Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 4 Ocak 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

  Koç Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Bu dönem size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu daha sonra başınızı ağrıtacaktır. Aklınıza güvenmenize rağmen hatalar açık bir süreç içindesiniz. Özellikle mesleki konularda sır saklamanız gerektiğini artık öğrenmelisiniz.

  Boğa Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuz sizde biliyorsunuz. Özellikle bugün karşılaştığınız kişilerin değişik fikirleri kafanızın karışmasına neden olacaktır. İnatçı yönlerinizi ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

  İkizler Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız. Fakat bugün dağılabilir ve çevrenize ters düşebilirsiniz. Umursamaz tavırlarınızla çevrenize meydan okumaktan vazgeçmelisiniz. Satürn’den son bir destek alma dönemindesiniz.

  Yengeç Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Kendinizi aşma konusunda yeni bir dönem başlatıyorsunuz. Kendinize daha fazla güvenmenin zamanı artık geldiğini görüyorsunuz. Karşıt evinizde gerçekleşen Tutulma; size çok şey öğretecektir. Özellikle ilişkilerinizde vericiliğinizin zararınız görmeden kendinize bir çeki düzen vermelisiniz. Duygusallığınız bırakmak zorunda kalabilirsiniz.

  Aslan Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Değerli zamanınızı boş yere harcamak istemediğiniz için bugün çevrenize duyarsız davranacaksınız. Egoistlikle suçlanabilirsiniz. Bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmelisiniz. Çevrenizin hakkınızda söylemlerine aldırmamalısınız. Günlük temponuzu arttırıcı çalışmalar içinde olmanız bazılarının kıskançlık duygularını atağa kaldıracaktır. Sonuç başarı getirecektir.

  Başak Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Tempolu çalışmaya devam etmeli ve disiplinli yapınızı bozmamalısınız. Bugün enerjinizi dağıtmak istemediğiniz için başarı her geçen gün çok daha fazla bir şeklide size yaklaşıyor. Olumsuzluktan kurtulabilseniz çok daha olumlu bir iş yaşamı sizi bekliyor. Planlarınız çevrenizle paylaşmak istemediğiniz için tepki alabilirsiniz. Aldırmayın.

  Terazi Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Hiçbir şekilde dengeleriniz bozmak istemediğiniz için çevrenizdeki kişiler tavırlarınızdan etkilenebilirler. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil ve olayların olumsuz yönlerini çok çabuk görebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliği sayesinde önemli aşamalar kaydedeceksiniz. Daha itaatkar olmalısınız.

  Akrep Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden bir türlü bunu başaramıyorsunuz.Evrensel bir derinliğe sahip olduğunuz için çevrenizde anlaşılmaz bir tablo çiziyorsunuz. Bugün yakın yollardan alacağınız haberlere şaşırmamalısınız.

  Yay Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Bugün maddesel konularla ilgili harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşündüğünüz konuların maliyeti size yüksek gelecektir. Pazarlık yapmasını bilmediğiniz için çoğu kez yaşamınızı zorlaştıran ödemeler karşınıza çıkıyor. Her şeye rağmen yaşam kalitenizi daha da arttıracak ve kişiliğinizi ortaya koyacak işlere damganızı vuracaksınız.

  Oğlak Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Enerjinizin yüksek olduğu bugün her konuda dikkatli olmak zorundasınız. Olayları akışına bırakmak yerine takip etmekten karlı çıkacaksınız. Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceğiniz özel günlerden birindesiniz. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Sosyal yaşantınızda oldukça ilgi çekeceğiniz bir gün.

  Kova Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için zor hedefler peşindesiniz. İdeallerinizi gerçekleştirecek yollardan beklediğiniz haberlerin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiğini göreceksiniz. Yalnız kalmak size olumlu geliyor. Derin konular üzerinde yoğunlaşmak için bir çok nedeniniz var. Özellikle çevrenizden yardım almak istemediğiniz bir gün içindesiniz.

  Balık Burcu yorumu 4 Ocak 2014
  Bugün yoğun duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden düşüncelerinizi beslemekten yorulmuyorsunuz. Zaman değerlerinizi iyi kullanmalısınız. Mantık yönünüzü kullanmanız gereken bir dönem. Jüpiter’in sunacağı fırsatları görmenizde yarar var. Partnerinizin eleştirilerinden sıkılmış durumdasınız. Özellikle dengelerinizi kontrollü kullanmanız gerekebilir.
  Konu Hayal Kentli tarafından (04.Ocak.2014 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yenilendi.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Dünkiyle aynı bu :/

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Düzelttim. :cici:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş