Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 6 Haziran 2015

  Günlük Burç Yorumları - 6 Haziran 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı

  İlişkinizin heyecanı dolu dolu yaşayabilmeniz tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı. Aile desteği sadece onaylama anlamında da olsa süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir.

  Koç Burcu Günlük İş Falı

  İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz. Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız yeni fikirleriyle sizi düşündürecek.

  Koç Burcu Günlük Para Falı

  İş yaşamınızdaki hareketlilik bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir. Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bazı çözümsüz gibi görünen çelişkilerde yapabileceğiniz şey oldukça fazla. İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.

  Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan veren memnun ilişkiler içindesiniz. Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde çevrenizden gelecek kışkırtmalarla biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü.

  Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz saat 02:38 itibariyle etkili Mars-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Merkür geri hareket dönemine rastladığı için eğitim ticaret iş gezileri yeni projeler ve planlarımızı akılcı biçimde gözden geçirerek üzerinde düşünerek hareket etmenin önemini vurguluyor. Aşk hayatımız çocuklarımızla alakalı konularda da aynı şekilde düşünmek gerekiyor. Bu aktif bir enerji sağlayan bir görünüm. Bir anda kararlar verdirebilir. Dikkat edeceğiz. Ancak bir yararı var ki onu belirteyim.

  Kendinize yukarıda saydığım konularda güven veriyor güç aşılıyor inandığınız bir şeyden vazgeçmemenize de yol açıyor. O zaman neye inanıyoruz neyin peşinden gidiyoruz hedefimiz nedir bu görünüm sayesinde tespit edebileceğiz.Saat 08:02 Ay-Kova burcu geçişiyle problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir. Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır.

  İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez.Saat 09:02 Ay-Venüs karşıtlığı hem kişisel hem de toplumsal ilişkilerin önemini vurguluyor.

  Arkadaşlarımızın bizi takdir etmesini sevgilimizin bizi yüceltmesini istiyoruz. Toplumla birebir ilişkilerde demokratik davranırken aşk hayatımızla ilgili meselelerde hükümran tavırlar gösterebiliriz. Saat 09:04 Ay-Satürn görünümü sizin hem arkadaşlarınızla olan paylaşımınız hem de hayatı gözlem gücünüzün yüksek olduğunu gösteriyor.

  Yaşadığınız toplumun ihtiyaçlarını eksiklerinin farkında olarak bunların daha düzgün hale gelmesini isteyebilirsiniz. Baskılara boyun eğmezsiniz. Saat 09:23 Venüs-Satürn görünümü aşk hayatınız ve ilişkilerde coşkulu ancak bir yandan da ciddi biçimde hareket edilmesi yönünde etkili oluyor. Özellikle yeni bir karar aşamasında isek karşımızda kişinin hayata ve ilişkiye bakış açısını önemsiyoruz. Aşkı akılcı biçimde ele alıyoruz. Sadakati önemsiyoruz. Gelir geçer olana değil gerçekten ilerisi adına güven verene yöneliyoruz. Maddi konularda da etkili bu görünüm dikkatli bir şekilde bütçenizi gözden geçirmenizde yardımcı oluyor. Öyle her aklımıza esen kişiyle veya işle alakalı kararlar vermeyeceğiz. Önüne ardına olan bitene bir bakacağız. Saat 17:35 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm sayesinde düşüncelerimizi özgürce ifade edebilme daha geniş bir açıdan hayatı ele alarak düşünebilme ve çevremizdeki insanlarla yazım ve sözel anlamda ifade edebilme gücü kazanacağız. Mutlu keyifli bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün alışılmadık bir şekilde sizin adınıza destekleyici gelişmeler olabilir. Bazı riskler mevcut olmasına rağmen; zorlukların üstesinden gelerek ve çekişmeleri yavaş bir şekildealt ederek kazanmaya devam edeceksiniz. Parasal hedefleriniz konusunda çok cesaretli olduğunuz için arzularınıza çok çabuk ulaşacaksınız.

  Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ani ve sivri çıkışlarınız iş çevrenizde kontrolsüz bir hırs olarak algılanabilir. Önemli olanın iyi işler ortaya çıkarmak olduğunu unutmayın. Başarıyı yaratan olma beklentiniz bu tarz yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.

  Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Her kafadan çıkan seslere veya önerilere kulak vermek yerine kimi dinleyeceğiniz konusunda daha seçici davranıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda aslında güvenilir denilebilecek yerlerden gelen bilgileri görmezden gelme ihtimaliniz de var. Bu durum sizin yanınızda olan kişilerin sizi yanlış anlamasına neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün gelecek beklentileriniz ve arkadaşlıklar açısından hareketli bir atmosfer getiriyor. Yapıcı öneriler alabilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sabrınızın mükafatını almaya hazır olun. Çok yorulmuş olabilirsiniz ama bunlara değdiğinizi göreceksiniz. İş değişikliği düşünen Koçlar iyi araştırın.

  Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın.

  Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde herhangi bir alanda endişe ve kaygı yerine elinizdeki fırsatlara odaklanarak sevgi ve umut enerjisi içinde olmanız faydalı olacaktır. İş görüşmeleri yapabilir işlerinize odaklanabilir finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Geçmişi ve size üzüntü hissettiren olayları düşünmek bedensel rahatsızlıklara ağrılara sebep olabileceği için gün içinde pozitif ortamlarda sizi rahat ve iyi hissettiren insanlarla görüşmeniz faydalı olacaktır.

  Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Size biraz angarya gelse de sevdikleriniz ve çocuklarınız için uzak bir tatile gitmek için uyumlu etkiler altında bulunuyorsunuz. Zamanınız kısıtlı olabilir ancak bu tatilin size iyi geleceğinden emin olabilirsiniz.

  HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İlişkilerinizde kararlı ve sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Bir seyahat veya eğitim konusunda planlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız güzel etkilerle keyfiniz yüksek olacak.
  Flagellum Dei, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

  Kendiliğinden bir şeylerin gelişmesine izin verirseniz daha doğal bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu akşamki buluşmanızda onun kendini ifade etmesini sağlamalısınız.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı

  Epeydir süregelen olumsuzlukları bir bir ortadan kaldıracaksınız. Özel yaşamınızda gösteremediğiniz sabrı iş yaşamınızda gösteriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı

  Sıkıntılı dönem geride kalıyor. Paranın önemini biliyorsunuz. Birkaç yerde küçük yatırımlarınız var. Aile içinde bu anlamda bir disiplin oluşturmaya çalışıyorsunuz.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

  Yakın arkadaş ilişkilerinizde bazı sürpriz gelişmeler bu günlerde gündeminize oturabilir. Önemsediğiniz biriyle ilgili alacağınız olumsuz haberler sizi hareketlendirecek.

  Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Atacağınız adımların öncesinde tekrar düşünme alışkanlığınız adımlarınızın yerli yerine oturmasını sağlıyor. Bugünlerde iyimserliğiniz size bazı kapıları açabilir. Yeni açılımlara yönelebilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için belli problemli insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz.

  Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğalar cumartesi gününe saat 02:38 itibariyle etkili Mars-Jüpiter görünümüyle adım atıyoruz. Merkür geri hareket dönemine denk geldiği için mali konularda daha dikkatli bir şekilde hesabımızı yapmamız artı ve eksileriyle yapmak istediklerimizi gözden geçirmemiz gerektiğini vurguluyor. Eğer bir alış-satış işimiz varsa karşımıza iyi bir teklif veya fırsat çıkarsa bunun mutlaka analizini yapmak lazım. Belki de biraz incelersek çok daha iyi olanaklar karşımıza çıkabilir. Onun içindir ki piyasanın şartlarına bakalım. Ev aile bir mülkün paylaşımı kiralama satın alma gibi konularda düşünmeden karar vermeyelim. Saat 08:02 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde dostlarınızla ve diğer insanlarla iyi ilişkiler kurma arzunuz gayet ön planda olacaktır. Partnerinizle paylaşımınızda ılımlı konuşmak faydalıdır. İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun gereksiz yere kuruntulu veya önyargılı düşünmeyelim. Önce anlamaya çalışalım.Saat 09:02 Ay-Venüs karşıtlığı iş hayatınızla ilgili konularda demokratik davranmanın önemini işaret ediyor. İlişkilerinizde herkesin yararına olacak şekilde düşünürseniz hiçbir sorun çıkmayacaktır. Ancak sevgi çerçevesinde hareket edilmezse ev içinde huzursuzluk yaşanması mümkündür. Saat 09:04 Ay-Satürn görünümü kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi bir tavır içinde olabilirsiniz. Çünkü sizi hafife almalarından hoşlanmazsınız. Ancak maddi ve manevi anlamda ilişkiniz olan kişilerle bağınızı güçlü tutmak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Saat 09:23 Venüs-Satürn görünümü iş ortaklığı bir evin bir mülkün paylaşımı bir kredinin alımı bir işin kurulması payımıza düşen mirasın değerlendirilmesi konular üzerinde ciddiyetle durulmasını sağlayacak. Bunun yanı sıra ilişkilerimizde güven olgusu bilhassa önemli. Geleceğimiz söz konusuysa birlikte ortaklaşa hareket edebilmeliyiz. Bunun önemsenmesinde yarar var. Saat 17:35 Ay-Merkür görünümü başkalarıyla aramızdaki sınırları karşılıklı olarak çizebilme konusunda etkilidir. Maddi ve manevi anlamda hiç kimsenin kimse üzerinde zorlayıcı bir hakkı olmadığını düşünerek çıkar ilişkileri yerine hakikaten aklı başında yapılacak paylaşımları önemseyeceğiz. Bunun daha faydalı olacağını düşüneceğiz.Mutlu keyifli bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Toplumsal olgularınızı ön plana çıkarırken sosyal yaşamda da yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı ikilem çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.

  Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün görüş desteği alacağınız toplantılara ve bazı yolculuklara katılmak eğitim ya da rehberlik almak açısından istediğiniz verimi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Terslikler yaşanabilir. Alternatif planların olması şart.

  Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ne istediğinizi biliyorsanız istediğinizi alana kadar direnebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz karşılanmadığı sürece ve takdirde hiç kimseye hiçbirşey ispatlamak veya belli işlere onay vermek zorunluluğunuz bulunmuyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hafta sonunda daha dikkatli ve çaba içerisinde olmanızı gerektiren işler olabilir. Kendinizi daha sorumlu hissedebilirsiniz.

  Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Birkaç konuda yardımcı olabileceğine inandığınız insanlardan destek istemeniz gündeme gelebilir. Gurur yapmadan fırsatlardan faydalanın.

  Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.

  Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde aşk hayatınızda çocuklarınızla ve arkadaşlık ilişkilerinizde yüksek beklentilerde olmak ve geçmişte yaşanan sorunlara takılmak size sadece üzüntü hissettirebileceği için şu anda ilişkilerinizle ilgili kaliteli zaman geçirebileceğiniz etkili iletişim kurabilme fırsatınızın olduğu enerjiye odaklanarak hayatınızı güzelleştirmek ve günün olumlu enerjisine odaklanmak tamamen sizin elinizde olacak.

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi olarak bazı krizlerin üstesinden ailenizin yardımlarıyla çıkabileceğinizden emin olabilirsiniz. Miras yoluyla edinilecek kazançlarınız da olabilir. Bu zor süreci atlatmak için imkanlarınızı kullanabileceksiniz.

  HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün aile hayatınız için daha somut adımlar atacaksınız. Parasal olarak da sağlam ilerlemek önemli olacak. Aile hayatınızda keyfinize diyecek yok. İstediğiniz gibi harcamalarda bulunabilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

  Bir takvime bağlamadan ilişki sürdürme eğiliminizi ona bir kararlılık içinde belirtememiş olabilirsiniz. Sevgilinizin gizlemeye çalıştığı uzun beraberlik niyetleri evlilik sizi üzüyor.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı

  İş görüşmeleri bu sıralar her zamankinden daha önemli olabilir. İş hayatınızda geçici bir bunalımdan başka bir şey görünmüyor. Yaratıcısınız nedenlerini saptayıp kolayca aşabilirsiniz.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı

  Bugünlerde elinize geçecek önemli bir para sizi çok çeşitli değerlendirme seçenekleri içine sokacak. Çok alçak gönüllü beklentileriniz sizi sürekli bir para krizi içinde olmaktan kurtarıyor.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

  Sizden özellikle belli konularda atağa geçmenizi bekleyen insanlar var. Harekete geçmeniz son günlerdeki durgun yaşamdan kopuk psikolojiden kurtulmanız gerekiyor.

  Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. Düşüncelerinizdeki bir netliği bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak bulandırıyorsunuz. Son zamanlarda sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin size karşı büyük bir bağlılığı var.

  Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili İkizler cumartesi gününün ilk işaretçisi saat 02:38 itibariyle etkili Mars-Jüpiter görünümüdür. Güçlü bir enerji olup hemen harekete geçmek kafamızın içindekileri yürürlüğe koymak ticaret yerleşim eğitim gibi geniş alanda isteklerimizi elde etmek yönünde bize aktivite kazandırır. Tabii ki yöneticiniz Merkürün geri hareket döneminde olduğumuzu unutmayalım. Ne olursa olsun bir karar vermeden ve uygulamadan önce iyice düşünelim taşınalım. Attığımız adımın varacağı sonuçları iyi hesaplayalım. Saat 08:02 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay cumartesi günümüzün tümünde etkilidir. İletişim konularında sizin kadar hızlı çevik hareket eden biri yoktur desek yeridir. Baskılara karşı çıkmak kendi yolunuzu çizmek ideallerinize sahip çıkmak dünyadan ülkenizden bahsetmek hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendiricidir. Saat 09:02 Ay-Venüs karşıtlığı yakın veya uzak çevremizle alakalı ilişkilerimizde yaşanması muhtemel gelişmelerin işaretçisidir. Bir yandan dost canlısı ve paylaşımcı hareket ederiz. Diğer yandan ilgi uyandırmayı beğenilmeyi takdir edilmeyi bekleriz. Yolculuk üyelik işlemleri faaliyetlerde bulunmak adına bir araya gelme şeklinde gelişmeler yaşanabilir. Saat 09:04 Ay-Satürn görünümü insanları tanımak yolculuklar yapmak farklı güzellikler keşfetmek arzumuzun yoğun olduğunu gösteriyor. Bir ilişkide denetlenmeye zorlanmaya gelemiyoruz. Önce kafama hitap etmeli dünya görüşünü bilmeliyim diye düşünürsünüz. Saat 09:23 Venüs-Satürn görünümü yakın çevremiz veya özel hayatımızla ilgili konular üzerinde ciddi ve akılcı şekilde düşünmenin önemini vurgulayacak. Zaten biz de bir duruma bakacağız. Karşımıza biri çıksa dahi onunla uyumlu bir ilişki yaşayabilir miyiz diye düşüneceğiz. Eğer partnerimizle aramızda bir sorun varsa bu enerji sayesinde bir daha gözden geçireceğiz. Sağlam ve güvenilir olup olmadığına bakacağız. El birliği gönül birliği hayatı birlikte ele almak hali özellikle kıymetli hala gelecek. Rast gele değil hakikaten işe yarar olana yöneleceğiz. Saat 17:35 Ay-Merkür görünümü düşüncelerimizi dış dünyaya hem özgürce hem de akıl gücüyle iletebilmemizde destekçidir. Öğrenmek bilmek bildiklerimizi farklı araçlarla sözel ve yazı anlatımıyla dile getirebilmemiz kolaylaşır. Mutlu keyifli bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Üzerinize sorumluluk hissinin ağırlığı çökebilir. Bu duygunuzu bertaraf edebilmeniz de; onlara daha yakın ve ön plana onların isteklerini alacak şekilde davranmanıza bağlı. Emlak işleri ile ilgili değişimler de gündeminizde olabilir. Yeni bağlantılar peşinde koşturmanız sizi daha da motive ediyor.

  Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yatırım ve satın alma konulu işlerinizde bugün her zamankinden daha çok risk mevcut. Sizi bir takım taahhütlerin altına sokacak finansal kararlardan özellikle kaçının. Kazanç cazip gelecek ancak eldekiler de zarara uğrayabilir.

  Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı arkadaşlarınızın onay vermediği kişilerle maddi romantik sanal veya ticari ilişki ya da iş birlikleri içerisine girebilirsiniz. Bu tür hareketlerde bulunmadan önce detaycı düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün olumlu beklentiler ve pozitif bir tutum içerisindesiniz. Yolculuklar ve uzaklarla ilgili işler öne çıkabilir.

  Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar İkizler istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanıyorsunuz.

  Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız.

  Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Ruhsal olarak geçmişi geçmişte yaşananları fazlaca düşünebileceğiniz bugün aile bireyleriniz patronlarınız ve sevdiğiniz insanlarla iletişiminizde içinize kapanabilir paylaşımda bulunmak istemeyebilir kendinize zaman tanıma arzusu ile düşünme payı bırakabilirsiniz. Gün içinde etkili iş görüşmeleri yapabilir ev işlerinizi halledebilir kendinize zaman ayırıp dinlenerek enerjinizi yükseltebilirsiniz.

  Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Başkalarıyla olan uyumlu iletişiminiz sevgiliniz veya ortağınızla aranızda küçük bir kıskançlık krizi çıkmasına vesile olabilir. Sosyal becerilerinizi özel ilişkilerinizde de kullanabilme yeteneğine sahip olacağınız bir durum söz konusu olacaktır.

  HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yakın çevrenizle ilişkilerinizde bilinçli bir şekilde hareket edeceksiniz. Yapacağınız planlar yüzünüzü güldürebilir. Kendinizi güçlü ve kuvvetli hissedecek her işin altından kalkmasını başaracaksınız.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

  Önümüzdeki günlerde kısa da olsa yeni bir özlem daha yaşayabilirsiniz. Onun kişisel yaşamının gereği olan ayrılıklara alışmaya çalışmalısınız. Sevgilinizin bu anlayışa ihtiyacı var.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı

  Günlük sorunları biraz daha umursamaya çalışın. Bu günlerde iş ortamınızda topluca yaşadığınız bazı endişeler tadınızı kaçırıyor. Ama bu anlamda kötü bir sürprizleriniz yok.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı

  Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor. Bu parayı daha hareketli bir alana kaydırmayı düşüneceksiniz. Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir.


  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

  Bazı problemler dönemsel olarak belli gelgitler sergileyebilir. Özel bir konudaki rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.


  Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  İnsan ilişkilerindeki becerileriniz sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da size her anlamda bir imkan zenginliği kazandırıyor. Bu imkanları kullanmada ise biraz ağırsınız. Bugünlerde gözünüzü biraz korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Hareketli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir.


  Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeçler cumartesi gününe saat 02:38 itibariyle etkili Mars-Jüpiter görünüm etkisi altında adım atacağız. Bu aktif bir enerjidir bunu baştan belirteyim. Ancak Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için tabii ki bir şeylerin bize yanlış kararlar aldırmasına izin vermemek lazım. Sizi baskı altına alan durumlar nedeniyle bıkmış olabilirsiniz. Şundan bir an önce kurtulayım diyerek harekete geçebilirsiniz. Ancak iş hayatımız ilişkilerimiz ve finansal önem içeren meselelerin akılcı biçimde ele alınması daha doğru olacaktır. Saat 08:02 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında zihniniz yaratıcılık gerektiren konularında hevesli ve kendinize olan güveniniz yükseliştedir. Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz teknolojik konularda bilgilenme hevesiniz dış dünya ile temasınız gün boyunca ön plandadır. İletişim kurmak sizin için gayet değerlidir. Yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Saat 09:02 Ay-Venüs karşıtlığı çıkarlarımızı zora sokabilecek ve ilişkilerimizi bozabilecek durumları işaret etmektedir. Bu durumda anlayış göstermemiz mümkün olmayabilir. Hem biz hem de başkaları arasında soğukluk yaşanabilir. Elden geldiğince bilinçli olalım. Saat 09:04 Ay-Satürn görünümü duygusal olarak kendinizi tam anlamıyla özgür hissetmiyorsunuz. Başkalarının da sizi anlamadığını anlamasının dahi mümkün olmadığını düşünebilirsiniz. Bu durum sizi yoruyor ve üzüyor. Ancak kimseyi değiştiremeyeceğinizi de biliyorsunuz. Saat 09:23 Venüs-Satürn görünümü iş veya özel ilişkilerimizi şöyle bir ciddiyetle ele almamızda yardımcı oluyor. Hem sağlıklı hem kazandırıcı hem de gerçekten güven verici olanı tercih etmekten yanayız. Zarar görmek kayıp yaşamak sonra pişmanlık duymak istemiyorsak tabii ki aklımızı başımıza alıp düşünmek yararlı olacaktır. Saat 17:35 Ay-Merkür görünümü paylaşımın özellikle ikili ilişkilerde bir daha gözden geçirilmesi bütçenizle alakalı meselelerin ele alınması yönünde etkilidir. Beklenmedik masraflar elde olmadan yapılan harcamaların nasıl karşılanacağı yönünde hesap kitap yapılması gerekebilir. Mutlu keyifli bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle


  Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Çevresel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları özel yaşantınıza yansıtmamalısınız. Bugün kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Yakın dostlarınızın sizin düşüncelerinize ilgi göstermeleri oldukça kuvvetli. Duygusal ilişkinizde önsezilerinize güvenebilirsiniz. İnatçılığınızın olumlu yönlerini göreceksiniz.


  Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Hayatı paylaştığınız kişilerin sizden bugün beklentileri yüksek olacak. Hayır diyememe ya da önceliği karşınızdakine verme durumları sizi zor durumda bırakabilir. Gönüllü üstlendiğiniz şeyler sonradan angarya gelebilir.


  Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Belli işlerde ya da projelerde ilerlemek adına bazı konuları erteleyebilir veya görmezden gelmeyi seçebilirsiniz. Ancak bu düşünceden uzaklaşmanız gerekiyor. Zira çok akıllıca bir hareket olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


  Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Biraz daha objektif olmaya bakın. Bugünlerde sizi duygusal açıdan strese sokabilen koşullar olabilir.


  Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kartınız Anahtar... Bugün partneriniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Ancak hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Kendinizi ailenize de odaklamalısınız.


  Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası.


  Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde yakın çevre kardeşler ve sevdiklerinizle iletişim alanında geçmişe ve size üzüntü veren olaylara takılmak onları yeniden tekrarlamak ve kendinizi zihinsel olarak yormak yerine günün size sunduğu olumlu görüşmeler aşk hayatınızda ve çocuklarınızla iletişiminizde pozitif fırsatlar enerjisini değerlendirerek özellikle konuşmalarınızda yaralayıcı olmamaya ve sevginizi insanlara daha fazla sunmaya ihtiyacınız olacak.


  Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi kaynaklarınızın akıllı yönetimi sayesinde yanınızda çalıştırdığınız kişilerin maaşlarını ödemenizde sıkıntı yaşanmayacaktır. Kaynaklarınızı cimrilik etmeden sizin için çalışan insanlarla da paylaşmalısınız.


  HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Günlük para harcamalarınızda gerektiği kadar harcamasını becereceksiniz. Çalışıyorsanız işinizde kalıcı adımlar atılabilir. Düşündüklerinizi uygulamaktan çekinmeyeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

  Kendinizi aşmanız gereken düşünceler içindesiniz. Karşı taraftan beklediklerinizi sınırlamanızda fayda var. Sık tartışmalar belli bir sürecin sonunda şimdiki kadar sevimli gelmeyebilir.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı

  Değişik bir alandaki küçük ortaklığınızı bozma niyetiniz çok akılcı görünüyor. İşlerinizdeki verimsizlik kısa ömürlü. Ama sıkıntılarınızı bir süre daha sürdüreceksiniz.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı

  Planladığınız standardı yakalayamıyorsunuz. Ama umutlu olmanız için çok nedeniniz var. Birikiminiz işlerin problemli olduğu dönemlerde sizi ayakta tutabilecek durumda.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

  Paranoya halinde sürdürdüğünüz ilişkileri askıya almanız gerekmiyor içinizi rahat tutmanız yeterli olacak. Bir çıkar ilişkisi içinde kullanılacağınız endişeniz biraz kuruntu gibi görünüyor.

  Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugünlerde bir umudunuz gerçekleşecek. Bu sevincinizi doğru değerlendirmelerle daha da arttırabileceksiniz. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklılıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama deneyim çıkartmayı biliyorsunuz. Erdemleriniz sizi ayrıcalıklı yerlere koyarken bazı çekemezliklere de neden olabiliyor.

  Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 02:38 itibariyle etkili Mars-Jüpiter görünümüyle cumartesi günümüz başlayacak. Bağımsız olmak içimizden geleni yapmak harekete geçmek sosyalleşmek yönünde bizi aktif hale getiriyor. Enerji bir hayli yüksek ancak bizim de attığımız adımı görüştüğümüz insanları tercihlerimizi akılcı biçimde ele almamız gerekiyor. Merkür geri hareketini unutmayalım. Şöyle bir enine boyuna düşünmeden iş aşk hedeflerimiz yönünde hızlı kararlar vermeyelim. Saat 08:02 Ay-Kova geçişinde kişisel hedefleriniz içinde bulunduğunuz hayat şartları problemleriniz hakkında hassasiyet gösterebilirsiniz. Kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olaylar üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz. Özgürlük duygunuz hayatın zorluklarından kaçış isteğiniz ruhsal anlamda kendinizi toplum içinde bir birey olarak hissetme isteğiniz ön plandadır. Saat 09:02 Ay-Venüs karşıtlığı bir yandan partnerimizle ortak hareket etmeye çalışırken diğer yandan ilişkide tüm kontrolü elimizde tutmaktan yana olduğumuzu gösteriyor. Bu durum aranızda tatlı-sert tarzda itişmelere neden olabilir. Ancak akıllıca bir düzenlemede bulunulursa ılımlı hareket edilirse problemler çözülür. Saat 09:04 Ay-Satürn görünümü ilişkinizle ilgili konularda partnerin mesafeli tutumu veya kendine dönük halleri sizi bazen yoruyor. Sizin istediğiniz sıcaklık ve yakınlık arzusu. Bunu bulamadığınızda kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz. Saat 09:23 Venüs-Satürn görünümü aşk hayatımızın ciddiyetle ele alınması yönünde kıymetlidir. Bu sadece özel hayatımız değil iş ve ailevi konularda da aynı şekilde düşünülmesi anlamına geliyor. Bakacağız duruma. Kişisel tercihlerimizi yaparken bunun faydası nedir ilerisi adına umut taşır mı doğru mudur güvenli midir diye ele almamız doğru olacaktır. Saat 17:35 Ay-Merkür görünümü ikili ilişkilerdeki karşılıklı fikirsel paylaşımları lezzetlendiriyor. Her iki kişi de birbirinin özgürlüklerine saygı duyarak hareket ederse sorunlar hallolur. Bu görünüm yeni biriyle tanışmanın bir araya gelmenin de işaretçisidir. Sosyal aktivitelerde bir hayli ilgi uyandırırsınız. Söyledikleriniz başkaları tarafından ilgiyle dinlenilir. Mutlu keyifli bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle

  Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Maddi konularda temkinli hareket etmekten yanasınız. Düzeninizin bozulması ve yaşam kalitenizde eksiklikler sizi bunaltabilir. Bugün aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Uzun süredir yapmayı planladığınız değişimlere hazırsınız. Mars'ın olumlu etkisini hissedecek ve çalışmalarınıza bir hız vereceksiniz.

  Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Size yaptığınız işlerde yardımcı olan ya da hizmet sunan kişiler bugün hem hizmet sunuş biçimleri hem de davranış şekilleri ile sizi yanıltabilirler. Bitmesini beklediğiniz bir iş sizi bu sebeplerden dolayı sıkıntıya sokabilir.

  Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bazı konulara işlere veya iş birliklerine bağlılığınız sizi rahatsız ediyor olmasına rağmen bazı kişileri hayal kırıklığına uğratmamak yarı yolda bırakmamak için veya kendi kendinize bu durumu kabullenemediğinizden olaylardan uzaklaşmakta zorlanıyorsun Ancak konu veya iş her neyse gerekiyorsa bırakmanız gerekecek gibi duruyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

  Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Bugün karşınızdakilerden çok şey öğrenebilirsiniz. Duygularınız söz konusu olduğunda ilişkiler önem kazanmakta.

  Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Kilonuzla ilgili ani değişiklikler sizi biraz yıpratabilir. Beslenme düzeninize daha fazla dikkat edin. Sofranızda eksik etmemeniz gereken besinlere dikkat!

  Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde. Maddi açıdan da şu günlerde rahatlayacaksınız.

  Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Gün içinde maddi ve finansal konularda risk almamanız gereken ilişkilerinizde ve iş hayatınızda korku ve kaygı enerjisi yerine sürece ve kendinize güvenerek elinizdeki imkanlar ve yeteneklerinizle daha fazla hırslı ve istekli olmanız gereken aile bireyleriniz ve sevdiklerinizle olumlu görüşmeler yapabileceğiniz ev işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir zaman diliminde bulunmaktasınız.

  Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Uyum ve düzen hayatınıza yerleştikten sonra evliliğinizde yolunda gitmeyen konuları aşabilmek elinizdedir. Olumsuzluklar size farkında olmadan çok özel öğretiler ve sorumluluklar kazandıracaktır.

  HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  İlişkinizde kalıcı ve sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz.Ayrıca çevrenizi işin içine katarsanız onlarla yapılacak olan planlarda esnek hareketli rahat bir hafta sonu geçirebilirsiniz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş