Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumu

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


  Vizyonunuzun yükselmesi yardımı ile çevrenizde dostlarınızla birlikteyken yahut dış ortamlarda oldukça çekici bir hale gelebilirsiniz. yardımseverlik duygunuz yüksektir ve özellikle Bay Koçlar kadınlarla olan ilişkiler bakımından şanslıdırlar. Keşif duygunuzun yüksekliği aşk hakkında kendisinden emin kişileri beğeneceğinizi göstermekte. Siz her ne kadar kontrolü elinizde tutmak isteseniz de önünüze çıkan kuvvetli kişilerden de epey bir etkilenebilirsiniz. hayatın güzel yanlarını isteme yaşama güdünüz yükselir. Büyülü ve egzotik herşey dikkatinizi çekebilir.

  Bugün gündüz saatlerinden itibaren etkili olacak iki farklı enerjiye sahipsiniz. Bunlardan birincisi aşkı hissetme duygunuz ve kendinizi ifade gücünüzün temelinde kendi fikirlerinizi kabul ettirme çabanız yoğundur. nebati şekilde bu sizi her alanda kendinizi savunmak istemenize yol açabilir. bazan süre bir otorite benzeri davranarak karşınızdaki kişi üzerinde etken olmaya çalışırsınız bu sizin ilişkinizi sahiplendiğinizin göstergesidir. kimi süre da kendi isteklerinize düşkünlük sebebi ile üzerinizde hiçbirşeyin denetim kurmasına izin vermezseniz. Her iki tavır birbirinden epey bir farklıdır. Sizin yapmanız gereken ise bu enerjiyi olumlu manada kullanmaya çalışarak yaşamınızın kontrolünü ele geçirmek kendinizin bilincinde olmak ve sadakat duygusuyla devinim etmektir. bununla birlikte günün bir diğer enerjisi sayesinde kafanızın içindeki hayalleri maceracı yapınızın size sağladığı güçlü özellikler kanalıyla gerçekleştirmektir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart boğa
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)  günlük yorumlarda çoğu süre bu ve buna aynı etkilerin yoğunluğundan söz etmiştim. lakin artık bir döngünün yavaş yavaş sonuna geliyorsunuz. Eylül başında yuva evinizden ayrılacak bu etkili enerjinin size öğrettiklerini ömrünüz boyu unutmayacaksınız. Gün içindeki diğer etkin enerji ise evinizin gereksinimi olan maddi gelirler hakkında daha sorunsuz düşüncelere sahip olacaksınız ve mesleki konularda hayallerinizi güce dönüştürmenizi sağlayacak moral gücünü hissedeceksiniz.

  Bugün kendinize olan itimat duygunuzun temelinde sahip olduğunuz değerler ve doğallığınız önemli bir yer tutacaktır. Bu güçlülük sizi ister istemez her konu için otoriter bir tutum arasında davranmaya itebilir. Hakimiyetiniz azami göstermek dilediğiniz piyasa ise eviniz ve ailenizdir. Gün içinde bu enerjinin aşırı sık bir biçimde sizi sardığını hissedebilirsiniz. Sanki bir şeyler olmakta ve sizi mutlak başarılı olmak adına iteklemektedir. Elinizde olmayan bazı durumların yarattığı sorunlar hala var olmasına rağmen şöyle bir düşündüğünüzde kimseden bir beklentiniz olmadığını kendi yağınızla kavrulmak niyetinde olduğunuz anlaşılmaktadır. Bu durum bazen inatçı ve sabit fikirli birisi olduğunuz biçiminde yorumlanabilir lakin bunun altında yatan en ciddi sebep kaybetmek korkunuz ve Satürn gezegenin son ikibuçuk yıldır bu alanda devam eden derslerinin yarattığı sorumluluk aldırıcı sık baskısıdır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart ikizler
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)  Gün içindeki diğer enerji ise ilişkinizle ilgili konularda ilginç durumların ortaya çıkmasına sebep olabilmekte. Partneriniz size karşı daha uzlaşmacı sorunsuzca ve neşeli tavırlar gösterebilir. Siz ise bu hal karşısında arka planda kalarak olayları gözden geçirmek niyetinde olabilirsiniz. Onun bu iyimserliği kimi anlarda sinirinizi bozsa da tartışmak yahut bazı şeyleri konuşmak yerine herşeyi olduğu haliyle kabul edebilirsiniz. Bugün üzerinizdeki yoğunluk sebebiyle bir de bu mevzuyla uğraşmak niyetinde değilsinizdir. bununla birlikte hala daha tam olarak ne yapacağınıza karar veremediğiniz durumlar arasında olduğunuz için keyfinizi bozabilecek hiçbir şeyle uğraşmak istemeyebilirsiniz.

  Bugün yakın çevrenizdeki insanların otoriter tutumları nedeni ile anlaşma zemini sağlamak zorlaşabilir. Onların fikirleri size fazlasıyla ağır mühim ve kasvetli gelebilir. Böyle bir enerjiyle daha sorunsuzca ve uyumlu olabilmek için herşeyden evvela disiplinli bir çaba görev ve sorumluluklarınızın farkında olmanız gerekecektir. Kendinize olan itimat duygunuzu devam ettirerek biraz daha derin düşünmeye çalışarak otorite konumundaki kişilerle sıkıntı çıkmadan anlaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizin sizden beklentileri her ne kadar sizin kafanızın içindekilerle uyuşmasa da zamanı iyi kullanması ve güçlü olmak adına kurallara uymanız gerekecektir. Doğru ve yerinde kararlar almak için başarısızlıktan irak durmak için disiplinli çalışmaya özen gösterebilirseniz bugünkü bu etkiyle olumlu bir gün geçirmeniz kolaylaşır.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart yengeç
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)  Gün içindeki başka bir enerji ise parasal konulardaki keyifsizliğinizi daha hırslı çalışarak ve iyimser düşünerek gidermeye çalışmanızdır. Yoğunluğunuz haddinden fazla olabilmekte ama siz bazı şeyleri düşünmemek için bunu hoş karşılayabilirsiniz. önünüze yığılan işlerin çoğunluğunda detaylar çok ön plandadır. Bir işi çözümlerken daha dinlenmeden diğeriyle uğraşmaya başlayabilirsiniz. Bu arada maddi konulardaki durumların kafanızın içindeki hayalleri gerçekleştirmesi anlamında inancınızı herzaman ayakta tutmanız sizi pozitif olarak etkileyecektir.

  Bugün parasal konulardaki durumları daha kendini düşünen bir tavırla kendi isteklerinizi daha ön planda tutarak çözmek niyetindesiniz. içinde bulunduğunuz durumu daha net ve daha ciddi görmenizi sağlayacak etkiler altında sizden daha güçlü kimselerin veya toplumsal şartların ağır baskısı bariz olarak ortaya çıkabilir. problemlerin temelinde hem içinde yaşadığınız ülkenizin şartları etkindir hem de işinizden elde ettiğiniz gelir size yetmemektedir. ikinci bir iş şansı ise şimdilik zor göründüğünden bu baskıyı üzerinizden atmak istercesine kendinizi kuvvetli gösterecek biçimde durabilirsiniz. Bu arada üstünüz pozisyondaki olan insanların maddi konulardaki tavırları hemen hemen son raddeye gelmiş durumdadır. Siz bu durumuna ağırlığı bugün değil son ikibuçuk yıldır yaşadığınız için doğal olarak bir bezginlik içindesiniz. Satürn eylül başında bu piyasası terk ettiğinde rahat bir soluk alacak ve bundan sonrası için kendi yeteneklerinizi devreye sokarak maddi refahınız için değişimlerde bulunacaksınız. Bu konuya Eylül aylık yorumlarda değineceğim.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart aslan
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)  Sevgili Aslanlar biraz daha sabırlı olursanız Eylül başında burcunuzu terk edecek Satürn gezegeni en azından imajınız eğilimleriniz ve kendinizi ifade etmeniz ve ilişkilerinizle ilgili bu terslikleri size uzun yıllar yaşatmayacaktır. fakat bunun gerçekleşmesi sizin bu süreçte ne öğrendiğiniz ve ne gerçekleştirdiğinizle birebir alakalıdır. çünküartık para evinize girecek bu eğitici gezegen eğer bu süreçte doğru adımlar atmadıysanız sahip olduğunuz her değerle ilgili yeni dersler vermeye başlayacaktır. Gün içindeki bir öteki enerjiniz ise aşk konusu için etkilenmeye açık oluşunuz ve romantik sevgi dolu bir partnere daha çok gereksinim duymanızı sağlayabilir. Tartışmalardan irak biraz olsun ferahlamak ve kendinizi sorunsuzca hissetmek isteyebilirsiniz. Bu durum sizi sizi şu anki sorunlu ilişkinizden irak tutarak farklı arayışlara itebilir.

  Bugün Satürn gezegeninin üzerinizdeki baskısının sizin açınızdan fazlasıyla hissedeceğiniz gündür. Bir yandan kendinizi ifade gücünüze mani koyacak bu enerji altında siz de tepki olarak daha bencil ve daha uzlaşmaz tavırlar gösterebilirsiniz. üzerinizdeki yoğunluk o denli fazlalaşır ki kendinizi yoğun şekilde yaşlı hissedebilirsiniz. Başta yaşadığınız dünyanın zorlu şartları ebeveynlerinizle olana sorunlar duygusal ilişkilerinizin arzuladığınız bu gibi gitmeyişini de hesaba katarsak yoğun şekilde zorlu bir gündür. işinizle ilgili meselelerde ise birlikte çalıştığınız insanlar veya sizden kuvvetli insanların beklentileri o denli fazladır ki tüm bunları elinizin tersiyle iterek kendinizce yaşamak ve özgür şekilde kendinizi anlatım etmek istersiniz. özgürce yaşamak dürtünüzün en sık bulunduğu saha ise aşktır. ifade gücünüz ve iyimserliğinizle hayatımızın keyifli yanlarını hissetmek ve kendinize en azından bu yolla bir çıkış yaratmak isteğiniz fazlalaşabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş