Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Aralık 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları


  Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Göze aldığınız şeyler şimdi sizi korkutuyor. Yeni başladığınız ve yerden ayaklarınızı kesen ilişkiyi bugün bitirmeyi düşünüyorsunuz. Nasıl gerekçeler öne süreceğiniz merak ediliyor.
  Koç Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Bugün yeni bir öneriyle masaya oturacaksınız. Ama karşınızda sabit fikirli biri olduğunu biliyor bu nedenle görüşmeye çok umut bağlamıyorsunuz. Yeni bir iş arkadaşınızla iyi anlaşıyorsunuz.
  Koç Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Ödemelerden biraz sıkkınsınız. Yarınki ödemenizin bu kadar çabuk geleceğini ummuyordunuz. Harcamalarınızı son kerteye kadar azaltmanıza rağmen biraz sorun yaşıyorsunuz.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  İşinizle ilgili şu günlerde beklenen bir gelişme ayakta ve hazır olmanızı gerektiriyor.  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Bugün sevgilinizle zaman geçirmek için büyük istek duyacaksınız. Ona karşı duygularınızda yoğunluk olacak ve bu yoğunluğu ona yansıtmak için fırsat kollayacaksınız. Sevgilinizle ilişkinizde güzel bir döneme giriyorsunuz.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  İşyerinizde evinizdeymiş gibi rahat ettiğiniz anlar oluyor. Böyle zamanlarda diğer çalışanlara da pozitif enerjinizi aktarıyorsunuz. İşteki davranışlarınızı alışılmışın dışında bulanlar yok değil; siz yine de bildiğiniz yolda devam edin.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Bugün maddi konulara bir takım hatalar yapabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bazı kimselerden yatırım konularında bilgi almıştınız. Bugün bu bilgilerden faydalanarak bazı kararlar alabilirsiniz.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Bugün çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla samimi ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  .Aşk yaşamınızdaki hareketlilik sizi genel bir yalnızlık ihtiyacı hissedeceğiniz aşk yorgunlukları içine sokabilir. Daha dengeli daha anlaşılır meraka daha kapalı ilişkiler zamanı.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak. İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Daha radikal kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Sağlam olduğunu düşündüğünüz ilişkiler içinde bazı düş kırıklıklarınız olabilir. Daha gerçekçi para ilişkilerine yönelmelisiniz. Bugünler içinde bazı telefon görüşmelerinde sevinçleriniz var.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Önemli bir kararınızda aceleciliğe yönlendirilebilirsiniz. Bu kararda acelecilik size zarar verecek.


  Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Rastlantılar kadar çaba da önemli. Bir gün bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Çalışkan ve becerikli olmanız sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Yeni daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir. İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler sizi herkes kadar ilgilendiriyor. Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor.


  Aslan Burcu (23 Temmuz - 23 Ağustos)

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Aşk yaşamınızda daha çok güvence arayışı içinde olacaksınız. Bu yüzden karşı cinsin konuşmalarından çok davranışlarını denetleyecek ve sosyal statüsünü anlamaya çalışacaksınız.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Bir gün öncenin fiziksel yorgunluğunu atmadan yeni bir iş gününe başlamanın sıkıntısı içerisindesiniz. Kısa sürede tamamlanması gereken işleriniz var. Bu arada ihmale gelmez iş ilişkilerinizi de sürdürmek zorundasınız.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebileceğiniz bir gün. Günlük çalışmalarınızda aşırı yük hissedebilir ama zorlukların üstesinden organizasyon yeteneğinizi kullanarak gelebilirsiniz.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor Ancak bu konuda dikkatli olmazsanızsize göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.


  Başak Burcu (24 Ağustos - 22 Eylül)

  Başak Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Birkaç zamandır aşk konusundaki değişik bakışınız sizi de şaşırtıyor. Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi bildiğinizi düşünüyorsunuz. Ama sergilediğiniz esneklik bir ölçüde abartılı görülebiliyor.

  Başak Burcu Günlük İş Falı 26Aralık 2014
  Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.

  Başak Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Çalışma koşullarınız oldukça ağır yoğunluğunuz günden güne artabilir.  Terazi Burcu (23 Eylül - 23 Ekim)

  Terazi Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Kendinizi az daha hareketlendirirseniz her şey daha mükemmel olabilir. Yaşadığınıza tutku ve aşk denemez belki ama ilişkinizde ikiniz de mutlusunuz. Karşılıklı beklentiler yerli yerine oturmuş.

  Terazi Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Tutucu davranarak kaçırdığınız iş teklifinin bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız. Aşırı yorgunluk dışında bir yakınmanız yok. Kaybolmuş şanslar kılık değiştirmiş olarak yeniden karşınıza çıkabilir.

  Terazi Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Vefa borçlu olduğunuz birinin istediği bir desteği reddetmiyor ama koşullarını oluşturmaya da çalışmıyorsunuz. Para konularındaki ihmalkarlıklar başka konulardaki ihmalkarlıklar kadar hoşgörüyle karşılanmayabilir.

  Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Bugünlerde iş ortamınızda ilişkilerinizi yeniden dikkatlice gözden geçirmeniz yararlı olabilir. Size karşı ikili bir işbirliği var. Bu dayanışma iş yaşamınızın dışında görünmesine karşın işlerinizle çok ilgili.


  Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım)

  Akrep Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Bugün sevgilinize güzel bir hediye alacak onu çok memnun edeceksiniz. Gün ortasına doğru alacağınız moral bozucu bir haber sevgilinize duygularınızı belli edememenize sebep olacak. Akşama doğru her şey yoluna girecek.

  Akrep Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Bugün üzerinizdeki pozitif enerjiyi işinize de yansıtacaksınız. İş yerinizde çalışmanız ve başarınız ile göz dolduracaksınız. Katıldığınız toplantıda tanışacağınız yeni birisi ile ilerleyen zamanlarda birlikte iş yapabilirsiniz.

  Akrep Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Parasal konularda çok kararsız olacağınız bir gündesiniz. Beğendiğiniz bir şeyi almakla almamak arasında gidip geleceksiniz. Sonuçta almamaya ve tasarruflu olmaya karar vereceksiniz.

  Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Aile büyüklerinizden birisi sivri dili ve sert konuşmaları ile sizi rahatsız ediyor. Onunla herhangi bir tartışmaya girmemeye çalışın.


  Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

  Yay Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Güvensizliğinizi belli ki kendi içinizde halletmeniz gerekiyor. Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise arkadaşlarına her gün sizi nasıl sevdiğini anlatıyor.

  Yay Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.

  Yay Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz halinde bile çok tatminkar olamayacaksınız. Çünkü siz esas sorunu kazancınızla yaşıyorsunuz. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.

  Yay Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Aslında az sevilme endişesi değil partnerinize karşı gizli bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bununla savaşmanız gerekiyor.


  Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

  Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Eşin dostun arasındaki gerginliğini anlamaya çalışmalısınız. Sevgilinizin baş başayken ve insan arasında iki farklı davranış göstermesinin arkasında gizli rahatsızlıklar olabilir.

  Oğlak Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz. Birkaç arkadaşla yapmaya çalıştığınız bu işbirliği sizi daha fazla söz sahibi yapmaya isteksiz gibi.

  Oğlak Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Para işlerinde daha özenli daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamak istemiyorsunuz. Aynı kazanç düzeyinde olduğunuz bazı yakınlarınızın kolay talepçiliği sizi üzüyor.

  Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Dün akşam ve bugün yaşadığınız gerginliği başka nedenlerde aramamalısınız. Çevrenizdeki tahmin ettiğiniz kişi size negatif enerji veriyor.


  Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat)

  Kova Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Kendinizi baskı altında hissedebileceğiniz bir gün. Yeniliklere ayak uyduramamak yüzünden rahatsız olabilirsiniz. Aşk konusunda karışık duygular yaşayabilirsiniz.

  Kova Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Arkadaşlıklar grup çalışmaları ve ideallerinizin ön planda bulunacağı bu devrede amaçlarınızın sonuçlarını elle tutulur bir biçimde almak sizin için önemli olacaktır. Yaşamınızın anlamını organizasyonlarda alacağınız görevlerle yeniden sorgulayabilir ve bu konuda girişimciliğinizle dikkat çekebilirsiniz.

  Kova Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Bugün kaynaklarınızı düzenlemek için çaba sarfedebileceğiniz görülüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz.

  Kova Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Huzursuz yengeçler bugün biraz daha gergin ve tartışmaya açık olabilir. Sabah saatleri özellikle ikili ilişkilere ve ev hayatına değişiklikler getirmekte.


  Baık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

  Balık Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  Bugün duygusal paylaşımlarınızda hassas olabilir sevdiğiniz insan tarafından anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Aşkta acele kararlar alma isteği var olan dengeleri bozabilir.

  Balık Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda çalışma arkadaşlarınızın fikrine ihtiyaç duyacaksınız.

  Balık Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Ay işbirliği ve ortaklık konularını ön plana çıkartıyor. Olumlu görüşmelerde ve kazanç getirecek anlaşmalarda yer alabilirsiniz. Büyük harcamalar yapmanız gerekebilir.

  Balık Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Kafanız çok sayıda yeni şeyle meşgulken plan yapmanız pek kolay olmayacak. Yakın çevre ilişkileri ve söylediğiniz sözler büyük önem taşıyor.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2014
  .Aşk yaşamınızdaki hareketlilik sizi genel bir yalnızlık ihtiyacı hissedeceğiniz aşk yorgunlukları içine sokabilir. Daha dengeli daha anlaşılır meraka daha kapalı ilişkiler zamanı.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2014
  Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak. İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Daha radikal kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2014
  Sağlam olduğunu düşündüğünüz ilişkiler içinde bazı düş kırıklıklarınız olabilir. Daha gerçekçi para ilişkilerine yönelmelisiniz. Bugünler içinde bazı telefon görüşmelerinde sevinçleriniz var.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2014
  Önemli bir kararınızda aceleciliğe yönlendirilebilirsiniz. Bu kararda acelecilik size zarar verecek.
  Teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş