Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yeni 9 Ekim 2014 - Günlük Burç Yorumları


  KOÇ

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Birtakım öğütlerle kafanızın karıştırılmasına izin vermemelisiniz. Karşı konulmaz duygularla severken bunu gizlemeye çalışmanız pek anlaşılır bir davranış değil. Yaşadığınız ikilemde neyin doğru neyin yanlış olduğunu en doğru siz tespit edeceksiniz.


  Koç Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Mutlak inisiyatif saplantınızı biraz törpülemek sorumlulukları yaymak durumundasınız. Birçok şeyin tek odaktan kontrolü kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Sorumlulukları yaymak en çok sizin çıkarınıza olacak.

  Koç Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Bu konudaki ters düşüncelere saygı göstermelisiniz. Lüksünüz olmadığını gerekli harcamaları yaptığınızı düşünüyorsunuz. Ama bu tek başınıza değerlendirebileceğiniz bir konu değil.

  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Tepkimeci bir tavrınız iş yaşamınızdaki konumunuzu bugünlerde riske sokabilir.


  BOĞA

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Çok yorulacağınız bir beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Karşı taraf daha gerçekçi. sizin kadar iyimser görünmüyor. Kişilik uyuşmazlığı gibi değil de koşulların tam hazır olmadığı yönünde kaygıları var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeye değer.

  Boğa Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Bir haber alıp çok ilgilenecek ve buna yoğunlaşacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin bir aile sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.

  Boğa Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz. Sizden borç alabilmek için bir banker olmak gerekiyor. Alırken de öylesiniz. Ancak sıfırlanma durumunda böyle bir yola başvuracağınızı söylüyorsunuz. Ama şu anda kafanızdaki bir plan için dış yardıma muhtaçsınız. Plan gerçekçi ve de vazgeçilmez gözüküyor.

  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var ve siz ona karşı hazırlıklı görünüyorsunuz.


  İKİZLER


  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Kendinizi duygusal olarak bir baskı altında hissedebilirsiniz ve bu alacağınız kararları etkileyecektir aynı zamanda duygusal yaşamınızda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir. Aşk yaşamınızda bazı ruhsal gerilimler ve heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişim son derece canlı olacaktır. Ancak baskıcı bazı tutumlarınız olabilir ve kendi isteklerinizi kabul ettirmek konusunda baskıcı davranacaksınız. Duygusal olarak kendinizi fazla rahat hissetmeyeceksiniz.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Çok hızlı düşünüp hızlı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir fikir çatışmasından güçlü çıkmayı başaracaksınız ve sizin için başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir gün olacaktır. İş yaşamınızda oldukça aktif olacaksınız ve bir çok konuda yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Ancak sabırsız yaklaşımlarınız yüzünden bazı hatalar yapmaya da açık olacaksınız. Çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceksiniz ve ancak iş arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Bugün yeni girişimlerinizde oldukça dikatli olmalısınız.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Maddi konularda rahat hareket edeceğiniz ve harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle hesapta olmayan konularda bazı harcamalar yapma riskiniz olacaktır.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün.


  YENGEÇ


  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini doğru saptamanız gerekiyor. Konuyu açıp işi varacağı yere vardırmanız için henüz erken olabilir.

  Yengeç Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Ama bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize yakınlık duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açabiliyor.

  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  İlginç fikirlerinizin insanları gerebileceği tartışmalardan kaçınmalısınız.


  ASLAN


  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Bugün aşk yaşantınız açısından son derece olumlu bir gün geçireceksiniz. Yenilikler yapmak ve ilişkinizi sağlamlaştırmak için güzel fırsatlarınız var. Yine de dikkatli olmalısınız.

  Aslan Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  İş bağlantılarınızda hızlı gelişmeler gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Kültürel faaliyetlere katılmak ve yeni ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki yenilikler konularında ilerlemeler kaydedebileceğiniz görülüyor.

  Aslan Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Enerjinizi çalışmalarınıza yönlendirmek isteyebileceğiniz bir gün. Fikirlerinizi uygulayabileceğiniz projelerde yer almak sizi mutlu edebilir. Maddi desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bugün dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.

  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Taşıdığınız gerginlik iş ve ev hayatına bazı huzursuzluklar getirebilir. Aşırı inat nedeniyle ortaklarınız eşiniz ya da üstlerinizden eleştiri alabilirsiniz.


  BAŞAK


  Başak Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Onu sevmenin dışında çok da saygın bir yere koyuyorsunuz. Sevgiliniz sizi gururlandırıyor. Ama sevgiliniz çok sevilen rolünün dışına çıkamıyor. Sevgi bombardımanınızla buna izin vermiyorsunuz.

  Başak Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Aldığınız taktikler iş ilişkilerinizdeki sorunlara çözüm olmuyor. Belki de birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve nezaketlisiniz. Bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir.

  Başak Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar iyi hesap yapmanız gerekiyor. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.

  Başak Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Çevrenizde yabancısı olduğunuz bazı davranışlardan rahatsızlık duyuyor bunları sürekli eleştiriyorsunuz. Araya mesafe koyma yoluna giderseniz daha yararlı olabilecek.


  TERAZİ


  Terazi Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Duygusal açıdan sabah saatleri bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ve beklemediğiniz bazı gerilimlerle karşılaşabilirsiniz. Olayların gelişimi sizin için can sıkıcı olabilir ve duygusal bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Duygusal yaklaşımlarda bulunabilir ve çevrenizdeki insanlardan duygusal tepkiler görebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise sevdiğiniz insana karşı ihmalkar tutumlar içinde bulunabilirsiniz. Gün boyunca yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

  Terazi Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  İş yaşamınızda güne yoğun bir başlangıç yapacaksınız ve çalışmalarınızı hızlı olarak devam ettirebileceksiniz. İki farklı konu gündeminize gelecektir ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili konulara harcayacaksınız. Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık konuşacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha sakin davranmaya çalışacaksınız ve disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı küçük sorunlar ortaya çıkabilecektir.

  Terazi Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Maddi konularda beklenmedik bazı harcamalarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bütçenizi dengelemek sizin için önemli olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha disiplinli olmayı tercih edeceksiniz.

  Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Çevrenizde değişikliğe ihtiyaç duyabilirsiniz ancak bugün herhangi bir yeni karar almamalı ve yeni bir girişimde bulunmamalısınız.

  AKREP

  Akrep Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Siz çevrenizde oldukça cazibeli biri olarak nitelendiriliyorsunuz. Çocuksu tarafınız size insanları çekiyor ve siz de bu ilgiden hoşlanıyorsunuz. Bu ilgi arasında birlikte olduğunuz insani ihmal etmemeye dikkat edin.

  Akrep Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Boğa’lar yine çok dengeli bir iş günü geçirecekler. Önünüze gelen işlerin altından kalkacak yeni projeler hakkında parlak öneriler ortaya koyacaksınız. Bu başarılarınıza devam ederseniz terfi yolları açık.

  Akrep Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Sürekli ileriyi düşünüyor yatırım peşinde koşuyorsunuz. Tam da Boğa’ya yakışır bir hareket! Fakat kendi zevkinize hiç para ayırmayarak hayattan nasıl zevk alabilirsiniz ki?

  Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Sinirlerinizi fazla yıpratmamaya ve daha sakin olmaya çalışın. Bugün sinirli davranışlarınızla sevdiklerinizi kırabilirsiniz.


  YAY

  Yay Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Onu çok çabuk özlediniz. Bu kısa özlem sizi ona daha da bağladı. Bu fırsattan yararlanıp ilişkinizi sorgulayabilir bazı ufak tefek hatalarınızı daha objektif görebilirsiniz.

  Yay Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  İşlerinizi yoluna koymada size yardımcı olan çok ciddi bir dayanağınız var. O insanın kıymetini biliyor olmanız yetmiyor onu sürekli sizi düşünmekten bir an evvel kurtarmanız gerekiyor.

  Yay Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Sizi tasarrufa yöneltmek isteyen dostlarınızı dinlemelisiniz. Çok eli açık biri olmanız sandığınız kadar övünç nedeni olan bir davranış değil. Bunun sınırını çizmek zorundasınız.

  Yay Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Sağlam kişilikli bir arkadaşınızın zaaflı bir davranışına gösterdiğiniz anlayışı bönlük olarak yorumlayan ikinci bir arkadaşınız var. Onunla yeniden konuşmanızda yarar var.


  OĞLAK

  Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Bugünlerde denemeniz gereken bir şeyler var. bunların ne olduklarını kendinize sormalısınız. Pozitif esintiler için elverişli günler. Ama belleğinizi iyice bir yoklamanız gerekiyor.

  Oğlak Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Kişilik çatışmaları özellikle iş ilişkilerinde kaçınılmaz. Bunu kabullenmeniz gerekiyor. Ortak noktalarda birleşebilme güçlüğü sizi işlerin böyle gitmeyeceği sonucuna vardırmamalı.

  Oğlak Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Zaman içersinde yoluna gireceğine inandığınız tıkanmalar bu inancınızı doğrulayacak yönelimler içinde. Zararlı çıkacağına inandığınız alışverişler konusunda geriye dönüş şansınız yok gibi.

  Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Sizi bağımlı hale getirebilecek bir ilişkinin bugünlerdeki çekiciliğine kapılmayın. Bugünlerdeki aşırı duygusal ruh durumunuz ilerde pişmanlıklar getirebilir.


  KOVA


  Kova Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  İlişkinizde sizi keyiflendiren hayattan daha çok zevk almanıza neden olabilecek olumlu gelişmeler var. Sabah son derece olumlu geçebilir yalnız aşırılıklara kaçmamalısınız.

  Kova Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Mesleki konularda organizasyona ihtiyaç duyabileceğiniz bugün arkadaşlarınızın etkisinde kalabilir ani kararlar alabilirsiniz. İş ortamında ve arkadaş toplantılarında ilginç kişilerle tanışabilirsiniz.

  Kova Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Bugün yakın çevrenizle iletişiminiz güçlü olabilir. Beklenmedik masrafların sıkıntı yaratabilir. Ortaklaşa çalışmalarda başkalarının paralarından yararlanabilirsiniz.

  Kova Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Hareketli ve canlı bir gün olabilir ama ikili ilişkilerde her şeyin yolunda gideceğini düşünmeyin.
  Aşk Sancısı, Bunu Beğendi.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Balık burcu yok mu ben mi göremedim?
  Flagellum Dei, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  TERAZİ

  Terazi Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Duygusal açıdan sabah saatleri bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ve beklemediğiniz bazı gerilimlerle karşılaşabilirsiniz. Olayların gelişimi sizin için can sıkıcı olabilir ve duygusal bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Duygusal yaklaşımlarda bulunabilir ve çevrenizdeki insanlardan duygusal tepkiler görebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise sevdiğiniz insana karşı ihmalkar tutumlar içinde bulunabilirsiniz. Gün boyunca yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

  Terazi Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  İş yaşamınızda güne yoğun bir başlangıç yapacaksınız ve çalışmalarınızı hızlı olarak devam ettirebileceksiniz. İki farklı konu gündeminize gelecektir ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili konulara harcayacaksınız. Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık konuşacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha sakin davranmaya çalışacaksınız ve disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı küçük sorunlar ortaya çıkabilecektir.

  Terazi Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Maddi konularda beklenmedik bazı harcamalarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bütçenizi dengelemek sizin için önemli olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha disiplinli olmayı tercih edeceksiniz.

  Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Çevrenizde değişikliğe ihtiyaç duyabilirsiniz ancak bugün herhangi bir yeni karar almamalı ve yeni bir girişimde bulunmamalısınız.
  İlk yazılanlar tuttu. Teşekkürler.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İKİZLER

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Kendinizi duygusal olarak bir baskı altında hissedebilirsiniz ve bu alacağınız kararları etkileyecektir aynı zamanda duygusal yaşamınızda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir. Aşk yaşamınızda bazı ruhsal gerilimler ve heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişim son derece canlı olacaktır. Ancak baskıcı bazı tutumlarınız olabilir ve kendi isteklerinizi kabul ettirmek konusunda baskıcı davranacaksınız. Duygusal olarak kendinizi fazla rahat hissetmeyeceksiniz.

  İkizler Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Çok hızlı düşünüp hızlı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir fikir çatışmasından güçlü çıkmayı başaracaksınız ve sizin için başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir gün olacaktır. İş yaşamınızda oldukça aktif olacaksınız ve bir çok konuda yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Ancak sabırsız yaklaşımlarınız yüzünden bazı hatalar yapmaya da açık olacaksınız. Çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceksiniz ve ancak iş arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Bugün yeni girişimlerinizde oldukça dikatli olmalısınız.

  İkizler Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Maddi konularda rahat hareket edeceğiniz ve harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle hesapta olmayan konularda bazı harcamalar yapma riskiniz olacaktır.

  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün.
  Of gene mi sağlık sorunu ya. Bıktım.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Sürmenaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Balık burcu yok mu ben mi göremedim?
  Özür dilerim gözümden kaçmış.  Balık Burcu

  Balık Burcu Günlük Aşk Falı9 Ekim 2014
  Sonradan aşksız geçen bu günlerinize ah edebilirsiniz. Hemen bugünden başlayarak gönlünüzü biraz kışkırtıp ruhunuzu harekete geçirmelisiniz. Sosyal hayatınızın canlılığı buna oldukça uygun


  Balık Burcu Günlük İş Falı9 Ekim 2014
  Birçok hayalinizin önü açılabilir hazırlıklı olun. İş yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler var. Bu gelişmelerin size kazandıracaklarını mevcut koşullarınızda görmeniz biraz zor gibi.


  Balık Burcu Günlük Para Falı9 Ekim 2014
  Küçük de olsa her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında büyük bir alışverişiniz olabilir. Bunalacağınız para sıkıntılarınız yok. Para sıkıntısının ne olduğunu biliyorsunuz.


  Balık Burcu Günlük Dikkat Falı9 Ekim 2014
  Çok yönlü ve yetenekli olmanıza rağmen çok özel dost ilişkilerinin yoksunluğunu çekebiliyorsunuz. Bugünlerde kendi iç dünyanızda çok duygusalsınız. Bir iç meseleniz varsa bunu biriyle paylaşmalısınız.
  OkyanusunKalbi and Sürmenaj like this.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş