Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 22 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 22 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  Aşka duyduğunuz geleneksel güvensizliğinizi aşmış gibi görünüyorsunuz. İlişkinize ilk başladığınızda kendinize yaşattığınız endişeler şimdi aklınıza geldikçe kendinize kızıyorsunuz.

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi şimdiki işinizi de aksatmadan halledeceksiniz. İşyerinizde iş sorunlarınızı birilerine açmaya haklı bazı nedenlerle cesaret edemiyorsunuz

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  İşlerinizi ayarlamanızda yarar var. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz olabilir. Gitmek zorunda kalacaksınız.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Yorgun bir iş haftasından sonra zihninizi dinlendirmek istiyorsunuz. Bu yüzden size sorun olabilecek tartışmalardan hatta size sorunlarını açabilecek insanlardan uzak duracaksınız. Aile ilişkilerinize gitgide özen gösteriyorsunuz. Bu şekilde hem sizi sevenleri mutlu ediyor hem de kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz arkadaşlarınızdan davet alabilirsiniz.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar yeni haftamıza Başak burcunda ilerleyen Ay geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:26 da Ay-Merkür görünümü gerçekleşecek. Bu enerji doğruyu bulmaya çalışan ve gerçekçi düşünen bireyin yanlış bir karar vermesinin mümkün olmayacağını işaret ediyor. Sağlığına alışkanlıklarına dikkat eder. İşine geldiği gibi kararlar almaz bilakis dış dünyaya bakar etrafı gözlemler ham bilgiyi süzer ve ona göre –Evet benim için doğrusu bu olmalı diyerek ilerler. Bu görünüm bize mantıklı hareket etmemiz gerektiğini söylüyor. Hesabını bil işine gücüne eğil ve endişeden uzak dur diyor. Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı işimiz duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamızı bir miktar karıştırabilir. Sizi birileri takdir etmese de hani olur ya içinizden gelmese de günlük merkezde üstümüze düşen görevlerimizi yapmakta yarar var. Ancak olur da birileri hakkımızı yiyorsa buna da göz yummayacağız. Gerektiğinde uyarmayı bileceğiz. Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü bir yanıyla aşkta aktif ve oldukça coşkulu olmanızı sağlıyor diğer taraftan cesaretle kendinizi ifade etmeniz ve kararlarınızı özgür bir şekilde verebilmeniz için sizi destekliyor. Bu gayet hızlandırıcı aşkı sizlere getirici pozitif düşünmeyi sağlayıcı ve kendinizden emin olmanızı teşvik edici bir enerjidir. Seyahatler eğitimden iş hayatına kadar başkalarından göreceğiniz destekler anlamında da gayet heveslendirici bir kuvvettir. Fırsatlar aşkta çocuklarınızla ilgili konularda veya bu meselelerde kişisel atılımlarda bulunmanız yönünde karşınıza çıkabilir. Mevcut aşk hayatınızda güzel gelişmelerin startıdır. Yenilikçi görüşlerinizle yeteneklerinizle güven duygunuzla ilerleyebilirsiniz. Sanatsal alanda veya ilgi duyduğunuz konularda öne çıkabilirsiniz. Birilerinin baskısı altında kalmadan kendi bildiğiniz yolda ilerleyebilirsiniz. Önünüzdeki zorlukları ister aşk ister özel isterseniz hayati anlamda kolaylıkla aşabilecek ve hedefinize ulaşabilecek şekilde aşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sürpriz biri sürpriz gelişmeler ve fırsatlar sayesinde yeniden hayata güçlü bir şekilde merhaba diyebilirsiniz. Hangi konuda kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız bu görünüm o konuda sizi ödüllendirecektir. Yeni haftamızın bizlere şans değişim yenilik güzellik mutluluk getirmesi dileğimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Enerjinizi en iyi şekilde ortaya dökebileceğiniz bir gün. Sosyal çalışmalardan hoşlanıyor ve bu konuda çevrenize de destek vermek istiyorsunuz. Hızlı gelişen olaylara karşı kendinizi koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz. Toplumsal ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hareket ederek egonuzu ön plana çıkarıyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Günün ikinci yarısında planladığınız işlerde aksaklıklar yaşanabilir. Planladığınız zamanlamayı yönetmek sizin dışınızdakinedenlerden aksayabilir. Bu sizin motivasyonunuzu kırmasın. Mutlaka yetiştirmek için bir çözüm çıkacaktır.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bir an da yaptığınız planların veya amaçlarınızın istediğiniz şekilde ilerlemeyebileceği fikriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür bir fikre kapılırsanız görmezden gelmemenizde ve ekstra planlar yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına kafa karışıklıkları yanıltıcı kişiler konsantrasyon problemleri yanılma ihtimali unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar karıştırılan yollar dikkat eksikliğine bağlı hatalar sanıldığı gibi olmayan kişiler olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar sağlık ve sevgi ile kalın…

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız da artış olabilir. Bilginin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu zamanlarda yanlış anlaşılmalar olabilir. Ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bugün işlerinizde rahatça ilerleme kaydedebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Tembellik yapmak istiyorsunuz eliniz hiç bir işe gitmiyor. İşin içinden çıkamadığınız sorunlar sizi azda olsa melankolik bir yapıya sokuyor.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde maddi durumunuzu ilgilendiren konularda ilerleme yaşayabilir yeteneklerinizi ve enerjinizi insanlara en iyi şekilde sergileyebilir çalışmalarınızı hızlandırabilir ve iş hayatınızda gerekli bağlantıları güçlü insanlar yardımıyla daha kolay kurabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Öğle saatlerine kadar göndermeniz gereken kargoları gönderilerinizi halledebilir önemli haberleşmelerinizi yapabilirsiniz. Mail ve haberleşme trafiğiniz oldukça yoğun olabilir seyahatler organize edebilirsiniz. Öğleden sonra ise finansal konularda canınız biraz sıkılabilir sizi endişeye sürükleyecek görüşmeler yapabilirsiniz maddi konularla ilgili.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınızdaki önemli değişimleri eğlenceli bakış açınızla farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki keyifli oluşumlar etrafınızla olan bağlantılarınızı giderek güçlendiriyor.
  KuNFeYeKuN, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Konuyu açıp işi varacağı yere vardırmanız için henüz erken olabilir.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da hafta sonunuzu rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize sempati duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açabiliyor.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bazı sataşmalar olsa bile sükunetinizi korumanız ve ilginç görüşlerinizle bu akşam muhtemelen yaşanacak tartışmaya katılmamanız daha yararlı olabilir.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olabilir. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar yeni haftamızın ilk etkili enerjisi saat 13:26 da gerçekleşecek olan Ay-Merkür görünümüdür. Bireyin akıllıca düşünmesi halinde seçimlerinde yanlış yapmayacağını parasına sahip çıkacağını neye yatırım yapacağını bileceğini işaret ediyor. Maddi konularda bilinçli düşünmenin ve zeki davranmanın önemli olduğu konusunda bizi uyarıyor. Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar güven olgusunun da sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı her iki taraf da hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz. Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü bir yandan aileniz eviniz yerleşim yerinizle ilgili konulardaki gelişmeleri destekleri işaret ediyor. Diğer yandan çalışma hayatınız ve günlük yaşantınızın değişimi ve sürpriz gelişmeleri işaret ediyor. Kısaca hayat size farklı bir pencere kapı aralıyor. Bunları inatçı sabit fikirli bir şekilde ele alırsanız büyüyemezsiniz. Belki yeni bir yere taşınmanız gerekebilir veya yeni bir iş alanına yönelebilirsiniz. Eskinin yenilenmesi hali de diyebiliriz buna. Düşünmediğiniz bir şey de olabilir. Burada önemli olan siz hep aynı rutin hayatı mı yaşamak istersiniz yoksa önünüzde açılan bu yeni yola mı tercih edersiniz. Bu görünüm gösteriyor ki yaşanması muhtemel değişimler sayesinde siz de canlanacak yeni ortamlara insanlara alışacak ve üstünüzdeki ağırlıklardan kurtulacaksınız. O zaman hoş geldin diyelim güzelliklere. Yeni haftamızın bizlere şans değişim yenilik güzellik mutluluk getirmesi dileğimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Venüs sosyal ilişkileriniz ve aile ile ilgili gelişmelerde olumlu desteğini vermeye devam edecektir. Uyumlu beraberlikler içinde olacak ve bir çok konuda daha anlamlı konuşmalar yapacak ve dostluklarınızı daha da pekiştireceksiniz. Finans Gezegeniniz Merkür'ün Venüs'le yaptığı uyumlu açı sayesinde bir çok iş imkanı ortaya çıkacak yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yaratıcılık isteyen işleriniz hobileriniz adına verim alabileceğiniz nitelikte bir gün. Hırs ve gayret isteyenler açısından ise bir miktar verim düşüklüğü yaşanabilir. Aşka hayatınızda da gerçekleri görememe durumuna dikkat!

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  İstekliliğiniz ve motivasyonunuz belli konularda ısrarcı olmanız için size destek veriyor. Planlarınızı uygulayabileceğiniz pek çok alan var. Durmanız veya beklemeniz içinse hiçbir neden yok gibi duruyor. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına kafa karışıklıkları yanıltıcı kişiler konsantrasyon problemleri yanılma ihtimali unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar karıştırılan yollar dikkat eksikliğine bağlı hatalar sanıldığı gibi olmayan kişiler olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar sağlık ve sevgi ile kalın…

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Hareketli gündeminizde yaratıcılığınızı keyif aldığınız konulara aktarabileceksiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde cesaretinizi toplayıp arzuladığınız konular için adım atabilirsiniz. Hobilerinizle ilgileneceğiniz zamanlar var.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  HIRSLARINIZI bir kenara koyarak sakin ve mantıklı davranacaksınız. Bu tutumunuz çevrenize olumlu yansıyacak.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde sizi çok mutlu edecek haberler alabilir geleceğe dair umutlarınızı arttırabilir partneriniz eşiniz ve dostlarınızla etkili iletişim kurabilir aşk hayatınızda önemli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bugün gittiğiniz her yer ve bulunduğunuz her ortamda güzelliğiniz ve zekanızla fark edilen öne çıkan kişi olacaksınız.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Güne başlamakta zorlanabilir kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz kariyerinizi ilgilendiren konularda özgüveninizin kıracak gelişmeleri gösterse de bunun üstesindende rahatlıkla gelebileceksiniz. yakın çevreniz kardeşleriniz komşularınızla iletişim sorunları ya da iletişim aletlerinde problemleri göstermekte.

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  İçsel olarak yaşadığınız deneyimler aile hayatınızda daha esnek ve yaratıcı olmanıza neden olabilir. Bu hafta başı riskli işlerinizde düşündüklerinizi uygularken biraz daha dikkatli olmalısınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  Sevgilinizi incitme korkunuz var. Bu yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürme sorunları zamana bırakma yolunu seçeceksiniz. .

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyor ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Gelirinizi arttırmak için başka yeni fikirleriniz var. Cesaretlisiniz ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Ciddi ilişkileriniz olmasa bile yakında dolaylı bir işbirliği içinde olabileceğiniz biri başınızı ağrıtabilir.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda sizden daha çok yakınlık ve ilgi bekleyenler var. Uzak kaldığınız ilişkileri unutabiliyorsunuz.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler yeni haftamızı ilk etkili enerjimiz olan Ay-Merkür görünümüyle karşılıyoruz. Saat 13:26 da gerçekleşecek. Bu iletişimde bulunmanın gözlem yapmanın ve akıllıca hareket etmenin bizi huzursuzluktan koruyacağını işaret ediyor. Ev sınırları içinde herkesin birbirine karşı anlayışlı olması gerektiğinden dem vururken sözcükleri iyi seçmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor. İnsanlar dışarıdan baktıklarında belki ne düşündüğünüzü fark etmeyecekler. Ancak siz dış etrafınızdaki insanları gayet iyi gözlemleriniz. Eviniz veya ailenizle ilgili konular da bugün ön planda. Daha önce dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar bugün gözlerinizden kaçmaz. Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü eğitim-iş-ticari konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz yeniliklerin göstergesidir. Yeni bir çevreye dahil olmak taşınmak kardeşlerinizle olan ilişkiniz yeni mahalleniz ortamınız seyahatler ve görüşmelerin bir hayli yoğun olacağını işaret ediyor. İşte bütün bu gelişmeler sizin için hakikaten olumlu ve keyiflendiricidir. Şöyle bir kendinize gelmenizi hayat buymuş yahu demenizi yeni tanışacağınız arkadaşlarınız sayesinde canlanmanızı sağlayan bu görünüm uzun zamandır beklediğiniz fırsatları da karşınıza çıkarıyor. Hareketlilik bir hayli yükseliyor. Hızlı öğreniyor hızlı gelişiyorsunuz. İşte aradığınız yenilikler işte kendinizi en güçlü şekilde ifade edeceğiniz değişimler yakın bir süre içinde sizi kucaklıyor. Hevesle cesaretle bunları karşılamaya hazır olunuz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde önünüzde yeni bir kapı açılmak üzere. O zaman hoş gelsin sefalar getirsin hayatınıza diyelim. Yeni haftamızın bizlere şans değişim yenilik güzellik mutluluk getirmesi dileğimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş yaşamınıza yeni katılan kişiler olurken iş kapasitenizi arttıracak ve üslerinizden övgü alacaksınız. Kendinizi ve aile ilişkilerinizi ön plana alacaksınız. Aile içi toplantılar düzenleyebilir ve arkadaşlarınızı ağırlama konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Özellikle sürpriz misafirler gündemi meşgul edebilir ve bütçenizin dışına çıkabilirsiniz.

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Evdeki işlerinizi ve ailevi sorumluluklarınızı işte yapmanız gerekenler veya yaşanan bazı aksaklıklar nedeniyle ihmal etme riskiniz var bugün. Kafanızı karıştıran durumların içinde bulunacaksınız. Aileniz de özveri bekliyor.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konular umduğunuz gibi gitmeyebilir veya bazı olaylar sandığınız gibi olmayabilir(sesinin kötülüğünden şikayet eden arkadaşın albüm çıkartması haftaya size randevu veren doktorun Ankara’ya taşınması v.b). Ne kadar akılcı olursanız o kadar az şaşırırsınız. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına kafa karışıklıkları yanıltıcı kişiler konsantrasyon problemleri yanılma ihtimali unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar karıştırılan yollar dikkat eksikliğine bağlı hatalar sanıldığı gibi olmayan kişiler olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar sağlık ve sevgi ile kalın…

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ev hayatınızla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Ailevi konular sizi geçmişe götürebilir. Güven arayışı içine girebilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Çevresel değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemeniz olaylara yön vermenizi kolaylaştıracaktır. Emlak ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  NEGATİF duygularınızın sizi esir almasın izin vermemelisiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür somut olaylarla ilgilenmenizi sağlayacak.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde sezgileriniz enerjiniz ve ruhsallık alanınız öncelikli olarak vurgulanırken anlamlı rüyalar görebilir dinlenmek için sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle bulunmayı tercih edebilir enerji çalışmalarından faydalanabilirsiniz. İlişkilerinizde özellikle kadınlar ve anne ile ilgili yersiz endişelere kapılabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İradenizin güçlü olacağı fiziksel olarak kendinizi motive hissedebileceğiniz kendinize güvenle bir çok şeyin üstesinden rahatlıkla gelebileceğiniz rekabbeten kolay kolay kaşamayacağınız bir güne işaret etmekte. Ailenizden özellikle gerekli desteği rahatlıkla görebileceksiniz. İş bitireceğiniz zamanın hızlı aktığı bir gün olacak sizin için.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çevre faktörlerinizde önemli değişimler yaşanırken bu deneyimi kendi yaşantınıza aktarmak size mutluluk verebilir. Aile hayatınızda yapılması gerekenler vaktinizi alacak.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Küçük aşk oyunlarına kapalısınız. Sizinle çok ilgilenen birisinin sürekli üzerinize gelmesi sizi sıkmış görünüyor. Hoş görünmek için gösterdiği çabanın size ne kadar itici geldiğinin farkına varmasını beklemeyecek gibi görünüyorsunuz.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  İşlerinizdeki dönemsel düzelmeler size hiç umut vermiyor. Tepeden tırnağa bir değişime ihtiyacınız var gibi görünüyor. Belli ki mevcut koşullarınızla çok az şeyi düzeltebileceksiniz.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar epeyce belinizi bükebilir. Ama hepsinin karşılığını beklediğiniz ölçülerde alabileceksiniz. Para tartışmalarına kapalı duruyorsunuz.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Son kararlılığınızda cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler olabilir. Cesur kararlar alabiliyor aynı cesaretle de uyguluyorsunuz.

  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen bundan kaçınmıyorsunuz. Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek.

  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler yeni haftamız Ay-Başak geçişiyle başlıyor ve saat 13:26 da Ay-Merkür görünümü oluşuyor. Bu enerji çevremizle ilişkili konular eğitim hayatımız iş hayatımız iletişimle alakalı her mevzuda detaylı düşünmenin ve uyanık olmanın önemine işaret ediyor. Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı çevrenizde kişilerle alakalı her türlü ilişkinizi bağlantınızı önemsemeniz anlamındadır. Titiz ve detaylı düşünebilirsiniz. Ancak sakin ve kontrollü hareket edebildiğiniz sürece sizi kimsenin yanıltmasına izin vermemiş olursunuz. Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü bir yanıyla kazanç getiren işlerin göstergesi diğer yanıyla mesleki hayatınızdaki yeniliklerin işaretçisidir. Bu değişimlerin ardında yatan en önemli faktör artık eskisi gibi baskılara gelemeyişinizdir. Benim de arzularım var benim de isteklerim gerçekleşmeli sürekli birilerine ayak uydurmak zorunda mıyım diye düşünebilirsiniz. Yetenekli olduğunuzu alanlarda kazanmak istersiniz. Bu görünüm fırsatları işaret etmesine ediyor da sizin tedbirsiz hatta bazen gereksiz yere yapacağınız alışverişler yine zorlanmanıza sebep olabilir. Ben derim ki hele bir bakalım gelişmelere karşınıza çıkan olumlu yöndeki değişimlere ona göre hareket edersiniz. Ayrıca birikimleriniz varsa bunları da riskten uzak piyasanın durumuna göre yatırım şeklinde değerlendirmeniz yerinde olur. Yeni haftamızın bizlere şans değişim yenilik güzellik mutluluk getirmesi dileğimle

  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Geçmişte ertelediğiniz hayallerinizi yeniden ortaya çıkarırken sizi zorlayabilir. Sizin için önemli olan; yüksek bir "Jüpiter" enerjisi ile destek aldığınızı unutmamak olmamalıdır. Finans evinizde müthiş bir yükselişe geçeceksiniz. Para gelmeye ve kazançlar artmaya başlayınca maddi harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz.

  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün yanlış anlama ve anlaşılmalara oldukça müsaitsiniz. Birilerine bir şeyleri anlatırken ya da dinlerken çok fazla detaya takılıp kalmayın. İletişimde basit ve net olmaya gayret edin. Dolaylı anlatımlardan kaçının.

  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı şeyleri dile getirme veya sunma biçiminiz isteklerinizin gerçekleşmesinde veya olayların umut ettiğiniz şekilde gelişebilmesinde etkili olacağa benziyor. Dolayısıyla isteklerinizi ve sorularınızı etkili ve zarif biçimde dile getirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına kafa karışıklıkları yanıltıcı kişiler konsantrasyon problemleri yanılma ihtimali unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar karıştırılan yollar dikkat eksikliğine bağlı hatalar sanıldığı gibi olmayan kişiler olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar sağlık ve sevgi ile kalın…

  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İletişim yönünden hareketli bir gündesiniz. Bilginin kaynağına inmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız konularda eğitim almak isteyeceğiniz zamanlar var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Kişisel hassasiyetiniz ön plana çıkabilir. Cesaret göstereceğiniz olaylara girişebilirsiniz. Ticari faaliyetler içinde olabilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kafanızı karıştıran bir konuda aslında gerçekleri hissediyor yada biliyorsunuz fakat ısrarla sessiz kalmayı seçiyorsunuz. Vakit kaybediyorsunuz.

  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün özellikle ikili ilişkilerinizde önemli bir dönüşüm enerjisi ile kötü olan her şeyi iyiye çevirebilir ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Sosyal ortamlar kalabalık yerler toplantı seminer konser ve organizasyonlarda yer alabileceğiniz bugün sevdiklerinizle haberleşebilir görüşebilir beklediğiniz haberleri alabilir geleceğe daha fazla umutla bakabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün kredi işleriniz maddi konular borçlar ödemeler konusunda güzel destekler ve çözümler bulabileceksiniz. Ev almayı planlıyor veya yatırım işleriniz varsa bugünleri değerlendirebilirsiniz. Keza fiziksel olarak değişiklikler yapmak içinde gayet uygun bir gündür sizler için. Evinizin içinde de değişiklikler yapabilirsiniz.

  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş alanlarınızda parasal şanslar yakalayabilirsiniz. Değişimler size yeni fırsatlar sunabilir. İletişimsel konularda kendi fikirleriniz doğrultusunda ısrarcı olmamalı ve biraz rahatlamalısınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  Gönlünüzde bir niyetsizlik bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız kişi bu halinize son verebilir. Siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. Huzursuz görüntünüz göze batıyor. Hafta sonunuzu dinlenerek geçirin ve gönlünüzdeki iş için araştırmalar yapın.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Biraz daha hesaplı yaşayabilirsiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak Bazı açıklarınızı kapatacak geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Dostluk ilişkilerinde ne kadar sıkı biri olduğunuzu bazı arkadaşlarınıza yeterince anlatamamış olabilirsiniz. Bu tür kuşkulara açık ilişkilerinizi fark edebilmeniz gerekiyor.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösterebiliyor sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla şaşırtıyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar yeni haftanın ilk etkili enerjisi saat 13:26 da gerçekleşecektir. Ay-Merkür arasındaki bu mücadeleci görünüm parasal konular ve hedefleriniz anlamında dikkatlice düşünmenin önemini hatırlatıyor. Hızlı bağlantılar haberleşme ve yoğunlukların sizi iki misli yorabileceğinin altını çiziyor.Saat 15:39 Ay-Neptün karşıtlığı gelir ve gider dengenizi gerçekçi bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Eskilerin deyimiyle ayağımızı yorganımıza göre uzatmak gerekiyor. Saat 16:46 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü siz Aslanlar için tabii ki son derece olumlu değişimleri işaret ediyor. Özgüven duygunuzu yükseltiyor. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz yenilikleri uygulamak adına hevesli olduğunuzu gösteriyor. Karşınıza çıkan fırsatlar sürprizler hem iş hayatınız hem kişisel ilişkileriniz hem de dış dünya ile olan her türlü bağlantınızın kuvvetlenmesini sağlıyor. Girişimlerde bulunarak farklı yerlere seyahatler ederek yeni insanlarla tanışarak cesur adımlar atarak hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Sadece şu andaki mevcut konumunuzda yerleşim yerinizde değişimler yaşanabilir. Bunların tümü gelişimin büyümenin işaretçisidir. Bu görünümü sadece bugünle sınırlı tutmayalım. Bu bir starttır. Zamanı geldiğinde belki bir ay içinde belki hemen haritanızdaki işaretlere göre oluşacaktır. Birçok insanın size destek vereceğini gelişiminize katkıda bulunacağını söyleyebilirim. Artık eskiye dur yeniye buyur demek ve buna gönülden inanmak zamanıdır. Haberler gelir harekete geçebilir karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde yeni bir sayfadan hayata bakabilirsiniz. Yeni haftamızın bizlere şans değişim yenilik güzellik mutluluk getirmesi dileğimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Olumlu bir enerji içinde olmanızdan dolayı fırsatların ayağınıza gelmesi karşısında sizde şaşırabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizi mutlu görmek isteyeceksiniz. Partnerinizle özel konuşmalar yapacaksınız. Düşüncelerinizin kabul görmesi kişisel enerjinizin daha da yükselmesine neden olacaktır. Mutluluk ve başarı yollarının size sunacağı güzel yansımalardan faydalanacaksınız.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün maddi konularda objektif düşünme ve karar alma şansınız pek olmayacak. Hesap edip çıkarlarını gözetmeye çalışan biri olmak istemeyebilirsiniz. Ancak bu tavrınız suistimalleresebep olabilir. Cebinizden çıkanı kontrol edin.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı anlaşmaların ilişkilerin veya planların belli bir bir şekilde ilerleyeceğini düşünmeye başlarken değişkenlik gösteren olaylar beklenmedik gelişmeleri gündeme taşıyabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına kafa karışıklıkları yanıltıcı kişiler konsantrasyon problemleri yanılma ihtimali unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar karıştırılan yollar dikkat eksikliğine bağlı hatalar sanıldığı gibi olmayan kişiler olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar sağlık ve sevgi ile kalın…

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız zamanlar var. Bu konuda yeni haberler alabilirsiniz. Gün içinde bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yenilik getirebilirsiniz. Çevrenizdeki değişiklikler sizi de etkileyebilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  YAKIN dostlarınızla sanatsal çalışmalar içine girebilirsiniz. Onlarla gücünüzü birleştirmek isteyeceksiniz. Kârlı çıkacaksınız.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Topluluklar içinde zekanız ve ince düşüncelerinizle ön planda olacağınız bugün faydalı ve etkili iş görüşmeleri gerçekleştirebilir paranızda artış yaşayabilir finansal işlerinizi tamamlayabilir ve özel yaşamınızda keyifli mutluluk veren görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Moral ve motivasyonunuzun yüksek olduğu bir gündesiniz.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda. Özel ilişkilerde güç iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir yalnız Aslanlar için oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler. Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Özel hayatınıza ilişkin olumlu gelişmeler var

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınız için atacağınız adımlarda az tanıdığınız insanlardan güzel açılımlar ve destekler görmeniz mümkün. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş