Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 19 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 19 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  Son günlerdeki duygu yoğunluğunuzla ilgili sizi eleştirenleri ciddiye almanızda yarar olabilir. Kendinizi kötü kaptırmış görünüyorsunuz. Sık arayışlarınızı biraz azaltmanız sizi daha çekici yapabilir.

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  Birkaç kişi aranızda büyükçe bir işin tartışması içine girebilirsiniz. İş yaşamınızın rahatsızlıkları çok yakında biteceğine dair sinyaller veriyor. Tersliklerden kendinizi aklama çabanız bu süreci uzatabilir.

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  Kazancınızın daha fazlasını hak ettiğiniz doğru da olsa yaşanan şu günler bu konuda ümit verici değil. Bu haftanın ortalarına doğru bazı sıkıntıları atabileceksiniz. Yan gelirleriniz bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler veriyorsunuz. Köklü ortak bir geçmişiniz olmasına rağmen ilişkiyi bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüz size yön veriyor. Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Bu konudaki ısrarcılığınızın yanılgınızdaki payını sonradan anlayacaksınız.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar Cuma gününe saat 09:22 itibariyle etkili Ay-Aslan seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Güne uyandığınız an kendinizi coşkulu hissedebilirsiniz. Probleminiz olsa bile bunları bir şekilde çözebileceğinizi düşünürsünüz. Kendinizi güçlü göstermek insanları etkilemek ve ilgi görmekten keyif alırsınız. Herkesi sevgiyle kucaklayan bir görünümünüz vardır. Çevrenize şakalar yapabilir takılabilir kendinizle dalga geçerek herkesi güldürebilirsiniz. Her olayda neşelenecek bir taraf bulabilir üzüntülü insanları bile keyiflendirebilirsiniz. Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü ilişkinin ortaklaşa hareket etmek yaşamı beraberce paylaşmak olduğunu vurguluyor. Sizler bu etki altında evlenmeyi kısa süreli bir ilişkiden ziyade bir ömrü paylaşmayı tercih edebilirsiniz. Hem aşk hem ilişkilerde olumlu bir gelişimdir. Çiftlerin birbirine karşı kadersel anlamda birlik ve bütünlüğünü işaret eder. Saat 22:36 itibariyle Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm iletişim gücünüzü yükseltici bir etkidir. Yeni bir şey öğrenmek ve etrafınızdaki insanlarla bağlantılar kurmak kolaylaşır. Çocuklarınızla ilgilenmek sevdiğiniz kişilerle yazışmak telefonlaşma hafta sonu için bir kısa gezinin planlanması gibi konularda bu enerji destekleyicidir. Keyif dolu bir gün geçirmeniz dileğimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Enerjinizi en iyi şekilde ortaya dökebileceğiniz bir gün. Sosyal çalışmalardan hoşlanıyor ve bu konuda çevrenize de destek vermek istiyorsunuz. Hızlı gelişen olaylara karşı kendinizi koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz. Toplumsal ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hareket ederek egonuzu ön plana çıkarıyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün keyif odaklı şeyler sanatsal uğraşlar çocuklarla bir arada yapılan faaliyetler aşk ve eğlence hayatına dair planlar açısından elverişli bir gün olacak. Bir gösteriye gitmek hoş vakit yaratmak için elverişli.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konularda taraflar iyice belirginleşebilir ya da farklı fikirleriniz konusunda ısrarcı olabilirsiniz veya kendinize ufak bir manevra kabiliyeti bırakacak seçeneklere yoğunlaşmayı seçebilirsiniz. Ancak olaylar bir iki gün içinde netleşeceğe benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün keyif aldığınız uğraşlarınızda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi meşgul edecektir. Etrafınızdaki insanlara hediyeler almak isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alacağınız zamanlar var. Akşam saatlerini hareketli geçirebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hem zihinsel hemde bedensel anlamda yorgunluklarınız iyice arttı. Yakınlarınızla ilgilendiğiniz gibi biraz da kendinize vakit ayırmalısınız.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde uzun süredir beklediğiniz bir haberi alabilir görüşmeleriniz konusunda büyük bir fırsat elde edebilirsiniz. Aile içi görüşmeler ve özel hayatınızda ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz pozitif bir gündesiniz.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün gururunuzu incitecek özgüveninizi sarsacak aşırı abartılı tepkiler vermekten önemli kararlar almaktan uzak durun. Kendinizi göstermeniz çok daha kolay olacaktır. Çocuklarınıza karşı sert olmamaya özen gösteriniz. Bugün duygusal anlamda yeni birileri ile tanışmak flört etmek içinde harika bir gün.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün iş hayatınızda kurduğunuz olumlu arkadaş ilişkileriniz devrede olacak çevrenizdekilere güçlü duygularla yaklaşabilirsiniz. İletişimsel ve kreatif işlerinizde güzel sonuçlara ulaşmanız mümkün. Aşk sizi daha da hareketlendirebilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Unutulmaz bir ilişki yaşayacağınızdan çok eminsiniz. Ama bu ilişkiyi başlatmak için göze alacağınız birçok şeyi bir daha görme şansınızı yitirebileceğinizi de biliyorsunuz. Bugünlerde bu konuda doğru kararlar vermeniz gerekiyor.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir. Açık olmanızda yarar var.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Yeni kurduğunuz ilişkilerin başlarında kendinizi kolayca anlatamıyorsunuz. İnsanların erdemlerinizi görmesi için zaman geçmesi gerekiyor. Bu süreç genellikle sizin zararınıza oluyor.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz. Hassas kişiliğiniz ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var. Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz sizi biraz bunaltmış gibi.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar saat 09:22 itibariyle Aslan burcunda ilerleyecek Ay yaşamın üzerinizdeki tüm baskısına rağmen özgür olmak isteğiniz yüksektir. Mesleki ve ailevi şartlarınızı en iyi hale getirmek ve sosyal yönden aktif olmak adına neler yapabileceğinizi düşünürsünüz. Kafanızın içinde faydalı birçok çözüm olduğu halde bunları hayata geçirme konusunda desteğe fazlasıyla ihtiyacınız olduğu bir gerçektir. Kendinize yakın bulduğunuz her insanı içtenlikle sahiplenme arzusu duyabilir ve güçlü olduğunuz alanlarda kontrolünüzü sürekli ayakta tutmak isteyebilirsiniz. Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü aile ve yuva sıcaklığının sağlıklı yaşamın uyumlu ilişkilerin bizi fazlasıyla memnun ettiğini gösteriyor. Bilgimizi tecrübelerimizi ilişkilerimizi gözden geçirerek gelişimden yana düşüneceğiz bu saatlerde. Saat 22:36 Ay-Merkür olumlu görünümü mali konularda hareketliliğin ve bu konularda iletişimin işaretçisidir. Yolculuk planları yapabiliriz. Evimizin ihtiyaçlarıyla alakalı hesaplamalarda bulunabiliriz. Keyif dolu bir gün geçirmeniz dileğimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Venüs sosyal ilişkileriniz ve aile ile ilgili gelişmelerde olumlu desteğini vermeye devam edecektir. Uyumlu beraberlikler içinde olacak ve bir çok konuda daha anlamlı konuşmalar yapacak ve dostluklarınızı daha da pekiştireceksiniz. Finans Gezegeniniz Merkür'ün Venüs'le yaptığı uyumlu açı sayesinde bir çok iş imkanı ortaya çıkacak yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aileniz ve eviniz ile ilgili konulara eğilmek sevdiklerinizle ya da onlar için bir şeyler yapmak kendi kabuğunuza çekilip iç sesinizi dinlemek kendinize özel bir zaman aralığı yaratmak adına elverişli bir gün olacak.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı olaylardaki ani ve tuhaf gelişmeler geçmişle bağlantılı ve aniden ortaya çıkan durumlar ya da ilişkiler sizi şaşırtabilir. Ancak ufak bir çaba ve çalışmayla işleri yoluna sokabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün eviniz için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Ailevi konular gündeme gelebilir. Babanızın sağlığını ihmal etmemelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Bazı işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizi evinize davet edip küçük bir parti düzenleyebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Fırtınanın ortasında gibi hissediyorsunuz kendinizi. Bazen teslimiyetçi bir düşünceyle kendinizi koyveriyorsunuz. Başkalarını umursamayın.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi hızla tamamlayabileceğiniz maddi fırsatlarla karşılaşabileceğiniz yakın çevre görüşmeleri sosyal etkinlikler ve davetlerde dikkat çekebileceğiniz pozitif bir zamandasınız.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ailenizi akrabalarınızı ve komşularınızı incitecek sözler etmeniz olasıdır. Ego çatışmalarına karşı sağduyulu olmalısınız. Kendi isteklerinizi kolaylıkla ön plana çıkartabilirsiniz. Ya da bugün evinize gösterişli pahalı lüks bir eşya alabilirsiniz veya evinizin konforunuzu arttıracak bir eşya olabilir.

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün vaktinizin çoğunu evinizde harcamak ve dinlenmek niyetinde olacaksınız. Aşk hayatınızda beklentilerinizi ve arzularınızı olumlu bir şekilde gözden geçireceğiniz bir gün olacak. Keşfetmek ve farkına varmak sizi geliştiriyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  İlişkinizde günbegün bir şeylerin eksildiğini düşünüyorsunuz. İlişkinizi izleyen hayran gözleri göremiyorsunuz. Zihninizdeki karışıklık yüreğinizdeki rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  Aldırmadığınız bazı şeyleri gitgide sorun etmeniz başlardaki teslimiyetçi tavrınıza kızmanıza yol açıyor. Kaldı ki bazı işler sizin haklılığınızı teyit ediyor. Yetki farkınız bazı şeylere göz yummanızı gerektirmiyor.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Çok hissedilir bir biçimde ferahlama dönemine gireceksiniz. Tamamen paraya bağlı olduğu için halledemediğiniz probleminiz önümüzdeki günler içinde çözüme kavuşabilir.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Tüm sorumluluklarını üstlendiğiniz yakınınızı kendi sorunlarıyla ara sıra da olsa baş başa bırakmanızda yarara olabilir. Tarzınız eleştiriyi hak ediyor.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz birkaç kişiyle içinde olduğunuz probleme çözüm getirebilir. İnsanlara saygınız sevgi temelinde oluşuyor. Tek başına bir saygıyı anlamsız hak edilmemiş buluyor sahte olduğunu düşünüyorsunuz. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler cuma günümüz saat 09:22 itibariyle Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde geçecektir. Kendinizi iki kuvvetli dürtünün arasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bir yandan her şeyi sağlamlaştırmak diğer yandan kontrolü her an kaybedecekmiş gibi dışa karşı mesafe koymak. Bilinçli yanınızla duygularınız arasındaki gelgitler ilişkinizde sorunlar oluşturabilir. Olayları her iki yönüyle de görebilme özelliğiniz kararlarınızı verirken size yardımcı olabilir. Ayrıca günlük enerjiler altında genel olarak tüm burçlar için istenildiği takdirde pozitif düşünmek gayet kolaydır. Yeter ki olumsuz düşünmeyiniz. Gönlünüzü hoş tutarak güzel şeyler düşünerek kendi kendinizi motive edebilirsiniz. Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü yakın çevremizde bulunan eş dost ahbaplarımızla olan samimi paylaşımların bizi mutlu ettiğini gösteriyor. Aşk size kendinizi özel hissettiren bir olgu. Eğer aşk varsa hayat her anlamda güzeldir diye düşüneceğiz. Saat 22:36 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm bir çok alanda bilgilenmenizi kolaylaştırır ve cesaret aşılar. Size bakanlar aslında ne kadar büyük bir donanıma sahip olduğunuzu bugün yakından izleme ve dinleme fırsatı bulabilirler. Liderlik gücünüz gayet yerindedir. Eğer bir konuda size yetki verilirse bulunduğum alandaki kişileri peşimden süreklerim diye düşünürsünüz. Keyif dolu bir gün geçirmeniz dileğimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş yaşamınıza yeni katılan kişiler olurken iş kapasitenizi arttıracak ve üslerinizden övgü alacaksınız. Kendinizi ve aile ilişkilerinizi ön plana alacaksınız. Aile içi toplantılar düzenleyebilir ve arkadaşlarınızı ağırlama konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Özellikle sürpriz misafirler gündemi meşgul edebilir ve bütçenizin dışına çıkabilirsiniz.

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Keyif veren bir seyahat sunum eğitim ya da yakın çevrenizi ilgilendiren bir olay söz konusu olabilir bugün. Kardeşinize destek vermek ve fikir alış verişlerinde bulunmak gerekebilir. Sosyallik faydalı ve geliştirici olacak.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı ilişkileriniz veya iş birliklerinizde stres yaşanabilir. Ancak sabırlı olmalı ve olayların kendiliğinden gelişmesi beklemelisiniz. Sizin müdahale etmeniz durumunda olaylar daha da büyüyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün hareketli bir gündemiz olabilir. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın. Kulağınıza gelen dedikodulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Gün içinde harcamalarınızı abartmayın. Akşam saatlerinde yolculuklar organize edebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi konuları plana almanız gerekiyor. Vurdumduymaz davranırsanız yakın gelecekte sıkıntılı bir konuya dönüşebilir parasal durumunuz.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde kariyeriniz ve iş hayatınız için önemli ve başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir ilişkilerinizde güçlü iletişim yetenekleriniz ve zekanızla ön plana çıkarak olası sorunları çözümleyebilir davetleri değerlendirebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Planlar ve organizasyonlar yapabilirsiniz. İdare etmenizi gerektirecek koşullar olabilir. Medya pazarlama halkla ilişkiler ve eğitim konularında baskın ve isteklerinizin karşılığını alabilme gücüne sahip olabilirsiniz. Bugün yeni bir eğitime başlamak seminerlere katılmak kişisel anlamda gelişmenize yardımcı olacak kitaplar almak içinde harika bir gün.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygusallığınız bugün yüksek olacak ve etrafınızdaki herkesin sorunlarıyla uğraşmak isteyeceksiniz. Harekete geçmek size zor gelmeyebilir. Keyifli ve bir o kadar rahat bir gün sizleri bekliyor. Harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmalısınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Yaşamış olduklarınız yaşamak istediklerinizin önünde bir set oluşturmuş gibi. Ama hiçbir şeyin unutulmaz olmadığını çok yakında anlayacaksınız. Bugünlerdeki psikolojiniz yüz seksen derece değişebilir.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  İşinizde yetkin biri olmanız farklı olarak yorulmanıza neden olabiliyor. Yorgunluğunuzu azaltmanız için bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Bunu bugünlerde talep edebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  Biraz rahat bir insan olmanız para sıkıntılarınızı soğukkanlılıkla aşmanızı sağlıyor. Güçlü para destekleriniz var. Bunları toparlanana kadar bir yan gelir olarak değerlendirebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bir arkadaşınızla bağımlılık derecesindeki yakınlığınız dost çevrenizde gizli bir kırgınlık yaratabiliyor. Bugünlerde bazı arkadaşlarınız sizden uzaklaşabilir.

  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınızda sürprizlere yer yok. Olası hüzünlerinizden de sevinçlerinizden de her zaman haberlisiniz. Şu günlerde kendinize haksızlık etmeye ya da haksızlığa uğramaya açık görünüyorsunuz. Çünkü bir zamandır duygusallığınız ön planda. Sisteme kurallara karşı duyarlılığınız hamleci yanınızı bazen frenleyebiliyor. Yakında hazırlıklı olduğunuz bazı konularda ciddi sevinçleriniz olabilir.

  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 09:22 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Cuma günümüz özellikle finansal veya kişisel meselelerin ele alınması yönünde uygundur. Yengeçler duyarlı insanlardır. Dışarıdaki dünyanın karmaşası veya güvensiz şartları onları yorar. Ancak Ay-Aslan geçişlerinde egomuz beslenir ve güçlenir. Böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi rahatça açıklayabilirsiniz. Birilerinin sizi yanlış anlamasından dolayı tedirgin olmazsınız. İletişim gücünüzle çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. Düşünce tarzınız net çabuk ve anlaşılır olduğundan bu durum insanlarla olan ilişkiniz de olumlu yansıyabilir. Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümünde maddi ve manevi anlamda kazançlı çıkmak ailemizle birlik ve beraberlik duygusu içinde paylaşımlarda bulunmak büyümek gelişmek verimli bir yaşam sürmekten yanayız. Bu saatlerde huzur sevgi paylaşım bizim için en kıymetli zenginlik olacak. Saat 22:36 Ay-Merkür arasındaki olumlu etkileşim hayatı gerçekçi ve disiplinli bir şekilde ele almanız için size yol gösteriyor. Huzursuzluktan uzak durmak zihinsel açıdan rahat bir gece geçirmenin tek koşuludur. Ben bu olumlu görünümün bilgi edinme konuşma yazışma akıllıca hareket etme yönünde sizler için destekleyici görmekteyim. Keyif dolu bir gün geçirmeniz dileğimle

  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Geçmişte ertelediğiniz hayallerinizi yeniden ortaya çıkarırken sizi zorlayabilir. Sizin için önemli olan; yüksek bir "Jüpiter" enerjisi ile destek aldığınızı unutmamak olmamalıdır. Finans evinizde müthiş bir yükselişe geçeceksiniz. Para gelmeye ve kazançlar artmaya başlayınca maddi harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz.

  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Normal şartlarda lüks olarak gördüğünüz bazı şeyler eşyalar bugün çok daha erişilebilir ve satın alınabilirgelecek gözünüze. Elinize geçecek bir para söz konusu olacaksa gelen tutarın sizi tatmin etmeme ihtimali var.

  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Belli amaç veya hedeflerinize ulaşmanıza yardımı dokunabilecek kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Ancak öncelikle yardım isteyeceğiniz konularda kafanızın net olup olmadığını göz önünde bulundurmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yenilenmeye gidebilirsiniz. Dışadönük enerjiler söz konusu. Hafta sonu için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalara yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Akşam arkadaşlarınızla sohbet etmek için buluşabilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün rahatınıza düşkün görünerek birilerine emir vermek hoşunuza gidecek. Ancak çok fazla abartmayın.

  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.

  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde eşiniz dostlarınız ve yakın çevrenizle sevgi dolu diyaloglar geliştirebilir seyahat edebilir ve iletişim konusunda fırsatlar elde edebilirsiniz. Zihninizi dinlendirip sakinleştirmenizin faydalı olacağı kendinize ve kaderinize her konuda güvenmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Parayla ilgili isteklerinizin maddi ve manevi koşullarınızın sizin leyhinize dönemesi için talepkar olabileceğiniz ve karşınıza çıkan şansları değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Özgüveninizin maddi konularda yükselebileceği şartlar oluşabilecektir. Parasal sorunların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz.

  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Özel hayatınızda iletişimin özellikle doğru iletişimin ne kadar önemli olduğunun farkına varacağınız bir gün olacak. Sahip olduklarınıza ve sevdiklerinize değer vermeyi ihmal etmemelisiniz. Beklemediğiniz bir yerden yardım gelebilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  Kalıcı bir ilişki için henüz erken olduğu yolundaki sınırlamanız şansınızı da sınırlıyor. Oysa gönlünüz şu günlerde ciddi kalıcı ilişkilere hazırlıksız bir görüntü içinde değil.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması daha çok ona bağlı görünüyor. Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Tasarruf yatırım ya da parayı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek olumlu bir imaj sahibi gibi görünmüyorsunuz. İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz yakınlarınıza haklı korkular yaşatabiliyor.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Tepkimeciliğiniz bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırma derecesine varmış gibi. Yapmacık davranışlara karşı çok tavırlısınız.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendi beslediğiniz umutlara direnmekten kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Yüreğinizde beslediğiniz derin sevgi gelecek günlerde açığa çıkmak isteyebilir. Sakin görünüşünüz kimi durumlarda heyecanlı gergin bir kimliğe dönüşebiliyor.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 09:22 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen Ay anlayışlı affedici iyimser ve pozitif duygularınızı tanıdık veya tanımadık her insana göstermekten keyif alabilirsiniz. Bu ruh hali sizi sanatsal ve yaratıcılık gerektiren konularda olduğu gibi aşk hayatınızda da besleyecek yüceltecektir.. Genel ruh haliniz her olumsuzluğu iyiye ve güzele çevirmenizi sağlayacak kadar pozitiftir. Doğal olarak bu son zamanlardaki bazı ters durumların da yüreğinizdeki izlerini silmenizi sağlayıcıdır. Her ne durum olursa olsun etrafınızdaki insanları kucaklayan ve sıcaklığınızla saran bir haliniz vardır. Özgürlük dürtünüz son derece yoğun olmasına rağmen nerde durmanız gerektiğini bilirsiniz. İçinizdeki pozitif duyguları bir tek etrafınızdaki her insan hissedebilir. Saat 20:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü moral gücümüzü yükseltiyor. Çevremizle olan iletişimimiz bu saatlerde gayet güçlü. Çevremizde bulunan her insanın bize kendimizi iyi hissettirmesi paylaşımcı bir ruhla bize yaklaşması bu saatlerde mümkün hale geliyor.Saat 22:36 itibariyle Ay-Merkür arasındaki olumlu enerji akışı sayesinde zekanızla bilgi birikiminizle başkaları üzerinde etkiniz tartışılmaz derecede yükselebilir. Eğer bu olumlu enerjiden yararlanmak istiyorsanız fikirlerinizi ifade etmekten kaçınmayın.Keyif dolu bir gün geçirmeniz dileğimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Olumlu bir enerji içinde olmanızdan dolayı fırsatların ayağınıza gelmesi karşısında sizde şaşırabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizi mutlu görmek isteyeceksiniz. Partnerinizle özel konuşmalar yapacaksınız. Düşüncelerinizin kabul görmesi kişisel enerjinizin daha da yükselmesine neden olacaktır. Mutluluk ve başarı yollarının size sunacağı güzel yansımalardan faydalanacaksınız.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün göz önünde olmak ve beğenilmek ihtiyacınız yüksek. Hem fiziksel görünüşünüzle hem de bırakacağınız etki ile gerçekten de dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Samimi davranışlar ve özgüvenli hareketler kazanç getirecek.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  İniş çıkışlı durumlara veya değişikliklere sabırla yaklaşmanız gereken günlerdesiniz. Esnek olmayı başarırsanız gösterdiğiniz sabırda karşılıksız kalmayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün yeni başlangıçlar yapmak için tüm enerjinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konular gündeminizi meşgul edebilir. Gününüzü eğlenceli kılmak için planlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Beslenmenize dikkat edin. Akşam saatlerinde hareketli zamanlar devam edecek.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Her konuda meraklı bir hal içerisine girdiniz. Boş şeylerle ne vaktinizi ne de enerjinizi harcayın. Merakınız değil üretken yanınız ön plana çıkmalı.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde toplantılar seminerler arkadaş çevrenizle yapılan etkinlikler ve davetlerde dikkat çeken isim olabilir yeni insanlarla bağlantılar kurabilirsiniz. Maddi anlamda fırsatlar elde edebileceğiniz enerjisi pozitif bir gündesiniz.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kibir ego aşırı hırs ve gururun size zarar verebileceği bir gündesiniz ancak hedeflerinize ulaşabilmek için gerekli enerjiyi rahatlıkla kendinizde hissedebileceğiniz de bir gün. Saç bakımı ve dış görüntünüz için zaman harcayabilirsiniz. Fiziksel anlamda kendinizi şımartarak özel bir bakıma gidebilirsiniz.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hisleriniz mantığınız doğrultusunda çalışacak. Bugün güzel gelişmelere şahit olacaksınız. Hayatınızdaki değişimleri kolay dile getirecek ve arkadaşlarınızla paylaşacaksınız. Enerjinizi yüksek tuttuğunuz müddetçe bugün keyfiniz süper olabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş