Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 31 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Burcu Yorumu

  Otoritenizi tartışanlar mı var ? Yılın son günü otoriteniz tartışılacak. Ama siz iyi bir yöneticisiniz suçluluk duymanıza neden yok. Özgürlüğünüzü istediğiniz gibi kullandığınız zaman enerjinizin güçlendiğini hissediyorsunuz.Sizin enerjinizi kimseler alamaz.

  BOĞA Burcu Yorumu

  Her şeyi sadece sen bilmiyorsun unutma ! Kişisel becerilerini çevrenle paylaşmaktan hoşlanıyorsun ama bak bakalım onlar hoşlanıyorlar mı ?Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz bir gün içindesiniz. Ama dikkat ukalalığa varan işler yapmayın.

  İKİZLER Burcu Yorumu

  Kişisel sorunlarınız patlak mı verdi ? Yaşamı sorgulayabilir ve geleceğinizle ilgili kaygılarınızı gündeme getirebilirsiniz. Güçlü duygularınız sizi yorgun ve sinirli yapıyor. Şartlar ne olursa olsun taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Taviz vermeyin ama başkalarından da istemeyin.

  YENGEÇ Burcu Yorumu

  Kişisel istekleriniz bugün bir numara ! Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız. Yatırım yaparsanız kazanacaksınız unutmayın !

  ASLAN Burcu Yorumu

  Çevrenizdekileri çok mu zorluyorsunuz ? Maddi sıkıntılarınız kafanızı kurcalıyor. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Başarılı bir gün olacak yılın son günü…

  BAŞAK Burcu Yorumu

  Sizi kıskananlar mı var ? Bugün partnerinizin davranış biçiminde olumsuz etkilenebilirsiniz. Yaşamınızı etkileyecek davranışlardan uzak kalmalı bazı fırsatların kendiliğinden oluşmasını beklemelisiniz. Ama unutmayın çok ciddi ve dik kafalı olduğunuz için çevrenizi zorluyorsunuz.

  TERAZİ Burcu Yorumu

  Güvenmek istiyorsunuz ! Ama çevrenizdeki insanlar sizi üzdüğü için güven duygunuz da patlak vermiş gibi…Çevrenizdeki olaylara odaklaşmadan önce mükemmel olma isteğinizi denetlemelisiniz. Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Akrabalarla çatışma var gibi…

  AKREP Burcu Yorumu

  Enerjinize diyecek yok ! Yılın son günü sizi uçuracak gibi…Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Ama bu enerji patlamasını durdurup böyle bir şey yapabilir misiniz bilmiyoruz.

  YAY Burcu Yorumu

  Dünyevi konular had safhada.Kapasitenizin üstünde talepleriniz olacak. Sizden beklenmeyen bir performans ortaya koyuyorsunuz. Zamanlama konusunda dikkatli hareket etmelisiniz. Bu kadar özgür ve bağımsız olmanız sizin zamanlamanızı ve kapasitenizi karmakarışık ediyor.

  OĞLAK Burcu Yorumu

  Hep çalış hep kovala ! Yılın son günü de koşturmanız bitmeyecek gibi…Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek. Ama yine de bu kadar çok çalışmak bünyenizi sonradan sıkıntıya sokarsa üzülebilirsiniz. Bugün olsun dinlenin…

  KOVA Burcu Yorumu

  Kendine güvenen kova ! Kendinizi güven duymanız yapacağınız işler konusunda daha da güçlü olmanıza neden oluyor. Olayların hem içinde hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün herkes sizi konuşacak.Ama unutmayınbu her zaman böyle olacak sizin karizmanıza yetişmek mümkün mü ?


  BALIK Burcu Yorumu

  Stresli ve yoğun bir gün ! Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Çevresel koşullarınızı kendi kendinize oluşturduğunuz bir gerçek. Ama şu da bir gerçek kikendinizi bu kadar sıkıntılı ve gergin anlara hazırlayan da sizsiniz

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ama unutmayınçok ciddi ve dik kafalı olduğunuz için çevrenizi zorluyorsunuz.

  Benden ılımlı insan mı var be Tutmadı gibi
  Hayal Kentli, Bunu Beğendi.
  Ey Aşk durağım...
  ey adından başka hiç bir söze dilimin dönmediği tek hecemZiyaretçilere, Gizli İçerik!
  dudağıma öyle bir mühürlensin ki dua’n
  bu dua’ya ”Amin” demekten başka kelamlara dönmesin diller
  ve lal olsun dilim
  Sen’den başka isimleri anarsam eğer...

Giriş