Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 02 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumları

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)


  Sevgili Koçlar saat 12:02 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çarşamba günümüz bu şekilde başlıyor. Bu süre içinde duygusal olarak bizi etkileyen kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var.

  Saat 12:02 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyredecek. Bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir duygularınızı kuvvetlendirir.

  Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü paramıza sahip çıkmamızı ve buna uygun şekilde hareket etmemizi sağlayıcıdır. Detaylı düşünürüz mantığımızı öne alırız ve işimize sahip çıkarız. Sağlığımızı önemsediğimiz için rahatlatıcı bir akşam geçirebiliriz

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)


  Sevgili Boğalar Çarşamba gününe saat 12:02 olana dek sürecek Ay-boşluk etkisi altında adım atacağız. Bu zaman dilimi içinde hiçbir sorunu kaldıracak halimiz yoktur. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı ailemizi değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.

  Saat 12:02 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay küçücük şeylerin bile sizi mutlu etmesini ruhunuzun arzu ettiği huzura kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık sizin için vazgeçilmezdir. Sağlığınızı hayattaki var oluşunuzu değerlerinizi mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz.

  Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü umut verici şüphelerimizden arındırıcı sevdiklerimizden destek görmemizi sağlayıcıdır. Huzursuzluklar geride kalır. Akşam saatlerinde moralimiz yükselir dinleniriz rahatlarız.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)


  Sevgili İkizler saat 12:02 olana dek Ay boşluk etkisi altındayız. Çarşamba gününe bu şekilde adım atıyoruz. Maddi konularda bir hayli hassas tepkilerde bulunabiliriz. Değerli bulduğumuz her şeyi korumak isteriz. Kendimizi yetersiz hissettiğimiz konularda tepki gösteririz. İçinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır.

  Saat 12:02 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay iç dünyamızın derinliklerinde dünyevi zevklere düşkünlüğümüz artarken rahatınızı bozmadan günü geçirme arzunuzun da yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Arınmak rahatlamak güzellikleri yaşamak günlük aktivite içinde öne çıkarken geleceğe güvenle bakma arzunuz da o denli yüksek olabilir. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmak için gayet dikkatli davranmalısınız.

  Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü huzura olan ihtiyacımızı kendi başımıza veya ailemizle ilişkimizde evimiz içinde yaşama arzumuzun göstergesidir. Bu saatlerde karmaşık hiçbir şeyi istemeyiz. Endişelerden kurtulmayı arzularız. Hayatı sevmek güzelliklere kavuşmak arzumuz yükselir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)  Sevgili Yengeçler Çarşamba günümüzün saat 12:02 olana dek etkili sürecinde Ay-Boşlukta ilerleyecek. Adım atılan yeni işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler arapsaçına dönüyormuş gibidir. Bu yüzden de kendinizi tam anlamıyla huzurlu hissetmeniz zor olabilir. Zamanın geçmesini beklemekte kendinizi sakinleştirmekte yarar var.

  Saat 12:02 itibariyle Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisinde ilişkilerde sağlamlık ve güvenilirlik bizim için kıymetlidir. Eğer bundan eminsek o zaman yüreğimizin içine alır sevgiyle onu sarmayabiliriz. Ancak tam tersi durumda belli bir mesafeyi korumaya özen gösterebiliriz. Zorlukla oluşturduğumuz değerleri koruma altına alırız. Kendine saygısı olan insanlarla temas etmeye gayret ederiz.

  Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü bizi huzurlu kılabilecek paylaşımların bağlantıların işaretçisidir. Hem yakın çevremizde bulunan kişilerle hem yeni dostlarımızla paylaşımda bulunabiliriz. Yolculuk eğitim sağlıkla alakalı konularda endişelerimiz azalır.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)


  Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe saat 12:02 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Bu süre içinde çözümü sizin elinizde olmayan ancak şöyle bir çevrenize baktığınızda herkesin zorlandığı konularda sizin de canınız sıkılabilir. Ülkeniz toplum hayatında yaşananlar içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir.

  Saat 12:02 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay geleceğimizi ilgilendiren konularda tabii ki maddi ve manevi anlamda sağlam olanı tercih etmemizi sağlayacak. Kafamızda soru işareti uyandıran hiçbir şeyden hoşlanmayacağız. Her düşünceyi ve her insanı gerçekçi bir gözle testten geçireceğiz. Neye bastığımızı bilmek ihtiyacımız gün boyu önemli olacak.

  Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü iş hayatımız ve maddi konulardaki işlerimizi başarılı verimli bir şekilde yoluna koymak isteriz. Eğer gün içinde bunları hallettiysek akşam saatlerinde huzur duyarız. Bazılarımız internet üzerinden online olarak ödemelerini yapabilirler. Bütçemizi ayarlarız veya nerelere ne vereceğiz bunları gözden geçiririz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş