Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 6 Nisan 2015


  Günlük Burç Yorumları - 5 Nisan 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsinZ
  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  06 Nisan 2015 Koç Burcu Yorumu


  Gökyüzü hayattan edindiğiniz tecrübeleri deneyim zenginliğini acısı ile tatlısı ile yaşamınızın her safhasına güçlü bir şekilde yansıtmanız için destekliyor sizleri.Ruhsal olarak büyüdüğünüzü özgürleştiğinizi dengelendiğinizi yoğun olarak hissedeceğiniz bir gündesiniz.Yüreğinizde ki zincirleri kırabilmiş olmanın gücü sizleri daha aktif girişken bir hale büründürecek. Keşfedilmemiş olanı keşfe çıkacağınız bu özel süreç sizleri her anlamda kazançlı çıkaracak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin huysuzluklarını görmezden gelin ve uygun anı kollayıp sevgi ile konuşup yaptıkları ve yapmadıkları üzerine paylaşımlarda bulunun ve aşkın huzurunu iliklerinize kadar yaşayın….

  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
  06 Nisan 2015 Boğa Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün analizci yönünüzün iş hayatınızda önemli ayrıntıları yakalayarak başarılı çıkışlar sergilemenizi sağlayacağına işaret etmekte. Uzun zamandır niyetlendiğiniz bir işinizle ilgili önemli bir teklif alabilir hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bugün sezgilerinize güvenin ve bu doğrultuda ilerleyin…Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin kendi aile bireyleri ile yaşayacağı tartışmalar karşısında söyleyecek söz bulmakta zorlanabilir ve sevdiğiniz insanın böylesine hak etmediği davranışlar içinde kalmasına üzülebilirsiniz.Ona ne yapması gerektiğini söylemeden küçük tavsiyelerde bulunursanız belki oda sapla samanı daha iyi ayırt edip tutumunun nasıl olması gerektiğini fark edebilir.Farkına varamadıklarının farkına varması için sevdiğiniz insana ışık tutabilirsiniz tavsiyelerinizle….

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
  06 Nisan 2015 İkizler Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün son derece sezgisel bir hal içinde olacağınıza işaret etmekte. Algılarınız fazlasıyla açıktır İnsanların duygu ve düşüncelerini net bir şekilde algılamanız iş hayatınızda bir çok konuda size rehberlik edecektir. Gerçek dostlarınızın varlığını maddi manevi destekleri ile yoğun olarak hissedeceğiniz bir dönemdesiniz…Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar yeni heyecanlar ruhunuzu gençleştirecek.

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)
  06 Nisan 2015 Yengeç Burcu Yorumu

  Bugün tüm gözler üzerinizde olabilir fazlası ile dikkat çekip yaptığınız hemen her davranışın hayranlık ve takdir kazanacağı bir gündesiniz.Tahmin bile edemeyeceğiniz insanların dikkatini çekecek işinizle ilgili yeni teklifler alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise aşka olan hasretiniz sonlanıyor Karşınıza sizi size tanıtacak özel bir insan çıkabilir ve yeni bir başlangıçla hayatınızın rotasını aşka çevirebilirsiniz. Evli Yengeç’ler romantizmin yoğun olacağı bir gündesiniz…
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  06 Nisan 2015 Aslan Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün olumlu düşünmenin ve davranmanın nimetlerinden yararlanacağınıza işaret etmekte. İnsanlarla iletişiminiz mükemmeldir.Maddi anlamda kazançlı çıkacağınız bir gündesiniz.İşinizle ilgili önemli bağlantılar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden dolayı yapmak zorunda kalacağınız ödemeler söz konusu olabilir.Bu durumun yaşanmasından sonra Sorumluluklarını gereği gibi yerine getirmesi için ciddi bir konuşma yapabilirsiniz. Bekar Aslan’lar bugün karşı cinsle tartışmalar söz konusu olabilir.
  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)
  06 Nisan 2015 Başak Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün kaygılarınızı kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde düşündüğünüz tüm kaygılarınız gün içinde karşınıza sorun olarak çıkabilir.İşinizle ilgili konularda size sunulan görüş ve önerileri iyi değerlendirin ilerleyen günlerde kariyeriniz açısından olumlu etkileri gözden kaçırmak istemezsiniz.Özel yaşamınızda ise eşinizden kaynaklanan küçük ama can sıkıcı finansal bir kriz yaşanabilir. Dikkatli olun ve eşinizi de dikkatli davranması konusunda uyarın.
  TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)
  06 Nisan 2015 Terazi Burcu Yorumu

  Gökyüzü kendi merkezinizden çıkıp çevrenizle eski arkadaş ve dostlarla iletişime geçmeniz için teşvik ediyor sizleri. Uzun zamandır sabırla kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz fakat bir adım bile ilerleme olmayan bir konuda kesin bir tepki koyarak rahatsızlığınıza son noktayı koyabilirsiniz.Buda sizi fazlasıyla rahatlatacak ve ruhsal anlamda özgürleştirecektir.İşinizle ilgili konularda yaptırım gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz.İsteklerinizi size doğru gelmeyen konuları ifade etmekten çekinmeyin.Özel yaşamınızda ise ilişkinizde yaşanacak olumlu gelişmeler güveni tazeleyecek.Kendinizi her zamankinden daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)
  06 Nisan 2015 Akrep Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün güvenliğinizle ilgili konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık dalgınlık sonucu değerli bir kişisel eşyanızı kaybedebilirsiniz.Gözünüzü dört açın.İşinizle ilgili konularda maddi anlamda ufak tefek sıkıntılar gecikmeler yaşanabilir.Başkalarının kontrolünde olan işlerinizi takip etmeniz yararınıza olacaktır.Özel yaşamınızda ise eşinizin baskıcı tavırları karşısında aynı olayların defalarca tekrarlanmasına tahammül göstermekte zorlanabilir ve şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz.
  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)
  06 Nisan 2015 Yay Burcu Yorumu


  Uzun zaman sonra belki de ilk kez bu kadar huzurlu enerjik ve cesur hissettiğiniz bir gündesiniz. Yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve planlı bir şekilde düşündüklerinizi uygulamak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz.İş ve özel yaşamınızda yeni insanlarla tanışmanın getireceği şansları elde edeceksiniz.Bunun içinde sosyal olun iletişime her zamankinden daha fazla önem gösterin.Özel yaşamınızda tatlı heyecanlar ruhunuzu sarabilir yeni bir ilişki ya da var olan ilişkiniz tekrar aşkın kuvvetli etkileriyle canlanabilir.


  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)
  06 Nisan 2015 Oğlak Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün kızgınlıklarınızı öfkenizi kontrol altına alıp sakinleşmeniz yönünde uyarıyor sizleri. Bilmelisiniz ki bugün davranışlarınızda öfke hakim olursa pişmanlık duyacağınız bir çok olayın başrolünde olabilir yaptıklarınızın sonuçlarını ağır bir şekilde ödeyebilirsiniz. Sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz! Üzülmek istemiyorsanız. Bugün elinize geçecek parayı iyi değerlendirin ödemeniz gereken boçlar söz konusu iken harcamaları bir başka yöne yapmak akıllıca olmayacaktır.Özel yaşamınızda ise sınırları zorlamak olumsuz sonuçları getirebilir. Hiç kimse mükemmel değildir! Aklınızdan çıkarmayın .Hatalar insanlar içindir suçlarken eleştirirken kendi hatalarınızın bilincinde olmanız daha objektif olmanızı sağlayacaktır.


  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)
  06 Nisan 2015 Kova Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün duygularınızı ikinci planda tutarak disiplinli bir şekilde profesyonel düşünerek hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. İşinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz.Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insan sizi bir hayli kızdırabilir ve sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Önce ben diyebilmeli ve hiç kimsenin sizi sağlık sorunları yaşatacak kadar çok üzmesine izin vermemelisiniz.

  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)
  06 Nisan 2015 Balık Burcu Yorumu
  Gökyüzü bugün ruh ve beden sağlığınıza özen göstermeniz kendinizi şımartmanız için destekliyor sizleri. Hemen her konuda cesaretli davranmalı ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın.Hür iradenizi ortaya koymak rahatsızlık duyduğunuz her şeyden uzaklaşmak için gereken güç ruhunuzda saklı.Bu gücün farkına varın ve yenilenin. Maddi konularda şans sizden yana. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Kararlı tavrınız ve ikna edici konuşmanız karşısında çevrenizdeki insanların sizden etkilenmemesi imkansız.
  Hayal Kentli, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  06 Nisan 2015 Terazi Burcu Yorumu

  Gökyüzü kendi merkezinizden çıkıp çevrenizle eski arkadaş ve dostlarla iletişime geçmeniz için teşvik ediyor sizleri. Uzun zamandır sabırla kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz fakat bir adım bile ilerleme olmayan bir konuda kesin bir tepki koyarak rahatsızlığınıza son noktayı koyabilirsiniz.Buda sizi fazlasıyla rahatlatacak ve ruhsal anlamda özgürleştirecektir.İşinizle ilgili konularda yaptırım gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz.İsteklerinizi size doğru gelmeyen konuları ifade etmekten çekinmeyin.Özel yaşamınızda ise ilişkinizde yaşanacak olumlu gelişmeler güveni tazeleyecek.Kendinizi her zamankinden daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

  Bıktım bu eskilerden defolup gitsinler artık.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Uzun zaman sonra belki de ilk kez bu kadar huzurlu enerjik ve cesur hissettiğiniz bir gündesiniz. Yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve planlı bir şekilde düşündüklerinizi uygulamak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz.İş ve özel yaşamınızda yeni insanlarla tanışmanın getireceği şansları elde edeceksiniz.Bunun içinde sosyal olun iletişime her zamankinden daha fazla önem gösterin.Özel yaşamınızda tatlı heyecanlar ruhunuzu sarabilir yeni bir ilişki ya da var olan ilişkiniz tekrar aşkın kuvvetli etkileriyle canlanabilir.
  Hadi Hayırlısı bakalım
  @Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] şu iOS U güncellesene millet 9 çıkardı sen hala 3 desin:
  Senin safaride güncellenmeli Sürümü yükseltsene
  Bir bozuk saattir yüreğimZiyaretçilere, Gizli İçerik!
  Hep sende durur..
  .

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı My_Life Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Uzun zaman sonra belki de ilk kez bu kadar huzurlu enerjik ve cesur hissettiğiniz bir gündesiniz. Yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve planlı bir şekilde düşündüklerinizi uygulamak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz.İş ve özel yaşamınızda yeni insanlarla tanışmanın getireceği şansları elde edeceksiniz.Bunun içinde sosyal olun iletişime her zamankinden daha fazla önem gösterin.Özel yaşamınızda tatlı heyecanlar ruhunuzu sarabilir yeni bir ilişki ya da var olan ilişkiniz tekrar aşkın kuvvetli etkileriyle canlanabilir.
  Hadi Hayırlısı bakalım
  @Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] şu iOS U güncellesene millet 9 çıkardı sen hala 3 desin:
  Senin safaride güncellenmeli Sürümü yükseltsene
  Ios kullanmıyorum. Daha önce yazdığımı görmemişsin. Dikkatsiz şey.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Leydihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


  Ios kullanmıyorum. Daha önce yazdığımı görmemişsin. Dikkatsiz şey.
  iOS 3.1.3 (iPhone) ile gönderdi. Kullandığı Tarayıcı Safari 4.0 Safari 4.0
  senin gönderdiğin mesaj bundan gelmedimi şuan iphone yokmu elinde safariden göndermiyormusun mesajları uyuz )
  ben sürümleri düşük demek istedim güncelle şunları diyom gıcık şey
  Bir bozuk saattir yüreğimZiyaretçilere, Gizli İçerik!
  Hep sende durur..
  .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş