3 Ocak 2014 Cuma - Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç Ay kova burcunda Uranüs ve Mars’la iletişim halinde bunlarda seni fazlaca etkileyecektir. Hedefe kesin olarak ulaşmadan her şey olup bitmiş gibi tavırlar takınmak biraz mevsimsiz gibi bir şey olur. Maddi ve manevi konuda acelecisin adımlarını yavaş ancak sağlam atman sayesinde bu aşamayı kolayca atlayacaksın. Kendine güvenin olsun.


3 Ocak 2014 Cuma - Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa sakin bir gündesin ancak uzaktan uzaktan Satürn seni ciddileştirebilir. Başının üzerindeki bulutlar tamamıyla dağılmak üzere. Saf berrak ve pırıl pırıl ufuklara doğru yöneliyorsun. Sevdiğin de seninle birlikte. Kalbine ferahlık gönlüne de huzur doluyor. Önemli bir nokta var o da böylesine mutlu olduğunu belli etmemeye çalışmalısın.


3 Ocak 2014 Cuma - İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler bugün keyfin yerinde olacak.heyecanlı ve sinir bozucu olayların hepsini de geride bırakmışsın. Bunların hepsi birer hatıra olarak yerlerini aldılar zarar vermeyecekler. Kendini gönül rahatlığıyla aşka bırakabilirsin. Hayatının hiç bir devresinde bu kadar çok sevilmemiştin. Kendinle de sevdiğinle de iftihar etmen lazım


3 Ocak 2014 Cuma - Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengec Jüpiter’in etkisiyle olumlu kararlar verebilirsin ancak abartıdan da kaçınmalısın. Duygularını eni konu tartarak karar vermenin zamanı geldi. Biraz daha zaman kaybedersen mükemmel güzel bir fırsatı kaçıracaksın. Ondan sonrasında bir ikinci şansı elde edebilmek için bekleyeceksin. Kafanın içini kurcalayan soruyu kendinden uzaklaştırmalısın.


3 Ocak 2014 Cuma - Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan Mars sende yersiz telaşeye ve endişeli yorumlara yol açabilir endişesiyle vermiş olduğun karardan caymaya kalkışabilirsin. Ama bu sadece bir kuruntudan ibaret olabilir. Bilmelisin ki olumlu yoldasın ve attığın ilk adımında yerinde olduğu gerçek. Bu durumda başkaları ne der diye endişeye kapılmamalısın. Başladığını bitirmelisin.


3 Ocak 2014 Cuma - Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak önemli sorun yok ama sen mükemmelliyetçi olduğun için basit sorunlar bile sende önem kazanıyor. Yaşamakta olduğun sorundan kurtulmak için bu sorunun neden ileri geldiğini anlamak durumundasın. Bunu yapamazsan düştüğün müşkül durumdan kurtulman zor olacak. Sevdiğin kişilerin ikazlarını dikkate alarak birlikte hareket etmelisiniz.


3 Ocak 2014 Cuma - Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi çok hareketli hatta fırtınalı geçen günlerden sonra sakin ve sessiz bir devreye giriyorsun. Ay’ın Marsla anlaşması senin de işine yarayacak. Tahminlerin aksine şansın açılma yolunda. Eline güzel fırsatlar geçecek bunlardan zamanında faydalanabilirsen çok mutlu bir insan olacaksın. Bu güzel olayları yakalamak senin keyfine kaldı.


3 Ocak 2014 Cuma - Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep bugünden fazla bir hareketlilik beklememelisin. Geçmişe dönük düşünceler ve tecrübeler öne çıkabilir. Merak iyi bir şey ama abartı değil. Başkaları senin özel konularına müdahale ettiğinde kızıyorsun. Sen de aynı şeyi yapmamalısın. Rahat etmek istiyorsan sende çevrende bulunanlara rahatsızlık vermemelisin. Seversen sevilirsin.


3 Ocak 2014 Cuma - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay yumuşak kalpliliğin ve yufka yürekliliğin bu kadarı da fazla. Kim ne derse dikkate alıyor kim ne isterse vermeye kalkışıyorsun. Başaramadığında ve imkansızlıkları aşamadığında da üzülüyor adeta kahroluyorsun. Fakat sen en yakınına bile kendi derdini anlatmaktan kaçıyorsun. Mars’ın olumlu etkisiyle belki bugün kendini önemseyeceksin.


3 Ocak 2014 Cuma - Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak Jüpiter’in olumsuz etkisindeyken abartıdan uzak durmalısın. İyi niyetle zekayı yapıcı duygularla da mantığı birleştirdiğin için halledilmesi zor olan sorunları bile kolayca çözümleyeceksin. Kendine güvenmelisin. Haberler haberleşmeler açısından aktif bir gündesin. Telefonlar susmayacak. Sürpriz haberler ve gururlandırıcı sözler güne damgasını vuracak.


3 Ocak 2014 Cuma - Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova Ay Kova burcunda ve ilişkileri de olumlu. Böylece sen de adamakıllı ferahlayacak ve derin bir nefes alacaksın. Özellikle burcun başında doğduysan sevgiye doyacaksın. Sevdiğin sana şaşılacak kadar yakınlaşacak sen de ona olan bağlılığını güçlendireceksin. İşlerin açısından da mantıklı adımlar atmanın güveniyle huzur içinde olacaksın.


3 Ocak 2014 Cuma - Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık Neptün’ün olumsuz etkisini almaktasın yine kendi iç dünyana kat kat eğilmiş halin var. İnzivanın bu derecesi fazla.aşk insanı böyle yapar ama sen bu konuyu gereğinden fazla büyütüyor olabilirsin. Duygularını kontrol etmelisin. Bu güne kadar istediği her şeye eninde sonunda kavuşmuş bir kimse olarak ümitsizliğe kapılmamalısın.