Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 15 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumları

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


  Sevgili Koçlar saat 08:10 Ay-Pluto zorlu görünüm etkisinde Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji ilişkide kontrolü ele geçirme ve ne olursa olsun elde tutmak istediğinizi gösterir. Çok dikkatli olmalı ve gereksiz polemiklerden kaçınmalısınız. Baskın tavırlarınız sorunlara yol açmasın.

  Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşum etkisinde uzlaşı ve tarafsız bir bakış açısıyla ilişkinizi gözden geçirmenizde yarar var.

  Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü ilişkimizi güçlendiren bir etkidir. Aşkı gönlümüzde hissetmenin ortaklaşa bir şeyler yapabilmenin işaretçisidir. Bu etki altında mutlu oluruz kendimizi iyi hissederiz.

  Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında partnerimiz ilişki meselelerinde ortayı bulmaya çalışacak. Ancak bizim içimizde garip bir huzursuzluk var. Kararsızız ve anlaşmaya gönlümüz yok gibi. Bir anda yanlış hükümlerde bulunabilir kesip atabiliriz her şeyi. Ne yapacağımız pek belli olmadığından istemeden de olsa ufak bir mesele yüzünden tartışabiliriz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Boğa
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  Sevgili Boğalar saat 08:10 Ay-Pluto görünüm etkisinde Salı gününü karşılıyoruz. Bu enerji hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan zorunluluklarımızdan kurtulmak istediğimizi işaret eder. Tedbirli olmamızda yarar var.

  Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu iş görüşmelerinde uzlaşıya açık olmanın işaretçisidir. Siz isteklerinizi bildirirsiniz aynı şekilde karşınızdaki kişinin de söyleyeceklerini can kulağıyla dinlersiniz. Bu bakış açısıyla hareket etmek stresi önler ortamı yumuşatır.

  Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü güzel bir ortamda huzurlu ve paylaşıma açık bir yuvada yaşama arzumuzu işaret ediyor. Sanki içimizden bir ses her şeyin yoluna mutlaka gireceğini söylüyor gibi. Bunu düşünmek bizi rahatlatacaktır.

  Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi sizi pek tatmin etmeyen durumları işaret eder. Sürekli birileriyle iyi geçinmek zorunda olmak sizi yoruyordur. Çünkü hem yenilik istiyorsunuz hem de huzur bulmaktan yanasınız. Bu ikisi olmadığında tepki gösterebilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ikizler
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Sevgili İkizler saat 08:10 Ay-Pluto görünüm etkisinde Salı günümüz başladı. Bu enerji amacınıza ulaşmak ve ne olursa olsun elde etmek gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret ediyor. Etrafınızdaki insanlarla olan her türlü ilişkide dikkatli olunuz.

  Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu düşüncelerinizi rahatça ifade edebilmenizi sağlar. İçinizden geçenleri yazıya söze dökmeniz kolaydır. Bu aşkta isteklerinizin kabul edilmesi anlamına gelir.

  Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü ilişkide huzurun uyumun paylaşımın simgesi. Bu sadece iki kişi arasında hissedilecek bir duyguyla sınırlı değildir. Etrafımızdaki insanlarla olumlu bağlantılar kurabiliriz.

  Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi aşk hayatımız çocuklarımız davranışlarımız hayatın güzelliklerini hissedebilmemiz yönünde bize hız aktivite isteklilik değişim ve yenilik arzusu katıyor. Başkalarıyla ilişki kurmak isteyeceğiz aşkı yaşamaktan zevk alacağız. Ancak üzerimizde baskı kurulmasına izin vermeyeceğiz. Her şey karşılıklı olmalı güzellikler yeri geldiğinde paylaşılmalı sosyal hayatımız canlanmalı diye düşüneceğiz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yengeç
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


  Sevgili Yengeçler saat 08:10 Ay-Pluto görünümüyle Salı gününü karşılıyoruz. Bu enerji iç güvenliğiniz ilişkiniz ve mesleki konuların üzerinizde bir hayli baskın olduğunu gösteriyor. Öyle ki kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu korkuların size bir faydası yok. Durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele almalısınız.

  Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu ailevi konularda ortaklaşa düşünmenin işaretçisidir. Birlikte uyum içinde bir karar vermek hoşunuza gider. Ev ve yerleşim yerinizle ilgili bir karar verebilirsiniz.

  Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü evimiz içindeki huzur ve paylaşımın önemini vurguluyor. Parasal konularda egomuz bir hayli güçlü. Çünkü gerçekten rahat yaşamanın bu sayede olacağını düşünüyoruz. Sevgiye ilgiye değerli bulunmaya desteklenmeye ihtiyacımız var.

  Saat 21:27 Ay-Uranüs görünümünde evimiz içinde ailemizi ilgilendiren konularda nazik paylaşımlara bir hayli ihtiyacımız var. Diğer yandan iş hayatında toplumsal sorumluluklarımız bizi bir hayli yoruyor. Biz karşılıklı uzlaşıdan yanayız. Fakat başkaları bizim üzerimizde baskı kurduğunda buna tahammül göstermekte zorlanabiliriz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Aslan
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar saat 08:10 Ay-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümle Salı günümüz başlıyor. Bu enerji sizi baskı alır ve uymanız gereken mecburiyetleri kuralları sorumlulukları tekrar hatırlatır. Bu sizin gibi kral ve kraliçe ruhlar için çekilir durum değildir.

  Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu bulunduğunuz ortamda huzur uyum ve paylaşıma verdiğiniz önemin göstergesidir. Bu saatlerde keyfiniz yerine gelir.

  Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü bize yakın bir ilgiyle davranan kişilere karşı cömert davranmamızda etkili oluyor. Çevremizle barışığız. Etrafımızdakilerle paylaşımımız güçlü. İlişkide takdir edilmek güzel sözler duymak hoşumuza gidecektir.

  Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlığı iletişimde bulunmaya insanlarla bağlantı kurmaya bilgilenmeye çevremizdeki yakınlarımızla irtibata geçmeye istekli olduğumuzu gösteriyor.

  Diğer yandan geleceğimizle ilgili hayallerimizi gerçekleştirmek isteğimizi işaret ediyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş