24 Ocak 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları 24 Ocak 2016 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumu 24 Ocak 2016 Pazar Yengeç burcu günlük burç yorumu 24 Ocak 2016 Pazar Balık günlük burcuKoç burcu Boğa burcuikizler burcuYayBaşak AslanTerazi Kova Oğlak

24 Ocak 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları


KOÇ (21 Mart-20 Nisan)Koç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirebilirsiniz. Arada bir sergilediğiniz hırçın davranışlar yıpratıcı olabilir. Onun gözüyle ilişkinizi görmeye çalışın bu size doğru tavrı gösterecek.


Koç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Üstüne gidilmedikçe bazı davranışlar ihtimal vermediğiniz olasılığın ortamını hazırlayabilir. Uzlaşma için ortam hazır derken karşılıklı olarak buna ne kadar niyetli olduğunuzu da gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz zorlanacaksınız gibi


Koç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma konusunda büyük bir harcamanız olabilir.


Koç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugünlerde kendinizi kontrol altında tutmayı başarabilmelisiniz. Bazı durumlara karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor buna dikkat etmelisiniz.
BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Son yaşadığınız tartışmaları kalıcı problemlerin başlangıcı olarak değerlendirmeniz için henüz erken. Olumlu sonuçlara vardırılan tartışmalar ilişkiyi birkaç adım ileriye götürebilir.


Boğa Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Çözümsüzlükler kalıcı değil. Ama sizin yeni niyetlere yönelik arayışlarınız devam edecek. Önümüzdeki günler içinde umutlarınızı şekillendirebilecek görüşmeler söz konusu.


Boğa Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
İki kişiyle verimli para alışverişlerine gireceksiniz. Ama bu ilişkide fazla gerekli olmayan bir gizlilik niyeti içinde olacaksınız. Aile içindeki harcama alışkanlığı sizi yeni tartışmalara sokabilir.


Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
İş hayatınızda beklentili olduğunuz ilişkilerle ilgili aradığınız fırsatlar çok yakınınızda. Çıkarlarınızı iyi gözetmeniz ve taleplerinizi cesaretle dile getirmeniz gereken önemli bir görüşmeniz olacak
İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Çevrenizde özel ilişkilerle fazla ilgili biri var. Meraklı müdahaleci ve geveze. Onun ilişkinizde kısa bir zamanda çıban başı olacağına inanıyorsunuz. Sevgilinizle yakınlığı sizi tedirgin ediyor. İş Durumu:Siz alttan alıp üstüne gitmedikçe davranışlarını iyice hoyratlaştıran biriyle artık aynı mekanda çalışamayacağınıza karar vereceksiniz. Ama bunu ne şekilde sağlayacağınız hakkında bir fikriniz yok.


İkizler Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir.


İkizler Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bir yakınınızın arkadaş ilişkileri pek memnun etmiyor sizi. Ama karşı çıkış biçiminiz yapıcı görünmüyor.


İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
İyi niyetli biri oluşunuz size yönelik bazı planlı davranışları görmenizi engelleyebiliyor. Bugünlerde biraz kuşkucu olmanızda yarar var.YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Yakın ilişkinizde belirebilecek gerginlikler karşısında sabırlı ve gerçekçi olmalısınız. Bugün gerçeklerden uzaklaşıp yanlış anlamalara yol açabilirsiniz.


Probleminiz yoğunlaşmakta ve ilişkiye gereken zamanı ayırmamanızda olabilir.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.


Yengeç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün birçok konuda ortağınızın desteğini görebilmeniz mümkün. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.


Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Son zamanlar ilişkilerinizde ortaya çıkan pürüzleri yok etmeye çalışabilirsiniz ama gün boyunca ortaya çıkabilecek aksaklıklar moralinizi bozabilir.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Birlikte olduğunuz insanın haksız tutumlarıyla karşılaşmak sizi derinden yaralamış olmalı ki bu ilişkiden soğumuş gibi gözüküyorsunuz. Bu konuda akıllıca davranmalı ve doğru karar vermelisiniz.


Aslan Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün iş yerinizde değişik bir organizasyona katılma olanağı bulacaksınız ve bu çok hoşunuza gidecek.


Aslan Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugünlerde yakın bir arkadaşınıza yüklü miktarda bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ödemeyi ertelemek için bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.


Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Hayatınızı mantıklı bir biçimde sürdürmeyi seviyorsunuz ama maceralardan da uzak durmayı tercih ediyorsunuz. Hayatınızı biraz renklendirmesi açısından bazı heyecanlar yaşamayı düşünebilirsiniz.


BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Başak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Aşk hayatınızdaki koşulları daha iyi hale getirebilmek için uzun zamandır bir takım girişimlerde bulunuyorsunuz. Yakında bu konuyla ilgili sonuçlar alacaksınız.


Başak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
İş hayatınızda bugün yeniliklere açık olacaksınız. Hayatınızı olumlu etkileyecek bazı projelere el atacaksınız.


Başak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün para durumunuza ilişkin önemli bir haber alacaksınız. Akşam saatlerinde bu haberi ailenize ileteceksiniz ve bu konu üzerine bir toplantı yapacaksınız.


Başak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Sevdiklerinizin sizin için yaptıkları fedakarlıkların değerini bilemiyorsunuz. Onlara bu fedakarlıkların karşılığını vermelisiniz.TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissetmenize ve sorunların üzerine gitmenize rağmen yaşayacağınız gerilimler sizi olumsuz olarak etkileyecektir. İlişkinizi yeniden değerlendirmek için fırsatlar yakalayacaksınız.


Terazi Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Ekip çalışmasına oldukça yatkınsınız ve üretkenliğiniz artıyor. Bazı işlerinizi bugün tamamlamayı başaracaksınız.


Terazi Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Maddi konulara olan ilginiz artıyor ancak harcamalarınıza dikkat edin. Temkinli davranmakla bir an önce harekete geçmek arasında kalabilirsiniz.


Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Küçük ayrıntılara dikkat edin ve yeni bir konuda girişimde bulunmamaya dikkat edin.AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
İlişkinizde olumlu hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Öfkeli hareketlerinizle sevgilinizi üzebilirsiniz. Sevgiliniz bu tür davranışları hiç hak etmiyor.


Akrep Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
İşyerinizde daha politik davranmalısınız. Hoşlanmadığınız insanlara daha duyarlı davranmalısınız ve ellerine fırsat vermemelisiniz.


Akrep Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün birisi sizden para yardımı talep edebilir. Kendi harcamalarınızın da yoğun olduğu bu günde biraz dikkatli düşünmelisiniz.


Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsinizYAY (24 Kasım - 22 Aralık)


Yay Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişki daha sıcak ve olumlu olacak. Olaylara karşı daha sıcak ve olumlu bakacaksınız. Böylece hem moraliniz düzelecek hem de kendinize olan güveniniz artacak. Öğleden sonra sevgiliniz ve yakınlarınızla daha yoğun ilişkiler içinde olacaksınız.


Yay Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün dostlarınızdan alacağınız bir öneri üzerinde kafa patlatacaksınız. Ancak iş hayatınızda öyle iyi bir noktaya geleceksiniz ki gündüz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.


Hazırladığınız projelerin bitmek üzere olması özellikle de sevdiğiniz kişiler tarafından beğenilmesi sizi mutlu edecek.

Yay Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Parasal konulara yönelik ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Parasal konularda sevgilinizden destek alabilirsiniz. Sevdiğinizin bu desteğine önce karşı çıkacaksınız fakat sonradan kabulleneceksiniz.


Yay Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Her problemden kendinize bir ders çıkarmanızın zamanı geldi. Biraz daha sakin davranmalı ve insanları olduğu gibi kabul etmelisiniz.

OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Duygusal yaşamınızda güvenlik ihtiyacı içine girebileceğiniz bir gündesiniz ve daha çok durumunuzu koruma eğiliminde olacaksınız. Duygusal olarak kararsızlığa girebilirsiniz ve duygusal durumunuz tüm yaşamınızda etkili olacaktır. Bazı sorunlarınıza akılcı çözümler bulabilirsiniz ve olaylar üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız.


Sevdiğiniz insanla birlikte planlar yapabilirsiniz ancak kendinizi tam olarak ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün çalışmalarınıza kararlılıkla devam edebileceğiniz bir gündesiniz ve kararlarınızda dikatli davranmayı tercih edeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunmadan eski işlerinizi tamamlamaya çalışmak ve günlük rutin uğraşlarınızı sürdürmeniz daha doğru olacaktır.

Çalışmalarınızda işbirliği içinde bulunmanız ve diğer insanlarında fikrini almanız sizin için faydalı olacaktır. İş yaşamınızda gergin bir gün geçirebilirsiniz ancak herhangi bir mantık hatası yapmayacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Maddi konularda olumlu çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve uzun vadede size kazanç getirecek projelere yönelebilirsiniz. Yeni bazı yatırımlarda bulunabilirsiniz.


Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)


Kova Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün partnerinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmanız mümkün. Mars tan aldığınız destekle cesaretiniz artabilir fakat egemenlik kurma isteğinizin ilişkilerinizde bocalamalar yaratabileceği görülüyor.


Kova Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Ay ın konumu kendinizi cesurca ortaya koyabileceğinizi ve yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebileceğinizi belirtiyor. İşbirliklerinde ani ve duygusal kararların etkisinde kalmamaya dikkat etmelisiniz.


Kova Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Bugün maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Ay enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor. Hareketli yapınızla birçok yolculuk yapabilir ve çevresel şartları lehinize çevirebilirsiniz.


Kova Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Gün bir miktar yorucu geçse de çok şey başarabilirsiniz. Sorumluluklarınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.


BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Uzun zamandır yaşamadığınız bir coşku yaşayacaksınız. İçiniz kıpır kıpır. Bunun nedeni yeni taştığınız birisi.

Henüz adını koyamıyorsunuz kendi kendinize itiraf edemiyorsunuz ama yeni bir aşkın eşiğinde olduğunuza hiç kuşku yok. Bugün yine onu görmek için bir fırsat çıkabilir karşınıza. Fırsatı kaçırmayın.

Balık Burcu Günlük İş Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Daha iyi bir işte gözünüz var ama şimdilik mümkün gözükmüyor. Yine de umudunuzu kaybetmeyin. Sabah verimsiz geçebilir öğleden sonra açılacaksınız.

İş arkadaşlarınızdan biriyle ilgili küçük bir kutlama olabilir. Kutlamaya mutlaka katılın moralinize ve ilişkilerinize iyi gelecek.

Balık Burcu Günlük Para Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Başka bir ülkede yaşayan yakınlarınız misafiriniz olacaklar. Onları özlediniz size iyi gelecek. Ama sizin için daha önemli olan size verecekleri maddi destek. Üstelik de borç değil bağış. Küçük bir para ama sizin bir sorununuzu halledeceği için mutlusunuz.


Balık Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar
Konuklarınız yaşamınızı ve düzeninizi kısa bir süre alt üst edebilir önemsemeyin. Her şey iyi gidiyor bir tek sağlık probleminiz olabilir.