22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 22 Ağustos 2013
22.08.2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 22.08.2013
22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları 22.08.2013 burçlar 22 Ağustos 2013 akrep burcu yorumu 22 Ağustos 2013 aslan burcu yorumu 22 Ağustos 2013 aralık burcu yorumu Forumzirvenet 22 Ağustos 2013 başak burcu yorumu 22 Ağustos 2013 boğa burcu yorumu 22 Ağustos 2013 ikizler burcu yorumu 22 Ağustos 2013 koç burcu yorumu 22 Ağustos 2013 kova burcu yorumu 22 Ağustos 2013 oğlak burcu yorumu 22 Ağustos 2013 terazi burcu yorumu 22 Ağustos 2013 yay burcu yorumu

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu
Sevgili Koç
Biraz dikkatli hareket etmenizde yarar var. Egonuzu bir kenara bırakarak şartlara uyum göstermeye bakın. Elde olmayan nedenlerin getirdiği endişeler sizi huzursuz edecektir. Geçmişe dayanan bir meselenin ardında yatanları kurcalamak kayıplar getirebilir. Bu günlerde daha fazla fedakarlık içinde olmalısınız. Özellikle ailenizin sizden beklentileri artacaktır.Size verdiği sözleri ya da genel anlamda görevlerini yerine getirmeyen kişilerle ilişkilerinize mesafe koyma kararı alabilirsiniz.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sevgili Boğa
Şartları biraz kabullenmeli içinde bulunduğunuz çalışmalarda dayanışma içinde olmalısınız. Son dönemde başlayan yeni gruplaşmalar sizi bu yönde hareket etmeye zorlayacaktır. Fedakarlık yapmanın hazzı ile çok şey başarabilirsiniz. Başkalarının beklentileri ön plana geçebilir. Bu arada gelecekle ilgili projelerinize yeni destekler var.Kariyerinizi veya evinizi ilgilendiren düzenlemelerin gözden geçirilmesi gerekebilir ya da olayları fazlaca büyütebilirsiniz. Öncelikli olarak ölçülü olmakta ve nasıl ilerleyeceğinizi belirledikten sonra harekete geçmenizde fayda var.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu
Sevgili İkizler
İş hayatının getirdiği konularla bütünleşmek ve sorumluluk almaktan kaçınmamak gerekiyor. Mantıklı arayışlar içinde olduğunuz bu günlerde kariyerde daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Hayat yönünüzü destekleyen iş ilişkileri aradığınız güveni size verecektir. Daha fazla yükümlülük altına gireceğiniz iş ortamında soğukkanlı olmakta fayda var.Bazı konuların halledilmesi ya da tamamlanması için çok daha elverişli veya pratik yollar olduğunu anlatarak zaman kaybetmek yerine kendi işlerinizle ilgilenmenizde fayda var.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 yengeç Burcu Yorumu
Sevgili Yengeç
Kendinize yeni hedefler ve geliştirici değişik konular arıyorsunuz. Benliğinizi yeniden keşfettiğiniz bu dönem hayat size çok şey vaad etmekte. Kişisel adımlarınız yaratıcı etkiler kazanmakta. Artık yeni başarılara odaklanma zamanı. Düşüncelerinizi genişletmek hukuki alandaki gelişmeleri yönetmek için destek alacaksınız. Yeni olanaklar bulunabilir.Ortak kaynak kullanımları iş birlikleri veya duygusal bazı konuların ön plana çıkabileceği bir gün. Yapılacak anlaşmalar veya imzalanılacak herhangi bir şey konusunda şüpheci olmanızda fayda var.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sevgili Aslan
Bazı yanılgılar ve endişeler sizi tedirgin etmeli. Eşin para durumunda yaşanabilecek zararlar sizi zorlayabilir. Yeni sorumluluklar almak yerine kişisel borçlarınızı tamamlamaya çalışın. Duygusal yakınlığınızı daha üst düzeye taşımak gereken fedakarlıkları yapmak sizin için kolay olmasa gerek. Kendinizi akışa bırakmakla ilgili sorunlarınız üstünde durmalısınız.Meslektaşlarınızın veya arkadaşlarınızın bazı konularda sabrınızı ya da şanslarını zorladıklarını düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu yaklaşımınızı çok da fazla sorgulamanız gerekmiyor.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Son derece önemli planlar içindesiniz. Ortaklaşa alanda yeni projeler düşünürken sizi endişeli kılan ve dengesizlik yaratan konuları aşacak fırsatlar bulacaksınız. İdealize edebileceğiniz ortaklaşa konulara daha akılcı yaklaşmalısınız. Eşle olan bağlarınızda da daha fazla anlayış geliştiriyorsunuz. Yeni planlar ortak hareket edilecek paylaşımlar içindesiniz.İş hayatınızı duygularınızı ya da sağlığınızı ilgilendiren konuları tartışmaktan ilk etaptan kaçınabilir ya da tartışmalar sonucunda çok yararlı sonuçlara varabilirsiniz.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Terazi
Çalışma ortamında değişen koşulları kabullenmekte zorluklar yaşıyorsunuz. Bu günlerde hizmet etmek başkalarının sorumluluklarını almak size zor gelebilir. Ancak aşırı duygusal olmaktan kaçındığınızda eldeki işlere odaklanabilir sorumluluk duygusu ile işe koyulabilirsiniz. Önemsemediğiniz sağlık temalarına zaman ayırmalı yıpratıcı etkilere önlem almalısınız.Uyarmak ya da tavsiyelerde bulunmak istediğiniz kişiler olayları tamamen sizinle ilgili bir konu ya da sizin densizliğiniz olarak yorumlayabilirler. En iyisi hiç karışmamak!

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sevgili Akrep
Yaşadığınız streslerden uzaklaşmak için yapacak çok şeyiniz var. İçinizden geldiği gibi hareket edebilir duygusal açıdan sizi mutlu edecek konulara yönelebilirsiniz. İç içe geçmek istediğiniz aşk ilişkilerinde ise biraz temkinli olun. Romantizmin aratacağı bu günlerde platonik ilişiler de gündeme gelebilir. Yaratıcı uğraşlarda çok yeni şeyler deneyebilirsiniz.Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren bir konuda yapılması gereken tartışmayı gereğinden fazla hafife almamanızda fayda var.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu
Sevgili Yay
Daha net planlar yapmaya çalışmalısınız. Zira evde yaşanan karmaşa nedeni ile aksaklıklar yaşanabilir. Bu günlerde eldeki kaynaklara yönelik yeni planlar da göze çarpıyor. Önemli destekler akıllıca yönetilebilir. Özel hayatınızda olup biten konular ve güvenliğinizle ilgili meseleler ilerleyen günlerde sizi daha fazla meşgul edebilir. Planlı olmaya çalışın.Sizinle aynı endişeleri taşıdıkları görüntüsü veren kişilerin asıl yüzleri ortaya çıkabilir. Ancak bu kişilere dert anlatmak için uygun bir günde değilsiniz.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 oğlak Burcu Yorumu
Sevgili Oğlak
Biraz bulanık ve kararsız etkilerle güne başladınız. Ancak yapılması gereken fedakarlıkları yerine getirecek kardeşlerle ve yakınlarla ilişkileri yeniden toparlayacaksınız. Zihinsel çalışmaların öne çıkacağı zamanlara hazırlanmalı yaratıcı hayal gücünüzü kullanmalısınız. Anlaşmalar ve işbirliği gerektiren konular size güven kazandıracak sonuçlar getirecek.Bazı kaynaklarınızı ya da süren anlaşmaları ilgilendiren konular gündemde olabilir. Köprüleri atmadan önce herkesin sakinleşmesini ve hazır olmasını beklemekte fayda var.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Artık parasal konularda sizi oyalayan ve kararsızlık getiren meselelere odaklısınız. Daha kararlı ve akılcı olmanız halinde yeni kaynaklar yaratmakta başarılı olabilirsiniz. İş hayatında istikrarı sağladığınız son dönemin getirileri önemsenmeli. Daha fazla çalışmak yeteneklerinizi kullanmak konusunda da yeteri kadar donanıma sahipsiniz.Ortaya çıkmak üzere olan şeyleri araştırmanızda ve bu duruma hazırlıklı olarak yollar belirlemenizde fayda var. Çevrenizdeki kişilerin size yardım etmekten kaçınması sizi yavaşlatmamalı.

22 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu
Sevgili Balık
Kontrol dışı faktörler biraz olsun geri planda kalıyor. Ay burcunuzda yerini aldığından bu yana daha kararlı olacaksınız. Kendinize güveninizi koruduğunuz sürece adımlarınızı hızlandırabilirsiniz. Dış dünyadaki olaylardan fazla etkilenmeden kişisel meselelerinize yönelebilmelisiniz. Hayatın olumlu yanları size bu kadar yakınlaşmışken moralinizi yüksek tutun.Çevrenizdeki herkesin ya da genel anlamda muhatap olduğunuz kişilerin sözlerine sadık kalacaklarından ya da sözlerinin doğruluğundan emin misiniz? Karşı tarafı sorgulamaya başladıysanız sizin için en iyi olanı hesaplayarak hareket etmelisiniz.