Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 16 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 16 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  Çevrenizin size hiç uygun görmeyeceği sizin de ilerde rahatsızlık duyacağınız ilişkilere hiç girmemelisiniz. Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye hiç ihtiyacınız yok.

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  Önümüzdeki günlere sarkıttığınız bir iş sizi günü geldiğinde çok sıkıştırabilir. Bu işi hemen bugünden ele almanız gerekiyor. Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz var gibi.

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  Biraz daha temkinli yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam etmesi sizi yıldırmamalı sıkı bir dost gibi davranıp arkadaşınızı kendi başına bırakmamanız gerekiyor.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yakın dostlarla çok yıpratıcı ilişkilerden kaçınmak gerek. İlişkinize hiç yakışmayacak biçimde karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven bugünlerde göze çarpmıyor. Akraba ilişkilerinizdeki boşluğu bugünlerde doldurabilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü sizi uzun zamandır etkiliyor.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar Salı günümüzü saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniayın güçlü etkileri altında karşılıyoruz. Bu Yeniay zihin faaliyetlerinizi aktif bir şekilde hızlandırıcı çevreniz üzerinde hareketlerinizle sözel ve yazı yoluyla ifadenizi yükseltici ve etkili olmanızı sağlayıcıdır. Ben bu Yeniayın kurnazlık işaretlerini taşıdığını söylemeliyim. Öyle ki aklınıza bir şeyi koymaya görün ne yapar eder onu elde edebilirsiniz. Eğitimde çabuk öğrenme iş hayatında her türlü bilgi veri veya belgeye ulaşabilme girişimlerde öne çıkma ticarette uyanık olma şeklinde yansımaları bulunmaktadır. Bu Yeniayın Mars ile kavuşumu her türlü koşullar altında amaca ulaşmak adına harekete geçmenin işaretçisidir. Uranüs ile olumlu görünümü sürpriz yeniliklerin simgesidir. Jüpiter ile olumlu görünümü hayatın keyifli yanlarını hissetmenizde yeni biriyle tanışmanızda destekçinizdir. Bu Yeniay yeni bir çevreye taşınmanızın bir yolculuğa çıkmanın işlerinizi çabucak sonuçlandırmanın da göstergesidir. Ancak bu kadar olumlu yanlarına rağmen trafik kurallarınıza mutlaka uyunuz. Konuşurken yazışırken birileriyle bağlantı kurarken söylediklerinize dikkat ediniz. Attığınız adımın farkında enine boyuna düşünmeyi de ihmal etmeden bu olumlu Yeniayı değerlendiriniz. Hepimiz için en hayırlı olanın gerçekleşmesinde bu Yeniay şansımız olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kişisel ve sosyal ilişkilerinizde ön planda olmaktan yanasınız. Bugün kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Olayların size sağlayacağı avantajlardan çok kendi egonuzu tatmin etmeyi yeğliyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim size yardımcı olacaktır. Bileklerinizin hassas olduğu bir gündesiniz. Yürürken dikkatli olun.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeniay yakın çevreniz akran ve komşularınızı ve diğer insanlarla nasıl iletişim kurduğunuza dair konuları daha çok ilgilendirecek.Bu dönem bir eğitime başlamak ve kısa ve keyifli ziyaret amaçlı geziler planlamak için uygun.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önümüzdeki iki hafta boyunca günlük rutin işlerinizi daha verimli şekilde planlamanın yollarını arayabilirsiniz. Bu esnada kendinize sadece kendiniz için boş zaman ayırabilir veya iş rutininizi kendinize uygun hale dönüştürebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün İkizler burcunda meydana gelecek yeni ay geçmişin başarılarına ya da tamamladığımızı düşündüğümüz işlere güvenerek hareket edemeyeceğimize işaret ediyor. Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir. Bilgi ve haber akışının hızlanacağı günlerdeyiz ve ortaya çıkan her bilgi veya haber başka bir olaya işaret ediyor olabilir. Resme giren Mars temkinli başlangıçlar yapmayı zorlaştırabilir ancak bugünlerde atacağımız adımlar ileride büyüyüp gelişecektir. Çift düşünceler ikili durumlar da karar almayı zorlaştırabilir ama Mars ve yeni ayın birbirine yakın konumu acele hareket etme isteğini arttıracağa benziyor. Ülkemiz açısından bakıldığında ise gökyüzünün konumu kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar gizli planlar veya düşmanca hareketler olarak yorumlayabileceğimiz bir süreci ön plana çıkartıyor diyebilirim Niobe’ce. Ya da yeni ayın 12.evimizde olduğu hesaba katılırsa hastaneler hapishaneler özgür hareketi engelleyen her tür kapalı mekan v.b başlıklarda yeni gündemler oluşabilir. Aceleci davranmamayı başarabilirsek yeniliklere açığız. Bu yeni ay da gökyüzündeki değil bölgedeki haritaları daha iyi okumakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hareketli ve iletişim yönünden yoğun bir gündesiniz. Tartışmalara açık bir gündem söz konusu. Yakın çevrenizle olan diyaloglara dikkat etmenizde fayda var. Aceleci tavırlar nedeniyle sıkıntılı durumlar oluşabilir. Kardeşlerinizle ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konulara karşı daha dikkatli olmalısınız.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kartınız Anahtar... Bugün sezgileriniz çok güçlü. Yeni yatırımlar yapmakta kararlısınız. Tahmin ettikleriniz ters olabilir. Hanenizle ilgili birtakım sorunları aşmalısınız.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca sosyalliğinizin arttığı takım çalışmaları seminerler ve sunumlarda yer alabileceğiniz iş görüşmelerinde bulunabileceğiniz ve arkadaş çevrenizle keyifli etkinlikler organizasyonlara katılabileceğiniz enerjisi yüksek bir zamandasınız. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabilirsiniz ancak akşam saatlerinde kadın erkek ilişkilerinde daha sakin davranmalı duygusal olarak kendinizi dengede tutmalısınız.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bu yeni ay etkisi ile; Beklenmedik sürpriz ani seyahatler gündeme gelebilir fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere eşya kayıplarına dikkat. İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ay internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir web sitesi yaptırabilir blog oluşturabilir her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İletişim satış pazarlama reklam bilgisayar sektörleri için yeni kararların bugün oluşacak yeniay sonrası yapılması önemli olabilir. Bu yeniay yanıltıcı etkileriniz olacak. Gözünüzü dört açın.
  Flagellum Dei, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Onun nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor. Onun size eskisi kadar yakın davranmamasının nedeni sizin birtakım hatalarınız olabilir. Dışardan tarafsız bir izleyici gibi davranmamalısınız.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız işinizi çok kolaylaştırıyor.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Para harcamadaki rahatlığınız sonradan pişman ediyor ama işe yaramıyor. Bugünlerin sıkışıklığını önceden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirdiniz.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Kendinizi korumalı bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız. Bedensel kırgınlıklarınızı ayakta geçirme alışkanlığınız sizi yatağa düşürebilir.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bunca tecrübeden sonra hayatta hala yeni şaşkınlıklarla karşılaşmak özgüveninizi zedeliyor. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz geliyor. Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Aile ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da bu ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniayın güçlü etkileri altında Salı gününe merhaba diyeceğiz. Kazanç elde etme anlamında oldukça hızlandırıcıdır. Yeni alanlar yeni yöntemler yeni bilgiler edinerek tüm becerilerinizi ortaya koyabilecek aktif bir enerjiye sahip olduğunuzu söylemeliyim. Sizin için maddi açıdan rahat bir yaşam sürmek kazanmak ve kazandığınızla arzu ettiğiniz paraya kavuşmak bu Yeniayın yansımaları altında mümkündür. Boğalar için maddi ve manevi anlamda güvence her zaman kıymetli olmuştur. Bu Yeniayın Mars ile kavuşumu size para kazanmak yönünde hareketlilik hedef ve bu hedefin üzerine giderek elde etmek yönünde fırsatlar sunar. Merkürün de İkizler burcunda oluşuyla bağlantılar kurmak görüşmelerde bulunmak mümkündür. Yeniayın Uranüs ile görünümü yeni bir şeyler yapma arzunuzu körükleyecektir. Jüpiter ile görünümü ev satın alımı kiralanması satışı gibi konuların başka bir yere taşınmanın yolculukların da göstergesidir. Karşınıza çıkan bir iş bir fırsat veya yolculuklar nedeniyle pek evde oturmazsınız. Olumlu buluyorum. Ancak tabii ki gelen parayı tutmak uygun şekilde değerlendirmek harcamalara dikkat etmek israftan uzak durmakta fayda var. Hepimiz için en hayırlı olanın gerçekleşmesinde bu Yeniay şansımız olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yaşama felsefi baktığınız için çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor fakat zorlanıyorsunuz. Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde birbirine bağlayabiliyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeniay para ve yatırım konuları ile ilgili başlangıçları tetikleyecek. Hızlı kararlar ve paranın nereden kazanılıp nasıl çoğaltılacağı ile ilgili pratik fikirler üretme bu içerikteki teklifler alma ihtimaliniz artmış olacak.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önümüzdeki iki hafta boyunca belli özellikleriniz veya yetenekleriniz kanalıyla maddi kar elde etmenin yollarını arayabilirsiniz. Fikir alışverişleri esnasında kim olduğunuz ve yetenekleriniz konusunda daha net olmanız gerekebilir. Maddi açıdan yenilikler var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün İkizler burcunda meydana gelecek yeni ay geçmişin başarılarına ya da tamamladığımızı düşündüğümüz işlere güvenerek hareket edemeyeceğimize işaret ediyor. Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir. Bilgi ve haber akışının hızlanacağı günlerdeyiz ve ortaya çıkan her bilgi veya haber başka bir olaya işaret ediyor olabilir. Resme giren Mars temkinli başlangıçlar yapmayı zorlaştırabilir ancak bugünlerde atacağımız adımlar ileride büyüyüp gelişecektir. Çift düşünceler ikili durumlar da karar almayı zorlaştırabilir ama Mars ve yeni ayın birbirine yakın konumu acele hareket etme isteğini arttıracağa benziyor. Ülkemiz açısından bakıldığında ise gökyüzünün konumu kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar gizli planlar veya düşmanca hareketler olarak yorumlayabileceğimiz bir süreci ön plana çıkartıyor diyebilirim Niobe’ce. Ya da yeni ayın 12.evimizde olduğu hesaba katılırsa hastaneler hapishaneler özgür hareketi engelleyen her tür kapalı mekan v.b başlıklarda yeni gündemler oluşabilir. Aceleci davranmamayı başarabilirsek yeniliklere açığız. Bu yeni ay da gökyüzündeki değil bölgedeki haritaları daha iyi okumakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Uğraştığınız işlerle ilgili fikirsel anlamda ayrılıklar olabilir. Bu durum tartışmalara neden olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Bu konuyu daha iyi hale getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kartınız Dönüş... Kartınız sizlere sürekli bir yerlere gitmeyi kısa gezileri eş dost ziyaretlerini öneriyor. Çok yalnız olduğunuzu gün içinde fark edeceksiniz. Sevdiğiniz size dönüyor.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca kendinizi topluluklarda sıra dışı ve yüksek bir enerji ile ifade edebilir özellikle iş hayatınızda dikkat çeken isim olabilir iş görüşmeleri yapabilir patronlarınız ve kurumlardan destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde duygusal olarak zorlanma yaşayabileceğiniz bir süreç sözkonusu olacağı için ılımlı davranmalı ve enerjinizi dengelemelisiniz.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli gider-gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda yeni ayın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise sürpriz beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz.

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeni parasal kazançlar maddi konularda yeni adımlar ve kararlar gündeme gelebilir. Önünüzdeki 15 gün boyunca atılımlarınızın sonuçlarını kalıcı bir duruma sokabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  Ona duyduğunuz hayranlık gözlerinizden okunuyor. Ama bu arada içinizdeki anlayamadığınız güvensizliği de gizleyemiyorsunuz. Bu akşam arkadaşlarınız ve o akşam yemeğinde birlikte olabilirsiniz.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  İş hayatınızı size beklediğinizden daha çok omuz veren bir arkadaşınızın desteğiyle hızla yoluna koyuyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Ortalama diyerek kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazi olabilirseniz kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak. Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Zaaflarınızı iyi biliyorsunuz. Ama bazılarından memnun gibi tavırlar sergileyebiliyorsunuz.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önümüzdeki günler içinde kısa ama ıslak ve buğulu yeşilliklerde dinlendirici bir yolculuğunuz olabilir. Bazı niyetlerinizi yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Özgüvenli ve kararlı birisiniz. Başladığınız her şeyi ısrarla sonuca doğru götürebiliyorsunuz. Yine de bazı aldığınız kararların arkasında mantık sağduyu arandığında küçük boşluklar görülebiliyor.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler Salı günümüz saat 17:06 itibariyle burcunuzda oluşacak olumlu Yeniay etkisi altında başlıyor. Sizler açısından oldukça heyecan verici aktif yansımaları işaret etmektedir. Merak ettiğiniz konularda bilgilenmeniz girişimde bulunmanız öğrenmek istediğiniz alanlarda en kısa yoldan sonuca ulaşmanız her yeniliğin peşinden aktif bir şekilde gitmeniz her türlü ortamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz yönünde hızlılık kazandırıcıdır. Bir şeyi öğrenmek öğrendiğinizi çabucak başkalarına aktarmak hemen düşünüp hemen uygulamak bu Yeniayın özünde yer alıyor. Kararlarını en kısa sürede verebildiğiniz böyle bir etki altında hakikaten sizi durdurmak mümkün değil diyebilirim. Yeniayın Jüpiter ile olumlu görünümü yolculukları eğitim veya ticari konulardaki başarıyı simgeliyor. Uranüs ile görünümü ise karşınıza çıkabilecek yeni fırsatların işaretçisi olacaktır. Sözleriniz hareketleriniz inandıklarınız tümüyle bu Yeniayda dışarıya yansıyor. Girişim anlamında sizi cesaret kazandıran bu güçlü oluşumun tabii ki dikkat edilmesi gereken gölge yanlarını da belirtmek isterim. Lütfen enerjinizi doğru amaç hedef üzerinde dikkatlice acele etmeden bilinçli bir şekilde odaklamaya çalışınız. Öyle bir Yeniay ki her şeye meraklı bir şekilde atlayıp kararlar alıp sonra sabırsız davranıp dağılabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi bilin ki bu Yeniayda doğru bir adım atmış başarılı bir sonuç almanız mümkün olsun. Hepimiz için en hayırlı olanın gerçekleşmesinde bu Yeniay şansımız olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Her olayın arkasında farklı bir yorum aramanız konulara değişik bir düşünce tarzıyla yaklaşmanızdan ileri geliyor. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var.

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Burcunuzda gerçekleşecek yeniayıile birlikte kendinize yatırım yapma kendinizi geliştirme ve bu konularda girişimlerde bulunma şansınız var. Bilgi ve tecrübe katacağına inandığınız işlere girişmek için ideal olabilir.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Büyük düşünmeniz asıl hedef ve amaçlarınıza odaklanmanız gereken günlerdesiniz. Önümüzdeki iki hafta içinde artık sizin için eskisi kadar önem taşımayan verimli olmayan ya da sizi yavaşlatan ne varsa geride bırakabilir ve yeni bir rotada ilerleyebilirs Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün İkizler burcunda meydana gelecek yeni ay geçmişin başarılarına ya da tamamladığımızı düşündüğümüz işlere güvenerek hareket edemeyeceğimize işaret ediyor. Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir. Bilgi ve haber akışının hızlanacağı günlerdeyiz ve ortaya çıkan her bilgi veya haber başka bir olaya işaret ediyor olabilir. Resme giren Mars temkinli başlangıçlar yapmayı zorlaştırabilir ancak bugünlerde atacağımız adımlar ileride büyüyüp gelişecektir. Çift düşünceler ikili durumlar da karar almayı zorlaştırabilir ama Mars ve yeni ayın birbirine yakın konumu acele hareket etme isteğini arttıracağa benziyor. Ülkemiz açısından bakıldığında ise gökyüzünün konumu kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar gizli planlar veya düşmanca hareketler olarak yorumlayabileceğimiz bir süreci ön plana çıkartıyor diyebilirim Niobe’ce. Ya da yeni ayın 12.evimizde olduğu hesaba katılırsa hastaneler hapishaneler özgür hareketi engelleyen her tür kapalı mekan v.b başlıklarda yeni gündemler oluşabilir. Aceleci davranmamayı başarabilirsek yeniliklere açığız. Bu yeni ay da gökyüzündeki değil bölgedeki haritaları daha iyi okumakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeni başlangıçlar için mücadele içinde olacağınız bir gündesiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı biraz daha ılımlı olmanızda fayda var. Fikir ayrılıklarının kolayca tartışmalara dönme ihtimali var. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha hızlı ilerlemek isteyebilirsiniz. Aceleci olmanız sizi daha zor durumlara sokabilir.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kartınız Geçiş... Siz pek hayal kurmaktan hoşlanmıyorsunuz ama bugün hayal kurmakta üzerinize yok gibi. Kartınızda da belirttiği gibi bir geçiş süreci yaşıyorsunuz.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca seyahat edebilir kişisel gelişim çalışmaları kalabalık ortamlar ve eğitimlerde yer alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve dostlarınızla çok daha etkili iletişim kurabileceğiniz bugün akşam saatlerinde motivasyonunuzda geçici bir düşüş yaşayabilir ilişkilerinizde iletişim konusunda bir nebze zorlanabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bu yeni Ay sizin burcunuzda olacağı için çok daha fazla öneme sahip. Öncelikle fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede. Bunun yanı sıra ortağınız partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz beklenmedik ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz olumu anlamda.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Şimdi sizin zamanınız tam anlamıyla başlıyor. Bugün sizin burcunuzda oluşan yeniay sizi yükseltecek. Tüm projeleriniz başlangıçlarınız adımlarınız ve girişimleriniz için bu yeniayı kullanın.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Ondan hoşlanıyor ama duygularınızın daha ilerilere gitmemesi için kendinizi baskılıyorsunuz. Buna güvensizliğiniz neden oluyor. Onun aşka dair değişik görüşleri size güven vermiyor.


  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  İş ilişkilerinizde bazı sorunlarınız var. Bu sorunları iş hayatınız dışında arkadaşlarınızla paylaşıyor yalnış bir yerde çözümler arıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme olabilir.


  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  Önemli miktardaki borcunuzu gününde ödeyemeyeceksiniz gibi görünüyor. Bu sizi bugünlerde çok düşündürüyor. Kazancınızı emeğinizin karşılığı olarak yeterli görmüyor çıkış yolları arıyorsunuz.


  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Tek başınıza verip sonradan sorumluluğunu kaldıramayacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Birkaç kişiyi ortak etmeniz gereken bir kararı tek başınıza vermek üzeresiniz.


  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı özel durumlarda fazla ben merkezci olabiliyor ilişkileri yorabiliyorsunuz. Artık geçmişte kaldığını düşündüğünüz bir kırgınlık önümüzdeki günlerde yeniden filizlenebilir. Aile ilişkilerinizdeki dayanışma bugünlerde doruklarda. Bugünlerde bir davet alabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek tanışmalar yeni umut kıpırdanışları söz konusu olabilir.


  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniayı sizler açısından biraz temkinli karşılıyorum. Çünkü oluştuğu yaşam evinde kişinin kendini hedeflerini durumunu dağılmadan gerçekçi bir şekilde belirlemesi gerekiyor. Ben kendimi şu alanda şu konuda şu hedefe odaklıyorum ve bunu başarmak için bilinçli bir şekilde ilerleyeceğim kendimi hazırlayacağım demelisiniz. Çünkü Yeniayın Uranüs ile görünümü iş hayatınızla ilgili konularda trendleri takip etmek farklı bir şeyler tasarlamak eskimiş olanları atıp yeniye yer açmak anlamında size hız kazandırıcıdır. Ancak ne istediğimizi bilmek de önemlidir. Ben bir de iş ilişkilerinize dikkat etmenizden yanayım. Kimin dost kimin düşman olduğunu bilmiyoruz. Sırrımızı veririz kötü niyetli kişiler bunu kullanmaya çalışırlar. Fiziksel ve bedensel sağlığımız da önemli. Bu Yeniayın Mars ile olan görünümü de bir yanıyla aktif olmaya çalışırken diğer taraftan bir durumu tam anlamadan dinlemeden tepki göstermenize neden olabilir. Benim sizlere tavsiyem bu Yeniayda sakin aklı başında yeni hedefler belirleyerek bilgilenmeye araştırmaya dönük çalışarak bu aktif enerjinizi doğru manada kullanmanız ve yeteneklerinizi ortaya koyarak kazancınızı arttırmanızdır. Hepimiz için en hayırlı olanın gerçekleşmesinde bu Yeniay şansımız olsun. Kalben sevgilerimle


  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aşkla cinselliği karıştırdığınız bir dönemdesiniz. Bugün geçici heveslere dikkat etmelisiniz. Plüton zıt burcunuzda geri gidiyor. Bugün gizli macera yaşama isteğinize engel koymalısınız. İhtiyacınız olan; sizi engellemeyecek ve yapacağınız işlerde pürüz çıkarmayacak güçlü bir ortak. Beraberlikleri olanlar için enerji dolu bir gün.


  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bu yeni ay sizin iç dünyanızı ilgilendiren konulara ışık tutup aydınlatacak. Kendinizi dinlemek iç sesinize kulak vermek ve duygularınıza temas etmek adına yapılacak her türlü çalışmadan fayda göreceğiniz bir dönem.


  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeni ay iki hafta boyunca özel yaşamınız veya kendinizle ilgili konularda endişelerinizi arttırabilir. Ancak yenileyici denilebilecek bu durumu hayatınızı bundan sonra nasıl yönlendirmek istediğinize göre kullanma şansınız yüksek görünüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün İkizler burcunda meydana gelecek yeni ay geçmişin başarılarına ya da tamamladığımızı düşündüğümüz işlere güvenerek hareket edemeyeceğimize işaret ediyor. Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir. Bilgi ve haber akışının hızlanacağı günlerdeyiz ve ortaya çıkan her bilgi veya haber başka bir olaya işaret ediyor olabilir. Resme giren Mars temkinli başlangıçlar yapmayı zorlaştırabilir ancak bugünlerde atacağımız adımlar ileride büyüyüp gelişecektir. Çift düşünceler ikili durumlar da karar almayı zorlaştırabilir ama Mars ve yeni ayın birbirine yakın konumu acele hareket etme isteğini arttıracağa benziyor. Ülkemiz açısından bakıldığında ise gökyüzünün konumu kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar gizli planlar veya düşmanca hareketler olarak yorumlayabileceğimiz bir süreci ön plana çıkartıyor diyebilirim Niobe’ce. Ya da yeni ayın 12.evimizde olduğu hesaba katılırsa hastaneler hapishaneler özgür hareketi engelleyen her tür kapalı mekan v.b başlıklarda yeni gündemler oluşabilir. Aceleci davranmamayı başarabilirsek yeniliklere açığız. Bu yeni ay da gökyüzündeki değil bölgedeki haritaları daha iyi okumakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışmaların ortasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Mücadele içinde olduğunuz konularda kayıplar oluşabilir. Uğraştığınız işlerinizde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz fakat akış istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz.


  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kartınız Dünya... Bugün hissettiğiniz bazı mesajları alıyor gibisiniz. Biraz da öfkeli olabilirsiniz. Birilerine ihtiyaç duymaktan korkar hale geldiniz. Bu özellikle maddiyatla ilgili.


  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çalışıyorsanız bir yıldız gibi parlayacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.


  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi tamamlamanız için destek alırken ev ve eve ait konularda istediğiniz düzenlemeleri yapabilir ilişkilerinizde daha ruhsal ve duygusal bir noktadan iletişim kurabilirsiniz. Akşam saatlerinde çocuklarla iletişim ve kadın erkek ilişkilerinde geçici olarak mesafe hissedebilir duygusal olarak kendinizi tam olarak ifade etmekte zorlanabilirsiniz.


  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil. Bu yeni ay zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz.


  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bu yeniay zamanı bilinçaltınızı düzenlemeli ruhunuzda bir bahar temizliğine girişmelisiniz. Önemli işlerden başlangıçlar ve kararlardan uzak durun. İş ilişkileriniz planlarınızı destekleyecek.
  HiRa, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  Ciddiye almayıp karşılıklı olarak çöpe attığınız küçük problemleri şu günlerde ciddi sorunlar olarak yeniden tartışmaya niyetli gibisiniz. Aşk ilişkisi hayati diğer ilişkilerden bağımsız olmasa da bazen onlardan soyutlanmaya değebilir.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  Sadece parlak fikirlerinizden söz etmeli hak ettiğini elde edememiş bu yüzden sorunlar yaşayan biri görüntüsü vermemelisiniz. Bugünlerde sizin için önemli olan bazı insanlarla görüşmeleriniz olacak.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Durumunuza asla razı olmuyor her koşulu değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu çabanız size hiç ummadığınız bir zamanda yepyeni gelir kapıları açacak.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bazı ilişkilerde doğru tavır belirlemeniz için bu kişileri mutlaka keşfetmeniz gerekecek. Sizinle ilgili parlak düşünceleri olan birilerinin sürekli gündemindesiniz

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Geniş sorunsuz olarak tanıdığınız birinin bugün öğreneceğiniz büyük sorunları sizi şaşırtabilir. Elinizden tutmak hayat içinde size destek olmak isteyen biri var. Ama siz elinizi çekiyorsunuz. İçgüdüleriniz sizi frenliyor. Bugün tanık olacağınız bir olay sizi oldukça etkileyecek arkadaş seçimlerinizle ilgili kendinizle övünecek sevdiklerinize daha çok bağlanacaksınız.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar Salı günümüz saat 17:06 itibariyle İkizler burcunda doğacak Yeniay olumlu tesirleri altında başlıyor. Bu oldukça aktif bir Yeniaydır ve görünümleri de bir hayli yüksek enerjinin göstergesidir. İnsanları kolaylıkla ikna edebilmenizde yardımcı olduğu için önümüzdeki iki haftalık süreçte hedefinize ulaşacak şekilde bilgilenmenizde araştırmanızda aktif bir şekilde ilerlemenizde size hız kazandırır. İdeallerinizi gerçekleştirmeniz toplumsal hayatta kendinizi tanıtarak insanların dikkatini çekmeniz kolaylaşır. Bu dikkat çekicilik iletişimin her alanında göze çarpar. Projelerinizi sunmak için görüşmeler yaparsınız yolculuklara çıkarsınız gruplar içinde yer alabilirsiniz sizinle aynı görüşte olan kişilerle yan yana gelerek ekip halinde çalışabilirsiniz. Yeniayın görünümleri hedefe ulaşmak bilgilenmek araştırmak veri toplamak bunları değerlendirmek yönünde de olumludur. Yeni arkadaşlıklar sürprizlerle karşılaşmak yönünde de faydalıdır. Ancak bir konuda size tavsiyem yaptığınız işin gittiğiniz yolun bilinçli şekilde takipçisi olmanız sorumluluklarınızın farkında olarak kararlılık göstermenizdir. Hepimiz için en hayırlı olanın gerçekleşmesinde bu Yeniay şansımız olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Partnerinizin davranış biçimini kendi algılama biçiminize göre yorumluyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeniay arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile ilgili konuları gündeminize taşıyacak. Yeni ve sizi canlandıracak bir arkadaş grubuna dahil olabilirsiniz. Ortak çalışmalara niyet etmek ve yeni arkadaşlar edinmek için uygun.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önümüzdeki iki hafta boyunca yeni iş birlikleri ilişkiler veya ortaklıklar gündeme gelebilir. Bunlardan bazıları üzerinizden yük kalkmasına yardım edebilecekken bazıları maddi açıdan zorlayıcı konulara işaret ediyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün İkizler burcunda meydana gelecek yeni ay geçmişin başarılarına ya da tamamladığımızı düşündüğümüz işlere güvenerek hareket edemeyeceğimize işaret ediyor. Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir. Bilgi ve haber akışının hızlanacağı günlerdeyiz ve ortaya çıkan her bilgi veya haber başka bir olaya işaret ediyor olabilir. Resme giren Mars temkinli başlangıçlar yapmayı zorlaştırabilir ancak bugünlerde atacağımız adımlar ileride büyüyüp gelişecektir. Çift düşünceler ikili durumlar da karar almayı zorlaştırabilir ama Mars ve yeni ayın birbirine yakın konumu acele hareket etme isteğini arttıracağa benziyor. Ülkemiz açısından bakıldığında ise gökyüzünün konumu kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar gizli planlar veya düşmanca hareketler olarak yorumlayabileceğimiz bir süreci ön plana çıkartıyor diyebilirim Niobe’ce. Ya da yeni ayın 12.evimizde olduğu hesaba katılırsa hastaneler hapishaneler özgür hareketi engelleyen her tür kapalı mekan v.b başlıklarda yeni gündemler oluşabilir. Aceleci davranmamayı başarabilirsek yeniliklere açığız. Bu yeni ay da gökyüzündeki değil bölgedeki haritaları daha iyi okumakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkileriniz de yaşayacağınız huzursuzluklar tartışmalara yol açabilir. İş hayatınızda uğraştığınız işlerde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunun içinde çaba içinde olacağınız zamanlar var. Sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinize hakim olmalısınız.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kartınız Barış... Her ne olursa olsun hayatınızı sürekli birileri ile barışık yaşayacağım diye mahvetmeye hakkınız yok. Yakın aile çevrenizin uyarılarına kulak verin yeterli.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca ikili ilişkilerinizde yüksek bir enerji ile hareket ederken partnerinizle her aklınıza geleni paylaşmak yerine emin olduğunuz duygularınızı paylaşmanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerinizde birlikte keyifli etkinliklere katılabilir sizin için önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise kadın erkek ilişkiler ve aile ilişkilerinde duygusal olarak incinme ve mesafeye açık bir enerjiden geçeceksiniz.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda yeni sosyal çevreler içine girebilir arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir bazıları ise ayrılabilir. Yeni ay zamanı Mars etkin olacağından; arkadaşlarınızla duygusal bağlar kurmak yerine daha çok onlarla fiziksel güç gerektiren koşullarla karşı karşıya kalacaksınız.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya grupsal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Yeni organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz. Gelecek planlamalarınız için atılımda bulunabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş