriz veya bir hediyeye çok mutlu olucaksınız.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları İKİZLER

İki taraflı ilişkileriniz de sinirleriniz koruyun. Bu gün maddi parasal konularda risk gördüğünüzde vazgeçmelisiniz. Aile konularında ise ısrarcı olmaktan vazgeçmelisiniz. Bu tür ailevi konularda haklı çıkmak için sözlerle sataşmamalısınız. Uyumlu olduğunuz çiftinizlede sakin geçinmelisiniz..

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları YENGEÇ

Bugün yıldızlar ev kazalarına dikkat etmeniz için uyarıyor. Dikkatsizlik sonucu bir anda gerçekleşen bir olay sıkıntılar çıkarabilir. İşinizde bugün risk almaktan çok uzak durun ve gereksiz kahramanlık göstermeyin.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları ASLAN

Bugün yıldızlar iş hayatınızda diplomatik olmanın çok faydalı olacağını işaret etmekte. Çözemeyeceğiniz işleri bile kolaylıkla halledebilirsiniz. Sizin için çok önemli ve kazançı bol bir anlaşma yapabilirsiniz. Özel hayatınızda bu tür şanslı olaylar söz konusu.
BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları BAŞAK

Komşularınızla ve arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Bilinçli bir şekilde sözlerinizi söyleyin nede olsa ağzınızdan çıkacak herhangi bir kelimenin esiri olabilirsiniz. İşinizde ise zamanı düzgün kulanın vakit daralınca ciddi krizler yaşayabilirsiniz.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları TERAZİ

İşinizde hayatınızda doğru kararlar vermek için sezgilerinize güvenin. Hiç beklemediğiniz bir anda yüksek kazançlar elde edebilir ve geliri bol kazançlı işler kurabilirsiniz. Hayatınzda kıskançlığa yer vermeyin. Kıskançlık mutluluğu elinizden alır. Siz mutluluğun tadını çıkıarın.
AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)


28 Ocak Perşembe burç Yorumları AKREP

Bugün yıldızlar ailevi çıkabilecek gerginliklerde tarafsız kalmanızı söylüyor. Bir tarafı tutmanız sonucunda tahmin bile edemeyeceğiniz çok büyük olayların yaşanmasınız istemiyorsanız çok dikkatli olmasınız. Özel yaşamınızda aşkınız ve sağ duyunuz ağır basıcak.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları YAY

Bencilce yaklaşımlardan uzak durun ve ses tonunuz siz istemedende olsa karşıdaki insanlar üzerinde olumsuz etkiler bırakacağını unutmatyın. Özel yaşamınızdada haklı iken haksız duruma düşebilr ve krizler yaşayabilirsiniz.


OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları OĞLAK

İşinizle alkalı tüm konularda şans size gülücek. Dürüslüğünüzün münafakatını fazlasıyla alıcaksınız. Özel hayatınızdada ne kadar şanslı olabileceğinizin bilincine varıcaksınız.


KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları KOVA

Bugün yıldızlar özgürlük enerjisi ile hareket etceğinizi ve şanslı çıkcağınızın haberini veriyor. Aşk hayatınızdada egemenliğinizi kuruyorsunuz.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)


28 Ocak Perşembe Burç Yorumları BALIK

Birlikte çalıştığınız insanlardan maddi ve manevi olarak faydalar görceksiniz ve kazançlı çıkcaksınız. Özel yaşamınız tüm duygular var ama özlem daha fazla. Yeni başlangıçlar kalıcı izler bırakıcak.