Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Aralık 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
  19 Aralık 2014 Cuma KOÇ Burcu Yorumu
  Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkaran dostlukları seviyorsunuz. Bugün kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Koruma içgüdüsü içinde çevrenize son derece yardımseveriz davranıyorsunuz. Çalışmayı çok sevmeniz takdir edilecek yanınız.

  19 Aralık 2014 Cuma BOĞA Burcu Yorumu
  Hem yoğun bir şekilde istismar edilmekten çekiniyorsunuz hem de bu şartların doğmasını besleyecek davranışlarda bulunuyorsunuz. Duygusallığınızın belirlediği şartlar fizyolojinizi de etkilemeye başladı. Bu nedenle bugün kafanız karışık olabilir. Tepki aldığınız konularda konuşmamak en iyi çözüm oluyor. Tartışmaları da önlemiş olursunuz.

  19 Aralık 2014 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu
  İçsel güven duygusunu hissetmek istediğiniz bir gün içindesiniz. Bugün karşınızdaki kişiden çok şey bekliyor ve konuşmalarınıza yoğun duygular yüklüyorsunuz. Hedeflerinizi maddesel beklentilerinizle eş değerde tutmak için gerekli bağlantıları yapıyor ve finans konularında isteklerinizi yapılandırmak istiyorsunuz.

  19 Aralık 2014 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu
  Her olayı farklı algılayarak kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün Ay'dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir enerji oluşturuyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerde hoş görülü davranmanın çok işe yaradığını sizde fark etmeye başladınız.

  19 Aralık 2014 Cuma ASLAN Burcu Yorumu
  Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yapmak istediğiniz çok şey var. Yaratıcılığınızı kullanmak için gerekli her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen yanlış saplantılarınız yüzünden hata yapabiliyorsunuz. Bugün hedeflerinize uygun kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde elinize bir çok fırsat geçecektir olumlu değerlendirmelisiniz.

  19 Aralık 2014 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu
  Dostlarınızın fikirleri sizin için ilginç gelebilir fakat onların baskıcı duygularından rahatsız olabiliyorsunuz. Bugün değişik düşünceler içinde bocalamanız mümkün. Size pratik olan işleri seviyorsunuz. Organizasyon çalışmalarında başarılı oluşunuzun tek nedeni de bu özelliğiniz. Bir de abartıya kaçmasanız her şey daha sağlıklı olacak.

  19 Aralık 2014 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu
  Bugün organizasyon çalışmalarla yaşantınıza renklendirmek isteyeceksiniz. Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanması sonucunda kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Kişisel enerjiniz olumlu bir şekilde yerine geliyor. İçsel enerjinize bağlı çevresel ilişkileriniz ön planda olacak.

  19 Aralık 2014 Cuma AKREP Burcu Yorumu
  İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Birçok dostlarınız sizinle görüşmek için gerekli bağlantıları kurmak isteyecekler. Bugün tarzınıza uygun kişilerle birlikte önemli ve güzel konuşmalar yapacaksınız. Yaşam kalitenizi yükselterek kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.

  19 Aralık 2014 Cuma YAY Burcu Yorumu
  Doğallığa karşı değilsiniz fakat isteklerinizde farklı beklentileriniz var. Bugün sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Hızlı düşünmek zorunda kalacaksınız. Fakat hatalara da açık olabileceğiniz bir gün.

  19 Aralık 2014 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu
  Bugün bazı duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Bu özelliğinizi sergilerken çevrenizde ilginç bir kişilik sergilemeyi de ihmal etmiyorsunuz.

  19 Aralık 2014 Cuma KOVA Burcu Yorumu
  Çalışkan yönlerinizin ağır bastığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı bekliyorsunuz. Bugün araştırmacı ve disiplinli yönlerinizle çevresel ilişkilerinize örnek oluyorsunuz. Yakın dostlarınızın da size her konuda destek vermesini bekliyorsunuz. Maddesel sorunlarınız gündem kazanacak.

  19 Aralık 2014 Cuma BALIK Burcu Yorumu
  Duygusal olaylarınızdan çok şey bekliyorsunuz. Partnerinizin her konuda size destek vermesi birlikteliğinizi olumlu kılabilir fakat sizin tatminkar olmanız çok zor. Aynı düşünce içinde olabilecek ve size destek verecek kişileri çevrenizde görmek istiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız. Akşam saatlerinde yoğunluk artabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  19 Aralık 2014 Cuma BALIK Burcu Yorumu
  Duygusal olaylarınızdan çok şey bekliyorsunuz. Partnerinizin her konuda size destek vermesi birlikteliğinizi olumlu kılabilir fakat sizin tatminkar olmanız çok zor. Aynı düşünce içinde olabilecek ve size destek verecek kişileri çevrenizde görmek istiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız. Akşam saatlerinde yoğunluk artabilir.
  Bıktım bu duygusal olaylardan. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş