Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 17 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumu

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)  Sevgili Koçlar Perşembe günümüz saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde başlıyor. Bu görünüm çalışma veya günlük hayatınızda sağlıklı verimli çalışmaya önem vererek inandığınız yolda inançla ilerlemenin önemini vurguluyor. Ancak bu ilerlemede içi boş fazal abartılmış hayali ve uçuk proje ve planlara sapmamak lazım. Çünkü bu öyle bir görünüm ki sizi bazen olmadık işlerin bilgilerin peşinden koşarak vakit kaybetmenize neden olabilir. Disiplinli çalışmaya özen gösteriniz. Hayallerinizin gerçeklerle ne denli örtüştüğüne dikkat ediniz. Bunlara önem verirseniz başkalarına faydalı olabilecek hizmetlerde bulunabilirsiniz.

  17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu süreçte ikili ilişkileri ele alış biçiminiz evlilik uzun süreli ciddi beraberliklerdeki tutum ve davranışların iletişim anlamındaki durumunuzun gözden geçirilmesi yönünde önem taşımaktadır. Mutlaka karşı tarafı da dinlemelisiniz. İster olumlu ister olumsuz yönde olsun hep dengeyi muhafaza ederek düşünmeye çalışınız. Kısaca bu süreçte ilişkinizi gözden geçirmenizde partnerin bu ilişkideki rolünü beraberliğin sorunlarını mutlaka ele almak soğukkanlı olmak lazım. Bekar Koçlar da bu tarihler arasında eğer yeni biriyle tanışırlarsa gölgeli günleri dahil olmak üzere 16 Ekim tarihine kadar gözlemci olmakta yarar var. Kimdir neyin nesidir bir bakalım.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Boğa
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  Sevgili Boğalar Perşembe gününe saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde adım atıyoruz. Bu görünüm yeteneklerimizi geliştirme ve hayallerimizi gerçekleştirme yönünde bizi itekleyicidir. Ayrıca aşk hayatımız çocuklarımız genel olarak yaşamımızın düzene kavuşturulmasında bize ilham gücü veren projelerimizi hayata geçirmemizi sağlayan bir itki gücüdür. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta neyin peşinden gittiğimizi bilmektir. Boş ütopik gerçekleşmesi imkansız olanla hakikaten gerekli doğru yerinde ve uygulanması mümkün olanı birbirinden ayırt etmenizde yarar var. Abartmadan dikkatli bir şekilde disiplinli davranırsak hem hedeflerimizi hem sosyal yaşamımızı gerçekleştiririz hem de başarılı seçimlerde bulunarak kendimizi ifade edebiliriz.

  17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasındaki Merkür-Terazi gerileme süresince çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Mali konular ve sağlıkla ilgili konular gözden geçirilecektir. Yarım kalan tedavileri veya projeleri ele almak gereklidir. Para ve kazanç getirici işlerin tatminkarlığı üzerinde de durulmalıdır. Birlikte çalıştığımız insanlarla olan ilişkimizi gözden geçireceğiz. İşimizin şartlarına bakacağız. Sorunlarımız varsa bunları kavga ederek değil ılımlı şekilde konuşarak tekrar inceleyerek iki taraflı düşünerek mercek altına almamız gerekiyor. Aceleci ve keskin kararlardan kaçınmamız gereken süreçteyiz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ikilzer
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  Sevgili İkizler Perşembe günümüz saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde başlayacak. Bu görünüm ailevi yaşantımız ülkemiz toprağımız evimizle ilgili konularda yaşanan zorlukları pürüzleri problemleri giderecek düzenlemelerde bulunma arzumuzun göstergesidir. Aynı zamanda iş hayatımız kariyerimiz toplumsal ilişkilerimize de gerçekçi bir gözle bakma zamanıdır. Her iki konuda da abartıdan kaçınmak ne yönde ilerlediğimizi bilmek lazımdır. Gözlemleyeceğiz dikkatli olacağız sorumluluklarımızı bileceğiz. Boş anlamsız ütopik hayallerin peşinden koşmayacağız.

  17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili Merkür-Terazi gerilemesi aşk hayatıyla ilgili konularda resme bakıyoruz. Karşınıza yeni biri çıkarsa öncelikle onu tanımaya özen gösterin. İlişkide bir takım problemler varsa hemen bir ayrılık kararı vermek ya da daha önceden verilen bir kararı değiştirmemek gerekir. Kısaca bu dönemde aşk hayatınız çocuklarla alakalı konular yetenekleriniz becerileriniz ve gerçekleştirmek istediklerinizi lütfen bir daha gözden geçiriniz. Bireysel ani kararlar vermeyiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yengeç
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz önemli bir görünümle başlıyor. Saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlığı çevre ilişkilerimiz yakınlarımız eğitim hayatımız bilgilenme oturduğumuz yer fikirlerimiz kısaca dış dünya ile olan her türlü bağlantımızın sağlıklı verimli bir şekilde düzenlenmesi yönünde kuvvettir. Hayallerimize yön veren yaşama bakış açımızı geliştiren destekleyici güçtür.

  Ancak dikkat etmemiz gereken noktalar da var. Olmayacak hayallerin gerçekleşmesi imkansız işlerin peşinden koşmamak lazım. Attığımız adıma söylediğimiz söze izlediğimiz yola gerçekçi şekilde bakacağız. Sağlıklı verimli olana yöneleceğiz. Disiplinli çalışacağız araştıracağız bilgileneceğiz öğreneceğiz gelişeceğiz. Başkalarına yardımcı olacağız. Böylece büyürüz böylece gelişiriz ve kendimize düzgün bir yaşam kurabiliriz.

  17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda gerileyecek. Bu dönemde ailenizle ilgili konularda birbirinize söz hakkı tanımak kararları beraberce gözden geçirmek dengeli hareket etmek gerekiyor. Amaç huzur ise işte şimdi el ele gönül gönüle düşünme vaktidir.

  Dışarıdaki stres ve iş sorunlarınızın yuvanızdaki ahengi bozmaması için benim sıkıntım senin sıkıntın demek yerine ortak problemimiz diyerek çözüme yakın olmak en faydalı yoldur. Yuvanızla ilgili düzenleme güzelleştirme tamir gibi işlerin bu zamanda yapılmasında sakınca yok. Ancak birdenbire ev değiştirmek evden ayrılmak kiralamak satın almak gibi önemli kararların beklemede kalınarak yeniden ele alınmasında yarar görüyorum.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Aslan
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  Sevgili Aslanlar Perşembe günümüze saat 09:54 Jüpiter-Neptün karşıtlık etkisinde merhaba diyoruz. Bu görünüm kazanç elde etmek adına çalışıp çabalamanın elimizdekinin kıymetini bilmenin tevazu içinde yaşamanın başkalarına muhtaç olmadan ayaklarımızın üzerinde durabilmenin önemini vurguluyor. Bunu yapabilmek için bütçemizi doğru ve düzgün şekilde ayarlamamız gerektiğini işaret ediyor. Bazı insanlar iyi niyetinizi yanlış kullanmışlarsa ve siz bu yüzden zarar görmüşseniz şimdiden sonra daha dikkatli seçimlerde bulunmalısınız. Dünyanın binbir türlü hali var diyerek işinize gücünüze önem vermelisiniz. Attığınız adım izlediğiniz yol size bugüne dek bir şey kazandırmadıysa tekrar bir düşününüz. Yeteneklerinizi paraya dönüştürecek gerçekçi bir hedef belirleyiniz. Kendinize kazandığınıza kazanmak adına düşündüğünüz projelerinize planlarınıza bir daha bakınız. Bunlar ne kadar gerçekçi ne kadarı uygulanabilir ne kazandırır ne kaybettirir bunları tekrar ele alınız.

  17 Eylül(saat 21:09)-9 Ekim (saat 17:57) tarihleri arasında etkili Merkür-Terazi gerilemesi çevre ilişkileri çevre değişimleri eğitim hayatı yakınlarınızla alakalı meselelerin tekrar ele alınmasını gerektiren bir zaman aralığıdır. Yakın akrabalarla ilişkiler ve sosyal ilişkiler mercek altına alınmalıdır. İş girişimlerini ve yolculukları belirli bir tedbir içerisinde değerlendirmekte de fayda vardır. Geçmiş işlerle ilgili meseleler hukuki konular üzerinde düşüneceğiz. Yeni girişimlerde ise acele etmeden resme iyi bakacağız. Çevrenizle olan ilişkiler kardeşlerinizle ilgili meseleler eğitim bilgilenme anlamındaki tüm kararların gözden geçirilmesinde fayda var. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Bencil davranmayınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş