Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 01 Aralık 2013 Pazar - Günlük Burç Yorumları

  01 Aralık 2013 Pazar - Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sevgili Koç yapmak niyetinde olduğun hamleyi başlatmalısın. Her şey düşündüğünden çok daha verimli gelişecektir. Hiç istememene rağmen aşk konusunda biraz bencil davranıyorsun. Bu sebeple de aranızdaki sevgi bağları her gün biraz daha kopuyor. Bu şekilde devam edersen ayrılık gerçekleşebilir ve üzülürsün.

  01 Aralık 2013 Pazar - Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sevgili Boğa düşlediğin mutluluğa kavuşmak için sabırsızlanmakta haklısın ama büyüklerinin tecrübe dolu sözünü dinlemelisin. Gerekli hamleyi yapmadıysan bugün harekete geçmelisin. Önünde güzel şeyler vaat eden gelecek ve geniş bir hayat var. Tuttuğun yolda ilerleyebilmen için yorulmadan çalışmalarını sürdürmelisin.

  01 Aralık 2013 Pazar - İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sevgili İkizler burcun başında doğduysan güzel bir gün başlıyor ancak aile içindeki küçük tartışmalar sevgilinle aranda sorun oluşturmamalı. Uranüs sinirli olmana sebep olabilir. Haklı olduğunu düşünüyorsun ama işi tartışma boyutuna taşımamalısın. Özellikle iş hayatındaki başarıların dikkat çekiyor. Hayallerine bir adım daha yaklaşıyorsun.

  01 Aralık 2013 Pazar - Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sevgili Yengeç özellikle bugün işlerini ciddi açıdan ele almalı verdiğin sözleri yerine getirmelisin. Aşk konusunda gevşek ve ihmalkar davranırsan huzurun kaçar. Hayatına düzen getirmen için olayları kendi akışına bırakman gerekmiyor Ay Akrep burcunda duyguların yoğun. Sebep sadece kıskançlık duygularınsa onlara hükmedebilmeyi becerebilmelisin.

  01 Aralık 2013 Pazar - Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sevgili Aslan Ay akrep burcunda dışarıdan gelecek baskılara dikkat etmen gerekiyor. Eğer bazı durumlara katlanmakta zorlanıyor ve hayatında değişim arıyorsan bu konuda tedbirli ve bilinçli hareket etmelisin. Burcun başında doğanlar aktif ve istekli oldukları taktirde başarıya yakınlaşıyorlar. Yine de tölaransı yüksek tutmakta fayda var.

  01 Aralık 2013 Pazar - Başak Burcu Günlük Burç Yorumu  Sevgili Başak seni üzen sorunların henüz çözümlenmemiş olabilir. ürkek ve çekimser yapıdasın. Gerektiği kadar cesaret göstermediğin için işlerin sürüncemede kalabilir. Daha samimi olmaya dertlerin nispetinde neşe ve sevinçlerine de sevdiğini ortak etmeye çalışmalısın. Her şeyi açıkça söylemekten çekinmemelisin.
  01 Aralık 2013 Pazar - Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu  Sevgili Terazi yeni imkanlar yeni teklifler mutluluk ve umut verecek. güneş kendini göstermene yardım edecek. Kapıldığın endişeleri biran önce yenmek ve içini kemirenlerden kurtulmak durumundasın.Yaşadığın problem gayet basit. Kendini zamansız heveslere kaptırmışsın ve şimdi de bunun sonuçlarını yaşıyorsun. Ancak her şey değişebilir huzur geri dönebilir.
  01 Aralık 2013 Pazar - Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sevgili Akrep çok fazla hayalleri olan biri değilsin yine de olmadık hayaller peşinde koşarak düş kırıklıkları yaşamışlığın pek olmamıştır. Ancak bugün boş hayallere kapılabilir hatta onları hararetle savunabilir kendini kandırabilirsin. Sanatla ilgilenebilir ve hayal ettiklerini düşündüklerini kolayca ifade edebilir ve karşılık da bulabilirsin.
  01 Aralık 2013 Pazar - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu  Sevgili Yay hafta sonu için güzel planlar yapabilirsin. İlk kez yaşayacağın heyecanların olabilir. İyi niyet ve güleryüzlü oluşunla olaylar senden yana gelişiyor ve kazançlı çıkıyorsun. Seni yanlış yola çekmek isteyenlere aldırmamalısın. Uzun süredir girişmek istediğin bir konu vardı işte tam zamanı çekinmeden faaliyete geçmelisin.
  01 Aralık 2013 Pazar - Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu  Sevgili Oğlak hafta sonu sanatla ilgilenebilir daha hafif işlerle ilgilenmelisin. Özellikle öğlen saatlerinde oldukça arzulu isteklisin. İstediğin bir şey için harekete geçebilirsin. İçinde arzular uyanıyor amma velakin sabırsızlık yapmadan kendini yıpratmadan sakin sakin karşılamalısın olayları. Sporla ilgilenebilir adaleti hararetle savunabilirsin.
  01 Aralık 2013 Pazar - Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
  Sevgili Kova Ay akrep burcunda ve sen sabırlı olmalı kimsenin sinirlendirmesine izin vermemelisin. Hızlı hareket edersen küçük kazaları da davet edersin. Kavgaya tartışmalara ve rekabete girmeyin. Zarar görebilirsin. Zaman geçince duygu ve davranışlarında değişimler olabilir. Gerilim biter huzur geri gelir.

  01 Aralık 2013 Pazar - Balık Burcu Günlük Burç Yorumu  Sevgili Balık hayaller kuruyorsun ve o hayallere ulaşmak için sistemli şekilde hareket ediyorsun. Bugünlerde bu konuda başarı elde edeceksin. Çok çalışabilirsin sorumlulukların da artabilir belkide endişe ve kaygı içindesindir ama ne gam. Seni bekleyen güzel bir gelecek var. Hepsiyle baş edebilecek gücün var.
  Hayal Kentli and Sürmenaj like this.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  01 Aralık 2013 Pazar - Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Balık hayaller kuruyorsun ve o hayallere ulaşmak için sistemli şekilde hareket ediyorsun. Bugünlerde bu konuda başarı elde edeceksin. Çok çalışabilirsin sorumlulukların da artabilir belkide endişe ve kaygı içindesindir ama ne gam. Seni bekleyen güzel bir gelecek var. Hepsiyle baş edebilecek gücün var.
  Güzel bir gelecek varmış. Geleceği varsa göreceğimiz de var demek ki.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş