Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 12 Nisan 2015

  Günlük Burç Yorumları - 12 Nisan 2015

  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.


  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar Pazar günümüz saat 06:44 itibariyle Oğlak burcundaki sondördün etkisi altında başlayacak. Bu oluşum mesleki konularda liderlik gücümüzü göstermek ve dış dünyada başarılı bulunmak arzumuzun simgesidir.

  Öncü bir burçta oluşması kişiyi hırslandırabilir ve kısa süreli bir kriz yaratabilir.

  Bu krizin en önemli nedeni kendi bildiği şekilde ilerlemekten yana olan bireyin birileri veya sorumlulukları yüzünden engellenmesi sonucu yaşadığı gerilimdir. Böyle durumda olanlar öncelikle izledikleri yolun ne denli güvenli olduğunu ve isteklerini yerine getirme halinde ne denli kazançlı çıkacaklarını iyice tespit etmelidirler. İşte bu tespiti yaparken dikkat edilmesi gereken ve edilmediği takdirde rahatsız edici olan en önemli nokta gerginlikten uzak durmak birilerini kuralları sizi engelleyen şartları mantıklı bir şekilde gözden geçirmektir. Eğer tam tersine hiddetlenir istediğinizi elde edemediğiniz için isyan ederseniz şansınızı zorlamış olursunuz. Sakin olun aklı başında hareket etmeye özen gösterin. Böylelikle daha sağlıklı bir şekilde ilerler eksiklerinizi görür ve birilerinin dikkatini çekebilirsiniz.

  Saat 11:15-20:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde kimseye ödün vermek istemezsiniz.

  –Aman işim görülsün de ne isterlerse yapmaya hazırım demezsiniz. Bilirsiniz ki böyle yapmak deyim yerindeyse astarın pahalıya gelmesi demektir.

  Hangi konuda olursa olsun hızlı karar vermek yerine gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır.

  Saat 20:22 Mars-Neptün görünümü boşluk saatlerine denk geldiği için tabii ki maddi kazançlar birikimlerin değerlendirilmesi yatırım konularında dikkatlice düşünülmesini gerektiriyor.

  Karşınıza yeni bir fırsat çıksa da bir durup bakmakta yarar var.

  Saat 20:44 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Bu geçiş zihinsel ve fiziksel açıdan özgürce hareket edebilmenizde destekleyicidir.

  Yüreğinizdeki inancı hayallerinizi gerçekleştirme kararlılığınızı dostluklarınızı ve umutlarınızı güçlendirici bu etki altında işlerinizi hevesli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

  Tebessüm yüzünüzde sevgi yüreğinizde sevdikleriniz hep yanınızda olsun.

  Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar saat 06:44 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün sizi rahatsız eden meseleler yüzünden öfkelenmenize yol açabilir.

  İçinizdeki ses birilerine veya bazı durumlara isyan bayrağı açmanız gerektiğini söyler fakat diğer yandan susmanın en iyi cevap olduğunu söyleyen bir başka ses devreye girer. Tüm girişimlerinizde yükselme sabırsızlığınız oldukça ön plandadır. Ancak şu anki mevcut şartlar altında sakinlik disiplinli ilerlemek işlerinizi yoluna koymak zorunluluğu vardır.

  Bu iki istek ve bu iki ses arasında günü olumlu geçirmenin yolu tabii ki hangi yönde gitmek istediğinize karar vermenizdir.

  Kaldı ki şartlara baktığımızda bilinçaltınızdaki sesin doğru yönlendirdiği gayet açıktır. Bu durumda sizi itekleyen hatta kimi zaman rahatsız eden durumlara karşı sabırlı olmak en doğru yol olarak gözükmektedir. Tek sakıncası beklemede kalmanın yarattığı sıkıntıdır. Ancak unutmayalım ki genelde sinirlilik öfke kişiyi yiyip bitiren olgulardır. Benim tavsiyem bugün sakin aklı başında düşünerek eksiklerinizi gözden geçirmek olmalıdır. Bu işinize gideceğiniz yola hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir. Dürtülerinizin kurbanı olmayınız.

  Saat 11:15-20:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre bilgilenme araştırma bir konu üzerinde ciddi anlamda düşünme anlamında destekleyicidir. Ancak tam olarak yerli yerine oturmamış kararlarınızı uygulamak yerine üzerinde düşünmek faydalıdır.

  Saat 20:22 Mars-Neptün görünümü boşluk saatleri içinde oluşacağı için siz Boğaların aklınızda olanları projelerinizi gözden geçirme anlamında olumludur. Eğer sanat dallarından biriyle ilgileniyorsanız gayet iyidir. Eğer bir yatırım düşünüyorsanız yararlı olur mu olmaz mı diye bir daha bakmakta yarar vardır.

  Saat 20:44 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde her ne kadar mesafe duygunuz bugün ön planda olsa da çıkarlarınız söz konusu olduğunda bazı kişilerle iyi geçinmeye çalışmalı hatta planlarınızı bu bakış açısı çerçevesinde düzenlemelisiniz.

  Tebessüm yüzünüzde sevgi yüreğinizde sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Sevgili İkizler Pazar günümüz saat 06:44 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisi altında başlıyor. Bu oluşum ideallerinizi gerçekleştirmek özgür hareket etmek ve belli bir grup içinde lider olmak arzunuzun simgesidir. İnançla hedeflerinizin üzerine gidebildiğiniz takdirde bunun size kazanç olarak geri döneceğini düşünürsünüz.

  Öne çıkmaya çalışan benliğinizi durduran tek şey belirsizliktir. Bu belirsizliğe çare bulamıyor oluşunuz sizi daha fazla gerginliğe sürükleyebilir. Birilerinin size ne yapacağınızı söylemesi veya hesap verme zorunluluğu canınızı sıkabilir.Peki bu gerginliğin üstesinden nasıl gelebiliriz?

  Öncelikle kendinizden emin olmaktan vazgeçmeyiniz ve ne olursa olsun günü kendi doğal akışı içinde değerlendiriniz. Yani sizi bunaltan konular üzerinde düşünmek yerine sizi rahatlatabilecek aktivitelere yöneliniz.

  Bırakın sorunlar orda kalsın. Evet bugün sadece siz değil hepimiz birileri veya bir şeyler tarafından engellenebiliriz. Ancak bu engeli aşabilmenin yolu gittiğiniz yolun ve hedeflerin farkında olmak ve yılgınlık göstermemektir. Siz bunu başarırsanız kimsenin sizi sinirlendirmesine fırsat vermemiş olursunuz.

  Saat 11:15-20:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde sabırsız davranırsınız. Ektiğinizin karşılığını almak istersiniz. Alamadığınızda sesinizi çıkarırsınız. Ancak bunun ayarını iyi yapmamızda yarar var.

  Saat 20:22 Mars-Neptün arasındaki görünüm ideallerinizi hayallerinizi gerçekleştirmek adına kendinize şöyle bir bakmanız anlamında yararlıdır. Ay-Boşluk etkisi altında gerçekleştiği için hem mesleki alanda hem geleceğinizi sağlam temeller üzerine oturtabilme hem de maddi-manevi anlamda kazanç elde etme yönünde incelemede bulunalım.

  Saat 20:44 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay çevrenizle olan her türlü bağlantınızda tarafsız düşünmenizi ve sempatik bir şekilde davranmanızı sağlayıcıdır. İster yeni bir ortamda soluk alın isterseniz tanıdıklarınızla bir arada olun farketmez bugün ilerici bir dünya görüşü ile durumları gözden geçirebilir farklı ve sıra dışı olan yenilikleri yaşamınızda uygulamayı arzu edebilirsiniz.

  Tebessüm yüzünüzde sevgi yüreğinizde sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler saat 06:44 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisi altında Pazar gününe uyanıyoruz. Bu görünüm öncelikle meslek hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili mevzularda etkilidir. Koç burcunda ilerlemekte olan Güneş sizi mesleki ve özel yaşamınızla ilgili meseleler üzerinde gerginliğe sürüklemekte. Duygularla düşüncelerin birbiriyle kavgalı olduğu bugün bulunduğunuz durumun farkında olarak aklı başında davranmaya çalışmanız gayet yararlı olur.

  Öncü burçlarda oluşan sondördün kişiyi mücadeleye davet eder. Ancak neye ve kime karşı? Ben söyleyeyim. Hayata karşı kendinize karşı. Sanki her problemi veya her adımı bir güne sıkıştırmak istersiniz. Ancak her şeyin bir vakti vardır. Bu adımları atmak bazen zaman alır. Onun için durup şöyle aklı başında düşünmek gerekir. Neler eksik neleri tamamlamak gerekiyor neler yolunuza taş koyuyor. Bunları gözden geçirmekte yarar vardır. Kesinlikle geçmişte yaşanmış zorlukların etkisi altında kalmayınız. Her karanlığın bir aydınlığı olduğunu unutmayınız.

  Saat 11:15-20:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkiniz veya iş ortaklıklarında normalde üstünde bile durulmayan meselelerin gözünüzde büyümesine neden olabilir. Oysaki yapılması gereken ilişkiyi kendi içinde rahat bırakmaktır.

  Saat 20:22 Mars-Neptün arasındaki görünüm her ne kadar olumlu olsa da Ay-Boşluk etkisi altında gerçekleştiği için hedeflerinizi gözden geçirmenizde yarar var. Eğer kafanızda soru işaretleri varsa bunları aydınlatmadan yeni bir karar vermeyelim. Yurtdışı mı düşünüyorsunuz. O zaman iyice araştırınız. Maddi ve manevi sorunlarınız mı var? Dünyanın sonu gibi değerlendirmeyin ancak önünüze ardınıza da iyi bakın.

  Saat 20:44 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Gerek yakınlarınız ve gerekse diğer kişilerle olan her türlü bağlantınızda tarafsız bir şekilde düşünmeye çalışmanız gayet yararlıdır. Bu sayede olayları hassas bir şekilde ele almak yerine mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz mümkün olabilir.

  Tebessüm yüzünüzde sevgi yüreğinizde sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar saat 06:44 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün Pazar günümüzün etkili görünümü olarak önem taşıyor. Sizi her alanda aktif olmaya çağırıyor. Ancak bu çağrı kişi üzerinde yoğun bir baskı şeklinde hissedilebilir. Şartlar müsait değilse doğal olarak fevri davranabilir. Bir yanınız - Tamam hadi atağa kalk ve istediğini elde et derken diğer bir yanınız -henüz hazır değilsin dur ve bekle demektedir. Aslında bu durumu bir Aslanın pusuda bekleyişi olarak yorumlasak hem enerjimizi boş yere harcamayız hem de uygun zamanda avımızı ele geçirebiliriz.

  Ancak buradaki sorun sondördün etkisi altında olan kişi beklemeyle bir şey elde edilemeyeceğini düşündüğü için ani tepkilerde bulunuyor. Benim tavsiyem öncelikle güven duygunuzu gün boyu ayakta tutmaya çalışmanızdır. Dış baskılar veya belirsizlikler sizi yıldırmasın. Sakince gözden geçirmelerde bulununuz. Kaygılarınızın sizi esir almasına izin vermeyiniz.

  Saat 11:15-20:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde paylaşıma açık olmanın ve mutlaka mantığınızın sesine kulak vermenin faydalı olacağını söyleyebilirim.

  Saat 20:22 Mars-Neptün arasındaki görünüm Ay-Boşluk etkisi altında gerçekleşecek. Bu nedenle yeni bir girişimde bulunmak üzereyseniz lütfen bir daha düşününüz. Mesleki konularda keskin kararlar almayın.

  Saat 20:44 itibariyle Ay karşıt burcunuz Kovada ilerleyecek. Bireyliğinizden taviz vermek niyetinde olmadığınız özgürce hareket ederek kendinizi ifade etmek istediğiniz yeni bir güne adım atmaktasınız. Gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay kendinizi mutlu hissetmediğiniz doyuma ulaşmadığınız konularda gerçekçi bir şekilde gözden geçirmelerde bulunarak neler yapabileceğinizi düşünmeniz açısından destekleyicidir. Ancak yine de fikirlerinizi açıklarken bir girişimde bulunurken dikkatli olmakta yarar vardır.

  Tebessüm yüzünüzde sevgi yüreğinizde sevdikleriniz hep yanınızda olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş