Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 12 Mart 2015

  Günlük Burç Yorumları - 12 Mart 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar saat 00:41 Mars-Pluto mücadeleci görünümü Perşembe gününün ilk etkili enerji oluşumudur. Mesleki sorumluluklarınızın artışı ve kişisel anlamdaki mücadelenizin göstergesidir. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirmeniz yararlıdır. Şu andaki pozisyonunuz sizi yeteri kadar tatmin ediyor mu? Bu konumda yükselme imkanınız var mı? Durumunuzdan memnun musunuz veya neler yapmak istiyorsunuz. İyice düşünelim.

  Saat 01:30 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek özgürlük anlamına geliyor. Çevrenizdeki insanlara yaşadığınız ortama dünyada olup bitenleri anlamak istiyoruz. Ayrıca okumak bilgi sahibi olmak araştırmak fikirlerimizi paylaşmak anlamında bu enerji sizler için gayet faydalıdır.

  Saat 10:48 Ay-Satürn kavuşumu duygularımızı ciddileştiren sorumluluklarımızı hatırlatan bir etkidir. Kendimizi güvende hissetmekte bir miktar zorlanabiliriz. İnsanların fikirlerimize görüşlerimize saygı göstermesini isteriz.

  Saat 16:12 Ay-Neptün zorlu görünümü gerçekleşiyor. Her şeyin iyi olacağına yolunda gideceğine inanmak istiyor insan. Hayallerinin onu sürüklediği yerde olmaktan yana. Belki bazı şeyler ters gidecekmiş gibi düşünüyor. Ancak bir yandan da iyimser düşünmeye gayret gösteriyor. Beklenmedik durumlardan uzak kalmak istiyor. Beklentileriniz bir hayli yüksek olacaktır.

  Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar saat 00:41 Mars-Pluto mücadeleci görünümüyle Perşembe gününe adım atacağız. Bu enerji köklü ve kalıcı değişimlerin ancak sabırla ve zamanla oturacağını gelişime açık bir yüreklilikle katılmanız gerektiğini hatırlatıyor. Siz ne kendinizle ne de bir başkasıyla savaşarak tutkulu ve aşırı hırslı davranarak yol alamazsınız. Sağlığınızı hiçe sayamazsınız.

  Sonradan düzeltilmesi onarılması güç olan sıkıntılarınızı şikayetlerinizi ertelemek yerine bunların çözümü için uğraşmalısınız.

  Enerjinizi doğru şekilde yönlendirmek için gerginlik veya anlaşmazlıklardan uzak durmalı hedefinize varabilmek için canla başla mücadelenizi sürdürmeniz gerektiğini hatırlatıyor.

  Saat 01:30 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay tüm ilgimizi tatmin olacağımız özgürce hareket edebileceğimiz alanlara yöneltmemizi sağlıyor. Çıkarlarımızı düşünmek zorundayız.

  Risk altına girmemek için akıllıca hareket etmemiz gerektiğini düşüneceğiz. Yenilikler istiyorsak öncelikle şartlarımızı gözden geçirmemiz lazım. Yoksa sağlam olmayan bir ipe tutunmuş oluruz.

  Saat 10:48 Ay-Satürn kavuşumu finansal yönde daha ciddi düşünmemizi sağlayıcıdır. Öyle çok fazla rahat davranmayız. Kendimizi güvende hissetmek için hem duygusal hem de maddi anlamda başkalarıyla ilişkimizi düzgün tutmak zorunda kalırız. Bu bizi yorar ancak yapmadığımız takdirde daha fazla endişelendiğimizi fark ederiz.

  Saat 16:12 Ay-Neptün ile zorlu bir görünüm yapacak. Hedefine odaklanan kişi başarı özlemiyle yanıp tutuşuyor. Çevresiyle olan ilişkisini önemsiyor ve ileriye dönük olarak düşünülen işlerde yanılmak istemiyor. Doğru ve net bir şekilde olayları görmekten yana olmamızda yarar var.

  Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Sevgili İkizler saat 00:41 Mars-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümle güne adım atarken eşinizin mali durumu iş ortaklarınızla aranızdaki paylaşım ve ileriye dönük hedeflerinizle ilgili konular bir hayli önemsenir. İster istemez anlaşmazlıklar yaşanabilir.

  Kredi borçlanma yatırımlarınızın doğru şekilde değerlendirilmesi için ciddi bir yaklaşım içinde olmanız şart.

  Hedeflerinizin bilincinde olarak görüştüğünüz kişilere ortaklıklarınıza ilişkinize özel bir dikkat sarfetmeniz gerekebilir. Bazı kişiler sizi sinirlendirebilir. Siz de aynı şekilde onlara ters yaklaşabilirsiniz.
  Saat 01:30 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay ilişkilerde olumlu bir hava estirebilir. Hatalarınız olsa da görmezden gelirsiniz. Eğer aranızda tatsızlık varsa birbirinize özgürlük hakkı tanımalısınız. O dilediği gibi düşünebilmeli siz de istediğiniz gibi hareket edebilmelisiniz. Yoksa gereksiz sözler sarf etmek mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz.

  Saat 10:48 Ay-Satürn kavuşumu ilişkimizi hem ciddi şekilde ele almamızı hem de gerçekçi düşünmemizi gerektiriyor. Ne fazla iyimseriz ne de çok fazla zorlanmaktan hoşlanacağız.

  Evet beraberliğimize tabii ki önem veriyoruz. Fakat partnerin baskılayıcı tavrı bizi iki misli yorabilir.

  İlişkide belli bir mesafe bu saatlerde etkili olabilir.

  Saat 16:12 Ay Neptünle zorlu bir görünüm yapıyor. Bu görünüm düzeltmeye çalıştığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda sizi zorluyor.

  Bir yandan sorumluluklarınız var diğer yandan yapmak istedikleriniz. Her ikisinde de başarılı olmaya çalışmak zorlayıcıdır.

  Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz saat 00:41 Mars-Pluto mücadeleci görünümüyle başlayacak. Bu enerji kariyer hayatınız ve özel yaşamınızla ilgili konularda mücadelenizin yoğun olduğunu gösteriyor. Başarılı olabilmek hakkınızı korumak için hem dış dünyada hem de ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde soğukkanlı olmanız bilinçli davranmanız gerekecek. Bir yandan partnerinizin baskın tavırları veya ilişkiniz yoksa yalnızlığın getirdiği sorunlar diğer yandan sorumluluklarınız Bütün bunlar daha fazla yorulmanıza gerginleşmenize sebep olabilir. Ve bu gerginlik kopuşlara zemin hazırlayacağından elinizden geldiğince soğukkanlı davranmakta yarar var.

  Saat 01:30 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay etkisi altında hayatımızdan memnun muyuz diye düşüneceğiz. İstediğimiz bir hayat yaşıyor muyuz ne kadar özgürüz. Bizi zorlayan şartlar altında mı çalışıyoruz gereğinden fazla mı sorumluluk altındayız. Bunlara bir bakacağız.

  Saat 10:48 Ay-Satürn kavuşumu iş yoğunluğu ve ciddiyetini yükselticidir. Hiçbir şeyi hafife alamayız görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Bizden kıdemce veya yaşça büyük kişilerin baskısıyla karşılaşabiliriz. Bizi yönetmeye kalkışmaları neyi nasıl yapacağımızı söylemeleri duygusal anlamda yorucu gelebilir. Daha sakin ve ılımlı düşünmeye çalışalım.

  Saat 16:12 Ay Neptün ile zorlu görünüm yaptığında yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. Ancak o sese kulak verirken önümüze ardımıza iyi bakalım.

  Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar saat 00:41 Mars-Pluto arasındaki mücadeleci görünümle Perşembe gününü selamlıyoruz. Bu etki altında hangi konuda olursa olsun bir şeylere zorlanmak her şey yerli yerine otursun diye mücadele etmenin kolay olmadığını işaret ediyor. Siz yenilenmek kendinizi ifade etmek özgür bir şekilde hayatınızı yönlendirmek amacınıza ulaşmak istiyorsunuz. Bunları yapabilmek için çalışma ortamınızdaki uyum huzur ve şartların düzgün olması lazım. Ayrıca sağlığınıza da önem vermeniz şart. Eğer bu konularda arzu etmediğiniz durumlar yaşanıyorsa gün boyu çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta bağlantı kurmakta çalışmakta sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.

  Saat 01:30 itibariyle Ay-Yay burcu geçişinin pozitif etkileri altında kendinizi özgür hissetmeniz ve dilediğiniz gibi hareket etmeniz kolaylaşır. Pozitif düşünürsünüz. Hayatın güzelliklerini daha fazla önemsersiniz.

  Saat 10:48 Ay-Satürn kavuşumu aşkı eğlenceli tarafından ziyade daha ciddi şekilde ele almamızda etkili oluyor. Böyle olunca bir miktar tadımızı kaçırabilir. İster istemez duygusal anlamda köşeli düşünürüz. Sorumluluk duyarız gerçekçi olmaya çalışırız. Kafamızı bir şeyler karıştırıyorsa onu halletmeden rahat etmeyiz.

  Saat 16:12 Ay Neptün ile zorlu görünüm yaptığında iç dünyamızda yaşadığımız gelgitlerin anlaşılması zor olan duygularımızın ideal bir yaşam arzumuzun peşine düşüyoruz. Birileri ne derse desin yanlış veya doğru hiç fark etmiyor. Bizim ne gördüğümüz önemli hale geliyor.

  Beklentilerimize uygun bir gün geçirmemiz dileğimle  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş