Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 9 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 9 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  O kendisini size fark ettirmek için elinden geleni yapıyor. Bazen geçmişi düşünmekten bugünü yaşayamaz hale geliyorsunuz. Önemli gelişmelere açık günler içindesiniz. Bundan yararlanmayı bilin.

  Koç Burcu Günlük İş Falı


  Kararsızlıkların ya da umursamazlıkların yolunuza çıkmasına izin vermemelisiniz. Bir süre kolektif tutumlardan kaçınıp bireysel davranmanız yararlı olabilir.

  Koç Burcu Günlük Para Falı


  Alacağınız maddi değeri yüksek bir hediye sizi sevindirecek. İhtiyaçlarınızı asgari ölçülerde sınırlamanın getirdiği rahatlık azımsanacak gibi değil doğru yoldasınız.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Hayallerinizin gerçekleşmesi için bir kapı aralanabilir. Önemli bir görüşmede imkansıza yakın bir projenizle ilgili olarak umutlanacaksınız.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çevrenizde sizinle iletişim kurmaya kararlı insanlar var. Bugünü algılama yeteneğinizi diri tutarak geçirmeniz halinde çok sevinçli bir akşam yaşayabilirsiniz. Bugünlerde içinde bulunduğunuz zamanı değerlendirmek yararınıza olacak. Duygusalsınız. Davranış ve kararlarınızı bu özelliğinizden bağımsız belirlemede zorluklar çekiyor gibisiniz.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Koçlar saat 00:56 itibariyle etkili olacak Güneş-Jüpiter görünümüyle Salı günümüz başlıyor. Yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaran bu görünüm en kısa yoldan amacınıza ulaşmanız için sizi destekleyicidir. İletişimde bir hayli etkili olursunuz. Değişim arzunuz bir hayli yüksektir. Ne düşünüyorsanız ona göre tavır alırsınız. Bir öyle bir böyle davranan kişilerden uzak durursunuz. Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız hislerimiz hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak gücendirmek rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Gönül can arar sevdiğini arar onunla buluşmak ister. Huzur ihtiyacı çok daha fazladır. Saat 10:29 Mars-Uranüs görünümünde yeniliklerde bulunmak haberleşmek bağlantılar kurmak aktif hareket etmek özgür olmak istersiniz. Değişim arzumuz bir hayli yükselir. Bu değişimlerin özünde hedefinize uygun adımlar atmak bilhassa ön plandadır. Bir süre önce düşündüğünüz yapmak istediklerinizi de bu görünüm sayesinde bir kez daha gözden geçirmeniz olur ve olmazlarıyla ele almanız yararlı olur. Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. İletişimde bulunmak ve işlerinizi bir an önce bitirmek istersiniz. Ancak diğer yandan huzura rahatlamaya laftan sözden uzak durmaya ihtiyacınız vardır. Bu saatlerde benim tavsiyem işlerinizi dikkatli bir şekilde yapmanız ancak kısa molalar vermeyi de ihmal etmemenizdir. Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Balık burcundaki boşluk zamanları ruh dünyamızı besleyici hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Günün ışığı gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Ay bilinçaltınızdaki sorunların yeniden ortaya çıkmasına neden olacak. Takıntılarınız kurtulmak istiyorsanız eskimiş problemleri kökünden halletmeye çalışmalı ve geçmişle ilginizi kesmelisiniz. Size katkısı olacak kişileri yerinde tespit ederken çalışmalarınıza sıkı bir disiplin getiriyorsunuz.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugünlerde yakın çevrenizde belki de bir süredir yapmayı düşündüğünüz değişimleri yaratacak cesaretisözleriyle size veren insanlar yer alacak. Bunun kıymetini bilin. Geri çekilmek yerine bu desteğin hakkını verin.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bazı alanlarda diğerlerini sizden daha şanslı buluyor olabilirsiniz. Ancak yeteneklerinizi küçümsemeyin. Doğru planlarla belli bir hedefe en estetik şekilde ilerleme şansınız aşikar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada özgürlük arayışımızın artacağı özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni planlar içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde en iyisini yapmak için çaba sarf edeceğiniz zamanlar içindesiniz. Koyduğunuz hedefler için mücadele edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha fazla kullanacağınız bir gündesiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekle daha rahat ilerleyebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  TAKINTILARINIZIN esiri olmak istemiyorsanız sosyal ortamlara girmelisiniz. İlişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Gün içinde kariyeriniz ve iş hayatınız açısından önemli görüşmeler yapabilir aile büyükleriniz patronlarınız ve kurumlardan destek görebilir finansal anlamda sizi rahatlatan para girişleri yaşayabilir ve ilişkilerinizde kıskançlık ile geçmişten gelen konuşmalarla karşılaşabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bu günler daha hassas fedakar koşulları ve şartları çabuk kabullenebildiğimiz zamanlardır. Aldanmaya ve kandırılmaya açığız aman dikkat. Hayal gücümüz süper çalışır ilham melekleri hep yanımızda olur sezgiler foradır. Romantik ortamlar yaratmak partnerle küslük durumları var ise ortamı yumuşatıp yanaşmak için harika bir gündür.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugün yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak. Sizi harekete geçirecek olan konularda değişimlere açık olmalı ve fırsatları değerlendirmelisiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  İkinizin de önemsediği özgürlük duygusu birçok ilişkide olduğu kadar zedeleyici değil. Birbirinizi zorlamadığınız ve zaman zaman birbirinizden ayrı sosyallikler yaşayabildiğiniz için ilk günkü heyecanınız sürüyor.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir. Daha ölçülü ve uygarca bir iş ilişkisi kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Ama sıkıntılı günler kapınızı çalabilir. İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içinde gibisiniz.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Kimi uyarılardan etkilenmemekle iyi yapıyorsunuz. Doğru yoldasınız. Zamana bıraktığınız bazı çözümsüzlükleriniz ilerde epeyce aşınmış olarak karşınıza çıkacak.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aranızın açık olduğu biri önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir. Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar Salı günümüz saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Finansal konularda bir hayli aktif hareket edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ödenmesi gerekenler alınacaklar yapılacaklar üzerinde durursunuz. Bunları yaparken benim tavsiyem enine boyuna düşünmeyi ihmal etmemenizdir. Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında güzel duygular yükseliyor. Kısa süreli olsa dahi bu enerji bizi ümitlendiriyor. Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki etkileşim para konusunda iki yönlü düşünmenize neden olabilir. Bazen fazla gergin kimi zaman da aşırı rahatsınızdır. Bunun nedeni işlerin yoğunluğundandır. Çabucak plan yapmanız hemen uygulamanız gerekebilir. Ancak ben derim ki hesabınızı şaşırmadan dikkatli bir şekilde yapınız. Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yanıyla parasal konularda kazançlı çıkmak için aktif hareket edeceğiz. Diğer taraftan özverili düşünmek maddiyatı ikinci plana atmak durumunda kalabiliriz. Bu da bizi biraz yorabilir. Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında kesin bir yön belirlemeniz pek kolay değildir. İlişkilerinizde aradığınız dürüstlük ve doğruluktur. Ancak bunu tam anlamıyla bulamayabilirsiniz. İlerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir. Günün ışığı gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kendinizi çevrenize kabul ettirme konusunda oldukça ısrarcı bir tutum izleyecek ve başarılı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yükselirken her konuda bilginizi arttırma yoluna gidiyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Venüs sizi çarpıcı ve cazip kılacaktır. Birçok gözün üstünüzde olacağı bir gün yaşayacaksınız.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kafanızı kurcalayan bazı sorunların çözümünün maddiyata dayandığını düşünüyorsunuz. Bugünlerde elinize geçen bir miktar para bu açıdan herhangi bir bahaneye yer bırakmayacak şekilde önünüzü açacak. Yürümek size kalmış.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ani teklifler davetler olaylar ya da öneriler daha önce bildirdiğiniz planlarınızda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Bu durum gelişme ve ilerleme vaat ettiği için yaratacağı rahatsızlığı büyütmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada özgürlük arayışımızın artacağı özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli bir gündesiniz. Ticari görüşmeler artabilir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konular da mücadele edeceğiniz zamanlar var. Gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Gün içinde zihinsel canlılık söz konusu. Cesaret gereken işlere soyunabilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Partnerinizi kıskanmaktan vazgeçmelisiniz.O her zaman sizin yanınızda olacak. Kimsenin kalbini kırmamalısınız.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde iş hayatınızda olumlu görüşmeler yapabilir güçlü insanlardan destek görebilir seyahatler edebilir eğitim hayatınız davalarınız ve eşinizle diyaloglarınızda istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebilir ilişkilerinizi sevgiyle geliştirebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Fazla merhametli iyi niyetli özelliklerimiz daha çok ön plana çıkar yalnızlık ihtiyacı da artar rahatsız edilmek istemeyiz pek. Çok çabuk kırılabiliriz en olmadık söze lafa alınabiliriz ota suya ağlayabiliriz hassasızdır çünkü. Alkol tüketiminin arttığı zamanlardır akşam iş çıkışı arkadaşlarla 2 tek atmak için idealdir.

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi konularda değişik düşünceler içinde olabilirsiniz. Karşınıza gelecek fırsatları kullanmak bu hafta sizin için önemli olacak. Sosyal ortamlarda harcamalarınız gözünüzü korkutmasın.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı
  Umutsuz başladığınız ilişkiniz hiç beklemediğiniz bir biçimde gelişiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. O da size en az sizin kadar ilgili. Şimdilik problem gözükmüyor.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız zaman zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  İçine girmek istemediğiniz bazı tartışmalardan kaçınmamalısınız. İkili birtakım görüşmeler kaygı duyduğunuz engellerinizi azaltabilir.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. karşınıza çıkan güçlüklerle baş etmeniz gerekiyor. Bugünlerde oldukça ilgi çekicisiniz. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler Salı gününe saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle adım atıyoruz. Kendinizi gayet özgür bir şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Çevrenizde bulunan kişilerle iletişiminiz ve görüş alışverişiniz bir hayli yoğun. Tabii ki olumlu bir enerjidir. Ancak bilinçli şekilde gözden geçirmeden acil kararlar vermeyelim. Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Büyüklerinizle olan ilişkiniz yavrularınızla olan temasınız hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu görünüm son derece yararlıdır. Toplumsal ilişkilerde empati duygusu baş tacımız olmalıdır. Başkasının yerine koyarak anlamak dinlemek hali kıymetli olacak. Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki olumlu görünüm gayet akıllı ve aktif bir biçimde kendinizi dile getirişinizin işaretçisidir. Hedefinize uygun kişilerle görüşmelerde bulunabilir orijinal buluşlarınızla ilgi odağı olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz kolaylaşır. Seyahat veya önemli bir değişimle ilgili konular üzerinde konuşabilirsiniz. Sürpriz bir haber alabilirsiniz. Benim tavsiyem bu gelişmeler ne kadar hoş olursa olsun incelemeden üzerinde düşünmeden hareket etmeyelim. Saat 18:42 itibariyle sondördün meydana gelecek. Bir yanıyla dış dünyada aktif bir şekilde kendimizi ifade etmek için çaba göstereceğiz. Ancak diğer yandan işlerimizi halletmek pek kolay olmayabilir. Ilımlı davranmamız insanlarla iyi geçinmemiz gerekiyor. Bu zorunluluk bizi rahatsız edebilir. saat 09:25-19:01 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında dilediğimiz biçimde kendimizi ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Günün ışığı gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Güneş burcunuzdaki yolculuğu devem diyor.. Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var. İçsel dünyanız genişliyor.

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yeni bir çevreye gireceksiniz bugünlerde. Her zamankinden atak cesur ve bir şeylere liderlik eden yaklaşımlar beklenecek. Sizin gönüllü sunacağınız fayda bu yeni çevrenin size sunacağı faydaları da beraberinde getirecek.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konularda gelişme olarak görülebilecek başlıklarda yeni adımlar atma niyetinde olabilirsiniz(okula geri dönmek drama larla ön plana çıkmışken müzikal denemek v.b). Bu tür bir niyetiniz varsa ortaya çıkan ipuçlarını takip edin derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada özgürlük arayışımızın artacağı özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde koyduğunuz hedeflere yoğunlaşabilirsiniz. Geçmişe ait konularla uğraşabilirsiniz. Bu durum sizi yeni arayışlar içine sokabilir. Gelecek yönünde yaptığınız planlara yenilik katabilirsiniz. Gün içinde üstlerinizden alacağınız yardımlar işinize yarayacaktır.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Partnerinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Onu bunaltıyorsunuz. Aksi halde onu kaçırabilirsiniz.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde sezgileriniz ve ruhsallık alanınız vurgulanırken anlamlı rüyalar görebilir hayatın içindeki işaretlerle daha fazla karşılaşabilir ve bunların sizin için bir anlam taşıdığını fark edebilirsiniz. İlişkilerinizde kıskançlık güç mücadelesi ve kontrol etme arzusu problemlere yol açabilir. Bu enerjiyi spiritüel çalışmalar meditasyon ve sizi rahatlatan aktivitelere yönelerek etkili olarak kullanabilirsiniz.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ciddi işler yapmak ciddi işlere başlamak için uygun değildir bir türlü toparlanmak organize olmak zorlaşır dağılırız. Mantıklı düşünmek kararlar almak zordur hislerinizle yolunuzu bulmaya çalışın her şey mantık değil zaten. Dua ve meditasyonun en verimli zamanıdır dua edin meditatif ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün sosyal çevrenizdeki farklı olgular hayattan alacağınız keyfi artırabilir. Yerinizde duramayacak hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşınıza önemli fırsatlar gelebilir değerlendirmelisiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Karşılıklı kıskançlığınız ilişkinizi canlandırdığı kadar yıpratıyor da. Sürtüşmeler bazen oyun olmaktan çıkıp ciddi tartışmalara dönüşebiliyor.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  İşi bir eğlence gibi ele almanız güzel ama koşullarınız buna pek elverişli görünmüyor. Keyif almadığınız işlerden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Ama daha fazla başarı için hoşlanmadığınız işlere de yönelmeniz gerekiyor.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcama huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumdan pek hoşnut değil.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Düşünmek istediğiniz ama erteleyip durduğunuz bir olay var. Bugünlerde bu olayla ilgili iç hesaplaşmalar size yarar getirecek.

  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı ısrarla uyarıyorsunuz. Ama bu konuyla yeterince ilgili olmayışınız detaylardan habersiz oluşunuz davranışınızla ilgili ilerde size pişmanlık yaşatabilir. Öğle saatlerinde alacağınız bir öneri sizi biraz hareketlendirecek. Kendinizi yeni deneyeceğiniz bir uğraş içinde bulabilirsiniz.

  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bir yandan parasal açıdan durumumuza bir bakacağız. Diğer taraftan şu andaki mevcut sıkıntılara bir çare bulmaya çalışacağız. Bazı meseleler sözler hareketler sizi yorduğu için doğal olarak kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Verilecek bir kararın size olan artı ve eksi yöndeki geri dönüşlerini hesap etmenizde yarar görüyorum. Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünümün güçlü desteği sayesinde güzel duygular kendiliğinden yüreğinize ulaşır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar. Saat 10:29 sonrası Mars-Uranüs arasında gerçekleşecek görünüm kariyer anlamında iki ayrı hedef belirlemeniz ve bunlardan hangisini tam olarak seçmeniz gerektiğini tespit etmekte zorlanmanız olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı aşırı yorgunluk ve yoğunluktan kaçma arzunuzun göstergesidir. İşlerinizi farklı yöntemlerle çabucak bitirme ihtiyacınız fazlasıyla yüksektir. Beklenmedik sürprizler bazen yolunuza engel koyabilir. Saat 18:42 itibariyle sondördün meydana gelecek. Bu görünüm asıl söylemek istediklerimizi ifade edememenin işaretçisidir. Birilerine uymak zorunda kaldığımız için rahatsızlık duyarız. Laftan sözden dedikodudan gereksiz yere sinirlenmekten uzak durunuz. Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk süresi içinde zamanı gelmeyen henüz yerli yerine oturmamış olan şeyler canımızı daha fazla sıkabilir. Boşluk süresince karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir. Günün ışığı gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Duygularınızda aşırıya kaçacağınız gün içinde duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere vereceğiniz duygusal desteğin ne kadar önemli olduğunu farkında oluşunuz onlarla farklı bir iletişim içinde olmanızı sağlıyor. Bugün toplumsal olaylarla yakından ilgileneceksiniz.

  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünlerde işiniz ile ilgili bir revizyonyapma isteğiniz giderek yoğunlaşıyor. Sırf değişiklik olsun adına gereksiz ve riskli hamleler yapmaktan kaçının. Büyük adımların hesabını da detaylı yapıp tedbir almakta fayda var.

  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Neşeniz yerinde görünüyor. Ne güzel! Önünüzde duran yeni ve oldukça güzel seçenekleri kendinize en uygun ve karlı olabilek şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada özgürlük arayışımızın artacağı özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Hedefleriniz için çaba sarf edeceğiniz zamanlar olabilir. Gün içinde ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Hayalleriniz için planlar yapabilir sorumluluk alabilirsiniz. Cesaretli bir gündesiniz. Farklı girişimlerde bulunabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde risk almak daha kolay olabilir.

  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünkü işlerinizden sıkıntı duymuş olacaksınız ki sürekli kendinizi dışarı atmak ve gezmek istiyorsunuz.

  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çalışıyorsanız bir yıldız gibi parlayacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde sosyal ortamlarda yer alabilir güçlü arkadaşlıklar kurabilir projeleriniz gelecek hedefleriniz açısından önemli kişilerden destek görebilir ikili ilişkilerinizde yoğun bir bağlılık enerjisi ile sevdiğiniz kişiyle birlikte ilişkinizde önemli adımlar atabilir ilerleme sağlayabilirsiniz. İlişkiler açısından önemli destekler alacağınız bugün ayrıca flört tekliflerini değerlendirebilirsiniz

  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ruh halimiz ve isteklerimiz çok değişkendir dengemizi kurmakta zorlanırız. Bu günlerde fal baktırabilirsiniz sezgiler kuvvetli olduğundan tutma olasılığı daha fazla olabilecektir. Özellikle ayak ağrıları çok sık gündeme gelir yaşantımızda lütfen doğru ayakkabı giymeye özen gösterin. Alış-verişlerde ayakkabı alma zamanıdır ayakkabı dükkanlarını talan edebilirsiniz.

  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  İş alanlarınızdaki değişikliklerin duygusal olarak sizi zorlamasına izin vermeyin. Karşınıza gelecek teklifleri fırsat olarak görmelisiniz. Sizi zorlayan konular farkında olmasanız bile lehinize işliyor


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Ona ve ilişkinize yeterince zaman ayırdığınızdan emin olmamalısınız. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  Titiz ve becerikli çalışmanız göz dolduruyorsa da son günlerdeki isteksizliğiniz seziliyor. Sözlü olarak övülmenin yanı sıra maddi karşılığa da ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu ihtiyacınızı konuşabileceğiniz ortamı biraz daha bekleyeceksiniz.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Umut bağladığınız beklentiler zaman gerektiriyor. Çıkacak yeni harcamalar sizi sıkıntıya düşürebilir. Birikiminizi bugünlerde risk taşıyan fikirlerden korumaya çalışacaksınız.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Önemli şeyler gözüyle baktığınız bazı endişelerinizi gerekli insanlarla paylaşmanız durumunuzda bakışınız değişecek.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sırrınızı taşıyan bir dostunuz bu yükünden şikayet etmek üzere. Bu durum sizi bazı açıklamalara zorlayabilir. Akşama doğru konuklarınız var onlarla yorucu ama iyi bir akşam geçireceksiniz. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlar yeni umutlarla kapınızı çalabilir.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar Salı günümüz saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Sosyal hayatla birebir ilişkiniz yoğunlaşır. Bir şeyler yapmak rahatlamak canlanmak istersiniz. Bir yerlere gitmek birileriyle bağlantı kurmak hoşunuza gider. Arkadaşlıklar keyiflendirici aktivitelerden hoşlanırsınız. Saat 03:57 itibariyle Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm iyimserlik ve şans verici sevgiyle buluşmanızı sağlayacaktır. Maddi birikiminiz parasal ilişkileriniz cinsellik gibi geniş alanda sizleri destekleyici özel bir kuvvettir. Borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif yönde düşünmenizi sağlar. Saat 10:29 sonrası Mars-Uranüs arasında meydana gelecek görünüm gayet hoş ve sürpriz gelişmelerin işaretçisidir. İletişim veya birileri aracılığıyla tanışacağınız kişi sizin için gayet etkileyici olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı hedef olarak belirlediğiniz bir konuda yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisidir. Bu gelişme kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Benim sizlere ufak bir tavsiyem var. Hangi konuda olursa olsun mantığınızın sesine kulak vererek meseleleri ele almanızdır. Bu sizi aceleci kararlardan uzak tutar doğru yönü bulmanızda destekler. Saat 18:42 itibariyle sondördün meydana gelecek. Bir yandan sosyal ilişkilerimiz paylaşımlarımız yönünde hızlı ve aktif davranmak istiyoruz. Çünkü işlerimizi yoluna koymamız gerekiyor. Ancak diğer taraftan parasal meseleler bizi düşündürüyor. Elimizdeki parayla yapılacakları halletmek pek kolay olmadığında sıkılabiliriz. Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk süresince harekete geçmekte zorlanan birey olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Ay-Balık burcunda boşlukta olduğu zamanlarda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Günün ışığı gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yönetici gezegeniniz Güneş'in konumundan dolayı ilişkilerinize çarpıcı bir düşünce şekliyle yaklaşıyorsunuz. Alınganlıklardan uzak kalmalı ve partnerinizin sözlerinden yanlış anlamlar çıkarmamalısınız. Ailenizin hoşnut olacağı işleri yapmaktan zevk alacağınız bir gün. Bugün onlarla ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konulardaki yargılarınızı kırmaya yönelik olaylar bugünlerde karşınıza bolca çıkıyor. Söylenenleri özellikle de eleştiri ya da nasihat niteliğinde size sunulanları hemen geçiştirmeyin. Size önemli farkındalıklar katabilir.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size destek vermek istediklerini veya arkanızda olduklarını bildirebilirler. Bu kişileri detaylı şekilde aydınlatmanızda ve en çok hangi alanda bu kişilere ihtiyaç duyduğunuzu belirtmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada özgürlük arayışımızın artacağı özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız için en iyisini yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İşlerinize yaratıcılık katmak isteyebilirsiniz. Gün içinde sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sağlığınızla ilgili sıkıntıları ihmal etmeyin. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz zamanlar var.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  MADDİ konuların üstesinden gelebilmek için bazı planlara ihtiyacınız var. Olması gereken zaman ve yerde olmaya çalışın.

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde kendinizi sosyal ortamlarda ve toplum içerisinde her zamankinden daha güzel çekici ve karizmatik bir enerjiyle ifade ederken patronlar kurumlar ve güçlü kişilerden destek görebilir iş hayatınızda önemli açılımlar yaratabilir ilişkilerinizde sizi mutlu edecek önemli haberler alabilir ve güçlü insanlarla görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ayaklara masajlar ayak bakımı pedikür için en doğru zamandır. Karbonhidrat ve şeker tüketimi ihtiyacı artar aman dikkat kilo vereceğim diye şişmeyin. Vücut ciddi ödem yapmaya müsaittir ödem söktürücülerinizi kullanmayı ihmal etmeyin.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Fikirsel olarak sabırsız ve değişken olabilirsiniz. Grupsal işlerde yeni deneyimlere açıksınız. Grupsal işlerde geleceğinizi şekillendirecek fırsatlar değişimler sizi heyecanlandırabilir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş