Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 4 Mayıs 2015

  Günlük Burç Yorumları - 4 Mayıs 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 06:42 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Bu Dolunay borç ve alacak konuları miras ve hisseli paralar ortaklıklarla alakalı konularda etkili olup bir miktar zorlayıcı yanı olsa da kazanç elde yönünde sizi mücadeleci kılan bir özelliğe sahip. Hem tutumlu davranmanızı sağlıyor hem de işinizde daha sabırlı olup elde ettiğiniz paranın kıymetini bilmenizde yardımcı oluyor. Edindiğiniz dersleri tecrübeleri unutmayınız. Paranıza sahip çıkınız. Hesabınızı biliniz. Başkaları kendi çıkarları için sizin hakkınızı arka plana atmaya çalışabilir. Aşk hayatımızda da güven ve istikrar ilkesini gözetmemiz gerekiyor. Şimdi gelelim Dolunay derecesiyle örtüşen görünümlere ve bunların etkilerine.

  ilk görünüm saat 07:05 Ay-Jüpiter arasında gerçekleşiyor. Sizler bu Dolunayda aşk hayatınız dahil olmak üzere başkalarıyla olan her türlü alışverişinizin maddi ve manevi çıkarlarınız doğrultusunda tekrar gözden geçirmelisiniz. Böylece zararlı veya yararlı yönde gelişen durumları tespit edebilirsiniz. Yeter ki gerçekçi olun ve gördüklerinize iyice bakın.

  ikinci görünüm saat 12:02 itibariyle gerçekleşecek. Güneş-Jüpiter arasındaki mücadeleci etki bu Dolunayda mali durumumuzun düzene kavuşması gelir-gider dengesinin doğru şekilde ayarının yapılması elimizde bulunan kaynaklarımızın verimli şekilde kullanılmasının önemini vurguluyor. Bu konularda ne fazla abartılı davranabiliriz ne de sorunları görmezden gelebiliriz. Müsriflik kadar cimrilik de yanlış olacaktır. Bazı engeller veya zorluklar varsa eğer bunların mutlaka bilinçli şekilde ele alınmasında yarar var. Bu sayede hem mali ilişkilerimizi hem kazancımızı hem de hayatımızı düzenleyebiliriz. Zaten Dolunayın da bize söylediği bu.

  Yeteneklerinin ve kazancının kıymetini bilerek hareket edersen sorun yaşamazsın diyor.

  Bu Dolunayın hepimiz için aydınlatıcı gelişmelere vesile olması dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar saat 06:42 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay partnerin ilişkide kendi duygularını değerlerini baskın bir şekilde kabul ettirmeye çalışması anlamına gelebilir. Her iki taraf da benim dediğim olacak şekilde inatlaşabilir. Bu durum huzursuzluklara sebep olabilir. Eğer bu ilişkinin sürmesini istiyorsanız birbirinizin değerlerine kişilik haklarına anlayışlı olmak gerekir. Bu Dolunay temeli güçlü ilişkilerde sorun yaratmaz. Ancak problemli beraberlikte gerilim epeyce yükselir. Şimdi görünümlere de bir bakalım ve Dolunayın yansımaları bize ne söylüyor daha geniş anlamda görelim.

  Saat 07:05 Ay-Jüpiter görünümü bu Dolunayda ilişkilerimizi ve aile yaşamımızı güvenliğimizi geleceğimizi önemsediğimizi işaret ediyor. Ne fazla iyi niyetli ne de gereğinden fazla abartarak hareket etmemek lazım. Kendinize ve başkalarına karşı tarafsız bir şekilde bakınız. Hoşunuza gitmeyen durumlar varsa bunları es geçmeyiniz. Çünkü bu uyarıları umursamazsak tekrar bunlarla uğraşmak zorunda kalırız. İlişkilerimizde merkez aldığımız nokta nedir yolunda gitmeyen durumlar var mı fazla mı abartıyorsunuz yoksa yanlışları görmezden mi geliyorsunuz. Bu Dolunayda bunları önemsemek gerekiyor.

  Saat 12:02 Güneş-Jüpiter görünümü bu Dolunayda şu andaki mevcut durumunuzu maddi ve manevi yönde iyileştirmek düzenlemek verimli hale getirmek arzunuzu işaret ediyor. Aileye ait olan mal ve mülkün doğru şekilde paylaşımı bir evin satış-alış kiralanışı gibi işlemlerinin piyasa koşullarına göre tespiti yönünde akıllıca düşünülmesini gerektiriyor. Siz bir yandan her şey istediğiniz gibi olsun istersiniz. Arzularınız bir hayli yükselir. Sağlama alayım kendimi diye düşünürsünüz. Fakat yalnız değilseniz kararınızı verirken başkalarının da ne istediğini hesaba katmalısınız. Böylece hakikaten ne yapılması gerektiğini doğru şekilde tespit edebilirsiniz.

  Bu Dolunayın hepimiz için aydınlatıcı gelişmelere vesile olması dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Sevgili İkizler yeni haftamız saat 06:42 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisiyle başlıyor.

  Çalışma hayatı veya günlük yaşamınızda insanların davranışları size olan yaklaşımları çıkarlar türlü oyunlar sizi bir hayli zorlar. Önlem almak gereği duyarsınız. Ya kendinizi baskın şekilde ifade edebilir güçlü olduğunuzu kanıtlamaya çalışırsanız veyahut tüm öfkenizi kendinize yöneltir insanların sizi anlamadığınızı düşünürsünüz. Her iki davranış şekli de yanlıştır. Bu Dolunayda öncelikle bu denli kendinizi zorlamak yerine biraz gevşemek sakin olmaktır. Ne kendinizi ne de başkalarını kontrol etmek bazen mümkün olmayabilir. Yeteneklerinizi köreltmeyiniz. İş ortaklarınız eş veya başkalarıyla olan parasal ilişkilerinizde dikkatli olmanın önemini vurgulayan Akrep burcundaki Dolunay ayaklarınızı sağlam yerine basmanız gerektiğini vurguluyor.

  Harcamalara dikkat etmek riskli işlere kalkışmamak lazım. Şimdi bir de görünümlere bakalım. Böylece Dolunayı daha geniş manada ele alarak anlayalım.

  Saat 07:05 Ay-Jüpiter görünümü çalışma hayatımız başta olmak üzere yakın çevremizde bulunan kişilerle alakalı her türlü ilişkinin paylaşımın bağlantının gerçekçi veriler ışığında değerlendirilmesinin bu Dolunaydaki önemini vurguluyor. Tabii ki birileri sadece kendini düşünerek üzerimizde baskı kuruyor olabilir veya biz sırf kendi çıkarlarımızı önemseyerek hareket ediyor olabiliriz. Bunlar pek sağlıklı durumlar değil. Bu Dolunayda yapılması gereken iyi niyetin sınırlarını bilmek ortam şartlarını gözetmek kendi hakkımızı kimseye ezdirmemek ve başkalarının da hakkını gözetecek şekilde iş ve ilişki durumlarını akıllıca ele almaktır. Bunu yapabilirsek sorun kalmaz.

  Saat 12:02 Güneş-Jüpiter görünümü derinlikli olarak huzur emniyet güvence ve istikrar konularının bizim için önemli olduğunu işaret ediyor. Bu Dolunayda bildiğimizin doğru inandığımızın gerçek olduğunu sanabiliriz. Oysaki yapmamız gereken her türlü ilişkide girişimlerimizde ve bağlantılarımızda abartıya yer vermemek kontrollü bilinçli ve akıllı bir şekilde duruma bakmaktır. Böylece maddi ve manevi anlamda doğru bir yol yöntem belirlemiş oluruz. Sanmak yerine aslı astarı var mı diye her şeye iyice bakmak en doğrusudur.

  Bu Dolunayın hepimiz için aydınlatıcı gelişmelere vesile olması dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler saat 06:42 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay ve önemli görünüm etkileri altında yeni haftamız başlıyor. Bu Dolunay aşk hayatımızla ilgili varsa çocuklarımızla ilgili konuları bir hayli vurguluyor. Ayrıca ğeleceğimizi düşünerek hareket etmemiz gerektiğini vurguluyor. Günlük problemleri veya bir takım sorunları büyütmek yerine artı ve eksileri tartarak ilişkiyi ele almanın doğru olacağını gösteriyor. Bu Dolunay aşırılıktan kaçınmanın önemini vurguluyor. Bazen sınırı aşan harcamaların bütçeniz dışına taşmanın riskli olduğunu hatırlatıyor. Siz sevdiklerinize pek dayanamazsınız. Elinizden geldiğince yardımcı olursunuz. Bu Dolunay cömertliğin sınırlarını bilmenin öneminden bahsediyor. Ancak bir olumlu tarafı var. Kazanç getirici işlere yönelmenizde teşvik edici. Kendinizi iyi kontrol edebilirseniz sorun çıkmaz. Şimdi gelelim önemli görünümlerine. Bunlara da bir bakalım ki Dolunayı daha geniş açıdan ele almamız mümkün olsun.

  Saat 07:05 Ay-Jüpiter görünümü aşk hayatımız çocuklarımız zevklerimiz ilişkilerimiz ve mali durumumuzun abartılmadan gerçekçi bir şekilde ele alınması gerektiğini işaret ediyor. Bu Dolunayda eğer fazla açılmışsak doğal olarak şöyle bir bütçemizin kontrolünü yapmamızda yarar var. Tabii ki hayatın güzelliklerini yaşama arzumuz yüksek. Tabii ki çocuklarımız gözbebeğimiz ve tabii ki aşkta tutkuluyuz kazanmak isteğimiz doğaldır. Ancak dozunu aşabilecek karar eylem ve niyetler daha sonra zorlanmamıza neden olacaksa ayarımızı bilmemiz faydalıdır.

  Saat 12:02 Güneş-Jüpiter görünümü bu Dolunayda girişimlerin plan ve projelerin bağlantıların ilerisi adına güven ve istikrarlı olup olmadığını mutlaka gözden geçirmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Eğer şu andaki mevcut durumumuz bize hakikaten huzur veriyorsa tabii ki daha fazlası olsun diye abartmamak lazım. Çünkü daha fazla kazanayım derken yanlış kararlar verebiliriz. Bu Dolunay bize diyor ki ne kendin ne bir başkası ne de sevdiklerin için gereğinden fazla harcayarak fedakarlıkta bulunarak kendini zorlamaya kalkma. Eğer yeterli değilse o zaman tercihlerini yaparken yeteneklerine göre seçimde bulun ki maddi ve manevi anlamda huzurlu olasın. O zaman bu sese kulak verelim.

  Bu Dolunayın hepimiz için aydınlatıcı gelişmelere vesile olması dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar saat 06:42 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay yeni haftamızın ilk gününe damgasını vuruyor. Ne gibi etkileri var birlikte gözden geçirelim. Bu Dolunayda ailevi meseleler bir hayli vurgulanıyor. Güven unsurunu öne alarak ilişkilerimize ve işlerimize bir bakmamız gerekiyor. Ayrıca iş hayatınız ilgili konularda arzu ettiğiniz gelişmeler olmadığında veya size uygun fırsatlar karşınıza çıkmadığında canınız sıkılabilir. Ancak burada asıl önemli olan aşırıya kaçmadan mevcut duruma bakmak ve ona göre neler yapmamız gerektiğini bilmektir. Şimdi bir de görünümlere bakalım. Böylece Dolunayın tesirlerini daha iyi anlamamız mümkün olabilir.

  Saat 07:05 Ay-Jüpiter görünümü bu Dolunayda ailevi konular evimiz bastığımız toprak değer verdiğimiz her şeyin daha sağlam daha uzun ömürlü ve daha istikrarlı olmasını istediğimizi gösteriyor. Arzularımız isteklerimiz her şekilde kazançlı çıkmaya endekslenmiş gibi. Ne kadar güvendeyiz ne kadar mutluyuz doyumluyuz bunu bir hayli önemsiyoruz. Ancak abartmamak gerektiğini de bilelim. Aşırı kaçmamaya da özen gösterelim.

  Saat 12:02 Güneş-Jüpiter görünümü mesleki konularda ve toplumsal aktivitelerimizde bu Dolunayda durumumuzu gözden geçirme yönünde önem taşıyor. Biz şu anda işimizden hayatımızdan ne kadar memnunuz ve ne kadar doyuyoruz buna bakacağız. Ancak abartmadan bunu yapacağız. Çünkü mevcut işimiz eğer bizi tatmin ediyorsa kalkıp işten ayrılıp başka bir işe girmek risk almak olur ki yanlıştır. Diyelim ki işimiz yok ve girişimde bulunduk. Böyle bir durumda eğer fazla talepte bulunup piyasa koşullarını göz ardı etmeliyiz. Aşırıyı kaçmayacağız. Bu Dolunayda yeteneklerimize göre iş arayışları eğer çalışıyorsak ilişkilerimizde denge unsurunu hem kendimiz gözeteceğiz hem de başkalarının da buna özen göstermesini isteyeceğiz. Evet biz özeliz biz bitaneyiz. Ancak başkaları da kendine göre özeldir. Bunu da unutmayalım.

  Bu Dolunayın hepimiz için aydınlatıcı gelişmelere vesile olması dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş