Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 18 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 18 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  Dostlarınız ilişkinizi tencere ve kapağı benzetmesiyle tanımlıyorlar. Sürdürdüğünüz ilişkiyi oldukça saygın bir yere koyuyorsunuz. Birlikteliğinizin her koşulda tartışılmaz bir önceliği var

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  İşyeriniz birkaç güne kalmadan bazı sorunları sizin lehinize çözecek. Yakında bir ödülünüz var. Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. Bunu yenebilirsiniz.

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  Paranızı değerlendirmek için aldığınız değişik tavsiyeler sizi yeni açılımlara yöneltebilir. Ama beri yanda paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan güvensizliğiniz biraz haksızlık içeriyor olabilir. Bazı güvensizlikleri zihninizde geliştirip uç noktalarda yaşayabiliyorsunuz.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün işinizle ilgili konularda yeni fikirlere açık olmalı ve sizden yaşça büyük insanların tecrübelerinden faydalanarak hareket etmelisiniz. Maddi konularda oldukça şanslısınız bugün sürpriz yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bekar Koç’lar ise bugün karşı cinsin yoğun ilgisi ruhunuzu okşayacak keyifli bir beraberliğin başlangıcını gerçekleştirebilirsiniz.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar saat 04:43 Ay-Pluto görünümüyle Perşembe gününü karşılıyoruz. Bu enerji güven içinde yaşamak huzuru yakalamak güçlü olmak arzumuzun birebir işaretçisi olacak. Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade ederken farklı düşüncede olan kişilerle anlaşmak adına dinlemeyi de bilmenin önemini vurguluyor. Özellikle eşimiz sevgilimiz ortaklaşa iş yaptığımız insanlarla aramızdaki problemleri bu şekilde giderebiliriz. Gelişim yolumuz da bu noktalara dikkat etmekten geçiyor. Bu görünüm sayesinde ikili ilişkilerde doğru bir analizde bulunmamız kolaylaşıyor. Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü meslek özel hayat ilişki ve kişisel konulardaki hassasiyetin göstergesi. Size karşı olan sistem kişi veya durumlarla hem dış hem iç anlamda mücadeleye zorlanabilirsiniz. Haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak birileriyle çatışabilirsiniz. Mübarek Ramazan-ı Şerifimizi kutlar hayırlara huzura halden anlamaya birbirimizi kucaklamaya vesile olmasını dilerim. Kalben Sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Birlikte iş yaptığınız kişilerden duygusal anlamda etkileneceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda dikkat çekici ve çevrenize hakim olacak bir kişilik sergileyeceksiniz. Dikkatler üzerinizde olacak. Sevdiğiniz kişinin masrafları konusunda size de pay düşecektir. Partneriniz maddi konularda sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak severek ve isteyerek ona yardım edeceksiniz.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aile meselelerini görüşmek ve bazı konulardaki fikir ayrılıklarını tatlıya bağlamak konularında zorluklar yaşayabilirsiniz. Muhalefet en yakınlarınızdan gelecek. Sezdiklerinize karşı sabırlı ve anlayışlı olmak önemli olacak.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünlerde herkese ne kadar önemli birisi olduğunuzu ya da yeteneklerinizi gösterme arzusunda olabilirsiniz. Ancak aslında çok da fazla fikir veya tecrübe sahibi olmadığınız konularda iddialı girişimlerde bulunuyor olma olasılığınız yüksek. Bu ihtimali düşünerek hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi ve şefkat paylaşımlarına ve yeniliklere açık bir günde olmakla birlikte özellikle 14.00’a kadar olan zaman diliminde ufak tefek beklenmedik gelişme(uyurken ısrarla çalan kapı veya telefonlar v.b) nedeniyle rahatsız olabilir veya tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bunun dışında olumlu diyaloglara açık doğru ilişki kurmak veya iletişim kanallarından fayda sağlamak için uygun bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ev hayatınızla ilgili konularda ani değişiklikler yaşanabilir. Geçmişe ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Başkalarının sözlerinden etkilenebileceğiniz zamanlar var. Güven aradığınız durumlar oluşabilir. Hayatınızda uğraştığınız durumlara yön vermek isteyeceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Kendi iç sesinizi dinlemek size iyi gelecektir.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  YAKIN ilişkilerinizde fazla sahiplenici davranmanız nedeniyle çevrenizdeki kişilerin tepkisini üzerinize çekebilirsiniz.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca enerjinizi manevi konulara yönlendirebilir enerji çalışmaları kişisel gelişim rüyalar ve spritüel çalışmalar ile sakin ve sessiz ortamlardan fayda sağlayarak bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde özel hayatınızda kalıcı ve sevgi dolu görüşmeler yapabilir sorunları çözümleyebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendinizi başka bir dünyadaymış gibi hissetme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayallere dalmak ve tembellik etmek için uygundur. Çok fazla enerji gerektiren işlerde çalışmamak veya günlük rutin işlerden kaçıp sanatsal aktivitelere yönelebilirsiniz. Özel hayatınıza dikkat etmekte yarar var özellikle ilişkisi olanlar araya soğukluk mesafe girebilir birbirinizi anlamakta biraz zorlanabilirsiniz.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ortaklı işleriniz üzerine eğilmeli ve iletişiminizi sağlam tutmalısınız. Ortaklaşa atılacak her tür adım size daha çok kazandırabilir. Ailenizle olan bağlantılarınızda davranışlarınıza dikkat edin.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkinizdeki mutluluğunuz sizi yeniliyor.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabiliyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak rahatlayacaksınız.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Vefa minnet ve saygı size oldukça yakışan duygular. Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün işinizle ilgili yapmak istediklerinizi yakınlarınızla paylaşabilir karşılıklı fikir alışverişleri ile düşüncelerinizi netleştirebilir harekete geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinini resmileştirme konusunda tereddütleri bir yana bırakın ve cesaretli adımlar atın. Evli Boğa lar sizlerde bugün alacağınız bir haberle şanslı gelişmeler söz konusu.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar Perşembe günümüz saat 04:43 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında başlıyor. İletişim ve haberleşmede güvenliğinize önem vermenizde yarar var. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar. Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü maddi konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğumuzu ve bu alandaki sıkıntıları gidermek adına mücadele verdiğimizin göstergesidir. Kafamızın içinde kazanmak sorunlarımızı gidermek amaçlı hesaplamalarda bulunuruz. Gelişmek adına başkalarıyla olan iletişimi güçlü tutmamız gerekiyor. Bu bizim için kazandırıcı olabilir. Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü iş hayatınız sağlığınız keşif ve bilgilenme duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Mübarek Ramazan-ı Şerifimizi kutlar hayırlara huzura halden anlamaya birbirimizi kucaklamaya vesile olmasını dilerim. Kalben Sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır. İş hayatınızla ilgili radikal ve köklü değişimler içinde olacaksınız. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün önemli ve ikna etmeye niyet ettiğiniz konuşmalar yapmanız gerekebilir. Ancak karşınızda sizin sözünüze gözü kapalı rıza gösteren kişiler bulmakta zorlanacaksınız. Sorgulayıp cevap almadan bırakmayanlara karşı sabır şart.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün vereceğiniz tepkileri kontrol etmeniz gerekiyor. Doğru yoldan ilerleyebilir veya daha anormal ya da kuraldışı diyebileceğimiz seçimler yapabilirsiniz. Tavırlarınızın doğru veya yanlış olmasını ruh durumunuz etkileyecek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak sevgi ve şefkatle yaklaşmak ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. Gündelik işlerde ani değişiklikler yaşanabilir. Uğraştığınız işlerde kopmalar olabilir. İlerlemek için çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. Başkalarının sözlerinden etkilenebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  BUGÜN romantik yönünüzü daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz. Geleneksel yönleriniz size zaman kaybettirebilir.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alabilir arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Niyetlerinizin daha çabuk gerçekleşeceğini vurgulayan bugün kendiniz ve istediğiniz konularla ilgili dileklerde bulunmak ve özel hayatınızda romantik görüşmeler için ideal bir zamandasınız.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Özellikle arkadaş ortamınızla ilgili tatsız bir durum varsa affetme kabul etme ve sevgiyle bir şeyleri tedavi etmek için uygun bir gündesiniz. Kısa doğa yürüyüşleri yapabilir deniz havası alabilirsiniz. Medyatik işlerinizde yaratıcılık ve akıcılık meydana gelebilecektir. Sezgileriniz kuvvetlenebilir gördüğünüz rüyalar içinde farklı bazı anlamlar barındırabilir.

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi konulardaki düşüncelerinizi iş ve hizmet konularınıza aktarabilirsiniz. Gelecek adımlarınız için karşınıza güzel fırsatlar gelebilir. Yakın çevre iletişiminizde anlık tepkileriniz oluşabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  İlişkideki içe dönüklüğünüze karşın sevgilinizin sezgileriyle her şeyi yerli yerine oturtabileceksiniz. İlişkinizde gittikçe egemen olmaya başlayan temelsiz korkularınız bugünlerde siz terk edebilir.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  Birtakım düzenleme işinde değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada anlaşılır olan haklılığınız tartışmayı kısa sürdürecek.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi. Bir satın alma işiniz var. Pahalı ama zorunlu görünüyor

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bazı ertelemeler mantıklı davranabilmek için zaman kazandırabilir. Sizi duygusal davranmaya yönelten bir etkilenme içindesiniz.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün ruhsal olarak oldukça yoğun ve duygusal bir gündesiniz. Neden niçin ben soruları beyninizi kemirip durur adeta. Geçmişinizin sizi bu denli üzmesine izin vermemeli ve yaşananları affetmeyi seçmelisiniz. Affetmenin ne kadar zor olduğunu söylediğinizi duyar gibiyim.. Haklısınız fakat deneyimlerinizle olgunlaşan ruhunuzu özgürleştirmek kendinizi bu ıstıraptan kurtarabilmenizin yolu da budur. En azından bunun için çabalamalısınız.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler saat 04:43 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında Perşembe gününü karşılıyoruz. Bu enerji bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı sistemli sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir. Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü iletişim anlamında sizi bir hayli güçlendiricidir. Düşünceleriniz bakış açınız ve karşı cinsle olan her türlü paylaşımınızda etkili olan kişisiniz. Her sözünüzle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bugün buluşmanızda geleceğe dönük konular üzerinde konuşabilir anlaşabilirsiniz. Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü finansal durum kazanç hedefleriniz aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen isteklerinizi elde edemeyeceğinizi düşünerek kaygılanabilirsiniz. Mübarek Ramazan-ı Şerifimizi kutlar hayırlara huzura halden anlamaya birbirimizi kucaklamaya vesile olmasını dilerim. Kalben Sevgilerimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmalara imza atacaksınız. Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerinizi değerlendirebilirsiniz.. Bazılarınızın işleri açılacak ve yeni iş teklifleri karşınıza çıkacaktır. Bazı anlaşmalarınızı gizlerken düşüncelerinizi saklamak isteyeceksiniz

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün maddi konularda bir miktar ölçüsüz hareket etme riskiniz var. Paranın her kilidi açacağı ve güç kazandıracağı yönünde inancı olan kişilere karşı güç savaşına girmek size fayda sağlamaz. Siz bütçenizi kontrol edin.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Diğerlerinin sizin çizdiğiniz programa uyma ya da uymama eğilimini hafife veya çok ciddiye alıyor olabilirsiniz. Sizinle yürümek size destek olmak ya da size yardım etmek isteyen bu kişilerin asıl niyetlerini anlamaya çalışmalı ve bu anlamda daha gerçekçi olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak sevgi ve şefkatle yaklaşmak ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi kaynaklarınızla ilgili konuları netleştirmek isteyebilirsiniz. Önünüze çıkan engelleri aşma konusunda daha istekli olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yetenekleriniz sayesinde ön plana çıkabilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gelişen olaylar karşısında iş yerinizde daha verimli hal almanız söz konusu. Parasal sorunlarınızı çözüme ulaştırmanın sevincini de yaşayacaksınız.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygusal ve sevgi dolu taraflarınızı toplum içinde daha fazla ön plana çıkaracağınız bugün yaydığınız pozitif sevgi enerjisi ile ilişkilerinizde mutluluğu daha yoğun hissedebilir aileniz ve patronlarınızla sizi memnun edecek görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Albüm çıkarmak oyun sahnelemek sinema filmi çekmek şarkı sözü yazmak gibi sanatsal faaliyetler için uygun zamanlardır. Maddi ve manevi anlamda kendinizi yaratıcı ve sevgi dolu hissedeceksiniz. Sosyal hayatınızda bazı gerginlikler yanlış anlamalar mesafe koyma soğukluk girme olayı vuku bulabilir dikkatli olmakta yarar var.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün fikirleriniz aşkınıza çocuklarınıza ve size heyecan verici konu ve olayları belirleyebilir. Maddi konularda yapmak istediklerinizi devreye sokacak çabuk tepkiler vereceksiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı


  Aşkı öncelikle kendiniz için yaşamayı denemeli bunu bencillik gibi görmemelisiniz. İlişkide özveriyi biraz abartarak kullanıma sokuyorsunuz. Bu tarz heyecanı yeterince yaşayamamanıza neden olabiliyor.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı


  Kafanızdaki birtakım soruları açığa çıkarmanız yararlı olacaktır. Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız sizi iş konusunda daha kararlı görmek istiyor. Hedeflerinizin ön hazırlığında daha niyetli görünmeniz beklenebilir.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı


  Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir. Biraz daha idareli olmayı kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz. Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı


  Bazı dostluklarınıza eleştirel gözle yeniden bakmanız bu ilişkilere yarar getirebilir. Arkadaş ilişkilerinizdeki bağlılık bazı zaafları gözden kaçırmanıza neden olabiliyor.

  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugün düşünce ve tavırlarınız son derece net ve keskindir. Fakat bu halinizi herkese belli etmemeli özellikle işle ilgili konularda yapmak istedikleriniz konusunda onların görüşlerini öğrenerek kendi fikirlerinizi belli etmemelisiniz. Sağ gösterip sol vurun demiyorum ama biraz gizemli olmayı deneyebilir ve sizden hiç beklemedikleri bir şekilde kendinizi cesur bir şekilde ortaya koyarak düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uyum ve huzur için biraz daha anlayışlı davranabilirsiniz.

  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Yengeçler saat 04:43 Ay-Pluto karşıtlığı Perşembe günümüzün ilk etkili görünümüdür. Bir yandan kendinizi güven altına alma ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü yüreğinizde bir yerlerde sizi rahatsız ve huzursuz eden meseleler olduğunu gösteriyor. Siz de bugün bu meseleleri bir daha sakinlikle gözden geçiriniz. Sizin gelişim yolunuz ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda olgun yaklaşımlarınıza bağlıdır. Evet işiniz zor ancak yapılması gereken bu. Anlayışlı olmak yine sizin yüce gönlünüze kalıyor. Saat 14:24 Ay-Uranüs görünümü iş hayatınız evliliğiniz veya uzun süreli ilişkiniz geleceğinizle alakalı konularda güven içinde yaşamak isteğinizi işaret ediyor. İster istemez her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız. Buna karşı gelen olursa kendinizi reddedilmiş hissedersiniz. Mübarek Ramazan-ı Şerifimizi kutlar hayırlara huzura halden anlamaya birbirimizi kucaklamaya vesile olmasını dilerim. Kalben Sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Aşkta egonuz ön planda olacak. Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için her türlü imkanı kullanacaksınız. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.

  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Kendinizi ve isteklerinizi ön plana çıkarma ve bunlar gerçekleşsin diye ısrarcı davranma duygusal anlamda baskıcı bir tutum sergileme gibi bir takım riskler var gün içinde. Acele ve ısrar yerine sabır ve inanç koymak şart.

  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bazı konuları kapatabilmek kompanse etmek manipule etmeye çalışmak ya da basit ifadeyle karşı taraftakileri ikna etmek oldukça güç olabilir. Yumuşatıcı cümlelerin işe yaraması zor görünüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi ve şefkat paylaşımlarına ve yeniliklere açık bir günde olmakla birlikte özellikle 14.00’a kadar olan zaman diliminde ufak tefek beklenmedik gelişme(uyurken ısrarla çalan kapı veya telefonlar v.b) nedeniyle rahatsız olabilir veya tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bunun dışında olumlu diyaloglara açık doğru ilişki kurmak veya iletişim kanallarından fayda sağlamak için uygun bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeni başlangıçlar yapmak istediğiniz bir gündesiniz. Kişisel niyetlerinizi ortaya koyup başladığınız işlerde başarılı olacağınız zamanlar var. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylarda ani kopmalar yaşanabilir. Tepkilerinizi daha yumuşak göstermelisiniz. Gün içinde engelleri aşmak için başkalarına dayalı davranışlar sergileyebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  ESKİ bir teklif bugün size tekrar sunulabilir. Karar vermeden önce ayrıntılar üzerinde durmalı ve acele karar vermemelisiniz.

  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenize yarayacak.

  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Beklediğiniz haberleri alabileceğiniz bugün partneriniz ve yakın dostlarınızla sevgi dolu görüşmeler gerçekleştirebilir aldığınız haberler ve yaptığınız görüşmelerle sevildiğinizi daha yoğun olarak hissedebilirsiniz. Seyahatler ve eğitimleriniz için de ideal bir gündesiniz.

  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  İlişkilerde hataları ve kusurları görmezden gelmeye eğilimli olabilirsiniz. Yanılmaya ve kandırılmaya açık bir durumda da olabilirsiniz. Özellikle inançlarınızla ilgili oldukça hassas davranma ve bunlarda hatalı değişimlere gitme eğiliminde olabilirsiniz. Özellikle iş anlamında size destek olmaya çalışan kişilerle aranızı iyi tutmanızda fayda var.

  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugün ailevi konularda düşüncelerinizin güzel çalıştığına şahit olacaksınız. Geçmiş olayların halledilmesi için de güzel bir gün. İşlerinizden arta kalan vakitlerde kendiniz için harekete geçeceksiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)
  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  İçtenliğiniz ve aşka bakışınızla ideal bir sevgili olarak duruyorsunuz. Bugünlerde gözlerinizi yerden kaldırmanız çevrenize bir bakınmanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlar için yeterli olabilir.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  Bugün verimli görüşmeler için randevular kesilebilir. İlginç önerileriniz çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor. Birkaç basamağı birden çıkma aceleciliğinden vazgeçmelisiniz

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Para harcama isteği sizde bir dürtüye dönüşmüş gibi. Bugünkü koşullar böyle bir rahatlığa hiç elverişli değil. Terazinin bir kefesi daima ağır basıyor dengeleyemiyorsunuz

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Kendiniz gibi bir aşığı bulmanız hiç de ihtimal dışı değil; belki de çok yakında. Aşkı düşüncelerinizdeki kadar özgürce yaşama isteğinizde karşılaştığınız problemler statükoya teslimiyetinize neden olmamalı.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gökyüzü bugün gerçeklerle karşılaşacağınıza işaret etmekte. Size yakın görünen insanların art niyetli davranışlarına idrak edebilirsiniz. Evrenin bugün size hediyesi olan sezgilerinizi öfkenizle gölgelemeyin. Sabırlı davranın ve uygun zamanı bekleyin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunu insan sinirlerinizi bir hayli gerebilir. Beraberliği olmayan Aslan’lar çevrenizde size duyulan ilgiyi görmemezlikten gelmekten ne zaman vazgeçeceksiniz?

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 04:43 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında Perşembe gününe adım atarken bazı meseleleri kafanıza takabilir geçmişe bağımlı kalabilir kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir. Saat 07:13 Merkür-Kuzey düğüm görünümü sosyal hayatta karşılaştığımız insanlar arkadaşlarımız ve yakınlarımızla olan güçlü iletişimin birbirimizi dinlemenin paylaşımcı düşünmenin gayet faydalı olacağını işaret ediyor. Gelişim yolumuz konuşmayı bilmek kadar başkalarının da fikirlerine gereken saygıyı göstermekten geçiyor. Saat 14:24 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur. Mübarek Ramazan-ı Şerifimizi kutlar hayırlara huzura halden anlamaya birbirimizi kucaklamaya vesile olmasını dilerim. Kalben Sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazılarınız iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Kariyerinizi kendi değerlerinizle pekiştireceksiniz. Kazançlarınız ve değişen çevre faktörleri sizin lehinize gelişecek. Çevrenizi istediğiniz koşullara doğru yönlendirebileceksiniz.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendi kendinize kızıp dertleneceğiniz durumlar söz konusu olabilir bugün. Olumlu ya da olumsuz anlamda olan ve biteni dert edip içinize atmaktansa sizi duygusal anlamda anlayacak ve sırdaşlık edecek biri ile paylaşabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Herkesin belli konularda aynı şapka altında toplanmasını bekliyor olabilirsiniz. Ancak herşeyin istediğiniz şekilde ilerlemesini bekliyorsanız bazı kişileri fazla zorlamadığınızdan ya da yormadığınızdan emin olmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi ve şefkat paylaşımlarına ve yeniliklere açık bir günde olmakla birlikte özellikle 14.00’a kadar olan zaman diliminde ufak tefek beklenmedik gelişme(uyurken ısrarla çalan kapı veya telefonlar v.b) nedeniyle rahatsız olabilir veya tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bunun dışında olumlu diyaloglara açık doğru ilişki kurmak veya iletişim kanallarından fayda sağlamak için uygun bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bilemediğiniz nedenlerden dolayı işlerinizde sonlanmalar olabilir. Gizli kalan konularla uğraşmanız gereken bir gündesiniz. Gün içinde başkalarından etkileneceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızdaki konular işlerinizi etkileyebilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Endişelerinize yenilmeyin.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aşktan yorulmuş bir haliniz var. Karşı cinsten sizin için doğru olanı ile bir türlü karşılaşamadığınızı düşünüyorsunuz haksız da sayılmazsınız.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda hiçbir zaman olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Bu nedenle var olan şeylerin tadını çıkaramıyorsunuz. İşleriniz arladaşlarınız ve hobilerinize ayırdığınız zamanın bir bölümünü de sevgilinize ayırın.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz bugün ruhunuzdaki sevgi ve aşk enerjisi yükselirken romantik görüşmeler yapabilir finansal konulardaki sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayallere dalmak ve tembellik etmek için uygundur. Çok fazla enerji gerektiren işlerden kaçınabilirsiniz. Sevdiklerinize ve yakın çevrenizde yer alan insanlara yardım etmek ve anlayışta bulunmak için uygun zamandır. Fedakar hissedebilirsiniz. Yalnız bilgi alışverişlerine trafiğe ve akrabalık ilişkilerine dikkat etmekte fayda var. Özellikle yakın çevre ilişkileri üzerinizde sorumluluk bırakabilir.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Geleceğinize yönelik düşüncelerinizi yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşabilir ve iletişimsel konularda harekete geçebilirsiniz. Bu süreçte yakın çevrenizin söylediklerine kulak vermelisiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş