Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 1 Aralık 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  1 Aralık 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu
  Duygularınızda asla yanılmıyorsunuz. Doğru zamanda doğru yerlerde olmanız aşkınızı daha da güçlü kılıyor. Kendinizi güven duymanız yapacağınız işler konusunda daha da başarılı olmanıza neden oluyor. Meslek yaşantınızla ilgili çalışmaların karşılığını görmek konusunda tereddütleriniz olmasın.

  1 Aralık 2014 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu
  İşinizle ilgili sorular kafanızı kurcalıyor. Her an iş sorunlarıyla boğuşmak sizi yoruyor. Fakat sonuç istediğiniz gibi olunca keyfiniz hemen yerine geliyor. Bugün olaylara daha derin bakmayı isteyeceksiniz. Geçmiş ve gelecek arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gücünüzün farkında olmak size önemli boyutlar kazandıracak.

  1 Aralık 2014 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu
  Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişiliğinizle duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler kafanızın karışmasına neden oluyor. Geçmişe bakmaktan hoşlanmıyorsunuz. Geleceğe ait planlar yaparken o kadar hızlı karar değiştiriyorsunuz ki sevdiğiniz kişinin bile hakkınızda kuşku duymasına sebep oluyorsunuz.

  1 Aralık 2014 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu
  Çevre ilişkilerinizin mükemmel oluşu moralinizin yerinde olmasını sağlıyor. İyi niyetli yaklaşımlarınız çalıştığınız iş yerinde takdir görüyor. Ayrıntılar çok önemli olduğu için her konuya uygun çözümler getirmeniz arkadaşlarınız tarafından da sevgiyle karşılanıyor. Sadece inatçı günlerinizde agresif oluyorsunuz.

  1 Aralık 2014 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu
  Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Kalbi boş olanlar için ufukta güzel günler görülüyor. Şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Bugün hızlı düşünüp hızlı karar vermelisiniz. Olaylara anında müdahale etmeniz gerekebilir. Dengelerinizi yitirmeden eğlenceye de zaman ayırabilirsiniz. Ara sıra gevşemelisiniz.

  1 Aralık 2014 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu
  Venüs gezegeninden olumlu etkiler alıyorsunuz. İsteklerinizde ısrarcı ve inatla davranırsanız engellerle karşılaşabilirsiniz. Bugün daha yumuşak ve politik davranarak olayları istediğiniz yönde geliştirebilirsiniz. Aşk sizin için ciddi bir olay olmasına rağmen çevreniz tarafından yanlış yorumlanıyorsunuz. Spor yapmaya vakit ayırmalısınız.

  1 Aralık 2014 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu
  Yalnızlık duygusu tarzınız değil ama bugün kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var. Değişim içinde olan yapınız yüzünden çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Hareketli tarzınıza ters olarak ağır ve güçlü kararlar alarak geleceğinizi güvenle bakmak istiyorsunuz. Bugün öfkelerinizi kontrol etmelisiniz.

  1 Aralık 2014 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu
  Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Kendinize güveniyor olmanız çevreniz içinde olumlu bir tablo oluşturuyor. Size gelen fırsatlara hayır dememelisiniz. Soğuyan havalar sizi olumsuz etkiliyor. Sağlam bir bünyeniz olmasına rağmen bir anda keyfiniz kaçıyor ve halsiz kalıyorsunuz.

  1 Aralık 2014 Pazartesi YAY Burcu Yorumu
  Güçlü bir enerjiniz var ve bugün her şeyi kendi gözlem çerçeveniz içinde değerlendiriyorsunuz. Bugün duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ani gelişen şartların menşei olmak istemiyorsanız öfkeler ve iddialar konusunda denetimli gitmelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmanız içim çıkan fırsatları kendi değerlerinizle karşılaştırabilirsiniz.

  1 Aralık 2014 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu
  Venüs'ten aldığınız olumlu etki sayesinde kişisel görüntünüzde gözle görülür bir cazibe var. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Yaşam temponuz hızlanıyor.

  1 Aralık 2014 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu
  Yaşam standartlarınızı yüksek tutmayı her zaman başaramıyorsunuz. Bugün dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.

  1 Aralık 2014 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu
  Birçok fikirden yola çıkıp mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Alışkanlıklarınız konusunda değişimlere hazır olmalısınız. Bugün kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  1 Aralık 2014 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu
  Birçok fikirden yola çıkıp mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Alışkanlıklarınız konusunda değişimlere hazır olmalısınız. Bugün kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın.
  Deneyeceğim. Teşekkürler. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş