27 Ocak 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Balık boğa burç burçlar günlük akrep günlük burç yorumları ikizler koç terazi yay yengeç yorumlar aralık ocak burç yorumları 27 ocak 2016 27 ocak 2016 günlük burç yorumları

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

27 Ocak 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal baskılara gelemiyor olmanıza rağmen kendi davranışlarınıza yansıtmak istemiyorsunuz. Bugün çocuklarınızın ihtiyaçları doğrusunda hareket edecek ve enerjinizi bu yönde kullanmak isteyeceksiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


27 Ocak 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Bugün evinizde misafir ağırlamanız mümkün. Yakın kan bağı içinde olduğunuz kuzenler ve yeğenlerin bir araya gelme olasılığı güçlü. Aile içi olayların ve iletişimin güncellik kazanması sonucunda uzun zamandır beklediğiniz ortamı yakalayacaksınız. Beklediğiniz haberlerle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelmesi sizi rahatlatacaktır.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)27 Ocak 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Maddi konulara yaklaşım tarzınız son derece dürüst ve direk. Birlikte iş yaptığınız kişilerle istediğiniz performansı yakalayacak ve kişisel isteklerinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Bugün kısa yolculuklar yapmak için uygun bir gün. İstediğiniz her türlü iletişimi orijinal bir şekilde ortaya koyacaksınız.
YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)27 Ocak 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Aile içi konuların gündem kazanması sonucunda kendinizi daha olumlu ve yaratıcı hissedecek ve onların maddi anlamda duygusal ihtiyaçlarına cevap vereceksiniz. Bugün disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz. Toplumsal ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hareket ederek egonuzu ön plana çıkarıyorsunuz.
ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)27 Ocak 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Yalnız kaldığınız zaman daha sağlıklı düşünüyorsunuz.BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)27 Ocak 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Bilinçaltınızdaki düşünceler yaşama aktarma konusunda pratik davrandığınız bir gün. Kişisel becerinizi destekleyici gücü yalnızca kendinizde buluyorsunuz. Düşüncelerinizi paylaşma konusunda cimrilik yapabilir ve olayları içsel olarak abartabilirsiniz. Bugün mesleğinizle ilgili çalışmalara gereken değeri vereceksiniz.
TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)


27 Ocak 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Hobilerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bugün yalnızlıktan hoşlanmayacak ve bir çok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi ispat etme konusunda ilişkilerinizi ustaca ve kibarca kullanıyorsunuz.AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)27 Ocak 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

İnatçı yapınızı daha belirgin bir hale getirmekten hoşlanıyorsunuz. Bugün olayların üstesinden gelebilecek yeterli enerjiye sahipsiniz. Kendinizi ispat edecek gerekli çabayı göstermeniz sizi olumsuz kılabilir. Bulunduğunuz ortamlarda kendi gücünüzü ortaya koyacak çalışmaları tercih etmeyi yeğleyeceksiniz.
YAY (24 Kasım - 22 Aralık)27 Ocak 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Bilinçaltı dürtülerinizin sizin için önemi olduğunu biliyor ve davranışlarınızda belli bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz. Toplumsal konularda istediğiniz performansı duygusal ihtiyaçlarınızı da ön plana alarak ortaya çıkarıyorsunuz. Hızlı gelişen olaylara karşı kendinizi koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)27 Ocak 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

Bugün sevdiğiniz işleri yapmaktan yanasınız. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişileri ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. İsteklerinizi istediğiniz gibi belirleyebileceğiniz bu gün yaşamınızı gereksiz ayrıntılardan kurtarmaya özen gösterin.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)27 Ocak 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Eşinizle aranızda güçlü bağların oluşması sizin de hoşunuza gidecek. Yapacağınız çalışmalarda onunla güç birliği içinde olacaksınız. Bugün değişen para gündeminizi takip etmeli ve olayları istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz. İstediğiniz performansı sağlama politikası içinde hareket etmeniz size artı getirecek.
BALIK (20 Şubat - 20 Mart)27 Ocak 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Bugün birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen sunuşlarınızı belli bir düzey içinde gerçekleştirmeli ve olayları abartmamalısınız. İş ayırımı yapabilir ve sevdiğiniz çalışmalara öncelik tanıyabilirsiniz. Estetik duygularınızın sizi olumlu kılacağı çevresel çalışmalar için uygun bir gün.