Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Günlük Burç Yorumları - 4 Mart 2015

  Günlük Burç Yorumları - 4 Mart 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında Salı gününe adım atacağız. Yeniliklere hevesli olmamızı sağlayan bu enerji aşk-çocuklar ve yaşamın tüm güzelliklerini kucaklama arzumuzu yükseltecek. Takdir edilmek isteklerimizi elde etmek prestij kazanmak sorunlarımızı çözmek anlamında bize kuvvet olacak. Böyle olumlu niyetlerle günü karşılayacağız.

  Bu görünüm ilişkinizle alakalı konularda da dengelerin yerli yerine oturtulması yönünde yardımcı olacaktır.

  Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü yenilikçi görüşlerinizle pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz. Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Arkadaşlarınızla konuşmak sohbet etmek yazışmak hoşunuza gidebilir.

  Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu güven duygumuzu yaşam sevincimizi yükseltiyor. Etrafımızdaki dünya ile öylesine kuvvetli bir ilişki kuruyoruz ki yan yana geldiğimiz insanlar bizimle olmaktan keyif duyuyorlar. İşte bu görünüm bu doğal ifadenin dışa yansıması olarak gayet olumludur.


  Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

  Geleceğinizi yakından ilgilendiren konularda bir şey olmaz diye yürürlüğe koyduğunuz bir iş bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız.

  Saat 14:25 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü bir yanıyla aşkta aktif ve oldukça coşkulu olmanızı sağlıyor diğer taraftan cesaretle kendinizi ifade etmeniz ve kararlarınızı özgür bir şekilde verebilmeniz için sizi destekliyor. Bu gayet hızlandırıcı aşkı sizlere getirici pozitif düşünmeyi sağlayıcı ve kendinizden emin olmanızı teşvik edici bir enerjidir.

  Seyahatler eğitimden iş hayatına kadar başkalarından göreceğiniz destekler anlamında da gayet heveslendirici bir kuvvettir. Fırsatlar aşkta çocuklarınızla ilgili konularda veya bu meselelerde kişisel atılımlarda bulunmanız yönünde karşınıza çıkabilir.


  Mevcut aşk hayatınızda güzel gelişmelerin startıdır. Yenilikçi görüşlerinizle yeteneklerinizle güven duygunuzla ilerleyebilirsiniz. Sanatsal alanda veya ilgi duyduğunuz konularda öne çıkabilirsiniz. Birilerinin baskısı altında kalmadan kendi bildiğiniz yolda ilerleyebilirsiniz. Önünüzdeki zorlukları ister aşk ister özel isterseniz hayati anlamda kolaylıkla aşabilecek ve hedefinize ulaşabilecek şekilde aşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sürpriz biri sürpriz gelişmeler ve fırsatlar sayesinde yeniden hayata güçlü bir şekilde merhaba diyebilirsiniz. Hangi konuda kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız bu görünüm o konuda sizi ödüllendirecektir.

  Güzelliklerin sizin için her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar saat 02:36 itibariyle gerçekleşecek Ay-Venüs görünümü sizi içten içe üzen ve rahatsız eden meselelerin üzerinde bir hayli gururlu davrandığınızı işaret ediyor.

  Bunun nedeni hem kimseye dertlerinizi açmak istemeyişiniz hem de dışa karşı zayıf güçsüz ve çaresiz görünmek istemeyişinizdir.

  Hassassınız. Ancak bugünler de geçecek ve bu yollar da aşılacaktır. Olumlu düşünmek ve asla pes etmemek sizi kaygılardan umutsuzluktan kurtaracaktır.

  Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü şu anda durduğunuz noktanın farkında olarak bilinçli bir şekilde hareket etmektir. Değişimler güzeldir ancak uzun süreli etkili olması için temelinin güçlü olması gerekir.

  Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu dış dünyadan ziyade kendi evimiz sınırları içinde mutlu olma kendimizi ifade etme sevdiklerimi ağırlama ve güzellikleri yaşama arzumuzu yükselticidir.

  Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Evimiz ailemiz iç dünyamızda ve her konuda baskın tavırlı oluruz. Tabii ki bu halimiz önce bizi sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir.

  Saat 14:25 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü bir yandan aileniz eviniz yerleşim yerinizle ilgili konulardaki gelişmeleri destekleri işaret ediyor. Diğer yandan çalışma hayatınız ve günlük yaşantınızın değişimi ve sürpriz gelişmeleri işaret ediyor. Kısaca hayat size farklı bir pencere kapı aralıyor. Bunları inatçı sabit fikirli bir şekilde ele alırsanız büyüyemezsiniz. Belki yeni bir yere taşınmanız gerekebilir veya yeni bir iş alanına yönelebilirsiniz. Eskinin yenilenmesi hali de diyebiliriz buna. Düşünmediğiniz bir şey de olabilir. Burada önemli olan siz hep aynı rutin hayatı mı yaşamak istersiniz yoksa önünüzde açılan bu yeni yola mı tercih edersiniz. Bu görünüm gösteriyor ki yaşanması muhtemel değişimler sayesinde siz de canlanacak yeni ortamlara insanlara alışacak ve üstünüzdeki ağırlıklardan kurtulacaksınız.

  O zaman hoş geldin diyelim güzelliklere.

  Güzelliklerin sizin için her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Sevgili İkizler saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünümü Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir. Güne enerjik bir şekilde başlamanızı çevrenizle güçlü bağlantılar kurmanızı umutlu bir şekilde hayatı kucaklamanızı sağlayıcıdır. Evet kafanızın içinde sizi kaygılandıran yoran ilişki sorunları veya farklı durumlar söz konusu olsa da bunlar zamanla çözüme kavuşur. Önemli olan umutsuz düşünmemektir.

  Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü farkınızı ortaya koymak isteklerinizi elde etmek günü keyifli bir şekilde geçirmek adına sizi kuvvetlendiricidir. Ruhunuzun zenginlikleri dışa yansıtmanız için teşvik edicidir.

  Kendinizi daha çok düşünür daha fazla mutlu etmeye çalışabilirsiniz.

  Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu kısa seyirli bir yolculuk sevdiklerinizle bir araya gelmek güzel bir zaman geçirmek yönünde destekleyicidir. Etrafımızdaki insanları etkilemek dikkatlerini üzerimize çekmek isteriz. Bunda da gayet başarılı oluruz.

  Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir.

  Saat 14:25 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü eğitim-iş-ticari konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz yeniliklerin göstergesidir. Yeni bir çevreye dahil olmak taşınmak kardeşlerinizle olan ilişkiniz yeni mahalleniz ortamınız seyahatler ve görüşmelerin bir hayli yoğun olacağını işaret ediyor. İşte bütün bu gelişmeler sizin için hakikaten olumlu ve keyiflendiricidir. Şöyle bir kendinize gelmenizi hayat buymuş yahu demenizi yeni tanışacağınız arkadaşlarınız sayesinde canlanmanızı sağlayan bu görünüm uzun zamandır beklediğiniz fırsatları da karşınıza çıkarıyor. Hareketlilik bir hayli yükseliyor. Hızlı öğreniyor hızlı gelişiyorsunuz. İşte aradığınız yenilikler işte kendinizi en güçlü şekilde ifade edeceğiniz değişimler yakın bir süre içinde sizi kucaklıyor. Hevesle cesaretle bunları karşılamaya hazır olunuz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde önünüzde yeni bir kapı açılmak üzere. O zaman hoş gelsin sefalar getirsin hayatınıza diyelim.

  Güzelliklerin sizin için her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler Salı günümüz saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji hem maddi açıdan kendimizi ifade etme arzumuzu yükseltiyor hem de iş hayatımızdaki sorunları çözebilmemiz anlamında bize destek veriyor. Baskılar son zamanlarda bir hayli yoğunlaşmıştı. Özelikle mali konular kariyer hayatı ve ilişki konularında yaşanan problemler canınızı sıkıyordu. Bugün bunları daha farklı bir açıdan ele alarak bundan sonra neler yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim sorusuna cevap arayacaksınız. Kaldı ki bu görünüm çıkış yolu bulmanızda yardımcı olabilir.

  Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü değişime olan ihtiyacın simgesidir. Öyle bir mucize istersiniz ki bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki?

  Saat 06:51 itibariyle Ay-Jüpiter kavuşumu parasal açıdan kendinizi güçlü gösterme zengin durma kimseye halinizi vaktinizi bildirmeme şöyle bir inançla dik duruş sergileme yönünde bir yansımadır. Belki sıkıntılarınız vardır fakat bunu kimsenin bilmesini istemezsiniz.

  Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım. İnceleyelim uzmanlarla görüşelim. Bütçemizin sınırlarını aşmayalım.

  Saat 14:25 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü bir yanıyla kazanç getiren işlerin göstergesi diğer yanıyla mesleki hayatınızdaki yeniliklerin işaretçisidir. Bu değişimlerin ardında yatan en önemli faktör artık eskisi gibi baskılara gelemeyişinizdir. Benim de arzularım var benim de isteklerim gerçekleşmeli sürekli birilerine ayak uydurmak zorunda mıyım diye düşünebilirsiniz. Yetenekli olduğunuzu alanlarda kazanmak istersiniz. Bu görünüm fırsatları işaret etmesine ediyor da sizin tedbirsiz hatta bazen gereksiz yere yapacağınız alışverişler yine zorlanmanıza sebep olabilir. Ben derim ki hele bir bakalım gelişmelere karşınıza çıkan olumlu yöndeki değişimlere ona göre hareket edersiniz. Ayrıca birikimleriniz varsa bunları da riskten uzak piyasanın durumuna göre yatırım şeklinde değerlendirmeniz yerinde olur.

  Güzelliklerin sizin için her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)
  Sevgili Aslanlar saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında Salı gününe adım atacağız. Bu enerji inancınızı güçlendirir. Yenilikleri hevesle karşılamanızı ilişkilerinizi düzenlemenizi sağlar. Seyahatler sizi rahatlatır. Bugün karşılaştığınız kişiler size rahatlatıcı ve huzur bulmanızı sağlayıcı sözlerle desteklerler. Yolculuğa çıkabilirsiniz.

  Maddi konularda harekete geçerek kendinizi mutlu edecek girişimlerde bulunabilirsiniz. İş hayatından eğitime ticari faaliyetlerden hukukla alakalı konulara kadar geniş bir alanda kendinizi güçlü hissedersiniz.
  Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü özgürlük duygusunu yüreğinizin derinliklerinde hissettiricidir. Bu güç sayesinde önünüzde duran engelleri aşabilirsiniz. Dikkat çekme isteği kendini ifade edebilme yeteneği alkış ve onaylanma arzusunun yükseldiği böyle bir günde davranışlarınızla duruşunuzla ne kadar açık ve doğal bir insan olduğunuzu hissettirirsiniz.

  Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu sizlere neşelenmeniz canlanmanız aktif bir şekilde günü değerlendirmenizde güçlü bir destek veriyor. Yolculukların da işaretçisi olan bu görünüm altında yeni bir şeyler yapmak beğenilmek ilgi görmekten bir hayli mutlu olabilirsiniz. Etrafınızda güzellikler yaratabilir siz de bunların keyfine varabilirsiniz.

  Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı insanlara toleranslı davranmamız kolay olmayabilir. Kendimizden yana düşünebilir başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz.

  Saat 14:25 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü siz Aslanlar için tabii ki son derece olumlu değişimleri işaret ediyor. Özgüven duygunuzu yükseltiyor.

  Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz yenilikleri uygulamak adına hevesli olduğunuzu gösteriyor. Karşınıza çıkan fırsatlar sürprizler hem iş hayatınız hem kişisel ilişkileriniz hem de dış dünya ile olan her türlü bağlantınızın kuvvetlenmesini sağlıyor. Girişimlerde bulunarak farklı yerlere seyahatler ederek yeni insanlarla tanışarak cesur adımlar atarak hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Sadece şu andaki mevcut konumunuzda yerleşim yerinizde değişimler yaşanabilir. Bunların tümü gelişimin büyümenin işaretçisidir. Bu görünümü sadece bugünle sınırlı tutmayalım. Bu bir starttır. Zamanı geldiğinde belki bir ay içinde belki hemen haritanızdaki işaretlere göre oluşacaktır. Bir çok insanın size destek vereceğini gelişiminize katkıda bulunacağını söyleyebilirim. Artık eskiye dur yeniye buyur demek ve buna gönülden inanmak zamanıdır. Haberler gelir harekete geçebilir karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde yeni bir sayfadan hayata bakabilirsiniz.

  Güzelliklerin sizin için her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle
  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş