Günlük Burç Yorumları - 5 Nisan 2015

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Görüntünüzde birtakım değişiklikler yapmak için uygun bir hafta. Yeni halinizle pek çok övgü alacaksınız ancak dikkat! Üst mevkideki birinin dikkatlerin sizin üzerinizde.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Haftanın ilk yarısında sahip olmak istemediğiniz alışkanlıklardan kurtulmak için gerekli tüm enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Ev ile ilgili konular gündeminizde.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bir vakfa derneğe veya bir kulübe katılmanız ya da liderliğini üstlenmeniz talep edilebilir. Kabul etmeden önce maddi durumunuzu ve potansiyelinizi gözden geçirin.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)


Sizi çok heyecanlı bir haber bekliyor. Gündeminizde kariyeriniz olacak; size yeni bir proje veya pozisyon önerilebilir. Üstelik bu teklif gelirinizi de olumlu yönde etkileyecek.

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

İşlerinizle ilgili olumlu gelişmeler var. Ayın 8’inden itibaren dört ay boyunca yakaladığınız büyük bir fırsatın etkileri üzerinizde olacak. Sakın bu fırsatı kaçırmayın!
BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bir kredi ya da burs başvurusunda bulunduysanız bu günlerde olumlu haberler alabilirsiniz. İş hayatında bütün riskleri göz önünde bulundurmadan hareket etmeyin.
TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)
Haftanın gündemi ilişkiler. Birlikte olduğunuz kişiyi ailenizle tanıştırabilirsiniz. Eğer bekârsanız hayatınıza hiç beklemediğiniz bir anda yeni biri gelebilir.
AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Yenilikçi bir projeniz nihayet sonuçlanabilir; bu vesileyle haftaya bir promosyon haberiyle başlayacaksınız. Önümüzdeki dört ay kariyerle ilgili planlamalar yapabilirsiniz.

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Aşkla ilgili güzel gelişmeler söz konusu. Sevdiğinizle kimyalarınız uyuyor aranızdaki iletişim gelişiyor. Ancak bu süreçte sonunu planlamadan harcama yapmayın.


OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Evinizi sizi en iyi yansıtacağını düşüneceğiniz şekilde yeniden dekore edebilirsiniz. Haftanın başında bir türlü uygulamaya koymadığınız fikirleriniz için aksiyon alabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Bu hafta pek çok proje üreteceksiniz. Bu sayede işyerindeki otoritenizi sağlamlaştırmanız mümkün. Yeni tanışacağınız bir insanla keyifli vakitler geçireceksiniz.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Gelirler ve giderleri düşünerek geçecek bir hafta. Ayın 8’i sizin için her anlamda şanslı bir gün. Eğer aranızda bir evcil hayvan sahiplenmeyi düşleyen varsa 11 Nisan bunun için en uygun gün.