Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 19 Nisan 2015

  Günlük Burç Yorumları - 19 Nisan 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar saat 00:32 itibariyle Ay-Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak. Maddi-manevi anlamda güvende olmak isteyeceğiz. Eğer hoşumuza gitmeyen bir durum varsa fedakarlıkta bulunmak yerine herkesin payına düşeni yapması gerekir diye içimizden geçiririz.

  Saat 10:12 itibariyle Merkür-Neptün arasında oluşan faydalı görünüm maddi ve manevi değerleri hakkında ciddiyetle düşünen birey hedefine ulaşmak istiyorsa öncelikle kararlı olmayı bilmelidir. Neptün size hem sezgi hem de yaratıcı düşünme ve inançla yol almayı sağlayarak desteklemektedir.

  Saat 13:29 itibariyle Venüs-Neptün arasında gerçekleşiyor ve bizleri dikkatli olmaya çağırıyor. Birkaç gün boyunca yakın çevreniz eğitim hayatınız ulaşım haberleşme iletişim ve girişimle ilgili konularda dikkatli konuşmakta her şeyi hesap etmekte ve ona göre insanlarla bağlantı kurmakta yarar var.

  Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü maddi-manevi konularda güven hissi verici hem de farkındalık gücünüzü yükseltici aşka adanmışlığın tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

  Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü gerek yakın çevremiz ve gerekse karşı cinsle olan temasımızda iletişimin tarafsız düşünmenin dinlemenin önemini vurguluyor. İlişkilerinde buna özen gösteren kişilerin kazançlı çıkması mümkün. Bu görünüm sosyalleşmenin popülerliğin yolculukların güzel konuşmanın bir çok kapıyı açacağını işaret ediyor.

  Saat 21:32 Ay-Jüpiter görünümü sahip olduğumuz değerleri hayatın güzelliklerini hissetme arzumuzun göstergesi olduğunu gösteriyor. Evet kazanacağız evet güven ve huzuru önemseyeceğiz. Çünkü hayat bize sunulmuş bir armağan. Onun tadını çıkarmak istiyorsak önce sahip olduklarımızın şükrünü bileceğiz.

  Abartmayacağız ne varımızı ne de yokumuzu. Mütevazı olmayı da bileceğiz.

  Saat 23:39 Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Huzurumuzun kaçmasını istemiyorsak parasal konularda dikkatli hareket etmeliyiz. Bastığımız yeri bilirsek boş işlerin peşinden koşmamış oluruz.

  Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar saat 00:32 itibariyle Ay burcunuzda ilerleyecek. Bu enerjinin desteği sayesinde kendinizi ifade etmeniz kolaydır.

  Her insan gibi ektiklerinizi biçmek ve huzur güvenlik içinde yaşamak dürtünüz bugün yine yoğundur.

  Saat 10:12 Merkür-Neptün olumlu görünümü hem maddi ve manevi anlamda sizin için önemi olan konularda olumlu düşünmenizi sağlıyor hem de hedefinizi gerçekleştirme yönünde size şifalandırıyor. Yaratıcı düşünüyor etrafındaki insanları himayesi altına alıyor onlara ilham gücü oluyor. Kişisel hem de ilerisi adına size maddi ve toplumsal anlamda güç kazandırabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi gösterebileceğiniz ortamlara girebilirsiniz.

  Çocuklarınız varsa onlarla alakalı gelişmeler üzerinde durabilirsiniz. Aşkta hem ciddi hem de hayallerinize uygun kriterlerine göre ilerisini düşünerek hareket edebilirsiniz.

  Saat 13:29 Venüs-Neptün arasındaki zorlu görünüm parasal kazancınızla alakalı konularda yapılacak görüşmelerde sizi söylenen sözlere sunulan vaatlere kanmadan önce dikkatlice incelemenin faydalı olacağını göstermektedir.

  Yani pembe gözlüklerle durumlara bakmak yerine aslı astarı var mı ilerisi adına gerçekten umut vaat eder mi kazanç getirir mi? Bütün bunları akıllıca gözden geçirmek yararlıdır. Arkadaşlık ilişkilerinde içinde yer aldığınız topluluk içinde dayanışma olgusunu mutlaka göz önüne alınız. Bir arkadaşınıza borç vermek veya borç istemek gibi durum söz konusu ise bunun ödenme zamanını şartlarını iyice kontrol ediniz.

  Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü bizlere hem huzur duygusu hem de güvenlik sunuyor. Bu enerji sayesinde bulunduğunuz ortam renklenir.

  Kişi hayata güzel hislerle ve dileklerle yaklaşır. Bir insana veya bir olaya sakin biçimde yanaşır ve onu güzel yönleriyle ele almaya çalışır.

  Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü kişinin kendini iyi hissetmek adına harcamalarda bulunmasını işaret ettiği gibi eğlenmek canlanmak biraz olsun ferahlamak amacıyla bir yolculuğa çıkması anlamına da gelebilir.

  İnsanlarla temas etmek konuşmak rahatlatıcı olabilir. Zaten gelişim yönünde de bu temasların faydası dokunabilir. İş hayatınız veya günlük tempomuzda sanat güzellik ve estetiğin fiziksel ve ruhsal anlamda sizi rahatlatacağını söyleyebilirim. Kendinize mutlaka zaman ayırınız. Bu daha verimli çalışmanızı sağlayabilir.

  Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü kişisel anlamda evimiz ihtiyaçlarımız ailemizle olan temasımız yönünde abartılı düşünmemek ailenin birbirine karşı anlayışlı davranması gerekiyor. Bir mülkün paylaşımı bir eve taşınma kiralama satın alma gibi hususların da mutlaka mali anlamda gözden geçirilmesinde yarar var. Yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde hareket etmek lazım.

  Saat 23:39 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Kişi ve olaylar üzerindeki hakimiyetimiz artıyor. Enine boyuna düşünmeden hiçbir şeye adım atmak istemiyoruz.

  Duygularımızın hedeflerimizin bilincindeyiz. Bir şey ne kadar sağlam ve ne kadar uzun vadeli diye sorgulayabiliriz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Sevgili İkizler saat 00:32 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Sizi tedirgin eden durumları sakin bir şekilde gözden geçiriniz.

  Huzur duygunuz önemli. Ancak kendiniz huzur kaçırırsanız bir başkasını suçlamaya hakkınız yok. Bol bol dinlenin. Gerekirse kısa bir yürüyüş yapın. Ama ne olursunuz durup dururken gereksiz meseleleri kafanıza takmayınız.

  Saat 10:12 Merkür-Neptün olumlu görünümü arzularınıza kavuşmanın maddi-manevi anlamda güce ulaşmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Kendinizi güvende hissetmeniz için ailevi-iş-ilişki anlamında güçlenmekten yanasınız. Bunlar olmadan hayatı olumlu bir pencereden görmeniz kolay değil.

  Şöyle bir düşündüğünüzde hayatınızda bir çok eksik bulmaktasınız. İşte bu görünüm iş konularında ve ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde gerçekçi düşünürsek inatlaşmazsak doğru bir tespitte bulunmamız kolay olur.

  Saat 13:29 Venüs-Neptün arasındaki zorlu görünümü dış dünyada kendinizi sunuş biçiminiz kabul ettirmeniz hataya düşmeden doğru kararlar verebilmeniz anlamında dikkatli olmanız ve bastığınız yeri bilmeniz gerektiğinin işaretidir. Eğer mesleki anlamda doyuma ulaşmak zirveye ulaşmak istiyorsanız iş seçimlerinizde yeteneklerinizi ve tecrübenizi mutlaka gözden geçiriniz. Günün akımlarını ve gelecekteki gelişmeleri takip ediniz. Acele kararlar vermeden önce iyice düşününüz.

  Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü iç dünyanızdaki güvenlik hissinizi kuvvetlendirici ve ne yönde ilerlemek istediğinizi kafanızın içinde oturtmanızda yardımcıdır. Sizi çelişkilerden kurtarır. Boş ümitler yerine doğru ve sağlam adımlar atabilmenin ne kadar önemli olduğunu hissettirir.

  Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü eğlenceli canlandırıcı moralinizi yükseltici bağlantıları işaret ediyor. Sosyal dünyanın aktif hale gelmesini sağlayan bu görünüm ilişkilerde iletişimi güçlendirici bir etki yaratıyor. Sanat güzellik ve estetik çevremizin güzelleşmesini sağladığı gibi insanları birbirine kaynaşmasında da yardımcı oluyor. Venüsün burcunuzda ilerliyor olması tabii ki sizler açısından olumlu bir esintidir. Bugünlerde yeni biriyle tanışabilir ailenizle olumlu bir ilişki kurabilirsiniz.

  Aşk hayatınız ve gelecekle ilgili konularda umutlu düşünebilirsiniz.

  Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü çevrenizdekilerin sizden hep sıcaklık cömertlik iyilik güzellik beklerken sizin aslında ne kadar huzura ihtiyacınız olduğunu görüyoruz. Biraz da beni anlasalar içimdekileri bilseler ne iyi olurdu diye düşünürsünüz.

  Saat 23:39 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Hem maddi hem de manevi konularda güvenebileceğimiz insanlar arıyoruz.

  Geleceğimizi garanti altına almak için daha dikkatli davranmamız kaybetmememiz gerektiğini biliyoruz.

  Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler saat 00:32 itibariyle Ay Boğa burcunda seyrine başlayacak ve huzur duygusu otomatikman sağlanmış olacak. Bazı mevzularda karar vermek için tüm olasılıkları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yavaş ve bilinçli bir şekilde ilerlemek gerektiğini bildiğinizden soğukkanlılığınızı korumaya duygularınızı belli etmemeye çalışabilirsiniz.

  Saat 10:12 Merkür-Neptün arasındaki olumlu görünüm hayata bakış açınızı kendinize inanmanızı hayallerinizde yarattığınız dünyayı kurabilmenizi gönülden sevgi birliğiyle herkesi kucaklamanızı sağlıyor. Ayrıca hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında sizi destekliyor. Olumlu bir ruh bütünlüğü içinde düşündüğünüz zaman arzu ettiğiniz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu görünüm ayrıca hem sosyal çevrenizle ilişkileriniz güçlenir hem de eğitimden iş hayatına kadar olan konularda hayallerinizi gerçekleştirme ideallerinize uygun bir şekilde kararlar verebilirsiniz. Gizli saklı bir takım konularda sezgileriniz size rehberlik eder.

  Saat 13:29 Venüs-Neptün arasındaki zorlu görünüm ilişkileriniz sırlarınız farklı düşünceleriniz rakipleriniz ve sizi çelişkide bırakan her türlü mevzuda gayet dikkatli bir şekilde ve mantığınızı ön plana alarak hareket etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Kurduğunuz düşlerin hakikatler çerçevesinde ve gerçekleşebilir olmasına özen göstermek lazımdır. Birilerinin veya kendi kendinizin kurbanı olmak istemiyorsanız gerçeğin sadece gerçeğin peşinde ilerleyiniz. Mantık terazisinde durumları tartınız. O terazi sizi yanılmaktan yanlış kararlardan koruyucudur.

  Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü farklı bir hayat sürdürmek ve yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.

  Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü tarafsız bir şekilde ilişkinizi gözden geçirmeniz yönünde önemlidir. İletişimin rolü çok büyük.

  Aile içinde veya özel hayatımızda bir şeylerin içinden çıkamıyorsak kafamıza sorular takılıyor ancak cevap bulamıyorsak kendi değerimizden şüpheleniriz. Bu hepimizin başına zaman zaman gelir. Oysaki bu görünüm konuşarak derdimizi ifade ederek rahatlayacağımızı söylüyor. Şunu üzmeyeyim bunu içime atayım diyerek nasıl mutlu olabiliriz?

  Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü mali yönden dikkatli hareket etmenin fazla açılmamanın doğru olacağını gösteriyor.

  Elimizdekine sahip çıkmalı kazançlı çıkacağımız hedefler belirlemeliyiz.
  Saat 23:39 Ay-Mars kavuşum etkisi altında hedeflerimiz konusunda fazlasıyla hırslanıyoruz. Önümüze çıkabilecek tek bir engele bile göz yummamız mümkün değil. Hatta içimizden –Herşey benim elimde ben istemezsem şu durumları yaşanması mümkün değil diye düşünürsek güven duygumuzu cilalamış oluruz.

  Ayrıca her türlü anlaşmazlık kendiliğinden çözüme kavuşabilir.

  Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar saat 00:32 itibariyle Boğa burcunda seyrine başladığında emniyet içinde yaşama isteğiniz yoğundur. Bunun yolu ise para ve güvenlikli bir iş hayatıdır. Huzursuzluktan uzak durmak isteğiniz daha fazladır. Kimsenin başınızı ağrıtmasını istemezsiniz. Kalite olgusunun hem insan ilişkilerinde hem de hayatın genelinde ne kadar önemli olduğunu düşünürsünüz.

  Saat 10:12 Merkür-Neptün arasındaki olumlu görünüm iş hayatınız borçlarınız ve size engel çıkaran ortaklıklarınız(iş-özel) yaşadığınız zorlu deneyimleri artık geride bırakarak yeni bir sayfa açmaya hazır olmanızdır. Bu hazır olma hali ancak ve ancak sizin kendinize özen göstermenizle mümkündür.

  Siz eğer hala bazı kişilere veya durumlara endeksli yaşıyorsanız ideallerinizi veya hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte zorlanırsınız. Oysaki bu görünüm bu temizlemeyi yapabilen kişilerin başarılı olacağını söylemektedir. Burada asıl önemli nokta kazancınız ve mesleki konularda ileriye dönük düşünmektir. Kısa vadeli değil uzun süreli ve istikrarlı olana yönelmemizde yarar var. Hiç kimsenin bizi oyalamasına veya idare et demesine izin vermemeli önümüze ardımıza iyi bakmalıyız.

  Saat 13:29 Venüs-Neptün görünüm etkisi altında idealleriniz ortaya koymak istediğiniz hedefleriniz arkadaşlık ilişkileriniz umutlarınız projeleriniz ve ülkünüz konusunda gerçekçi olunuz. Eğer zaman kaybetmek ve de dağılmamak istemiyorsanız mantıkdışı ve görünmez korkularınızın esiri olmayınız. Siz eğer kendinizden geçmeden akıllı ve sağlam temeller üzerine yaşamınızı kurmaya karar verirseniz hiçbir kişi veya olayın etkisi altında kalmadan zekice ilerleyebilirsiniz.

  Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü hayalini kurduğunuz bazı planlarınızı hem maddi hem de manevi anlamda ele almanızda yardımcıdır.

  Sorumluluklardan uzaklaşmayı rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Genel olarak bu etki altında insan umudunu yüreğinde büyütmek ister. Dokunmak hissetmekten zevk alır.

  Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü gayet olumludur. Sosyal ilişkilerin merkezinde yer almanızda sizde destekçidir. Bildiğiniz dille inandığınız şekilde ve toplumsal anlamda ne kadar özel biri olduğunuzu gösterebilirsiniz.

  Sizi neşelendiren mutlu olmanızı sağlayan yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bugün konuştuğunuz bir araya geldiğiniz kişi veya kişiler sizi dinlemeye anlamaya hazırdırlar. Belki geçmişte yaşananlar sizi biraz hassas kılıyor olabilir.

  Ancak bu görünümlerin günlük aktivitenizde rahatlatıcı geliştirici olacağını söylemek isterim. Hafta sonu olduğuna göre dinlenmek gezmek görmek rahatlamak için uygun bir gündesiniz.

  Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü iş güvenliğimiz toplum içindeki yerimiz kariyerimizin önemini yükseltiyor. Kendimizi istediğimiz gibi ifade etmek büyümek istiyoruz. Ancak işimizin getirisi geleceğiyle ilgili konularda maddi açıdan duruma bakmakta yarar var.

  Saat 23:39 itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşiyor. Mevcut durumunuzu elimizdeki olanakları yapmak istediklerimizi gözden geçirebiliriz. İş konularında evimiz-ailemizle ilgili meselelerde hakimiyeti elimizde tutmak isteyebiliriz. Ancak çatışmalardan inatçılıktan uzak durmakta fayda vardır. Bay Aslanlar böyle bir kavuşumda kadınlarla anlaşmakta zorlanırken Bayan Aslanlar da aynı şekilde üzerinde baskı uygulayanlara karşı erkekçe bir mücadele verebilirler.

  Anlayacağınız akşam saatlerinde dikkatli olmakta fayda var.

  Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş