Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 9 Aralık 2014 Salı Günlük Burç Yorumları
  FİLİZ ÖZKOL'UN BURÇ YORUMLARI

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Yeni bir başlangıç ve yenilenme gelecekte çok önemli kişileri karşınıza çıkaracak. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Aslında mistik yönlerinizi ortaya çıkaran gezegeniniz sizi önemli noktalara getirecektir. Hızlı düşünüp acele karar vermeniz gereken bir gün içindesiniz. Hata yapmamaya çalışın.

  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Sezgileriniz oldukça yoğun. Bugün bir çok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey sakince düşünerek olayları kısa sürede toparlamanızdır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz. Emin olmadığınız konularda acele karar vermemelisiniz.

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Bugün Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Duygusal konularınızda hassas olacağınız bir gün. Çevrenizdeki kişilerin desteğinizi bekliyorsunuz. Uzun süredir aklınıza taktığınız konularla ilgili planlar yapabilirsiniz. Partnerinizden de bu konuda anlayış bekliyorsunuz. Ortak çalışmalarınızda iyi niyetli yaklaşımların söz konusu olduğu bir gün.

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Bugün her türlü olumlu şartlar sizden yana gelişiyor. Planladığınız çalışmaları yaşama geçirme konusunda hızlı hareket etmelisiniz. Beklediğiniz sonuçlar istediğiniz yönde ilerlerken iyimserlik duygularınızdan vazgeçmemelisiniz. Çevrenizdeki kişilerin düşüncelerinizi sezgileriniz sayesinde hissedebiliyor ve tavırlarınızı önceden belirleyebiliyorsunuz.

  ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Çevrenizde olan olumsuzluklardan etkilenmek istemiyorsanız enerjinizi olumlu yönlendirecek şekilde kendinizi yönlendirmelisiniz. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden korkuyorsunuz. Yollarla ilgili planlarınız olabilir. Bazen fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerini kendinize saklayın. Özellikle çevrenizde çelişki yaratmaktan kaçınmalısınız.

  BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

  Kısa yollarla ilgili fırsatlar söz konusu. Küçük dalgınlıkların sorun olabileceğiniz unutmamalısınız. Yönetici gezegeninizin ailevi olaylar üzerinde olumlu etkisi olacak. Merkür ve Venüs aile içinde yaşanan olumlu olaylar sizi mutlu edecek. Sizin gibi orijinal düşünen kişilerle bir arada olmaktan hoşlanacağınız bir gün. Yaşantınıza yeni kişiler katılabilir.

  TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

  Bazılarınız ruhsal anlamda kendilerini zayıf hissederlerken zaaflarında artışlar olabilir. Bugün görüşeceğiniz kişilerin ilginç gelebilecek teklifleri karşısında tercih hakkınızı acele etmeden mantıklı bir şekilde kullanarak duygularınızla hareket etmemelisiniz. Gireceğiniz ortamlarda çevrenizi sınamadan hiçbir şekilde düşüncelerinizi ortaya koymamalısınız.

  AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

  Arkadaşlarınızdan beklediğiniz ilgiyi görmediğiniz zaman duygularınız yaralanıyor. Başarı kazanırken aynı zamanda düşmanlarınız çoğalıyor. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenizde olumsuzluk örneği oluyorsunuz. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil.

  YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

  Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. İş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde başarı olasılığınız artacak.

  OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)


  İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde ağır fakat emin adımlar atmaya çalışın.

  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

  Yakın akrabalarınızla beklenmeyen gelişmeler canınızı sıkabilir. Yaşama olumlu bakışınız sayesinde sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Amacınızın saptırılmasından hoşlanmadığınız için karşıt fikirde olanlarla görüşmek istemeyebilirsiniz. Bugün düşüncelerinizi açıklarken çevrenize karşı kırıcı olabilir yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz.

  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

  Hayallerinizi gerçekleştirmek için işbirliğine ihtiyacınız olmasına rağmen çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Aslında kişiselliğinizi ortaya koymak için ekstra bir çabaya ihtiyacınız yok. Bugün enerjinizi doğru kullanarak istediğiniz başarıya yaklaşabilirsiniz. Özellikle içinde bulunduğunuz koşulları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

 2. #2
  Can
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

  Hayallerinizi gerçekleştirmek için işbirliğine ihtiyacınız olmasına rağmen çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Aslında kişiselliğinizi ortaya koymak için ekstra bir çabaya ihtiyacınız yok. Bugün enerjinizi doğru kullanarak istediğiniz başarıya yaklaşabilirsiniz. Özellikle içinde bulunduğunuz koşulları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.
  Teşekkürler.
  Hayal Kentli, Bunu Beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş