Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 18 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumu

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)  Sevgili Koçlar 18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda düz seyirle ilerleyecek. Genel anlamıyla farklı bir şehir veya ülkeye gidiş-gelişler orada eğitim-iş veya ilişki nedenli yerleşmek yaşamak bağlantıda bulunmak yoluyla hayatınızı yapılandırma süreci. Bu bazı hallerde hukuk yasa din inandığınız bir dava ideal uğrunda verilen mücadele olgunlaşma süreci anlamı da taşır. Bu süreçte dış etkenler birçok kereler üzerinizde baskı kurarak engeller çıkartarak zorlayarak dersler vererek sizi bu konularda testten geçirir.

  Bu testlerin amacı hem hayatın anlamını kavramak hem de kariyer hayatınızda yükseliş için gerekli tecrübeyi edinmektir. Eğer insanın bir ideali varsa bunu yapmaktan kaçınmaz. Bundan kuşkumuz yok. Satürn bilge öğretmendir. Onun ödülü kalıcıdır. İşte bu süreçte sizler de yukarıdaki alanlarda kendiniz için yaşamsal bir hedef belirleyecek mücadele edecek çabalayacak tecrübe sahibi olacak karşınıza çıkabilecek zorlukların aslında sizi geliştirici olduğunu anlayacaksınız.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Boğa
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  Sevgili Boğalar 18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda düz seyirle ilerleyecek. Bu dönemin genel ifadesi sizin ortaklık ilişkisi içinde olduğunuz kaynaklarınızı paylaştığınız veya bir nedenle mali anlamda bir bölüşüm içinde olduğunuz kişilerle alakalı yapılanma sürecidir. Satürn test eder olgunlaştırır form haline sokar ve etkili olduğu zaman diliminde sizi eğitir. Ancak bunun ödülü hakikaten kıymetli olup bir gün geri dönüp baktığınızda iyi ki onları yaşamışım dersiniz. Bu dönemde hukuk çerçevesinde ve kurallara uygun şekilde ortaklıklarınızı düzenlemeniz gerekiyor. Her maddenin gelecekte bir sorun çıkarmaması risk içermemesi için ciddi anlamda ele alınması lazım.

  Kurulacak ortaklığın veya bir ilişkinin birbirinizi destekleyici ve aynı yolda ilerlerken yararları nasıl gözetiliyorsa zorlukları da aynı olumlu niyet çerçevesinde olması gerekir. Evlenmek de aynı şekilde bir ortaklıktır.

  Eşin mali durumunu bilmeden hareket etmek bir zaman sonra onun sorunlarını sizin de üstlenmeniz anlamına gelir. Bu süreçte Satürn önceden yapılan yanlış ortaklıkların sonuçlarıyla bizi karşılaştırabilir. Mali yönden ödemek zorunda kalınan borçların temizlenmesi gerekir. Onun için size şimdiden her türlü paylaşımın akıllıca hakkaniyetli adil yasalara uygun ahlaki anlamda ele alınması gerektiğini söylemeliyim. Bu dönemde bu türden dikkatlerin dışında olumlu gelişmeler de yaşanır. Satürn diğer gezegenlerle faydalı görünümler yaptığında büyük ortaklıklar yararlı para ilişkileri borçlardan kurtulma yeniden düzenleme yönünde destek verecektir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ikizler
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)  Sevgili İkizler 18 Eylül 2015-25 Mart 2016 Satürn-Yay burcunda ileri seyrini sürdürecek. Bu dönem evlilik uzun süreli ilişki veya iş ortaklığı yoluyla sizleri testten geçirici ve bu konularda yapılandırma süreci olarak olgunluk zamanını işaret ediyor. Evliliklerde farklı görüş yapıları nedeniyle yaşanması muhtemel sorunların genelde ilişkinin niteliğiyle alakalı olarak çözüme kavuşturulması mümkün olduğu gibi tam tersine bitebilir de. Örnekler vereyim. Sözgelimi biriniz derinlikli düşünür diğeriniz yüzeye bakar. Biriniz hukuki anlamda bir araya gelecek şekilde düzen ister diğeriniz bir arada yaşamayı tercih eder.

  Bazen de bir tarafın hayata bakış açısı tecrübesi olgunluğu ile diğerinin tam tersi çocuksu halleri ilişkinin zorlanmasına neden olur.

  Bir başka olasılık eş mesleği gereği ailesinden uzakta bir şehirde ülkede çalışmak zorunda kalabilir buna sabır göstermek bir müddetliğine katlanmak icap edebilir. Dini dili ülküsü farklı bir kişiyle yapılacak bir evliliğin işaretçisi olabilir. Bu durumda her iki taraf da bazen oldukça zorlanabilir. İş ortaklıkları da bu süreçte testten geçer. Daha önce yapılmış ortaklıkların gözden geçirilmesini gerektiren durumlar oluşabilir. Taraflar bu sorunları aşabilmek veya bitirmek adına bir mücadele verebilirler. Bütün bu örnekler gösteriyor ki bu süreçte ilişkilerimiz aracılığıyla olgunlaşacağız hoşgörüyü öğreneceğiz. Ahlaki yasal hukuki moral değerler olgunluk bilgeleşmeyi kabul ederek düzgün bir beraberlik yaşamayı deneyimleyeceğiz. Bu sürecin hepimiz için başarı mutluluk

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yengeç
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Sevgili Yengeçler 18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda ileri seyrini sürdürecek. Sizlerin sağlığınızla ilgili konular başta olmak üzere günlük hayatınızı yapılandırma yönünde etkili olacaktır. Çalışma hayatında olanlar için bu dönem iş yükünün sorumlulukların artışı ve farklı görüşte olan insanlarla aranızdaki problemlerin işaretçisi olarak önem taşır. Bunlar çözülemez değildir. Ancak çözebilmek için de olgunluk hoşgörü ahlaki ve yasal anlamdaki kriterlerin düzgün olması şarttır. Kimse kendine haksızlık yapılmasına izin vermez hayatta. Ancak insanın da her durumu agresif tarzda öfkeli ve gergin şekilde ele alması prensiplerini illaki dayatması sorunlara davetiye çıkarır. Bu süreçte buna çok dikkat etmeliyiz. İş ortamı ve ilişkilerimizde olgun yaklaşımların önemi bir hayli fazladır. Bazılarınız için başka bir iş tercihinde bulunmak ve çevre değişimi anlamına gelir. Böyle bir durumda her şey derinlikli şekilde ele alınmalıdır. Kimileri için sağlığınızla ilgili kontroller tedavi süreci anlamı taşır.

  Psikolojik ve bedensel anlamdaki rutin şikayetlerin mutlaka ele alınmasında yarar vardır. Genelde bu süreçte iş deneyimi ustalaşma yolunda çalışılır mücadele edilir ter dökülür. Öğrendim demek yerine öğreniyorum demeyi bilmek ve hizmet ettiğiniz iş kolunda kendinizi geliştirmek sizi güçlendirir başkalarına da örnek olmanızı sağlar.

  Bu dönemde en çok üzerinde durulması gereken nokta işlerinizi düzgün planlı bilinçli erdemli mütevazı şekilde yerine getirirken görüş farklılıklarının yaratabileceği kibirli hallerden kaçınmaktır. İşbirliği önemlidir. Başka bir şehirde alanda ortamda kurs ve staj görmek veya bu yönde çalışmalar yapmak dönemin etkileri arasında yer alır. Ayrıca eşiniz ve iş ortaklıklarınızla ilgili konuların da sorumluluk çerçevesinde ele alınması gerekecektir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Aslan
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)  Sevgili Aslanlar 18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda ileri seyrini sürdürecek. Bu dönem sizin aşk hayatınız başta olmak üzere çocuk meseleleri çalışma hayatınız sağlığınız yeteneklerinizin değerlendirilmesi yönünde bir yapılandırma sürecidir. Aşkta ilerisi adına düşünülmesi öylesine değil gerçekten bir ömrü paylaşabileceğiniz kişinin seçimi kıymetlidir. Görüş yapınız hayatı ele alış biçiminiz prensipleriniz doğrultusunda aşk hayatınızı düzene kavuşturmanız lazım. Zaten bu yolda testlerden geçilir ve karar verilir. Problemli ilişkilerin hayatın kalitesini düşürebileceği insanın moral motivasyonunu etkileyebileceğini bilmek lazım. Çocuklarınız varsa onlarla alakalı sorumluluklar bu dönemde bir hayli önem taşır.

  Nesil farklılığını gözeterek olgun şekilde davranmanız onlara örnek olmanız icap edebilir.

  Bazı durumlarda ise bu baskı şeklinde terbiye etmek kendi görüşlerinizi dayatmak olur ki bu hem evladınız hem de sizin için zorlayıcı olur. Bilakis ılımlı şekilde anlayışlı biçimde yapılmalıdır. Çocuk sahibi olmak evlat edinmek gibi etkileri de olabilecek bu dönem bir mücadele olgunlaşma vaktidir. Evladınız da sizinle birlikte gelişecek büyüyecektir. Bu dönemde yeteneklerinizi değerlendirme yönünde fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hobileriniz işe dönüşür veya bu anlamda insanlara hizmet vermeniz mümkündür.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş