Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 24 Mart 2015

  Günlük Burç Yorumları - 24 Mart 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 08:25 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Neptün olumlu enerji alışverişiyle başlıyor ve gün boyunca onun faydalı tesirlerinden yararlanacağız. Hem maddi hem de manevi anlamda yaratıcı gücünüzü ön planda tutacak olan bu görünüm ister sanatsal konularda olsun isterseniz geri planda üzerinde çalıştığınız alanda olsun sizi destekler. Rüyalar ve sezgiler olumlu tesirleriyle sizi sarıp sarmalar. Kendinize güven duymanız böyle bir etki altında gayet kolaydır. Şu sıralarda hangi meseleler üzerinde yoğunsanız bunları sağlam ve istikrarlı bir şekilde yerli yerine oturtmanız mümkündür. Ben bu enerjiyi kişinin ruhsal anlamda tazelenmesini kendi kendine yeterli hale gelebilmesini problemlerini güçlü maneviyatıyla çözebilmesini sağlayan bir yansıma olarak görüyorum. İdeallerinize sahip çıkmanız ve kendinizden asla şüpheye düşmemeniz halinde halledemeyeceğiniz bir problem yoktur. Bir alacağın tahsil edilmesi ilerlemek adına mesafe katedilmesi yönünde bu enerjinin size ışıklandırmasını diliyorum.
  Saat 15:22 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler burcu geçişi çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı kılmakta. İlginizi çeken konularda bilgi toplamanız görüşmek istediğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçişinde kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar.
  Saat 22:10 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm hem bilgilenmemiz hem de kendimizi olumlu bir şekilde ifade edebilmemizde yardımcıdır. Fikirlerimizi öne sürebiliriz ve aktif hareket edebiliriz.

  Saat 23:53 Ay-Satürn karşıtlığında özellikle yakın çevremizle olan ilişkimizde hareketlilik haberleşme yoğun olur. Ancak henüz yeni tanıdığımız veya bir şekilde karşılaştığımız insanlarla aramızda belli bir mesafe koymayı tercih ederiz. Anlayışlı olmak dinlemek ifade etmek konusunda kendimizi daha fazla öne alabiliriz. Fakat bunun ayarını da bilmek lazım. Herkesin bizim gibi düşünmesi mümkün olmayabilir.

  Gün boyu güzellikler huzur mutluluk yanınızda olsun. Her şey gönlünüzden geçtiği gibi güzel olsun. Kalben sevgilerimle

  Flagellum Dei, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar saat 08:25 Venüs-Neptün arasındaki olumlu enerji alışverişi günü aydınlatıyor ılımlılık ve sağlamlık duygusuyla sarıp sarmalıyor. Hayata güçlü bir şekilde sarılmayı ve tutarlı bir sevgiyle başkalarını kucaklamayı sağlayan bu görünüm bizlere bir çok konuda yardımcı bir kuvvettir. Özellikle yaratıcı yeteneklere sahip kişiler için gayet olumludur. Bu kişiler çalışmalarını dış dünyada sergileyebilirler. Karşınıza değişik tarzda teklifler çıkabilir. Bunları değerlendirmenizde yardımcı insanlarla tanışabilirsiniz. Renk koku lezzet düzenleme şekillendirme gibi çalışmalar için uygun bir gündür. Gönülden kucaklaşmak sevgiyle yol almak başkasını kendiniz gibi görerek yardımcı olmak yine bu görünümün şifalı enerjisi altında mümkündür. Dostlarınızla kaynaşabilir fiziksel görünümünüzle insanları kendinize bağlayabilirsiniz.

  Saat 15:22 itibariyle Ay İkizler burcunda seyrine başlayacak. Sahip olmayı düşündüğümüz maddi ve manevi konular üzerinde başarıyla işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Yenilik merakımızı yükselten bu enerji sizi zenginleştirecek ihtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye öneriye açık olmamızı sağlıyor. Fikirlerimizi insanlara ifade ederek bilgimizi göstermeye çalışarak güç elde etmek arzusu duyarız.

  Saat 22:10 Ay-Güneş görünümü maddi konularda ve kişisel meseleler üzerinde iki yönlü düşünmenin ve bir an önce isteklerimize kavuşma arzumuzun işaretçisidir.

  Saat 23:53 Ay-Satürn karşıtlığı parasal konulardaki hesabın çarşıya uymaması sözüne benzer. Bir yandan harcamak meyli yüksektir. Ancak diğer yandan zaruri olan ödemeler için birileri sizi sıkıştırır. Bütçenin ayarının şaşmaması için paramızı dikkatli kullanalım.

  Gün boyu güzellikler huzur mutluluk yanınızda olsun. Her şey gönlünüzden geçtiği gibi güzel olsun. Kalben sevgilerimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER(22 Mayıs - 21 Haziran)

  Sevgili İkizler saat 08:25 itibariyle Venüs-Neptün arasında oluşan faydalı görünüm gün boyunca bizlerle birlikte olacak. Ruhsal manada sizi rahatlatacak. Eğer siz ne yaptığını hangi yol ve hedef üzerinde yürüdüğünü bilen bir kişiyseniz bu görünüm sayesinde yeteneklerinizi ortaya koyabilmeniz beğendirebilmeniz mümkündür. Burada önemli olan hayata nasıl tutunduğunuzdur. Hafif bir rüzgarda yıkılmamak veya en zorlu engelde pes etmemek gerekir. Hayallerinizi gerçek kılmak sizin elinizdedir. İşte bu görünüm bu yönüyle de destekleyicidir. Ayrıca hem mesleki hem ilişki anlamında doğru bir iz üzerinde ilerlemek için olan bitene bir bakınız.

  Yaratıcı biçimde düşünmeye çalışırsanız her meselenin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.
  Saat 15:22 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay hem kendinizi hem de başka insanların duyguları hakkında analiz yapmaktan zevk alırsınız. Kazancınız konusunda kurnazca düşünmek ayrıcalıklarınızı vurgulamak akıllı davranmak mümkündür. İletişimin her türlüsünden yararlanabiliriz. Ayrıca bu etki altında başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz ancak çıkarlarınız söz konusu olduğunda sadece kendinizi düşünmeniz gerektiğini de biliniz. İkna gücünüz bu saatte yükselecektir.

  Saat 22:10 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm insanlarla birebir iletişiminizin popülerlik gücünüzün işaretidir. İstediğiniz şekilde hedeflerinizin üzerine gidebilir sizin için gerekli olanı belirleyebilir aktif hareket edebilirsiniz.

  Saat 23:53 Ay-Satürn karşıtlığı kendimizi her konuda ifade etmek dinletmek kabul ettirmek arzumuzu işaret ediyor. Ancak partnerimiz aynı düşünmeyebilir. Hatta aranızdaki görüş farklılığı nedeniyle size karşı toleranslı davranmaması mümkündür. Tartışmak baskı kurmak zamanı değil.

  Gün boyu güzellikler huzur mutluluk yanınızda olsun. Her şey gönlünüzden geçtiği gibi güzel olsun. Kalben sevgilerimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler Salı günümüz saat 08:25 Venüs-Neptün arasında oluşacak faydalı bir enerjinin tesiri altındadır. Bu olumlu enerji akışı hayallerinize sahip çıkmak için yola çıkmanın işaretidir. Bireyi şifalandırıcıdır. Sağlam ve güçlü dostlar aracılığıyla ilerlemenizde destekleyicidir. Kafanızın içindeki soru işaretleri gidermeniz adına size ışık olabilir. En güzelini düşleyen kişiler böyle bir enerji sayesinde nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini keşfedebilirler. Sorunları olanlar bu şifalı enerji ile manevi anlamda güç kazanırlar. İstediğiniz zirve gözünüzün önünde duruyor gibidir. Sadece uzanmanız ve onun size ait olduğunu düşünerek ilerlemeniz yeterlidir. Karşınıza hem eğitim hem uzmanlık hem de sosyal ilişkiler yönünde fırsatlar çıkabilir. Yaratıcı yönleriniz başkaları tarafından kolaylıkla tespit edilebilir. Kazançlı çıkmak adına girişimlerde bulunmak mümkündür.

  Saat 15:22 Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında farklı bir şeyler yapmak yaratıcı çalışmalarda bulunmak geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Duygusal konularda ise gün boyu kuşkulu tarzda düşünmek kimi zaman çelişkiler içinde kalarak ne yöne gittiğinizi bilememenin huzursuzluğu içinde kendinize yüklenmeniz gibi yansımalar görülebilir. Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz.

  Saat 22:10 Ay-Güneş görünümü sizi tedirgin eden konular üzerinde iki yönlü düşünmenizi sağlıyor. Hangisi doğru hangisi yanlış diyerek olayları incelemenizi sağlıyor. Birilerinin üzerinizde baskı kurması halinde mesafeli davranırsınız.

  Saat 23:53 Ay-Satürn karşıtlığında pek sabırlı değiliz. İnsanlar gönlümüz aklımız susmuyor sanki. Bir şeyler yanlış gidiyor. Bunu anlatmaya çalışıyoruz. Ancak çalışma ortamında veya özel hayatımızda bizi anlamadıkları gibi üzerimizde kurdukları baskı nedeniyle bunalabiliriz. Sağlığımız için elden geldiğince sakin olmaya çalışmalıyız.

  Gün boyu güzellikler huzur mutluluk yanınızda olsun. Her şey gönlünüzden geçtiği gibi güzel olsun. Kalben sevgilerimle  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar Salı gününe saat 08:25 Venüs-Neptün arasındaki olumlu etkileşimle adım atıyoruz. Gün boyu etkilerini hissedeceğiz. Parasal ve mesleki konularda ideallerinize sahip çıkmanın yanlış seçimlerden uzak durarak ilerlemenin önemini hatırlatır. Borçlarınızı borçla kapamak veya birilerinin eline muhtaç olmak yerine gerçekten istediğiniz bir noktaya ulaşmak için yapmanız gereken en önemli şey kendinize güvenmektir. Bazen insan umudunu kolayca yitiriyor ve kendini güçsüz zannetme hatasına düşüyor. Oysaki siz Güneşin en güçlü enerjisiyle donatılmış insanlarsınız. Eğer bir şeyi istiyorsanız önce onu elde edeceğinize inanmalısınız. Bu şifalı enerjinin size çok hayırlı kapılar açabileceğinden kuşku duymayın.

  Saat 15:22 Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde ilişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz. Renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yenilik hevesinin yüksek olduğu günlük aktivitede değişik kişilerle tanışma olanağı bulabiliriz.

  Saat 22:10 Ay-Güneş olumlu görünümü gelecek değişim ve yenilenme anlamındaki ideallerinizi ve hayallerinizi gösteriyor. Değişik insanlarla tanışmak kendinizi bildiğiniz şekilde ifade etmeniz böyle bir güzel görünüm sayesinde mümkün hale geliyor.

  Saat 23:53 Ay-Satürn karşıtlığı dostlukların grup içi aktivitelerinin dış dünya ile olan her türlü bağlantının sizin için önemli olduğunu gösteriyor. Canlanmak bir şey düşünmeden yaşamak arzunuz yoğun. Ancak aşk hayatınız çocuklar ve genel olarak şu an durduğunuz yerden halden pek memnun olmadığınızı düşünebilirsiniz.

  Gün boyu güzellikler huzur mutluluk yanınızda olsun. Her şey gönlünüzden geçtiği gibi güzel olsun. Kalben sevgilerimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş