Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 10 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 10 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  Romantik ve bol sürprizli buluşmalara hazırlıklı olun. Ama ilişkiniz her şeyin üstünde geliyor. Bugünkü dinamizminiz gönlünüzü de hareketlendirecek. Yoğun beraberlikler içine girebilirsiniz.

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Tek sorununuz iş yerinde kurduğunuz sıcak ilişkileri korumakmış gibi davranıyorsunuz. Beceri ve yetenekleriniz umut verici.

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikiminiz yok. Yakınlarınızın uyarılarına kulak verirseniz parayla ilgili tartışmaların yok olduğunu göreceksiniz.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı
  Çevrenizde sağda solda gereksiz yere konuşan birisi var. Kötü niyetli değil ama size ait sırların bilginiz dışında yaygınlaşmasına engel olmanız gerekiyor.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bir görüşmede bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Onun vereceği bir haber gelecekte sizin yaşamınızı da olumlu bir biçimde etkileyebilir. Oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için yoğun gelişmelerin kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bu kalabalıkta duygusal çakışmalar sorun yaratabilir.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz saat 14:14 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Balık burcundaki boşluk zamanları hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Saat 14:14 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay üstünüzdeki tüm ağırlıkları ortadan kaldırır. Sizi her anlamda her konuda ve alanda teşvik edicidir. Güvenli kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz. Saat 14:45 Ay-Satürn görünümü arzu ve isteklerinizi gözden geçirmek anlamında önem taşır.

  İçinizden gelen bir ses bağımsız olmalısın kimseye uymak zorunda değilsin demektedir. Siz de bu sese uygun şekilde durumunuza konumunuza hayatımıza bir bakarsınız. Saat 15:52 Merkür-Venüs görünümü iletişimi teşvik edici aktivitelerde bulunma yönünde destekleyici kısa geziler sevdiğiniz yerleri ziyaret çocuklar eş ve dost çevrenizdeki insanlarla irtibatta bulunmanızı sağlayıcıdır. Fakat Merkür geri hareketini hesaba katarak tabii ki çok fazla abartılı hareket etmemekte yarar vardır. Sözgelimi ani çıkışlar gereksiz konuşmalardan dedikodulardan kaçınmak gerekir. Aşk hayatınızla ilgili sürprizler yaşanabilir. Hemen umutlanmamak şöyle bir dibini araştırmakta yarar vardır. Saat 22:04 Ay-Merkür görünümü bir çok mesele üzerinde geçmişe dönük şöyle bir düşünmemizi sağlayacak. Neler yaşandı neler oldu bir bakacağız. Ardından bilinçli şekilde bundan sonrası adına neler yapmak istiyoruz bunları tespit edeceğiz. Saat 22:33 Ay-Venüs olumlu görünümü sağlığınız fiziksel çekiciliğiniz anlamında gayet olumludur. Karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayan bu enerji takıldığınız noktalarda düzenlemelerde bulunmanıza partnerinizle bütünlük sağlamanıza ilişkiniz yoksa yeni birisiyle tanışmanıza yardımcıdır.

  Görüşlerinizin ardına gizlenmeden uzağı görebilmenizi destekleyicidir. Hedefinize varmak için gücünüz yüksek olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız. Bir arkadaşlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sizdeki değişiklikler yakın çevrenizdekilerin dikkatini çekiyor. Takdir ediyorlar. Ancak yine de bu ani karar ve tutum değişikliklerine anlam veremiyorlar. Sizin için değişen şeyin nedenlerini de açıklamanız gerekebilir.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konular düşündüğünüzden farklı şekilde gelişebilir. Yaz tatiline göre bavul hazırlamışken kayak takımları elinde havaalanında bekleyen sevgili radyo programına göre giyinmişken çıkacağınız televizyon programı v.b gelişmeler şaşırtıcı ve eğlenceli oTüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı birkaç gün boyunca her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sabah saatlerinde maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Gün içinde Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Kendinizi çok daha canlı hissedeceğiniz zamanlar içindesiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Keyif aldığınız insanlarla buluşmak size iyi gelecektir. Yeni oluşumların içine girebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınıza çeki düzen vermeye kararlısınız. Kalabalık ortamda işlerinizi göz önüne serebildiniz. Bu durumu maddiyata döndürmeniz an meselesi. Çalışmalarınız karşılığını vermeye başladı.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün öğlen saatlerinde finansal konular ve ilişkilerde kendinizi daima olayların iyi yönlerine odaklamanız ve pozitif tarafından bakmanız gereken bir süreç sözkonusu iken öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde ilişkilerinizde romantik zaman geçirebilir eviniz ve ailenizle keyifli paylaşımlarda bulunabilir sevildiğinizi daha fazla hissedebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygusal ve fiziksel aktivitelerinizdeki enerji artışının keyfini çıkartabilirsiniz. Cesaret ataklık ve heves enerjisi tüm benliğinizi doldurmuş olacaktır. İkili ilişkiler alanında kimliğinizi çok baskın bir şekilde ortaya koymaya çalışmak sizi zor duruma düşürebilirde. Bugün özellikle migren baş ve göz ağrılarına dikkat etmenizde yarar var.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yakın çevrenizle olan iletişiminizde heyecanlı bir gün sizi bekliyor. Hayatınızın akışı hızlanabilir. Farklı konu ve olaylara odaklanabilirsiniz. Aşk hayatınızda eski konuları halletmek için uygun bir dönemdesiniz.  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Ortak bir dostunuz eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açacak.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  Bugünlerde bir fırsatı değerlendirebilirseniz beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme iş veriminizi de düşürüyor. Bu konuda aracılara kapalı durmamanız gerekiyor.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz sizi maddi olarak sarsabilir. Kendinizden çok başkaları için para harcama alışkanlığınızı şu sıralar biraz frenlemeniz gerekiyor.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Her durumun eksilerini ve artılarını iyice değerlendirmelisiniz. Bugün önemli kararlarınız olabilir. Sağduyulu olmaya gayret göstermelisiniz.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Zamana yaydığınız hedeflerinizde biraz abarttığınız iyimserlikler var. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç umutlu görünüyor. Yakın bir geçmişte size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz ilgisizlik bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar saat 14:14 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişinde hayatı kendi doğal akışı içinde değerlendirmekte yarar var. İnancınızı koruyarak ancak gerçeklerin de farkında olarak boşluk sürecini geçirmek rutin işlerinize ağırlık vermek önemli kararlarınızı bir daha gözden geçirmek doğru olur. Saat 14:14 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay her anlamda kendiniz güçlü hissetmeye duyduğunuz ihtiyacı işaret eder. Kişi dış etkenlerin baskısı altında bunalır. Doğal olarak zihnini ve bedenini arındıracak tekniklere ihtiyaç vardır. Sözgelimi egzersiz oldukça işe yarar. Kendimize zaman ayırmalı rahatlamalıyız. Saat 14:45 Ay-Satürn görünümü bir yanıyla özgürlüğünüzü kısıtlayan her şeye duyduğunuz tepkidir. Diğer yanıyla aktif olmak arzunuzun işaretçisidir. Ancak tam bir rahatlık için önce yapılması gereken işler vardır. Bunlar halledilmeden kendinizi pek huzurlu hissetmezsiniz. Saat 15:52 Merkür-Venüs görünümü ailevi parasal konular üzerinde aktif olma arzunuzun işaretçisi olduğu gibi isteklerinizin arzularınızın farkına varmanızda yardımcıdır. Kişi bu etkiler altında hayata ve geleceğine dair güven duymak ister. Hızlı değişimlerden yanadır. Enerji yüksektir. Harekete geçmek isteyen birey engellere tahammül edemez. Merkür geri hareketinde benim tavsiyem hayati kararlar almadan önce iyice düşünülmelidir. Hesabımızı iyi yapmakta bilinçli davranmakta olur olmaz şeyleri kafamıza takmamakta yarar vardır. Saat 22:04 Ay-Merkür görünümü hesapsız harcamalardan uzak durmanız gerektiğini işaret ediyor. Bu saatlerde bir sonraki gün için yapılacakları gözden geçirmek yararlıdır. Saat 22:33 Ay-Venüs olumlu görünümü bulunduğunuz duruma geniş bir açıdan bakmanız halinde bir çıkış yolu bulmanızı rahatlamanızı sağlar. Burada yapmanız maneviyat yönünüzü ön planda tutmak olmalıdır. Yani inancınıza sarılmak gayet faydalı olabilir. Hedefinize varmak için gücünüz yüksek olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Bugün toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınızın tatmin sağlayacağı özel günlerden birini yaşıyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Daha önce bir yerlerde biriktirdiğiniz ama varlığını bir şekilde unuttuğunuz bir miktar para sürpriz biçimde elinize geçebilir. Aman dikkat. Hiç hesapta yoktu diye bir kısmını harcayım derseniz geldiği gibi eriyip bitebilir de.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yaratıcılık gereken işlerinizde veya maddi başlıklı konularda alışılmışın dışında fikirler geliştirmenizde ve olaylara farklı açılardan bakmanızda fayda var. Ancak bu esnada ne olursa olsun mantığı elden bırakmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı birkaç gün boyunca her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sabah saatlerinde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Öğleden sonra maddi kaynaklarınızla ilgili konular daha fazla dikkatinizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi daha aktif hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı işlerinize aktarabileceğiniz zamanlar var.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  ilginç kişiler ile karşılaşabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün sabah saatlerinden öğlen saatlerine dek kişisel bakım kuaför ve güzellik işlerinizi mümkünse öğleden sonraya ertelemeniz ve sabah saatlerinde ilişkilerinizdeki konulara daha pozitif bir bakış açısıyla yaklaşmanız faydalı olacaktır. Öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde ilişkilerinizde mutluluk veren paylaşımlar keyifli etkinlikler ve sevdiklerinizle mutlulukla geçireceğiniz bir enerji hakim olacak.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Zihinsel devinimlerinizin arttığı yenilenmiş ve zinde hale gelmiş bir ruh yapısıyla baharı karşılayan biri olarak geçmişi temizleyebilirsiniz. Bugün iş anlamında fazla mesaiye kalabilir iş yetiştirme telaşınız fazla olabilir. Ruhsal olarak kendinizi çok rahat hissedemeyebilir uyku düzeninizde problemler oluşabilir

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Parasal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün her zamankinden daha farklı davranışlar sergilemeniz mümkün. Kafanızdaki planları ailenize aktararak onlardan görüş alabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  Sevgiliniz bugün size zaman ayırmak istiyor ama siz kararsız kalacaksınız. İşin ve duygusallığın birbirine zarar vereceği bir süreçte olduğunuz yönündeki saplantınız sizi kararsızlaştırıyor.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  Bugün bir erteleme sorunundan rahatsız olabilirsiniz. Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Çok kolay iletişim kurabilmenize karşın aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz sorunları bir bir yok edebilir.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Tam gözünüzü karartıp temkinli olmadan bildiğiniz gibi davranmanın zamanı. Cesaretli yaklaşımlar sizi kazançlı çıkartacak. Bazı ilişkilere girmekten kaçınmamalısınız.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sizi geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler saat 14:14 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Dilediğimiz biçimde kendimizi ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Saat 14:14 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında sizin gibi düşünen kişilere destek verir gücünüzü herkesin yararına olacak şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir yerde haksızlık mı var. Hemen müdahalede bulunur savaşırsınız. Herkesin sizin gibi bir dosta arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünürsünüz. Saat 14:45 Ay-Satürn görünümü sizi özgürce hareket etmeye günü keyfinizce değerlendirmeye hedefinize ulaşmaya davet ediyor. Ancak ilişkinizle ilgili konulardaki sorumlulukları göz ardı edemeyiz dostlarım. Saat 15:52 Merkür-Venüs görünümü hoş yansıma ve harekete geçirici aktif bir enerjidir. Girişimlerde bulunmak isteğiniz yoğundur. Kısa yolculuklar farklı kişilerle sohbet ve bağlantılar ilginizi çekebilir. Ancak Merkür gerilemesi devam ettiğinden kimle ne konuştuğumuza ne gibi meseleler üzerinde durduğumuza ne yapmak istediğimize çok akıllıca bakmakta acele etmemekte yarar vardır. Saat 22:04 Ay-Merkür görünümü yarın yapılacak işlerinizi gözden geçirmenizi sağlar. Çabuk ve pratik bir şekilde kararlar vermenizde etkili olabilir. Bir dostunuz sizi arayabilir veya siz bir konuyla ilgili bir görüşmede bulunabilirsiniz. Akşamın ilerleyen saati olduğu için tabii ki dinlenmeyi de ihmal etmeyiniz. Saat 22:33 Ay-Venüs olumlu görünümü aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda duygularınızı özgürce yaşamak ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek ihtiyacınız yükselebilir. Etrafınızdaki dünya ile olan her türlü temasınızda sizi güçlü kılar. Karşınızdaki kişi veya kişileri etkilemek için fazla çaba harcamazsınız. Çünkü sizi diğerlerinden üstün kılan özellikleriniz kolaylıkla fark edilir. Hedefinize varmak için gücünüz yüksek olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Mars sizin burcunuzda ilerlerken bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeni ortamlarave insanlaraolan merakınız artmış durumda bugün. Sonradan dahil olduğunuz planlamadığınız bir arkadaş organizasyonu keyfinizi yerine getirebilir. Kendi değerinizi görme ve gösterme şansı yakalayabilirsiniz.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konularda hatalı ya da eksik yerleri telafi etmek yerine yepyeni yönde veya yepyeni yollarla ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. İş birliğine yatkınlığınız veya yardımcı olma eğiliminiz takdir edilmekle kalmayıp farklı bir karşılık da görecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı birkaç gün boyunca her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Öğlene kadar ev ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Babanızla ilgili olayları ihmal etmeyin. İlerleyen zamanlarda zihinsel açıdan hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Zevk aldığınız konularla uğraşmak için zaman yaratabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yenilikçi olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler organize edebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Pek çok insanın ihtiyaçlarına yanıt vermenizin gerekebileceği bir gün geçireceksiniz. İnsanlara yardım ediyor olduğunuzu düşünerek yorulmayacaksınız.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün öğlen saatlerine dek geçici olarak ilişkiler ve iş hayatınızda tatminsizlik hissedebilir net kararlar alamayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde enerjinizin yükseleceği iş hayatınız ve ilişkilerinizde sizi mutlu edecek paylaşımlarda bulunabileceğiniz akşam saatlerinde partnerinizle romantik bir zaman geçirebileceğiniz bir enerji hakim olacak.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İletişimin organizasyonların ve arkadaşlarınızla birlikte başlatacağınız enerjik çalışmaların keyfini çıkartabilirsiniz. Düşüncesizce ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. İş hayatınızda hızlı ve dinamik bir gün sizleri bekliyor.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün sosyal ortamlarda ve arkadaş çevrenizde sizi heyecanlandıracak değişik olayların peşinden gitmeye hevesli olacaksınız. Arkadaşlarınız ve sizi sevenler hayatınıza çok önemli değişimleri taşıyabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Ondan hızla uzaklaştığınızı hissediyor biraz karamsarca düşünüyorsunuz. Farklı çevrelerde bulunmak zorunda oluşunuz yakınlığınızı olumsuz etkiliyor. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz.


  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor.


  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  Bugün büyük bir alış veriş planı yapabilirsiniz. Küçük birikiminizin verdiği güvensizlik tasarruf konularında attığınız adımları hızlandırmanıza neden olabilir.


  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Geçici bir para sıkıntısı kapınızı çalabilir. Maddi koşullar kendinizle ilgili bazı niyetlerinizi erteletebilir.


  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber bir kutlama nedeni de olabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi sizi doğrudan ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulacak ve soğukkanlılığınız sayesinde bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız size yönelik bazı önyargıları değiştirebilir.


  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler Çarşamba gününe saat 14:14 olana dek sürecek Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar açık. Sıradan bir hayatın değişime uğrayacağı günü özlemle anabiliriz. Algımız o kadar berrak ki etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye anlamaya çalışırız. Saat 14:14 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başkalarının fikirlerine isteklerine tahammül edemeyiz. Bazen sınırlarımızı aşan hatta yetkimiz dahilinde olmayan işlere karışabiliriz veya başkaları bizim üzerimizde hiçbir hakkı olmadığı halde söz sahibi olabilir. Saat 14:45 Ay-Satürn görünümü sorumlulukların bizi nasıl da yorduğunu ve gönlümüzce hareket etmek isteğimizin önüne duvarlar ördüğünü gösteriyor. Oysaki insan bazen uzaklaşmak istiyor her şeyden ve herkesten. İşte biz de bugün bir çıkış yolumuz var mı diye düşüneceğiz.Saat 15:52 Merkür-Venüs görünümü kazanç olarak gördüğümüz ve bizim için önemi olan her şeyi önemsememizi ve duygusal-ruhsal yönde tüm karmaşalardan çelişkili insanlardan ilişkilerden uzak durma arzumuzu gösterir. Bütün bunların sağlanması için hem iş hem maddi anlamda kuvvetli olmak gerektiğini bilen kişi artık hayatın yavaş akmasına tahammül etmez. Bir an önce geçmiş kapanmalı yeni bir hayat başlamalıdır. Bu istekleriniz gayet doğaldır dostlarım. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Sabırsız olmayalım. Telaş içinde hayati kararlar vermeyelim. Saat 22:04 Ay-Merkür görünümünde iş hayatınız veya özel meseleler kafanızı kurcalayabilir. Bu saatte biraz rahatlamaya çalışmak şöyle zihninizi sakinleştiren aktivitelerde bulunmak yararlı olur. Saat 22:33 Ay-Venüs olumlu görünümü iş hayatınız ve finansal anlamdaki ilişkilerinizi ve durumunuzu gözden geçirirsiniz. Bazı kişilerle aranızdaki anlaşmazlıkları gidermek adına bu gayet faydalıdır.Hedefinize varmak için gücünüz yüksek olsun. Kalben sevgilerimle


  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bugün araştırmalarınızı derinleştirerek şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacak ve kişisel tatmin ağlayacağınız özel bir çalışmayı ortaya çıkaracaksınız.


  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Her zaman yaptığınız işlerden hatta iş ortamınızdanbiraz bunalmış ve kendiniz için yeni bir arayış içinde olabilirsiniz. Ancak sorularınızın cevabını başkalarında aramaya kalkmayın. Ne istiyorum sorusunun cevabı sadece sizde.


  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Siz günlük programınızı harfiyen uygularken işinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren diğer gelişmeler de aynı akışta ilerleyebilir. Maddi görünüm bunu desteklemese de yakında işaretler yüzünü gösterecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı birkaç gün boyunca her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sabah saatlerinde uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Aşk gündeminizi oluşturabilir. Keyif aldığınız konularda harcamalar yapacağınız zamanlar var. İlerleyen zamanlarda ailevi konular daha fazla gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Gün içinde hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelebilir.


  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar ortaya çıkabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.


  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.


  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün öğlen saatlerine dek arkadaş çevreniz çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili konularda geçici tatminsizlik ve isteksizlikle karşılaşabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde özel hayatınızda sizi son derece mutlu edecek sevgi dolu paylaşımlarla varolan tüm sorunları çözebilir sevdiklerinizle keyifli etkinliklerde yer alabilir ve aşk duygusunu daha yoğun hissedebilirsiniz.


  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kariyer alanınızda umut dolu başlangıçlar için hazırsınız. Bundan sonraki dönemde daha aktif ve daha enerjik bir yapıya bürüneceksiniz. Özelikle bugün trafikte extra dikkat edin aranızı park ederken sağını solunu çizmeyin. Komşularınızla tartışmamaya özen gösterin. Yakın çevrenize bugün bol bol akıl vermeniz gerekebilir.


  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İş ve kariyer alanlarınızda beklenmedik olaylar yaşamanız mümkün. Olayları biraz da siz tetikliyor olacaksınız çünkü normalde verdiğiniz tepkilerin dışında davranabilirsiniz. Maddi anlamda olumlu bir gün.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  Sevgiliniz adına sorun yaşamaktan vazgeçmelisiniz. Onu kendi problemlerinizle bunalttığınızı düşünüyorsunuz ama o size yakın olmaktan son derece mutlu. Bugün bunu bir kez daha dile getirebilir.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  Bugün çalışmanızın parasal karşılığıyla ilgili olumlu sinyaller alabilirsiniz. Hiç yakınmadan çalıştığınız için bazıları sizin ne kadar çok iş yaptığınızın farkına varamıyor olabilir. Ama becerikliliğinizi gören ve takdir edenler de var.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Maddi zorlukları aşmak üzeresiniz para durumuzda hızlı bir değişiklik olabilir. Yüz yüze geldiğiniz harcamaların bazılarından vazgeçmeniz mümkün değil ama bazılarından belli bir zaman için vazgeçebilirsiniz.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Çevrenizdekilere kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz. Gündelik sorunlar sizi bazen agresif yapabiliyor. Kontrollü davranmaya çalışmalısınız.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Arkadaşlığa önem veriyorsunuz. Sağlam dostluklarınız var. Bu dostluklar size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir. Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz özensiz bir davranış sıkıntı yaratabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Son derece hareketli bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün her zamankinden farklı duyarlılıklar gerekebilir.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 14:14 olana dek devam edecek Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba gününe merhaba diyoruz. Her konuda aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Saat 14:14 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay harekete geçirici isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz anında tepki gösterebilirsiniz. Saat 14:45 Ay-Satürn görünümü her ne pahasına olursa olsun özgür olmak arzunuzu işaret ediyor ve hayatınızla ilgili vermek istediğiniz kararların da göstergesi oluyor. Her şeyi bir daha gözden geçirdiğinizde sizin için nelerin önemli olduğunu tespit edebilirsiniz. Saat 15:52 Merkür-Venüs görünümü heyecanlandırıcı ve aktif hareket etmeye yönelticidir. Uzak yere seyahatler değişik yerler görme isteği eğitim veya iş ile alakalı girişimler söz konusu olabilir. Değişim sizi heyecanlandırır. Ancak bu görünüm Merkür geri hareket dönemine denk geldiği için tabii ki adım atacağımız konularda dikkatli olmayı ihmal etmeyelim. Acele karar vermeyelim. Ancak olumsuz düşünmeye de çalışmayalım. Belki bugün sonuç almayabiliriz. Bu bizi endişelendirmesin. Bekleyelim görelim tarzında düşünürsek gayet akıllıca olur. Saat 22:04 Ay-Merkür görünümünde seyahatlerimiz görüşmelerimiz hedeflerimiz anlamındaki her türlü işimizi bir daha gözden geçirmemiz yararlı olur. Saat 22:33 Ay-Venüs olumlu görünümü ilk karşılaşmalarda buluşmalarda sizi çekici kılabilir. Sizin için hangi değerler önemliyse bunları savunmanızı gerekirse mücadele vererek isteklerinizi kabul ettirmenizi destekleyicidir. Düşünceleriniz son derece doğrudur. Eğer ilişkinizle ilgili konularda ikilem içindeyseniz bu görünüm çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Hedefinize varmak için gücünüz yüksek olsun. Kalben sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün çevrenizdeki sizin hayata bakış açınızda köklü değişimler yaratabilecekinsanlar var. Yapacakları bir hareket söyleyecekleri bir söz farkında olduğunuz ama görmekte zorlandığınız gerçekleri görünür hale getirebilir.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  İlerlemenizi hızlandırabilecek veya yaşam konforunuzu arttırabilecek önerilere ve yorumlara açık olun veya kaçırmamaya çalışın. Bu fikir veya tavsiyeler hiç ummadığınız veya beklemediğiniz türden olsa bile size en iyi şekilde hizmet edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı birkaç gün boyunca her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Güne plan ve program yaparak başlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın mevzularıyla ilgileneceğiniz zamanlar var. Sizin yıpratan olaylara karşı dikkatli olmalısınız. İşlerinizde iletişimin gücünü kullanın. Öğleden sonra kendinizi çok daha yaratıcı hissedebilirsiniz. Sanat ile ilgili organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün sıkıntısız ve bereketli gün geçireceksiniz. Öyle ki ailenize dahi maddi katkı sağlamaya hazırlanıyorsunuz. Uzun zamandır baş ağrılarınızı ihmal ediyorsunuz.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün öğlen saatlerine dek sahip olduklarınızla sahip olmadıklarınız arasında gidip gelebilir ruhsal olarak gelgit yaşayabilir ve ev ve aileye ait konularda geçici bir tatminsizlik yaşayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde ruhsal olarak çok iyi hissedeceğiniz etrafınızdaki herkesden sevgi ilgi ve onay bulabileceğiniz ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz ve duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz sevgi dolu bir zaman hakim olacak.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Planladığınız seyahatlerin almak isteyip te ertelediğiniz majör eğitimlerin hukuksal başlangıçlarınızın artık yükselen bir enerjiyle hayatınıza dahil olmasını kutlayabilirsiniz. Vize pasaport işlerinizi halledebilirsiniz bugün. Uzun süredir görüşmediğiniz akrabalarınızla bir araya gelebilir haberler alabilirsiniz.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Arkadaş ortamlarınızda ve seyahate dayalı planlarınızda güzel gelişmelere açık bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizden alacağınız destek fazla olacak. Grupsal ortamlarda kendinizi istediğiniz şekilde göstereceksiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş