Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Günlük Burç Yorumları - 25 Şubat 2015

  Günlük Burç Yorumları - 25 Şubat 2015
  Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

  Bugün gün sizin için nasıl başlayacak gününüzün rengi ne olacak günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Sevgili Koçlar saat 06:54 Ay-ikizler burcu etkinliği altında Çarşamba günümüz başlıyor. Kendinizi hem aşk hem de dilediğiniz yaşamsal konularda güçlü bir şekilde ifade etmeniz bu enerji sayesinde gayet kolaydır. Hayatın eğlenceli ve çocuksu olan taraflarını ortaya çıkartıcı ve zihinsel açıdan algılamanızı güçlendiricidir.

  Saat 14:35 Ay-Mars ve saat 17:40 Ay-Venüs görünümleri sizi aktiflendiricidir. İsteklerinizi öne sürmeye başlarsınız. Özellikle ailevi ve duygusal meselelerde hakimiyet elinizde olduğu için çevrenizdeki kişilerin size hayır demesi pek mümkün değildir.

  Saat 15:24 Ay-Satürn karşıtlığında özellikle yakın çevremizle olan ilişkimizde hareketlilik haberleşme yoğun olur. Ancak henüz yeni tanıdığımız veya bir şekilde karşılaştığımız insanlarla aramızda belli bir mesafe koymayı tercih ederiz. Anlayışlı olmak dinlemek ifade etmek konusunda kendimizi daha fazla öne alabiliriz. Fakat bunun ayarını da bilmek lazım. Herkesin bizim gibi düşünmesi mümkün olmayabilir.


  Saat 19:14 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün etkisi altında etrafınızdaki insanların sizin hakkınızda ne düşündüğü içinde bulunduğunuz durumun ne şekilde sonuçlanacağı hayatınızın hangi yönde ilerlemekte olduğu konularında kafanızın karışmasına neden olabilir. Bazen başkalarının duymayı istedikleri sözleri söyleyebilirsiniz bazen de sizi üzmeye çalışanları yok sayabilirsiniz. Kimi zaman sezgilerinizin sizi yönlendirmesi mümkünken çoğu zaman birilerinin etkisi altında kalabilirsiniz.

  Aslında değişim yanı başınızdadır hatta gölgeniz gibi sizi izlemektedir. Fakat nedense bağımlılıklarınızın alışkanlıklarınızın kurbanı olabilirsiniz. Öncelikle şunu belirteyim ki ne durumda olursanız olun bir konuda karar verme aşamasında iseniz ilerlemek istediğiniz yön hakkında bütün verileri toplayın. Yani gitmek istediğiniz yol varmak istediğiniz konum veya ulaşacağınız hedef hakkında geniş bir bilgi sahibi olun ve değişime açık olun. Çünkü aşırı duyarlı davranmaya çalıştığınız sürece önünüzde açılan yolun farkında olmanız ve ilerlemeniz mümkün olmaz.

  Saat 20:06 Ay-Neptün görünümü iç dünyamıza yönelişin işaretçisi. Bu gelgitli ruh hali dağınık düşünmemize neden olur. Mantığımızı mı kullanalım duygularımızla hareket edelim bilemeyebiliriz. Böyle durumlarda verilecek bir karar yanlış olabilir.

  Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Canı gönülden sevgilerimle  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sevgili Boğalar Çarşamba gününe saat 06:54 Ay-İkizler burcu etkinliği altında adım atacağız. Bugünkü enerjiler altında özellikle finansal konular ön plandadır. Bu anlamda aktif bir iletişim ve haberleşme gündeminizde yer alır.

  Saat 14:35 Ay-Mars ve saat 17:40 Ay-Venüs görünümleri iç dünyanızda sıkıntı yaratan bazı konular üzerinde durmanıza bunları çözüme kavuşturma adına daha fazla efor sarfetmeniz anlamına geliyor. Bu meseleleri halletmek biraz da paraya bağlı olacaktır. Hesapta olmayan harcamalarda bulunabilirsiniz.

  Saat 15:24 Ay-Satürn karşıtlığı parasal konulardaki hesabın çarşıya uymaması sözüne benzer. Bir yandan harcamak meyli yüksektir. Ancak diğer yandan zaruri olan ödemeler için birileri sizi sıkıştırır. Bütçenin ayarının şaşmaması için paramızı dikkatli kullanalım.

  Saat 19:14 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün sosyal hayatın içinde yer almak yeni insanlarla tanışmak geleceğe güvenle bakarak hayatınızı sürdürmek isteğinizin altında yatan en önemli sebep maddi ve manevi konularda hissettiğiniz yetersizlik duygusunun üstesinden gelebilme arzunuzun göstergesidir. Her türlü yeni düşünceye ve deneyimlere açık olduğunuz halde kendinizi duygusal ve ruhsal anlamda güvende hissetmeyebilirsiniz. Yani çevreniz geniştir birçok insanla muhabbetiniz iyidir sosyal açıdan popülerliğiniz yüksektir. Kısaca çevrenizde gıptayla izlenen bir kişi olmanıza rağmen iç dünyanızda garip bir boşluk esen rüzgara göre kendini bırakmış bir haliniz vardır. Plan ve projelerinizi gerçekleştirme arzunuz yoğundur. Hayatı gönlünüzce yaşamak istersiniz. Ancak şu anki koşullar yeterli değildir. İşte bütün bunlar ilkdördün etkisi altında hissedilebilir. Ancak moralinizi yüksek tutmaya çalışınız. Mücadeleden yılmayınız.

  Saat 20:06 Ay-Neptün görünümü parasal konularda akıllıca değerlendirmede bulunmanızı sağlasa da siz yine de bağlantıda bulunduğunuz kişileri veya yapacağınız işleri bir daha kontrol ediniz.

  Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Canı gönülden sevgilerimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Sevgili İkizler saat 06:54 itibariyle burcunuzun üzerinde ilerleyen Ay Çarşamba günü boyunca kendinizi huzurlu mutlu ve güvende hissetmek için bunca zaman verdiğiniz mücadele sabır ve emeğin karşılığını almak ihtiyacınızın göstergesidir. Karşınıza çıkacak kişinin veya hayatınızda bulunan insanın size karşı sıcak ilgili sadık ve güvenilir davranmasını bekleyebilirsiniz. Bu enerji iç dünyanızda da etkisini gösterebilir. Gayet cesur düşündüğünüzü çabuk harekete geçebildiğinizi hissedebilirsiniz.

  Saat 14:35 Ay-Mars ve saat 17:40 Ay-Venüs görünümleri kişisel ilişkilerinizde ve toplumsal aktivitelerinizde kendinize güven ve cesaret anlamında faydalıdır.

  Saat 15:24 Ay-Satürn karşıtlığı kendimizi her konuda ifade etmek dinletmek kabul ettirmek arzumuzu işaret ediyor. Ancak partnerimiz aynı düşünmeyebilir. Hatta aranızdaki görüş farklılığı nedeniyle size karşı toleranslı davranmaması mümkündür. Tartışmak baskı kurmak zamanı değil.

  Saat 19:14 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün sabırsızlık kararsızlık göstermenize neden olabilir. Ayrıca partnerinizle aranızda bir takım gerginlikler söz konusu olabilir. Sanki aynı dili konuşmuyor gibisinizdir. Özellikle bugün bu durumu daha fazla hissedersiniz. İş yerinizde biraz huzursuzluk yaşanabilir. Kafanızın içi oldukça karışabilir. Başkalarının ne düşündüğünü tahmin etmeye çalışır etrafınızdaki insanlarla kontak kurmakta zorlanabilirsiniz.Oysaki asıl sorununuz bu değildir. Sanki bir şeylerden sinirinizi çıkarmak istiyor gibisinizdir. İçinizden bir ses çek git her şeyden kurtul der gibidir.

  Fakat bu mümkün değildir. Sevgili İkizler bugün hissedilen bütün bu tersliklerin üstesinden gelebilmenin yolu öncelikle işlerinizi düzgün bir şekilde yerine getirmek ve beraberliğinizdeki sorunları çözebilmek için partnerinize karşı yargılayıcı davranmadan anlaşma zemini yaratmaktır. Çünkü tam tersi durum daha fazla huzursuzluk duymanız olur ki hiçbir işe yaramadığı gibi enerjinizi de düşürücü olabilir.

  Saat 20:06 Ay-Neptün görünümü işlerimizi yoluna koymak arzunuzu işaret ediyor. Ancak doğru bir iş üzerinde miyiz kimlerle bağlantımız var bunlara dikkat edelim.

  Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Canı gönülden sevgilerimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Sevgili Yengeçler Çarşamba günümüz saat 06:54 Ay-İkizler burcu geçişi altında başlıyor. İsteklerinizi elde etme arzusu veren ve sizi harekete geçirici olan bu enerji kimi anlarda sizi gerginleştirici bir etki de yaratabilir. Bazı durumları kafanıza takmışsanız durmadan olayları kendi bakış açınızla kurgulayabilirsiniz. Bu yüzden içinize kapanabilir veya öfkeli bir duruş sergileyebilirsiniz. Benim tavsiyem zayıf yanlarınızı dışarıya hissettirmeyiniz. Sırlarınızı özenle koruyunuz.

  Saat 14:35 Ay-Mars ve saat 17:40 Ay-Venüs görünümleri elinizden olmayan bazı durumlar ilişki veya iş konularında iki yönlü düşünmenize ve bazen de işin içinden çıkmakta güçlük çekmeye neden olabilir.

  Saat 15:24 Ay-Satürn karşıtlığında pek sabırlı değiliz. İnsanlar gönlümüz aklımız susmuyor sanki. Bir şeyler yanlış gidiyor. Bunu anlatmaya çalışıyoruz. Ancak çalışma ortamında veya özel hayatımızda bizi anlamadıkları gibi üzerimizde kurdukları baskı nedeniyle bunalabiliriz. Sağlığımız için elden geldiğince sakin olmaya çalışmalıyız. Çalışma ortamında özellikle buna dikkat etmek zorundayız.

  Saat 19:14 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün bilgi sahibi olmak değişik ortamlara girerek kendinizi ifade etmek özgür olmak ve rutin her şeyden uzak durmak istediğiniz halde sorumluluklarınız nedeniyle bunları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Yenilik arzunuz bir hayli yükselir.

  Etrafınızdaki insanlardan sabahtan akşama kadar aynı tempoda koşturmaktan birilerine hesap vermekten bıktığınız halde yaşamınız bundan daha fazlasına yapmanıza izin vermiyor gibidir. Eğitim hayatında olanlar sınavlar tezler ihtisas alanı gibi konular derken şimdi bir de staj mecburi hizmet gibi durumlarla karşı karşıya oldukları için kendilerini bezgin hissedebilirler.

  Yasal konularda sorunları olanlar iş bulmakta zorluk çekenler kısaca bugün tüm burç mensupları olarak isteklerimiz ile dış dünyanın engelleri arasında kalabiliriz. Benim tavsiyem elinizi eteğinizi dış dünyadan geriye çekmeyiniz hayata havlu atmayınız. Gelin ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeden hedeflerimizden vazgeçmeden günü kendi akışı içinde sakin tedbirli ancak bilinçli bir farkındalık içinde geçirelim.

  Saat 20:06 Ay-Neptün görünümü bir meseleyi işinize geldiği şekilde anlamak istediğinizi gösteriyor. Bunun nedeni yaşanılanların pek de hoşunuza gitmemesi yüzünden. Ancak gerçekçi olmak zorundayız.

  Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Canı gönülden sevgilerimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Sevgili Aslanlar saat 06:54 itibariyle Ay-İkizler burcunda ilerleyecek ve Çarşamba günü boyunca isteklerinizi ifade gücünüz yüksek. Programınızı iyi bir şekilde düzenleyerek hedefe kitlenirseniz olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Duygusal konularda her ne kadar sert ve ateşli etkiler altında olsanız da siz bu enerjiye pek yabancı değilsiniz. Çünkü kararlılık ve cesaret her zaman sizde mevcuttur.

  Saat 14:35 Ay-Mars ve saat 17:40 Ay-Venüs görünümleri toplumsal aktivitelerde ve kendinizi öne sürmek istediğiniz alanlarda sizi enerjik kılar. Hareketlisiniz ve bir o kadar güvenlisiniz. Planlarınızı yürürlüğe koymak istersiniz.

  Saat 15:24 Ay-Satürn karşıtlığı dostlukların grup içi aktivitelerinin dış dünya ile olan her türlü bağlantının sizin için önemli olduğunu gösteriyor. Canlanmak bir şey düşünmeden yaşamak arzunuz yoğun. Ancak aşk hayatınız çocuklar ve genel olarak şu an durduğunuz yerden halden pek memnun olmadığınızı düşünebilirsiniz.

  Saat 19:14 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün partneriniz iş ortağınız aileniz arkadaşlarınız kısaca çevrenizde bulunan kişilerin istekleri doğrultusunda hareket etmek isteğinizi gösterebilir. Bunun en önemli nedeni sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz sorunlarla uğraşmak istemeyişiniz ve aşırı duyarlılığınızdır.

  Bazen sevdiğiniz kişinin ne düşündüğünü önceden tahmin etmeye çalışabilirsiniz. Fakat bunu yaparken onu yargılamak gibi bir niyetiniz yoktur. Sadece onu daha iyi anlamaya çalışmak istiyorsunuzdur. Bugün sezgileriniz son derece güçlüdür. Bir takım işleriniz umduğunuz gibi gitmese de her şey yolunda ve ben mutluyum diyebilirsiniz.

  Bazı insanlar yaşadığınız ilişki hakkında negatif konuştuğu halde onları hemen susturarak dedikodu yapmaya çalıştıklarını düşünürsünüz. Hatta sizi kimsenin çekemediğine ve kıskandığına kendinizi inandırırsınız.

  Sabırsızlık bugün sizde hakim olabilir. Fakat bir yandan da değişime ve yeniliklere oldukça açıksınızdır. Mantığınız bazı konularda sizi uyardığı halde olumlu sonuçlara kendinizi öylesine hazırlamışsınızdır ki bunun tam tersi olması size göre mümkün değildir. Bütün bu hissedilenler gün boyu etkilidir. İsteğiniz huzur bulmak ve mutlu olmaktır. Sorun karmaşadan elinizden geldiği kadar kaçabilirsiniz. İç sesiniz ne derse desin size göre her şey yolundadır. Benim tavsiyem pozitif düşünmeyi sürdürmeniz ama yeri geldiğinde de mantığınızın sesini dinlemeyi bilmenizdir.

  Saat 20:06 Ay-Neptün görünümü sıkıntılarınızdan kurtulmak biraz olsun ferahlamak amacıyla çevrenizle bağlantı kurmanızı sağlıyor. Aslına bakarsak pek kimseyi dinlediğiniz yoktur. Maksadınız biraz oyalanmak sorunlardan uzaklaşmaktır.

  Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Canı gönülden sevgilerimle


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş