Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 16 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumları

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


  Sevgili Koçlar Çarşamba gününe saat 18:42 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle adım atmaktayız. İkili ilişkiler rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa konularda dengeyi muhafaza etmekte yarar var. Aklınıza bir çok şey takılabilir. Belki çalışan veya evde yaşayan bir kişisiniz. Ne yöne gidiyorum gönlüme göre bir hayat kurabilecek miyim? böyle bir hayatın içinde geleceğim nokta nedir? Bazılarınız kendisine hiç uymayan bir çevrede yaşamını sürdürüyor olabilir. Hayata yeni atılmakta olan genç kardeşlerimiz düzgün bir iş bulacaklar mı? veyahut evlenmeyi düşünenler bugünkü şartlar altında ellerine geçebilecek parayla geçinebilecekler mi? Bütün bu sorular boşluk süresince kafamızı kurcalayıp durur. Ancak cesaretinizi lütfen kaybetmeyiniz. Hayat o kadar güzel sürprizlerle dolu ki bunların sizi bulmayacağını kim söyleyebilir ki?

  Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Değişim ve yenilenme isteği fazlasıyla ön plandadır. Bunu bize sağlayacak bir partnerin desteği veya bir iş ortağının varlığına ihtiyaç duyabiliriz. Bir miras kredi v.b gelir yoluya güçlenmek isteriz. Hayat şartları bir hayli zor. Tek başına bu yükün altından kalkmak sizi bunaltıyor olabilir. Ancak işin bir başka yanı kimseye taviz vermek niyetinde değilsinizdir. İstersiniz ki bir destek görün ancak bedelini ödemeyin. Tabii ki bu öyle kolay bir şey değil. Akşam saatlerinde bütün bu olasılıklar aklımızdan şöyle bir geçebilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Boğa
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


  Sevgili Boğalar saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisi başkalarına anlayışlı davranmamızı dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle hallerde ne kendinizden çok şey vererek üzülmeli ne de sorunları görmezden gelerek üstünü kapatmalıyız. Maddi ve manevi anlamda içinde bulunduğunuz durumu sakin bir şekilde gözden geçirelim. Bir yandan hayata tüm gücünüzle tutunurken diğer taraftan her şeyden uzak kalmak özgür olmak isteği sizi bir hayli zorlayabilir. Bazı soru işaretleri belirsizlikler sağlık ve iş konuları sizi yorabilir. Ancak unutmayalım ki size siz lazımsınız. Lütfen kendinize iyi davranınız.

  Saat 18:42 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay ilişkide güç ve kontrolün sizden yana olmasını istersiniz. Ne aileniz ne de başka birinin sizi yönlendirmesine izin vermezsiniz. Birileri bu tavrınızdan pek hoşlanmayabilir. Ancak bir adım dahi geri atmazsınız. Size göre hayatınızla alakalı kararlar veya izlemek istediğiniz yol doğrudur ve başkalarının ne söylediği önemli değildir. Bunların ardındaki neden ipleri başkalarına teslim etmemek arzunuzdur. Bu yüzden inatçı davranıyor olabilirsiniz. Zaten Ay-Akrep burcu geçişinin -Eğilme bükülme inatla bildiğini sürdür diyen sesi akşam saatlerinde bir hayli yükselebilir. İlişkilerde esnek düşünmeye çalışmakta yarar var.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ikizler
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)  Sevgili İkizler saat 18:42 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle güne başlamaktayız. Bu zaman dilimi ilişkinizin sizde hangi duyguları hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek zor olur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bir şekilde dengeyi sağlamaya çalışırsınız. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır. Ayrıca parasal konularda soğukkanlı ve bilinçli davranmanın önemi büyük. Tedbirli bir şekilde hareket etmekte yarar var.

  Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Arzularınız güçleniyor dokunmak tatmak hissetmek gibi zevk verici ruhunuzu okşayıcı hoşluklara önem verirsiniz. Verdiğiniz kararlar veya içinde bulunduğunuz durumla ilgili sakin bir şekilde tekrar düşünmeli bunları yürürlüğe sokmadan önce herhangi bir eksik var mı yoksa hala aynı düşüncede misiniz tekrar ele almalısınız. Belki şimdi farklı düşünüyorsunuz veya farklı bir yöntem uygulayarak sonuca gitmek istiyorsunuz. Bütün bu durumları gözden geçirmek ve derinlemesine düşünmek açısından bu enerji size yardımcı olabilir. Ancak çok fazla hırslı davranmak baskın olmaya çalışmak sadece kendinizden yana düşünmek yanlıştır.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yengeç
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Sevgili Yengeçler saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu zaman dilimi içinde huzurlu olmak istiyorsak politik davranmamız uyumlu olmamız gerekecek. Eviniz ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir.

  Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunda başarılı olmak istersiniz. Bu saatler arasında üzerinizde denetim uygulamaya çalışan kişilerle aranızda bir takım sorunlar yaşanabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır.

  Saat 18:42 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay aşk hayatınızla ilgili konularda arzularınız istekleriniz ön plandadır. Karşı cinsin dikkatini çekmeniz kolaydır. Sadece etrafınıza şöyle bir baktığınızda sizi ilgiyle izleyen gözleri farkedebilirsiniz.

  Haklı olduğunuzu düşündüğünüz konularda ya hep ya hiç diyecek kadar cesur olursunuz. Aslında bu bakış açısı herkesin yardımına koşan sürekli birilerini dinleyen ancak bir türlü iyilikleri anlaşılmayan Yengeçler için olumludur. Bazen insanın kendini düşünmesi kötü niyetli insanlara cevap olabilir. Akşam saatlerinde yaşamın renkli eğlenceli tutkulu yanlarının keyfini çıkarmaktan yana olursunuz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Aslan
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)  Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz saat 18:42 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisinde başlıyor. Bu zaman diliminde yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir karar değişikliğinde bulunulmamalıdır. Boşluk süresince yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. İşbirliğine açık olmanızda yarar var. Böylece huzursuzluktan uzak durursunuz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilere yardımcı olmanız gerekebilir.

  Saat 18:42 itibariyle Ay-Akrep burcuna geçiş yapacak. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde yürümesi problemlerinizin çözülmesi adına elbirliğinde bulunmak yararlıdır. Ailevi veya özel meselelerde herkesin bir içsel sorgulamada bulunması gerekir. Böylece sorunlar çözüme kavuşur. Zaten derinlemesine düşünme hali akşam saatlerinde etkili olacaktır. Görünürde olanlardan ziyade gizlide kalmış üstü kapatılmış mevzular tekrar hatırlanabilir. Baskın olmaya çalışmak kontrolün sürekli elimizde olmasını istemek yerine başkalarına da söz hakkı tanımak yararlıdır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş