Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 11 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 11 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  Bazı rahatsızlıklarınızı belli etmemeye çalışıyorsunuz ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir de.

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  Bu aralar fazla düzenli değilsiniz. Bu biraz da işgüzarlığınızdan kaynaklanıyor. İş ortamınızda herkes sizden fazlasıyla memnun. İş yaşamınız tek kelimeyle harika. Paniğe bir şeyleri kanıtlamanıza hiç gerek yok

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  Önemli bir harcamanızdan kurtulmak üzeresiniz. Önümüzdeki günlerde maddi olarak daha da rahatlayacak gibisiniz. Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Kendinizle ilgili bir plan yapmaya her zamankinden daha çok ihtiyacınız var. Ertelemeye değer bulduğunuz bazı şeyleri yeniden gözden geçirmenizde yarar var.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hiç aklınızda olmayan gelişmelere kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Bugün bir arkadaşınız bu konuyla ilgili ilk belirtileri gösterebilir. Onu dikkatle dinlemenizde yarar var. Ailenize aşırı bağımlılığınız bazı özel kararları almanızı zorlaştırıyor. Karşılıklı olarak sürdürdüğünüz bağımlı ilişki kendinize dönük birçok projenizi ertelemenize yol açabiliyor.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar saat 00:30 itibariyle Güneş-Uranüs görünüm etkisi altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Düşüncelerimizi iletmek iletişimde bulunarak farklılıklarımızı ortaya koyabilmek yönünde gayet etkili bir enerji. Özgürlük iliklerimize kadar siniyor ve yenilik hevesimiz gayet açık bir şekilde hissediliyor. Kimse için kendimizden isteklerimizden vazgeçmeyiz artık. Kendimiz için gerekli olan ne ise ona yönelerek elde etmekten yanayız. Sorunları veya zorluk çıkaranları çözmek toparlamak uyum sağlamak zorunda hissetmiyoruz kendimizi. Saat 15:29 Ay-Pluto görünümü toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde hislerinizi öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak derdinizi anlatmak kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz. Saat 21:13 Ay-Jüpiter görünümü sizi aktif hale getiriyor. İsteklerinizi elde etme yönünde destekliyor. Yolculuk kararı verilebilir. Kişisel anlamda arzu ettiğiniz ne varsa onu elde etmeniz kolaylaşır. Saat 23:45 Ay-Uranüs kavuşumu ani bir çıkışla düşüncelerinizi ifade etmenin değişim ve yeniliklere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Özel yeteneklerinizi parlak fikirlerinizi ortaya koymaktan zevk alırsınız. Ağzımızın tadı her dem bal olsun. Huzur ve afiyet içinde bir gün geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız. Bir arkadaşlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aile meselelerini görüşmek ve bazı konularda fedakarlıklarkararları almak açısından uygun. Bir vesileyle ailenizin haklarını savunmanız gerekebilir. Fazla korumacı davranmakagresif çıkışlar yapmak anlaşma yolunu tıkayabilir.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işler veya iletişim başlıklı konular açısından işlerin düzelebileceği günlerdesiniz. Aşka hayatınız veya sevdiğiniz kişilerle ilişkileriniz açısından da güzel bir gün. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tazeleyici enerjiler hakim. Aşk hayatımız veya maddi başlıklı konularla ilgili kararlar alabileceğimiz veya bu anlamda kendimizi hazır hissedebileceğimiz günlerdeyiz ama harekete geçmek için Merkür’ün doğru harekete geçeceği 12 Haziran sonrasını beklememizde fayda var. Güneş Uranüs olumlu açısı ise orijinal fikirlerimiz yaratıcılığımız ve özgün tavırlarımızla dünyaya kendimizi ispat etmemize olanak sağlayabilir. Sıradan olmayan gelişmeler önümüzdeki birkaç günü ilginç kılabilir. Aynı zamanda özgürlük arzumuz artıyor ve bireysel davranmak istiyoruz. Bu esnada ilişkilere zarar vermemekte fayda var. Sadece öğle saatleri civarındaki gerilimlere dikkat etmek lazım. Onun dışında sürprizlere veya sürpriz fikirlere açık bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olduğunuz bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konulara yönlenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde hedeflerinize ulaşabilmek için daha fazla mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Üzerinde çalıştığınız işlerde alternatif planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha abartılı olmaya meyilli olabilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Dikkatinizi kendinize yöneltecek ve geleceğe yönelik daha önce yapmış olduğunuz projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir geçici bir durağanlık belirsizlik yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular eşin parası ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygusal ve fiziksel aktivitelerinizdeki enerji artışının keyfini çıkartabilirsiniz. Cesaret ataklık ve heves enerjisi tüm benliğinizi doldurmuş olacaktır. İkili ilişkiler alanında kimliğinizi çok baskın bir şekilde ortaya koymaya çalışmak sizi zor duruma düşürebilirde. Bugün özellikle migren baş ve göz ağrılarına dikkat etmenizde yarar var.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygularınız abartılı ve değişken olabilir. Sevdiklerinizle anlaşmak fikren pek mümkün olmayacak. Yakın çevrenizle yapacağınız planlar ve kuracağınız iletişim sizi mutlu edebilir.
  Flagellum Dei, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Çevrenizin gösterdiği ilgi ilişkinizi olumlu etkiliyor. Bugün onunla alacağınız ortak bir davet bu daveti kabul etmeniz halinde hoş sürprizlere çok açık. Bir zamanlar olduğu gibi çok romantik bir gün geçirebilirsiniz.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  İş alanınızdaki yetenekleriniz ve becerikliliğiniz bazı çözümsüzlüklerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Bugüne ertelenmiş bir destek sözünün birkaç gün daha gecikmesi söz konusu olabilir.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz. Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Parasal konularda ani kararlar vermekten kaçının. Gereksiz masraflara girmemeniz gerekiyor. Ayaklarınızı yere sağlam basma zamanı.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çok yakın ilişkilerinizde gelişen birçok olaya bugünlerde belli bir ilgisizlik içindesiniz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Kişisel sorunları olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor gibi. Bugünlerde ona yönelebilirsiniz. Akıldan çıkarmadığınız bir konuyla ilgili olarak bugün girişimlerde bulunacaksınız.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar Perşembe günümüz saat 00:30 Güneş-Uranüs görünümüyle başlayacak. Bu enerji parasal konularda özgür hareket etme arzunuzu kendinizi çok daha yükseklerde görme ihtiyacınızın altını kalın bir çizgiyle belirginleştiriyor. Artık bu isteklerden dönüşünüz yok gibi. Ne olursa olsun derinliklerinizde saklanan asıl gücünüzü gün ışığına çıkarmak istiyorsunuz. Eskimiş her şeyden kurtulmaktan yanasınız. Gerekirse her türlü mücadeleye hazır gibisiniz. Paraya düşkünleştiren kazanmak adına harekete geçiren bu enerji sizi farklı arayışlara yöneltiyor. Gönlünüzce bir dünyada yaşamaktan başka bir şey istemiyorsunuz. İşte bunun için daha fazla kazanmanın yollarını araştırabilirsiniz. Saat 15:29 Ay-Pluto görünümü tek başına onca mücadele verdiğiniz meseleler üzerinde geri adım atmaya niyetiniz olmadığını gösteriyor. İstemeden takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz. İşlerin umduğunuz gibi gitmemesi nedeniyle stres yaşayabilirsiniz. Saat 21:13 Ay-Jüpiter görünümü dikkatli ve tedbirli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini gösteren bu enerji kararlarınızı bir kez daha gözden geçirmenin faydalı olacağını da işaret ediyor. Saat 23:45 Ay-Uranüs kavuşumu dışa belli edilmeyen bir öfkenin işaretçisidir. Kişi kendince çıkış yolları bulup rahatlamak ister. Ancak rahatlayamadığında stres altına girer ve en ufak bir tersliğe tahammül etmez. Haksızlığa yanlışlığa tahammül göstermekte zorlanırsınız. Ağzımızın tadı her dem bal olsun. Huzur ve afiyet içinde bir gün geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Bugün toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınızın tatmin sağlayacağı özel günlerden birini yaşıyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün yapacağınız bazı konuşma ve ziyaretler birçok kişi için önemli sonuçlar doğurabilir. Bir tek benim konuşmamla ne değişir ki diye düşünmeyin. Doğru kelimeleri doğru yerlerde kullanırsanız ikna yönünüz yüksek olacak.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi konularda bazı olanaklara veya şanslara açık olduğunuz günlerdesiniz. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda da keyifli zamanlardasınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tazeleyici enerjiler hakim. Aşk hayatımız veya maddi başlıklı konularla ilgili kararlar alabileceğimiz veya bu anlamda kendimizi hazır hissedebileceğimiz günlerdeyiz ama harekete geçmek için Merkür’ün doğru harekete geçeceği 12 Haziran sonrasını beklememizde fayda var. Güneş Uranüs olumlu açısı ise orijinal fikirlerimiz yaratıcılığımız ve özgün tavırlarımızla dünyaya kendimizi ispat etmemize olanak sağlayabilir. Sıradan olmayan gelişmeler önümüzdeki birkaç günü ilginç kılabilir. Aynı zamanda özgürlük arzumuz artıyor ve bireysel davranmak istiyoruz. Bu esnada ilişkilere zarar vermemekte fayda var. Sadece öğle saatleri civarındaki gerilimlere dikkat etmek lazım. Onun dışında sürprizlere veya sürpriz fikirlere açık bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Harcamalarınızı kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Kişisel anlamda yetenekli olduğunuz konulara yönelebilirsiniz. Çalışma hayatınızda mücadele içinde olacağınız zamanlar var. Öğle saatlerinde yaşayacağınız değişiklikler sizi zorlayabilir. Akşama doğru daha keyifli koşullar söz konusu.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün içinize kapanma eğilimine girebilirsiniz. Aklınızdan geçenleri ya da iç dünyanızı insanlara açmadan önce değerlendireceğiniz şeyler olabilir.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar almak yerine süreci gözlemlemeniz ve olayları zamana bırakmanız sizin için faydalı olacaktır. İlişkiler alanında durağanlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Zihinsel devinimlerinizin arttığı yenilenmiş ve zinde hale gelmiş bir ruh yapısıyla baharı karşılayan biri olarak geçmişi temizleyebilirsiniz. Bugün iş anlamında fazla mesaiye kalabilir iş yetiştirme telaşınız fazla olabilir. Ruhsal olarak kendinizi çok rahat hissedemeyebilir uyku düzeninizde problemler oluşabilir

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygu zenginliğiyle hareket edeceksiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak isteseniz bile bazen şartlar buna izin vermeyebilir. Maddi konularda istediğiniz sonuçları elde etmeye yakınsınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  Bugünkü yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok. Bütün çekiciliğinize rağmen ona uygun olmayacak kadar marjinal biri olduğunuzu düşünüyor. O tüm çabalarınıza karşın kararlılığını sürdürme niyetinde.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  Önemli bir konudaki fikirlerinizi anlatmak için fırsat kolluyorsunuz. İş yerinizdeki yeni düzenleme ön hazırlıklarıyla ilgili geç bilgilendirilmeniz sizi çok rahatsız edebilir.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Önemli bir para çıkışıyla talihinizi denemeniz konusunda ısrar görebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etme konusundaki kararlılığınız sürüyor. Bugün de baştan çıkmayacak gibisiniz.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Konuşmalarınıza ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Pek yarar görmediğiniz bazı ilişkilerde bugün riskli yaklaşımlar içine gireceksiniz.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak ama sıcak bakmayacaksınız.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler saat 00:30 Güneş-Uranüs görünümüyle Perşembe günümüz başlıyor. Her ne kadar başkaları sizin üzerinizde kontrol kurmaya kalkışsa da bu görünüm ideallerinizi gerçekleştirmeniz yönünde Güneşle birlikte size yine destek veriyor. Atılımdan hareketlilikten yenilikten yana olmanızı insanlarla iletişime geçerek kendinizi tanıtmanızı sağlıyor. Hedeflerinize sahip çıkmanızı cesaretle onları gerçekleştirmek için azimli olmanızı öğütlüyor. Ani bazı değişimler sizi yoruyor biliyorum ama unutmayalım ki Uranüs uzun yıllar boyunca yanınızda. Er veya geç arzuladığınız noktaya zirveye çıkacağınızı biliniz. İletişimde bulunmaktan yeteneklerinizi ifade etmekten kaçınmayınız. Saat 15:29 Ay-Pluto görünümü özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi gayet iyi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz. Saat 21:13 Ay-Jüpiter görünümü moralinizi yükseltici bir akşamı müjdeliyor. Uzak yerlere yolculuk yeni insanlarla tanışma arzusu artık bir hayli etkin. Saat 23:45 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir hareketliliğin göstergesidir. Özgürce dilediğiniz şekilde fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Eskiye bağımlı kalmak yerine yeniye yer açmak için sabırsızlanırsınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ancak bazı kişilerle görüş ayrılığınız nedeniyle bağlantınızı kesebilirsiniz. Ağzımızın tadı her dem bal olsun. Huzur ve afiyet içinde bir gün geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Mars sizin burcunuzda ilerlerken bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ticaretle uğraşıyorsanız gelen parayı harcamaktansa işi geliştirmeye kullanmak iyi olabilir. İş zekanızı kullanın. Siz kullanmazsanız akıl veren ve hızlıca tüketmenize neden olacak insanlar birden ortaya çıkabilirler.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş yaşamınız ve özel yaşamınız için olumlu günlerdesiniz. Gelecekle ilgili planlar da yapabilirsiniz. Yenilikler ve yeni başlangıçlar yavaş yavaş gündeme gelmeye başlıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tazeleyici enerjiler hakim. Aşk hayatımız veya maddi başlıklı konularla ilgili kararlar alabileceğimiz veya bu anlamda kendimizi hazır hissedebileceğimiz günlerdeyiz ama harekete geçmek için Merkür’ün doğru harekete geçeceği 12 Haziran sonrasını beklememizde fayda var. Güneş Uranüs olumlu açısı ise orijinal fikirlerimiz yaratıcılığımız ve özgün tavırlarımızla dünyaya kendimizi ispat etmemize olanak sağlayabilir. Sıradan olmayan gelişmeler önümüzdeki birkaç günü ilginç kılabilir. Aynı zamanda özgürlük arzumuz artıyor ve bireysel davranmak istiyoruz. Bu esnada ilişkilere zarar vermemekte fayda var. Sadece öğle saatleri civarındaki gerilimlere dikkat etmek lazım. Onun dışında sürprizlere veya sürpriz fikirlere açık bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İletişimin ve hareketin yoğun olduğu bir gündesiniz. Gün içinde hedeflerinize ulaşabilmek için temponuzu yükseltmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konular için mücadele etmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif alacağınız konulara yönleneceğiniz zamanlar var.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önem verdiğiniz kişilerle görüşebilir ve desteklerini isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sorunları çözmek için disiplinli ve sabırlı bir tavır sergileyeceksiniz.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden iş hayatınız devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İletişimin organizasyonların ve arkadaşlarınızla birlikte başlatacağınız enerjik çalışmaların keyfini çıkartabilirsiniz. Düşüncesizce ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. İş hayatınızda hızlı ve dinamik bir gün sizleri bekliyor.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün arkadaşlarınızla ve sevdiğiniz insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda insanları çok şaşırtacaksınız. İçinizi sıkan konular çözüme oluşabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Bu akşam yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler duyabilirsiniz. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bunu bilerek davranın.


  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü oldukça arttırıyor. İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam denilebilir. Tek probleminiz ise işi sizin daha çok ciddiye almanız.


  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  Çok çabalıyorsunuz ama ufukta yeni ya da ek bir kazanç gözükmüyor. Gelirinizin giderek azaldığını düşünüyorsunuz ve bunu değiştirmek için çareler arıyorsunuz. Şimdilik tek çareniz harcamalarınızı azaltmak.


  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Yeni ilişkilere kapalı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. İlerde yararını göreceğiniz yeni tanışmalar içine gireceksiniz.


  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önümüzdeki günler için kısa bir yolculuk önerisi alabilirsiniz. Bu yolculuğu gerçekleştirirseniz işiniz için de birtakım avantajlar sağlayabileceksiniz. Son zamanlardaki en huzurlu döneminizi yaşıyorsunuz. Aile içinde yaşanan ufak tefek sorunlar sona eriyor. Özel uğraşlarınıza zaman ayırma ihtiyacınız bugünlerde karşılanabilir.


  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 00:30 Güneş-Uranüs görünüm etkisinde Perşembe gününü selamlıyoruz. Bu enerji sizi ilişkinizle alakalı konularda ve mesleki alanda değişime çağırıyor. Olumlu bir değişimle bütün engellerden kurtulmak niyetindesiniz. Yeni bir iş hayatı kariyer anlamında atılacak olumlu adımlar bir çok alanda özgürce hareket etmenizi sağlayacak. Sizin de istediğiniz tam olarak bu. Yerinizi yurdunuzu bilmek ve hayatınıza artık bir yön vermek. Ancak gerek iş gerek ilişki konularında mantıklı bir bakış açısının önemi büyük. Böylece endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Saat 15:29 Ay-Pluto görünümü toplumla ve ilişkinizle birebir alakalı konularda zorlandığınızı söylemek mümkün. Ancak sabırlı olmanız gerektiği için bir hayli öfke duyabilirsiniz. Konuşsam olmuyor sussam gönlüm razı değil sözü sanki sizin için söylenmiş gibidir. Saat 21:13 Ay-Jüpiter görünümü görünümünde biraz sabırlı olacağız. Maddi konularda kazanç elde etmek amaçlı düşünürsünüz. Zaten gerginliğinizin sebebi de yine parasal anlamda bir konu nedeniyle olabilir. Saat 23:45 Ay-Uranüs kavuşumu baskılar karşısında rahatsız olduğunuzun işaretçisidir. Toplumsal kurallar dayatmalar kısıtlamalar kendinize özgü biçimde hareket edememek isyan etmenize neden olabilir. Bir çıkış yolu bulmaya ve bu baskılardan kurtulmaya çalışabilirsiniz. Ağzımızın tadı her dem bal olsun. Huzur ve afiyet içinde bir gün geçirmemiz dileğimle


  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bugün araştırmalarınızı derinleştirerek şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacak ve kişisel tatmin ağlayacağınız özel bir çalışmayı ortaya çıkaracaksınız.


  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Geleceğe dair idealleriniz var ancak bir takım hırslarınız ya da plansızlıklar bunları hayata geçirmeye engel oluyor. Bunları sıraya koyup birer birer hayata geçirmeyi deneseniz belki daha yavaş ama daha çok yol alabilirsiniz.


  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Önümüzdeki ay içerisinde daha belirgin olacak ama bugünlerde de iş hayatınızda veya maddi başlıklı konularda olayların lehinize işlemeye başladığı günlerdesiniz ya da yazılı sözlü ifade gerektiren veya kurumsal işleriniz akıcılık kazanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tazeleyici enerjiler hakim. Aşk hayatımız veya maddi başlıklı konularla ilgili kararlar alabileceğimiz veya bu anlamda kendimizi hazır hissedebileceğimiz günlerdeyiz ama harekete geçmek için Merkür’ün doğru harekete geçeceği 12 Haziran sonrasını beklememizde fayda var. Güneş Uranüs olumlu açısı ise orijinal fikirlerimiz yaratıcılığımız ve özgün tavırlarımızla dünyaya kendimizi ispat etmemize olanak sağlayabilir. Sıradan olmayan gelişmeler önümüzdeki birkaç günü ilginç kılabilir. Aynı zamanda özgürlük arzumuz artıyor ve bireysel davranmak istiyoruz. Bu esnada ilişkilere zarar vermemekte fayda var. Sadece öğle saatleri civarındaki gerilimlere dikkat etmek lazım. Onun dışında sürprizlere veya sürpriz fikirlere açık bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Ailevi konular gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe yönelik konuların sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. Güven aradığınız kişilere çekilebilirsiniz. İş hayatınızda daha hırslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Öğleden sonraki zamanlarda gizli koşullar söz konusu. Akşam saatlerinde keyif aldığınız yerlere gidebilirsiniz.


  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş faaliyetlerinizin maddi yönünün görüşüleceği toplantılarda bulunabilirsiniz. Fikir ayrılıkları çıksa da önerilerinizde ısrar edip kabul ettirebilirsiniz.

  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.


  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden aşk hayatınız flörtler tatil planlarınız işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.


  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kariyer alanınızda umut dolu başlangıçlar için hazırsınız. Bundan sonraki dönemde daha aktif ve daha enerjik bir yapıya bürüneceksiniz. Özelikle bugün trafikte extra dikkat edin aranızı park ederken sağını solunu çizmeyin. Komşularınızla tartışmamaya özen gösterin. Yakın çevrenize bugün bol bol akıl vermeniz gerekebilir.


  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kalabalık yerlerde sergileyeceğiniz ani duygusal değişimler farklı algılanmanıza neden olabilir. Kafanıza göre davranmayın. Bu sıralar kendinizi yeteri kadar ifade etmekten yoksunsunuz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  O her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz. Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  İş bağlantılarınızı dengede tutma mücadelenizde fazla umut bağlamadığınız yerlerden destek gelebilir. Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  İhtiyacınız olan bir şeyle ilgili fiyat araştırmasına girebilirsiniz. Kazancınızdan memnunsunuz ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Özellikle yapacağınız konuşmalarda ve ikili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yakın çevrenizde yaşadığınız küçük bir sağlık problemi bugünlerde sizi tek ediyor. Sağlık konularındaki özensizliği hoş görmüyorsunuz.. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaşacağınız hedef bu zorlukların hepsine değecek. Ağır adımlarla fakat istikrarlı gideceksiniz. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu göreceksiniz.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 00:30 itibariyle etkili olacak Güneş-Uranüs görünümünü gayet olumlu buluyorum. Her ne kadar gerginlikler zorluklar baskılar yaşansa da en azından bu görünüm size değişik ve yenilikçi fikirler çıkış yolları bulmanızda yardımcı olabilir. Bu enerji değişimin ancak ve ancak siz ona yeteri kadar açık olduğunuzda gerçekleşeceğini söylüyor. Sağlığınıza dikkat etmenizi çalışma hayatınızla ilgili bilinçli düşünmenizi işaret ediyor. Bunlar neden önemli? Çünkü bunları hallettiğimizde yenilikler hayatımıza dahil olacak. Bu görünüm sizi özgür seçimlerde bulunmanızda destekleyicidir. Uzak yolları keşifleri yeni insanlarla tanışmayı kendiniz için bir amaç belirlemeyi asla ihmal etmeyiniz. Saat 15:29 Ay-Pluto görünümü uygulamak istediğiniz yenilikleri uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir. Saat 21:13 Ay-Jüpiter görünümü sizi bir hayli aktif edicidir. Yolculuklar gündeme gelebilir. Daha cesaretli olursunuz. Jüpiter size olumlu bir destek sunuyor. Moralinizi yükseltiyor ve sizi başkalarına karşı itibarlı kılıyor. Saat 23:45 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir görünümdür. Spontan bir şekilde kararlar verebilir ani bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz. Sürpriz yapmaktan hoşlanabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkiniz eşinizin akrabalarıyla olan temasınız bir hayli yoğunlaşır. Bireysel hareket etmekten zevk alırsınız. Başkalarına uymak pek işinize gelmez. Ağzımızın tadı her dem bal olsun. Huzur ve afiyet içinde bir gün geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Rutin temponuzdan çıkıp kendinizi tamamıyla vererek yapmanız gereken işler önünüze gelebilir bugün. Nereden çıktı bunlar demeyin. Öne atılmak ve silkinmek iyi gelebilir. Harekete geçmek ve hareketliliğe uyum sağlamak gerek.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz yeni olanaklara ve fırsatlara açık günlerdesiniz. Sosyal çevrenizi yenileyebilir sosyal anlamda yeni teklifler ya da davetler alabilir çevrenizi genişletebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tazeleyici enerjiler hakim. Aşk hayatımız veya maddi başlıklı konularla ilgili kararlar alabileceğimiz veya bu anlamda kendimizi hazır hissedebileceğimiz günlerdeyiz ama harekete geçmek için Merkür’ün doğru harekete geçeceği 12 Haziran sonrasını beklememizde fayda var. Güneş Uranüs olumlu açısı ise orijinal fikirlerimiz yaratıcılığımız ve özgün tavırlarımızla dünyaya kendimizi ispat etmemize olanak sağlayabilir. Sıradan olmayan gelişmeler önümüzdeki birkaç günü ilginç kılabilir. Aynı zamanda özgürlük arzumuz artıyor ve bireysel davranmak istiyoruz. Bu esnada ilişkilere zarar vermemekte fayda var. Sadece öğle saatleri civarındaki gerilimlere dikkat etmek lazım. Onun dışında sürprizlere veya sürpriz fikirlere açık bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz yerlerde olmak isteyebilirsiniz. Aşk gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alabilirsiniz. Öğle saatlerinde gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Spekülatif konulara karşı özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde hobilerinizle ilgilenecek zamanınız olacaktır.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat olacaksınız. Ailenizle bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden evinizde düzenlemeler ev ve yer değişiklikleri aile içi iletişim ve ilişkiler ile ruhsal anlamda yeni kararlar almamanız yeni ve radikal değişikliklere gitmemeniz zamanın akışına güvenerek hareket etmeniz gereken bir zaman diliminde bulunmaktasınız.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Planladığınız seyahatlerin almak isteyip te ertelediğiniz majör eğitimlerin hukuksal başlangıçlarınızın artık yükselen bir enerjiyle hayatınıza dahil olmasını kutlayabilirsiniz. Vize pasaport işlerinizi halledebilirsiniz bugün. Uzun süredir görüşmediğiniz akrabalarınızla bir araya gelebilir haberler alabilirsiniz.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aklınız tatilde veya çıkmak istediğiniz bir seyahatte olabilir. Beklenmedik tavırlarla arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Hayatınıza dair daha büyük planlar yapma isteği içindesiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş